EKSTRA
MENÜ

Patenli Genç

Patenli Genç ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Patenli Genç haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 90 Patenli Genç haberi bulunmuştur.

Patenli Genç Haberleri

Kartalda otobüse tutunan patenli gençlerin tehlikeli yolculuğu

Kartal'da otobüse tutunan patenli gençlerin tehlikeli yolculuğu

Kartal'da belediye otobüsünün arkasına tutunarak yolculuk yapan patenli gençler, hem kendilerini hem de sürücüleri tehlikeye attı. O anlar kameraya saniye saniye yansıdı.

21.11.2020Gündem
Antalyada patenli gençlerin tehlikeli yolculuğu

Antalya'da patenli gençlerin tehlikeli yolculuğu

ANTALYA'da bir grup patenli genç, Kepez Varyant'tan kent merkezine inen karayolunda; tek sıra halinde birbirlerine tutunup yokuş aşağı inerek hem hayatlarını hem de araç trafiğini tehlikeye soktu. O anlar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

18.11.2020Gündem
Diyarbakırda otobüsün arkasına takılan patenli gencin tehlikeli oyunu

Diyarbakır'da otobüsün arkasına takılan patenli gencin tehlikeli oyunu

DİYARBAKIR Büyükşehir Belediyesi'nin seyir halindeki yolcu otobüsüne tutunan patenli gencin tehlikeli oyunu, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

6.11.2020Gündem
Patenli gencin tehlikeli yolculuğu kamerada

Patenli gencin tehlikeli yolculuğu kamerada

BURSA’da, özel halk otobüsünün arkasına tutunarak, giden patenli gencin tehlikeli yolculuğu, cep telefonu kamerasına yansıdı.

26.10.2020Gündem
Patenle tehlikeli yolculuk

Patenle tehlikeli yolculuk

Bursa'da bir kamyonetin yan camına tutunarak yolculuk yapan patenli genç, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

2.10.2020Gündem
Diyarbakır’da patenli gencin tehlikeli yolculuğu kamerada

Diyarbakır’da patenli gencin tehlikeli yolculuğu kamerada

DİYARBAKIR'da, hızla yokuş aşağı inen minibüsün arkasına tutunup giden gencin tehlikeli yolculuğu cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

26.09.2020Gündem
Patenli gençlerin tehlikeli yolculuğu kamerada

Patenli gençlerin tehlikeli yolculuğu kamerada

İZMİR'in Karşıyaka ilçesinde kamyonun arkasına tutunup, paten süren gençlerin tehlikeli yolculuğu, bir vatandaşın cep telefonuyla kaydedildi.

10.08.2020Gündem
Kamyonun arkasında patenle tehlikeli yolculuk

Kamyonun arkasında patenle tehlikeli yolculuk

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde bir gencin, canını hiçe sayarak saman yüklü kamyonun arkasına tutunup patenle tehlikeli yolculuğu görenleri pes dedirtti.

23.07.2020Gündem
Patenli gencin hafriyat kamyonu arkasındaki tehlikeli yolculuğu kamerada

Patenli gencin hafriyat kamyonu arkasındaki tehlikeli yolculuğu kamerada

İSTANBUL trafiğinde patenli gencin hafriyat kamyonuna takılarak yaptığı tehlikeli yolculuğu kameraya yansıdı.

29.06.2020Gündem
Tehlikeli yolculuk kamerada

Tehlikeli yolculuk kamerada

ADANA'da, sosyal mesafe kuralına ihlal eden motosikletteki 2 kişiye tutunarak trafikte ilerleyen patenli genç, çevredekiler tarafından görüntülendi.

2.06.2020Gündem
Antalyada akılalmaz görüntü 9 patenli genç...

Antalya'da akılalmaz görüntü! 9 patenli genç...

Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde 9 genç taksiye tutunmuş halde yolculuk etti. Görüntüler büyük tepki çekti.

17.02.2020Gündem
Kamyonetin arkasına takılan patenli genç kızın düşme anı kamerada

Kamyonetin arkasına takılan patenli genç kızın düşme anı kamerada

SULTANGAZİ'de, trafiğin yoğun olduğu caddede kamyonetin arkasına takılan patenli genç kız yere düşerek, kafasından aldığı darbeyle yaralandı.

