EKSTRA
MENÜ

Ödüllü Yarışma

Ödüllü Yarışma ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ödüllü Yarışma haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 974 Ödüllü Yarışma haberi bulunmuştur.

Ödüllü Yarışma Haberleri

New Cosmos of Photography 2020 yarışması için başvurular başladı

New Cosmos of Photography 2020 yarışması için başvurular başladı

Canon tarafından gerçekleştirilen ve dünyanın farklı birçok bölgesinden profesyonelleri bir araya getiren fotoğraf yarışması “New Cosmos of Photography 2020”ye başvurular başladı. Fotoğraf severlerin yaratıcılığını geliştirerek hikayelerinin peşinden gitmelerini teşvik ettiği ödüllü yarışma “New Cosmos of Photography”e 20 Mayıs’a kadar başvuru yapılabilecek. Bu yıl 43’üncüsü düzenlenen yarışmanın kazananı büyük ödül olarak Canon marka bir fotoğraf makinesinin ve 1 Milyon Japon Yeni (yaklaşık 8.500 Euro) para ödülünün sahibi olacak. Buna ek olarak büyük ödülü kazanan yarışmacı, 2021 yılında düzenlenecek yarışmanın kazananlar bölümünde kişisel fotoğraf sergisi açma fırsatını yakalayacak.

9.04.2020Teknoloji
80 bin TL ödüllü yarışma için son çağrı

80 bin TL ödüllü yarışma için son çağrı

Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK), Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması için inşaat mühendisliği ve mimarlık öğrencilerine çağrıda bulundu. Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan yarışmada toplam 80 bin TL ödül dağıtılacak.

21.02.2020Sigorta
Çocuklar aşının yararlarını resimle anlatacaklar

Çocuklar aşının yararlarını resimle anlatacaklar

Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği’nin düzenlediği yarışmaya okul öncesi ile ilk ve ortaöğretim çocukları katılacaklar. “Aşıların çocuk sağlığındaki önemi ve katkısının çocukların gözünden ebeveynlerine aktarımı” konusundaki yarışmadaki amaç, çocukların insan sağlığı üzerinde en önemli katkıyı sağlayan aşı uygulamalarının faydasının ülkemizde daha iyi anlaşılabilmesi ve çocukların kendi sağlıkları için aşının önemini kavramalarını sağlamak.

20.01.2020Etkinlikler
Fadik Sevin Atasoy, Uluslararası Müzede Selfie Günü etkinliğine katıldı

Fadik Sevin Atasoy, Uluslararası Müzede Selfie Günü etkinliğine katıldı

Dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu Fadik Sevin Atasoy, dünya genelinde müzelere ilgiyi artırmak amacıyla sosyal medya üzerinden başlatılan "Uluslararası Müzede Selfie Günü" etkinliğine katıldı.

16.01.2020Keyif
Sosyal medya fenomeni Gagabulut iğrenç iddiayla hakim karşısında

Sosyal medya fenomeni Gagabulut iğrenç iddiayla hakim karşısında

İzmir'de parayla kandırdığı erkek çocuklarını öpüştürüp bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştığı gerekçesiyle 17 yıl hapis cezasına çarptırılan sosyal medya fenomeni 'Gagabulut' lakaplı Bulut Altuğ, 17 yaşındaki 2 kız çocuğunu da öpüştürdüğü iddiasıyla hakim karşısına çıktı.

8.05.2019Gündem
Survivorda sembol ödül oyununu kimler kazandı 3 Nisan Survivor kazanan isimleri

Survivor'da sembol ödül oyununu kimler kazandı? 3 Nisan Survivor kazanan isimleri

TV8 ekranlarında her hafta birbirinden farklı yarışmalar ile ekranlara gelen ve ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2019'da dün akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. 3 Nisan Çarşamba akşamı ekranlara gelen programın 40. bölümünde, sembol finalini kazanarak bazı isimler birleşme partisine gitmeye hak kazandı. Peki, Survivor'da kimler sembol ödül oyununu kazandı? İşte, Survivor'un bu akşam yayınlanan 40. bölümünde yaşananlar...

3.04.2019Televizyon
Survivorda dün kim elendi Araba ödülünün kazananı kim oldu

Survivor'da dün kim elendi? Araba ödülünün kazananı kim oldu?

TV8 ekranlarında seyirciler tarafından heyecanla takip edilen yarışma programı Survivor 2019'da bu akşam araba ödülü heyecanı yaşandı. Survivor'un 39. bölümünde, yarışmacıların siyah ve beyaz olmak üzere iki takım olarak karışık yarıştığı oyunda, yarışmacılar parkurda yine ter döktü. Gecenin sonunda bir kişi ise araba ödülünün sahibi oldu. Peki, Survivor'un 39. bölümünde araba ödülünü kim kazandı? İşte Survivor'un bu akşamki bölümünde yaşananlar...

2.04.2019Televizyon
Survivor’da bu hafta araba ödülünü kim kazandı

Survivor’da bu hafta araba ödülünü kim kazandı?

