GeriEtkinlikler Eşinizle size muhteşem bir gece hediye ediyoruz!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eşinizle size muhteşem bir gece hediye ediyoruz!

Eşinizle size muhteşem bir gece hediye ediyoruz!

Etrafınızdaki herkes “Sevgililer Günü” için planlar yaparken sizin hala bir programınız yoksa üzülmeyin. Bu yılki Sevgililer Günü programınızı Yakalaco yapıyor ve size muhteşem bir gece hediye ediyor.

Anadolu Yakası’nın kalbinde şıklığı, rahatlığı ve ayrıcalığı sunan 4 yıldızlı otel Park Dedeman Bostancı’da eşinizle/sevgilinizle muhteşem bir Sevgililer günü geçirmek için yapmanız gereken tek şey Hürriyet Aile Instagram hesabını takip etmek, sevgilini/eşini paylaşılan postun altına etiketlemek ve ona olan sevgini birkaç cümle ile dile getirmek. Çekilişle belirlenen 2 kişi bu muhteşem hediyenin sahibi olacak.

https://www.yakala.co/tatil/istanbul-otelleri/istanbul-anadolu-yakasi-otelleri/park-dedeman-bostancida-2-kisi-konaklama-6--firsati 1 DBL ( Bostancı )(haftanın her günü seçilebilir)

Çekilişi kazanamasanız da sakın üzülmeyin, Yakalaco’da birbirinden güzel fırsatlar sizi bekliyor.

Fırsatları yakalamak için tıklayın!

YARIŞMA KATILIM KOŞULLAR

1. “Sevgililer Günü Hediyen bizden” yarışması 09.02.2018 Cuma günü başlayıp 12.02.2018 17:00'da sona erecektir.

2. 18 yaş altı kullanıcılar yarışmaya katılamaz.

3. Yarışmaya katılmak için Hürriyet Aile Instagram hesabının takip edilmesi gerekiyor. Yarışma postunun altına yarışmacı sevgilisini/eşini etiketleyerek yarışmaya katılmaya hak kazanabilirsiniz.

4. Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.

5. Hürriyet kampanya boyunca, oluşturulan uygunsuz içeriği iptal etme hakkını elinde tutar.

6. Yarışmaya katılan herkes, bu kuralların onaylandığına dair ayrı bir işlem yapmasa bile bu şartları kabul etmiş sayılır.

7. Kazananlar 12.02.2018 Pazartesi günü saat 17:30’da açıklanacaktır. 13.02.2018 Salı günü saat 14.00'a kadar adres ve telefon bilgilerini ulaştırmayan kişiler ödül kazanamaz. 

8. Katılım şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır. Katılıma ait koşullarda belirlenmeyen diğer tüm hususlarda karar yetkisi, münhasıran Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir.

9. Çekilişle belirlenen 2 kişi, İstanbul Park Dedeman Bostancı’da 1 gece, 2 kişilik konaklama kazanacaktır. Hediye detayı için tıklayın!

10- Kazanan talihli kişiler ödülünü Şubat ayı içerisinde istediği tarihte (müsaitlik durumuna göre) kullanabilirler. Kazananlar 0850 266 85 80 nolu numarayı arayarak isim, soy isım ve telefon numaralarını belirterek istedikleri günlere rezervasyon yaptırabileceklerdir.

11- Talihliler ödüllerini nakit karşılığı talep edemez, kazandığı ödülü değiştiremez, hakkını devredemez ve satamaz. 

12. Hürriyet önceden belirtmeksizin kampanyayı durdurma ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

13. İşbu yarışma içeriğinin tüm hakları münhasıran Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş’ye aittir.

14. Sonuçlar Hürriyet Aile Instagram sayfasında yayınlanacaktır.

False