29.07.2019Haber
Yer İstanbul... Genç kızın oyun çok kötü bitti

Yer İstanbul... Genç kızın oyun çok kötü bitti!

SULTANGAZİ'de, trafiğin yoğun olduğu caddede kamyonetin arkasına takılan patenli genç kız yere düşerek, kafasından aldığı darbeyle yaralandı.

29.07.2019Gündem

Otomobile tutunan patenli gençlerin tehlikeli yolculuğu

Ankara'da, seyir halindeki otomobile arkadan tutunarak ilerleyen 3 gencin tehlikeli yolculuğu, cep telefonu kamerasına yansıdı.

26.03.2019Gündem
Dolmabahçe Tünelinde patenli gençlerin tehlikeli yolculuğu kamerada

Dolmabahçe Tüneli'nde patenli gençlerin tehlikeli yolculuğu kamerada

Beşiktaş Dolmabahçe Tünelinde, patenli 5 gencin tehlikeye aldırış etmeden yaptığı yolculuk yürekleri ağza getirdi. Gençlerin tehlikeli yolculuğu kameraya yansıdı. Beşiktaş Dolmabahçe Tünelinde 5 patenli genç, tehlikeye ve yasağa aldırmadan yolculuk yaptı. Gençlerin tehlikeye aldırış etmeden yaptığı yolculuk yürekleri ağza getirdi. Yayaların girmesinin yasak olduğu tünelde gençlerin geçen araçlara aldırış etmediği görülürken, kamerayı gören bir gencin işaret yapması ise dikkat çekti.Gençlerin tehlikeli yolculuğu kamera tarafından saniye saniye görüntülenirken, iki tane genç kendilerini çeken kameramanın soruları karşısında, ‘Başka yolun olmadığını söyleyerek’ kendilerini savundu.Yaşları 15 ile 18 arasında değişen gençlerin, tehlikeli tünel yolculuğunun ardından durması yasak olan yerde oturarak dinlendiği görüldü.Bir süre dinlenen gençler daha sonra Beşiktaş’a doğru patenle devam etti.

18.03.2019Haber
Tepki çeken görüntü Yasak ve tehlikeli ama...

Tepki çeken görüntü! Yasak ve tehlikeli ama...

İstanbul'da Beşiktaş Dolmabahçe Tüneli'nde patenli 5 gencin tehlikeye aldırış etmeden yaptığı yolculuk yürekleri ağza getirdi. Gençlerin tehlikeli yolculuğu kameraya yansıdı.

18.03.2019Gündem
Unkapanı Köprüsünde patenli gencin tehlikeli yolculuğu kamerada

Unkapanı Köprüsü'nde patenli gencin tehlikeli yolculuğu kamerada

Unkapanı Köprüsü'nde bir otobüsün arkasına tutunan patenli gencin, canını hiçe sayarak yaptığı yolculuk kameralara yansıdı. Fatih Unkapanı Köprüsü'nde özel halk otobüsünün arkasına tutunan patenli genç, yürekleri ağza getirdi. Gencin canını hiçe saydığı yolculuk sırasında köprü ile yolun birleşim yerinde bulunan bölgelerden zıplayarak geçmesi korku dolu anlar yaşattı. Beyoğlu’nun iç kesimleri doğru bu şekilde otobüsün arkasından tutunarak giden genç bir süre sonra gözden kayboldu. Gencin adeta ölümüne yolculuğu, başka bir sürücü tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Görüntülerde, gencin hızla ilerleyen otobüsün arkasına tutunarak ilerlediği görülüyor.

21.01.2019Haber
Unkapanı Köprüsünde korkutan görüntü

Unkapanı Köprüsü'nde korkutan görüntü!

Unkapanı Köprüsü'nde bir otobüsün arkasına tutunan patenli gencin, canını hiçe sayarak yaptığı yolculuk kameralara yansıdı.

21.01.2019Gündem
İstanbulun göbeğinde şoke eden görüntü

İstanbul'un göbeğinde şoke eden görüntü

İstanbul Fatih'te patenli beş gencin seyir halindeki hurda yüklü kamyona tutunarak ilerlemesi trafikte tehlikeli görüntüler oluşturdu. Gençlerden birinin bir süre sonra oturur pozisyonda ilerlemesi cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

22.02.2018Gündem
Patenli genç polis otosuna tutunarak ilerledi

Patenli genç polis otosuna tutunarak ilerledi!