İlgiyle takip edilen yarışma programı Survivor’da bu akşam ödül oyunu heyecanı vardı. Survivor 2019’un 25 Mart Pazartesi akşamı ekranlara gelen 33. bölümünde yarışmacılar, araba ödülünü kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Peki, Survivor’da bu hafta araba oyununu kim kazandı?

26.03.2019Televizyon
250 bin TL ödüllü “Büyük Oyun” yarışmasına başvurular devam ediyor

250 bin TL ödüllü “Büyük Oyun” yarışmasına başvurular devam ediyor

Netmarble ve StartersHub işbirliği ile hazırlanan ve Kanal D’de yayınlanan, 250 bin TL ödüllü mobil oyun geliştirme yarışması “Abbas Güçlü ile Büyük Oyun” başvuruları devam ediyor.

25.03.2019eSpor
Gurbetçinin ‘Sandıktaki Fotoğraflar’ı gün yüzüne çıkıyor

Gurbetçinin ‘Sandıktaki Fotoğraflar’ı gün yüzüne çıkıyor

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB), yurt dışında yaşayan vatandaşların ve soydaşların geçmişte çektiği göç fotoğrafları ile hikâyelerini içeren ‘Sandıktaki Fotoğraflar’ adlı ödüllü yarışma düzenleyecek.

24.03.2019Avrupa
Survivorda araba ödülünü kim kazandı İşte Survivor 2019da 28. bölümde yaşananlar

Survivor'da araba ödülünü kim kazandı? İşte Survivor 2019'da 28. bölümde yaşananlar

Türkiye-Yunanistan konseptiyle ekranlara gelen Survivor 2019'un dün akşam yayınlanan 28. bölümünde, araba ödülü için kıyasıya mücadele edildi. Böylesine büyük bir ödül için tüm yarışmacılar birbirleriyle sonuna kadar yarıştı. Peki, Survivor'da araba ödülünü kim kazandı? Araba ödülünü hangi yarışmacı aldı?

19.03.2019Televizyon
Türkiye Zeka Vakfından 30 bin TL ödüllü yarışma

Türkiye Zeka Vakfı'ndan 30 bin TL ödüllü yarışma

İnsanlarımızın düşünme ve problem çözme becerilerini artırmaya katkıda bulunmak amacıyla Türkiye Zeka Vakfı tarafından her yıl düzenlenen “Türkiye Zeka Oyunları Yarışması OYUN 2019”, 14 Ocak Pazartesi günü başlıyor, 30 bin TL ödül dağıtıyor.

15.01.2019Teknoloji
İlk kadın ressam Mihri Müşfik anısına 190 bin lira ödüllü yarışma

İlk kadın ressam Mihri Müşfik anısına 190 bin lira ödüllü yarışma

Kültür ve Turizm Bakanlığı, her yıl düzenlediği Devlet Resim ve Heykel Yarışması’nın 74’üncüsünü Türk resim sanatının ilk kadın ressamı Mihri Müşfik anısına gerçekleştirecek. Türkiye’nin sanat yaşamına yeni eserler kazandırmak, sanatçıların son eserlerini bir arada sergileyerek verimliliği arttırmak üzere düzenlenen yarışmaların bu yıl ki para ödülü ise toplam 190 bin lira olacak.

27.05.2018Kitap Sanat
Eşinizle size muhteşem bir gece hediye ediyoruz

Eşinizle size muhteşem bir gece hediye ediyoruz!

Etrafınızdaki herkes “Sevgililer Günü” için planlar yaparken sizin hala bir programınız yoksa üzülmeyin. Bu yılki Sevgililer Günü programınızı Yakalaco yapıyor ve size muhteşem bir gece hediye ediyor.

9.02.2018Etkinlikler
Üniversiteliler teknoloji projeleriyle yarışacak

Üniversiteliler teknoloji projeleriyle yarışacak

Türkiye’nin yerli akıllı telefonu Venus’ü tasarlayan ve üreten ekibin bir parçası olmak isteyen gençler için ödüllü yarışma düzenleniyor. ‘Venüs’e İz Bırak Proje Yarışması’na üniversiteliler bireysel ya da takım halinde başvuru yapabiliyor. Başvurular 1 Nisan’da sona erecek. İlk üç dereceye girenler dünyanın önemli teknoloji fuarlarına katılabilecek.

9.02.2018Eğitim
Akıllı telefon tasarlayan teknoloji fuarına gidiyor

Akıllı telefon tasarlayan teknoloji fuarına gidiyor

Üniversite öğrencileri arasında düzenlenen ‘Venus’e İz Bırak Proje Yarışması’ başlıyor. Kazanan ekipler Las Vegas, Hong Kong ve Barselona’daki dünyanın en büyük teknoloji fuarlarına katılma fırsatı elde edecek!

9.02.2018Kampüs
20 bin TL ödüllü yarışma için son gün 11 Mayıs

20 bin TL ödüllü yarışma için son gün 11 Mayıs

Geleneksel “Sürdürülebilir Geleceği Tasarla” yarışması için son başvuru tarihi 11 Mayıs. Eğitim fırsatı ve staj imkanı da fırsatlar arasında.