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde patenli bir genç, ilçenin en işlek caddesi üzerinde polis otosunun arkasına tutunarak yoğun trafikte ilerledi. Polislerin kendisini fark ettiğini anlayan patenli genç, aracı bırakarak caddeden uzaklaştı.

7.11.2017Gündem
Patenci genç canını hiçe saydı eğlenceli dedi

Patenci genç canını hiçe saydı "eğlenceli" dedi

Şişli'de bir gencin patenleriyle yaptığı tehlikeli yolculuk görenleri hayrete düşürdü. Can güvenliğini tehlikeye atan genç, bir halk otobüsünün arkasına tutunarak trafikte bir süre ilerlemesi kameraya yansıdı. Nişantaşı'ndaki trafik ışıklarına geldiğinde patenli genç, polisi görünce otobüse tutunmayı bıraktı.  Daha sonra patenle yolculuğuna devam eden genç, cadde üzerinde geri geri giderek akrobatik hareketler yaptı. Yaptığın tehlikeli değil mi sorusuna patenli genç,  Eğlenceli diye cevap verdi. Bir süre Mecidiyeköy Meydanı'nda araçların arasına tehlikeli bir şekilde girip çıkan patenli genç, daha sonra gözden kayboldu. Haber- Kamera Özgür EREN  İstanbul DHA 

29.05.2016Haber
E-5te patenli yolculuk kazayla sonuçlandı

E-5'te patenli yolculuk kazayla sonuçlandı

E-5 Karayolu Küçükçekmece mevkiinde, hızla akan trafikte kulaklıklamüzik dinleyerek ilerleyen patenli genç pes dedirtti. Kendisini uyaransürücülere el kol hareketi yapan genç, bu sorumsuzluğun bedelini az dahacanıyla ödüyordu. E-5 Karayolu’nda hızla akan trafikte bir genç,patenle tehlikeli bir yolculuğa girişti.

9.03.2016Haber
Patenli gencin İstanbulda E-5te ölüm oyunu

Patenli gencin İstanbul'da E-5'te ölüm oyunu

E-5 Karayolu Küçükçekmece mevkiinde bir gencin patenle yaptığı yolculuk, hem kendini hem de sürücüleri tehlikeye soktu. Hızla akan trafikte kulaklıkla müzik dinleyerek ilerleyen genç, bir motosikletlinin çarpmasıyla kenara savruldu.

9.03.2016Gündem
Patenli gencin ölümle dansı kamerada

Patenli gencin ölümle dansı kamerada

İstanbul trafiğinde patenli bir gencin elleriyle yolcu otobüsüne tutunarak sürdürdüğü tehlikeli yolculuk kameraya yansıdı.Genç, görüntülendiğini fark edince görüntülendiği araca tutunarakyolculuğuna devam etmek istedi. Uyarılara, "Bir şey olmaz. Bizim içineğlenceli, alıştık artık. 2, 3 yıldır yapıyorum" diyerek yanıt verengenç, daha sonra yolculuğuna başka bir araca tutunarak devam etti.Aksaray’dan Beyoğlu’na kadar yolcu otobüsüne tutunarak seyahat edenpatenli gencin tehlikeli yolculuğu, kameralara yansıdı. Süratle gidenotobüsün arkasına tutunan genç, hem kendisini hem de trafiktekisürücüleri tehlikeye soktu. Kendisini görüntüleyen kişiye el sallayangenç uyarılara, “Bir şey olmaz. Bizim için eğlenceli alıştık artık. 2, 3yıldır yapıyorum" diyerek yanıt verdi.Ölümle burun buruna yolculuk eden genç trafiğin durduğu bir andakendisini görüntüleyen araca tutunarak seyahat etmek istedi. Patenligenç, olumsuz yanıt alınca yolculuğuna başka bir araca tutunarak devametti.