30.01.2018Kampüs
PwC Türkiye’den “Case Challenge”

PwC Türkiye’den “Case Challenge”

PwC Türkiye’nin “Case Challenge” yarışması, üniversite öğrencilerine fırsat sunuyor.

7.12.2017Etkinlikler
Kocaeli Bilişim Fuarı 23 Kasımda kapılarını açıyor

Kocaeli Bilişim Fuarı 23 Kasım'da kapılarını açıyor

Kocaeli bilişimin başkenti olma yönünde ilerliyor. Türkiye’nin ilk ve tek bilişim festivali olması beklenen 1. Kocaeli Bilişim Fuarı, 23-26 Kasım’da düzenlenecek. Türkiye’de teknolojinin geldiği son noktanın gözler önüne serileceği etkinlikte, yerli ve milli projeler öne çıkacak. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, Kocaeli’ni Türkiye çapında bilişimin ana belleği konumuna getirmek için projeler ürettiklerini söyledi.

4.10.2017Teknoloji
15 bin lira ödüllü yarışma

15 bin lira ödüllü yarışma

Nitelikli edebiyat çevirilerini desteklemek amacıyla Türkiye’nin ilk Kültür Bakanı Talât Sait Halman anısına İKSV tarafından düzenlenen Talât Sait Halman Çeviri Ödülü için başvurular açıldı. 15 bin lira para ödüllü yarışmanın başvuruları 27 Ekim’de sona erecek.

2.10.2017Kitap Sanat
50 bin Euro ödüllü yarışma

50 bin Euro ödüllü yarışma

VISA, Türkiye’nin de aralarında olduğu 19 Avrupa ülkesindeki startupları için “Visa Everywhe-re” yarışması düzenliyor.

3.05.2017Ekonomi
Dünyanın en büyük DJ yarışması için son başvuru: 17 Nisan

Dünyanın en büyük DJ yarışması için son başvuru: 17 Nisan!

Finali İbiza’da gerçekleşecek olan DJ yarışmasının kazananı 100.000 Euro ödülün yanı sıra İbiza’nın ikonik gece kulüplerinde DJ’lik yapma şansını da yakalayacak!

13.04.2017Kampüs
Üniversitelilere ‘kapı tasarlama’ yarışması

Üniversitelilere ‘kapı tasarlama’ yarışması

Üniversitelerin mimarlık, iç mimarlık ve endüstri ürünleri tasarım bölümlerinde okuyan öğrenciler için para ödüllü yarışma düzenleniyor. “Kapı Tasarlıyorum” konulu yarışmanın son başvuru tarihi 15 Mart.

21.01.2017Eğitim
Celal Bayar Üniversitesi’nden ‘Teknokent’ için logo yarışması

Celal Bayar Üniversitesi’nden ‘Teknokent’ için logo yarışması

Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Teknokent’i yeni kurumsal kimliği ile yurtiçinde ve yurtdışında tanıtıp, ‘üniversite, sanayi ve teknoloji geliştirme ilişkisi’ algısı oluşturacak bir logo tasarımı ve marka ismi belirlemek için, ülke genelinde para ödüllü yarışma açtı.

5.10.2016Eğitim
‘Engelleri’ aşmak için ödüllü yarışma

‘Engelleri’ aşmak için ödüllü yarışma

Milli Eğitim Bakanlığı ile TOGEMDER arasında yapılan işbirliği ile öğretmenler ve üniversite öğrencilerine yönelik para ödüllü yarışma düzenlenecek. İki kategoride yapılacak yarışmaya son başvuru tarihi ise 20 Mayıs.

25.02.2016Eğitim
Diline Güvenen Ödül Kazanıyor

Diline Güvenen Ödül Kazanıyor

British Council’ın düzenlediği ödüllü yarışmaya katılmak da çok kolay, kazanmak da…

22.02.2016İyi Yaşam
‘Haydi, Türkçe Konuş Benimle’

‘Haydi, Türkçe Konuş Benimle!’

Berlin Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği ve Karlsruhe Başkonsolosluğu Eğitim Ataşeliği himayesinde gerçekleşen ‘Haydi, Türkçe Konuş Benimle!’ kampanyası, 22 konu başlığı altında verilen konferanslar, 20 alanda açılan kurslar ve yedi ödüllü yarışma ile Baden Würtemberg eyaletinin eğitim, kültür ve sanat hayatına katkıda bulunuyor.

15.02.2016Dünya
En Komik Baba Hikayeleri kazananların güncel listesi

En Komik Baba Hikayeleri kazananların güncel listesi

İşte Morhipo'dan hediye çeki kazananların listesi

23.06.2015Etkinlikler

Yazar Sonuçları

Çocuklar trafiği öğreniyor

Çocukların trafik bilgisini artırmak için hayata geçirilen ‘MobileKids’ adlı projeyle, ilkokul çağındaki çocuklara ortalama altı saat süren trafik eğitimi veriliyor.

4.11.2016