23.02.2016Haber
Otomobile asılan gencin tehlikeli yolculuğu

Otomobile asılan gencin tehlikeli yolculuğu

Adana'da patenli bir genç hareket halindeki otomobile asılıp elma yiyerek adres sorması herkesi hayrete düşürdü. Adana'da son zamanlarda şehrin en işler bulvar ve caddelerinde patenlegezen gençleri görmek mümkün. Anca bu gençler hareket halindeki araçlaraasılarak trafikte seyir etmesi tehlikeyi de beraberinde getiriyor. Bugençlerden biri de hareket halindeki bir otomobilin ön sağ kapısınaasılarak otomobil sürücüsünden adres sordu. Aynı zamanda patenli gencindiğer elinde tuttuğu elmayı da yemesi herkesi hayrete düşürdü. Bir sürepatenli genç otomobile tutunarak tehlikeli yolculuğuna devam etti. Dahasonra ise otomobili bırakarak gözden kayboldu. İHA

2.11.2015Haber
Patenli gencin ölüm oyunu

Patenli gencin ölüm oyunu

İzmir’de seyir halindeki belediye otobüsünün arkasına asılan patenli genç trafikte tehlikeye davetiye çıkardı.Trafiğin yoğun olduğu güzergahta seyir halinde olan bir başka araçtakikişiler tarafında fark edilen genç cep telefonla görüntülendi. Otobüsünarka kısmından destek alarak tutunduğu görülen patenli genç trafiğinyoğun olduğu güzergahta tehlikenin boyutunu iki kat arttırdı.Otobüsün farklı güzergaha gitmesiyle patenli genç gözlerden kayboldu.

9.09.2015Haber
Trafiğin ortasında tehlikeli oyun

Trafiğin ortasında tehlikeli oyun!

Beşiktaş Çırağan Caddesiüzerinde patenli iki gencin hareket halindeki bir otomobil camınatutunarak gerçekleştirdiği tehlikeli yolculuk kameraya takıldı.Beşiktaş’ın en işlek caddelerinden olan Çırağan Caddesi üzerinde 2patenli genç, bir otomobilin camlarına tutunarak gerçekleştirdiğitehlikeli yolculuk İhlas Haber Ajansı’nın (İHA) kameralarına yakalandı.Etraftakilerin şaşkın bakışları arasında yolculuklarına devam edengençler, yürekleri ağza getirdi. Tehlikeye aldırış etmeden hızla yolalan araca tutunan gençler görüntülendiklerini fark edince iseotomobilin arkasından ayrılarak gözlerden kayboldu.

14.07.2015Haber
Patenli gencin yoğun trafikteki tehlikeli yolculuğu kamerada

Patenli gencin yoğun trafikteki tehlikeli yolculuğu kamerada

 Fatih'te patenli bir genç, eliyle çamurluğundan tutunduğu otomobilin arkasında trafikte tehlikeli bir yolculuğa çıktı. Patenli gencin riskli yolculuğu, cep telefonu tarafından saniye saniye görüntülendi.Olay, dün akşam saatlerinde, Adnan Menderes Bulvarı üzerinde gerçekleşti. Araçların arasında trafiğe aldırmadan bulvar üzerinde Aksaray istikametinde ilerleyen patenli genç, araçların hareket etmesi üzerine bir aracın çamurluğuna tutundu. Lahor Kavşağı'nda çamurluğa tutunan gencin hayatını riske eden tehlikeli yolculuğu Aksaray'a kadar devam etti. Aksaray'da araçların kırmızı ışıkta durması üzerine çamurluğu bırakıp yolculuğunu sonlandıran genç, araç sürücüsüne teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Tehlikeli yolculuk, bir cep telefonu tarafından saniye saniye görüntülendi.3 Mayıs günü Ümraniye'de de benzer bir olay meydana gelmiş, halk otobüsünün arkasına takılan patenli gencin yolculuğu cep telefonu kamerasına yansımıştı. İSTANBUL (CİHAN)

11.05.2015Haber
Patenli gencin otomobile tutunarak tehlikeli yolculuğu

Patenli gencin otomobile tutunarak tehlikeli yolculuğu

İstanbul Avcılar'da patenli bir gencin otomobile tutunarak yaptığı tehlikeli yolculuk, görenleri şaşırttı. Merkez Mahallesi'nde bulunan Reşit Paşa Caddesi'nde patenli bir genç, sürücüsünün kimliği öğrenilemeyen 16 US 568 plakalı otomobile tutunarak ilerledi. Tehlikeye aldırış etmeden Kuruçeşme Alt Geçidi'nden de geçen patenli genç, bir süre sonra yönünü değiştiren otomobili bırakarak yoluna kendisi devam etti. Çevredekilerin şaşkınlıkla izlediği olay, otomobilin arkasından gelen başka bir araçtaki kişi tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Mücahit YOLCU / İSTANBUL, (DHA)

20.04.2015Haber
İstanbulda yürekleri ağza getiren patenci

İstanbul'da yürekleri ağza getiren patenci

Yer Maslak saat 17.00. Trafiğe giren patenli genç göreni şaşkına çevirdi. Bir otomobile tutunarak hızlandığı an, onu görenlerin yüreğini ağzına getirdi. Üstelik bu tehlikeli hareketi yaptığı sırada hava kararmıştı. Bu görüntüleri Maslak'ta bir sürücü cep telefonunu saat 17.00'da kaydetti. Kaydedilen görütülerde ayağında paten olan bir genç, trafikte hızla seyreden bir aracın arkasına tutundu. Araç trafikte, diğer araçları sollayarak ilerlerken, patenli genç tehlikeli yolculuğuna bir süre böyle devam etti. Yeterince hızlanan patenli genç, aracı bırakarak yolun sağından ilerlemeyi sürdürdü. Bu anlar arkadaki bir otomobilin sürücüsü tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

9.11.2014Haber
E-5te ölümle dans

E-5'te ölümle dans

Avcılar'da, 25 yaşlarındaki bir genç, ayağında patenle bir belediye otobüsünün arkasına tutunarak E-5 Karayolu'nda kilometrelerce yol gitti. Akşam saatlerinde sağından solundan geçen araçlara aldırmayan gencin ölümle dansını, belediye otobüsünün arkasından seyreden bir otomobildeki yolcu görüntüledi.Ayağında patenle, saat 19.50 sıralarında Avcılar Meydan'dan itibaren belediye otobüsünün arkasına tutunarak ilerleyen genç, otobüs E-5 Karayolu'na çıkıp Beylikdüzü yönüne doğru yol almaya başladığında da maceradan vazgeçmedi. Yaklaşık 30-40 kilometre hızla giden belediye otobüsünün arkasından gelmekte olan otomobildeki bir kişi ise o anları cep telefonuyla görüntüledi. Patenli genç, belediye otobüsü yolcu almak için durağa yanaştığında, bir ara tutunmayı bırakıp, kendisini görüntüleyen kişiye "Çekmeye devam et" der gibi bir hareket yaptı. Cihan OĞUZ / İstanbul DHA

22.09.2014Haber
Şişlide otobüse asılan patenli gençler kazaya davetiye çıkardı

Şişli'de otobüse asılan patenli gençler kazaya davetiye çıkardı

Şişli'de seyir halindeki otobüsün arkasına asılan patenli gençler, adeta kazaya davetiye çıkardı.Mecidiyeköy istikametinde özel halk otobüsünün arkasına asılarak giden iki patenli genç, görenleri hayrete düşürdü. Adeta kazaya davetiye çıkaran gençler rahat tavırları ile dikkat çekti. Otobüs ile belirli bir yere kadar giden gençler, daha sonra kaldırıma çıkarak gözlerden kayboldu. Otobüs şoförünün ise arkasındaki bu gençlerden haberi olmadığı gözlendi. Cihan

1.08.2014Haber
Şaşırdı, Terbiyesizler diye bağırdı

Şaşırdı, 'Terbiyesizler' diye bağırdı

Antalya'da çevre yolunda süratle giden otomobile tutunan patenli 5 genci gören kadın sürücü "Terbiyesizler" diye bağırarak tepki gösterdi. O anların yer aldığı görüntülerde, kadının şaşkınlığı da kayıtlara yansıdı.

9.11.2020Gündem
Patenli gençler otobüsün arkasına tutunarak ilerledi

Patenli gençler otobüsün arkasına tutunarak ilerledi

ANTALYA'da patenli 3 genç, hızı zaman zaman 40 kilometreyi bulan otobüsün arkasına tutunup, hem canlarını hem de trafiği tehlikeye attı. Otobüs ışıkta durunca görüntülendiklerini anlayan gençlerden biri, "Abla çekme" diyerek görüntü çeken kadına seslendi.

23.10.2020Gündem
Çocukların ölümle burun buruna geldiği anlar kamerada

Çocukların ölümle burun buruna geldiği anlar kamerada

Mega kentin çeşitli ilçelerinde küçük yaştaki çocuklar ölümle burun buruna geldi. Bağcılar’da seyir halindeki bir araçtan bacağı sarkıtılan küçük bir çocuk, Sultanbeyli’de otobüse tutunup giden patenci genç, Taksim’de kamyonete tutunup giden çocuklar, Alibeyköy’de ise sepetli motosiklete bindirilen çocuklar yürekleri ağza getirdi.

18.10.2020Haber
Bursada patenli gençlerin tehlikeli yolculuğu

Bursa'da patenli gençlerin tehlikeli yolculuğu

BURSA’nın İnegöl ilçesinde, seyir halindeki kamyonetin kasasına tutunarak, giden patenli 2 gencin tehlikeli yolculuğu, cep telefonu kamerasına yansıdı.

8.09.2020Gündem
İstanbulda patenli gençlerden  tehlikeli hareketler

İstanbul'da patenli gençlerden tehlikeli hareketler

İstanbul Pendik'te patenli gençlerin seyir halindeki otomobil ve özel halk otobüsüne tutunarak gittikleri anlar vatandaşlar tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

5.09.2020Gündem
Patenli gencin tehlikeli yolcuğu kamerada

Patenli gencin tehlikeli yolcuğu kamerada

İstanbul'da patenli gencin tehlikeli yolculuğu cep telefonu kameralarına yansıdı. Ana yolda otobüsün arkasına takılan patenci, yürekleri ağza getirdi.

19.08.2020Gündem
Patenli gençlerin tehlikeli yolculukları kamerada

Patenli gençlerin tehlikeli yolculukları kamerada

İstanbul'da patenli gençlerin tehlikeli yolculukları, cep telefonu kameralarına yansıdı. Beyoğlu'nda ana yolda motosikletli kuryenin arkasına takılan patenci, yürekleri ağza getirdi.

28.07.2020Gündem
Patenli gençlerin tehlikeli yolculuğu kamerada

Patenli gençlerin tehlikeli yolculuğu kamerada

ANTALYA'da patenli 2 genç, Konyaaltı Sahili'nden şehir merkezine dönerken, irili ufaklı taşlarla kaplı varyant yokuşunu araca tutunarak çıktı. Paten tekerlerinin taşların arasına girme ve yaralanma riskine aldırmayan gençlerin tehlikeli yolculuğu, cep telefonu kamerasına yansıdı.

6.07.2020Gündem
Patenli gençlerin tehlikeli yolculuğu

Patenli gençlerin tehlikeli yolculuğu

BURSA'da, halk otobüsünün arkasına tutunarak, yolculuk yapan patenli 3 genç, hem kendilerini hem de sürücüleri tehlikeye attı.

8.06.2020Gündem
Antalyalı 8 patencinin tehlikeli yolculuğu

Antalyalı 8 patencinin tehlikeli yolculuğu

ANTALYA'da, patenli 8 genç, koronavirüs tedbirleri için alınan genelgeleri ve trafik kurallarını hiçe sayarak, akan trafikte yolculuk etti. Bir aracın kasasına tutunan gençlerin tehlikeli o anları kameralara yansıdı.

21.05.2020Gündem
Otobüsün arkasına takılan patenli gençlerin tehlikeli yolculuğu kamerada

Otobüsün arkasına takılan patenli gençlerin tehlikeli yolculuğu kamerada

Maltepe’de otobüsün arkasına takılarak yolculuk eden patenli gençler yürekleri ağza getirdi. Patenli gençlerden birinin otobüsten sarkarcasına yaptığı hareketler dikkat çekerken, gençlerin otobüs arkasında tehlikeli yolculuğu cep telefonu kamerasına yansıdı.

11.03.2020Gündem