MENÜ

Milli Savunma Bakanlığı

Milli Savunma Bakanlığı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Milli Savunma Bakanlığı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 9.844 Milli Savunma Bakanlığı haberi bulunmuştur.

Milli Savunma Bakanlığı Haberleri

Son dakika... Hakurkta PKKnın kullandığı mağarada silahlar ve mühimmat ele geçirildi

Son dakika... Hakurk'ta PKK'nın kullandığı mağarada silahlar ve mühimmat ele geçirildi

Milli Savunma Bakanlığı'nca Irak'ın kuzeyi Hakurk'ta terör örgütü PKK'nın kullandığı, 100'lerce metre uzunluğa sahip 7-8 odalı mağarada çok sayıda silah, mühimmat ve yaşam malzemelerinin ele geçirildiği açıklandı.

19.04.2020Gündem
MSB acı haberi verdi Rahatsızlanan asker şehit oldu

MSB acı haberi verdi! Rahatsızlanan asker şehit oldu

Milli Savunma Bakanlığı, Hakkari'nin Yüksekova bölgesinde, nöbet sırasında rahatsızlanan bir askerin kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak şehit olduğunu açıkladı.

18.04.2020Gündem
Son dakika haberler: Celp ve terhisler neden ertelendi MSBden açıklama geldi...

Son dakika haberler: Celp ve terhisler neden ertelendi? MSB'den açıklama geldi...

Milli Savunma Bakanlığı'ndan(MSB) celp ve terhislerin ertelenmesine yönelik açıklama geldi. Açıklamada toplum sağlığına zarar verebilecek büyük hareketlenme riski ile başarıyla devam eden 6 büyük operasyonun riske girebileceği vurgulandı.

18.04.2020Gündem
Son dakika haberler: MSB duyurdu 3 PKKlı terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika haberler: MSB duyurdu! 3 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, ''Irak kuzeyindeki Avaşin-Basyan bölgesinde, keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu 3 PKK'lı terörist, düzenlenen hava harekâtıyla etkisiz hale getirildi. Terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonlarımız kararlılıkla sürüyor.'' açıklamasında bulundu.

18.04.2020Gündem

'Sahra' nefes verecek

Makina ve Kimya Endüstrisi, tamamen yerli ve milli imkânlarla mekanik solunum cihazı Sahra’yı üretti. Milli Savunma Bakanı Akar, cihazı inceledi.

18.04.2020Gündem
Son dakika haberler... MSB duyurdu: 18 PKKlı terörist hava operasyonuyla etkisiz hale getirildi

Son dakika haberler... MSB duyurdu: 18 PKK'lı terörist hava operasyonuyla etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), "Irak kuzeyi Kandil bölgesinde keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu 18 PKK'lı terörist düzenlenen hava harekâtıyla etkisiz hale getirildi. Operasyonlarımız son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar devam edecek." açıklamasında bulundu.

17.04.2020Gündem
Milli Savunma Bakanlığı yüzde 100 yerli mekanik solunum cihazı üretti

Milli Savunma Bakanlığı yüzde 100 yerli mekanik solunum cihazı üretti

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumunca tamamen yerli ve milli imkanlarla mekanik solunum cihazı üretildiğini açıkladı. Bakan Akar "Cihazın seri üretimine en kısa sürede geçmeyi planlıyoruz. Hedefimiz haftada 500 mekanik solunum cihazı üretmek" dedi. Tasarımından yazılımına kadar tamamen Türk mühendisleri tarafından üretilen Sahra, modüler yapıya sahip. Yerli ve milli üretim olan mekanik solunum cihazı ile kaynakların yurt içinde kalması da sağlandı.

17.04.2020Gündem
Çukurca ve Haftaninde PKKya ait mühimmat ele geçirildi

Çukurca ve Haftanin'de PKK'ya ait mühimmat ele geçirildi

MİLLİ Savunma Bakanlığı, Çukurca ve Irak'ın kuzeyindeki Haftanin bölgesinde, terör örgütü PKK'ya ait mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildiğini duyurdu.

17.04.2020Gündem
TSK sağlık yeteneği yönetmeliği değişikliği yayımlandı

TSK sağlık yeteneği yönetmeliği değişikliği yayımlandı

Türk Silahlı Kuvvetleri Sağlık Yeteneği Yönetmeliği için yapılan değişiklik Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre yeni askerlik sistemiyle hayata geçirilen yedek astsubayların sağlık işlemleri de yönetmeliğin içerisinde yayımlandı. İşte, TSK sağlık yeteneği yönetmeliği değişikliği hakkında merak edilen bazı bilgiler

17.04.2020Gündem
Son dakika haberler: MSB duyurdu... 4 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika haberler: MSB duyurdu... 4 terörist etkisiz hale getirildi

MİLLİ Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı bölgesine sızma girişiminde bulunan 4 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

17.04.2020Gündem
Bakan Akar, Alman mevkidaşı ile görüştü

Bakan Akar, Alman mevkidaşı ile görüştü

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Almanya Savunma Bakanı Annegret Kramp-Karrenbauer ile telefonda görüştü.

16.04.2020Gündem
MSÜ sınavı ne zaman yapılacak 2020 MSÜ sınav tarihi

MSÜ sınavı ne zaman yapılacak? 2020 MSÜ sınav tarihi

Harp Okullarına ve Astsubay Meslek Yüksekokullarına yerleşmede uygulanan Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı'na (2020-MSÜ) girmek isteyen adaylar, son günlerde araştırmalarına hız verdi. Bilindiği üzere, söz konusu sınavın tarihi ertelenmişti. Peki, MSÜ sınavı ne zaman yapılacak?

16.04.2020Gündem
Askerlerin terhisleri ertelendi mi Celp tarihleriyle ilgili MSBden açıklama

Askerlerin terhisleri ertelendi mi? Celp tarihleriyle ilgili MSB'den açıklama

Corona virüs önemleri kapsamında Milli Savunma Bakanlığı terhisler ve celpler konusunda alınan kararlara ilişkin değerlendirmeleri paylaştı. Bu kapsamda Kasım 2019'da silah altına alınan erlerin celp süreleriyle ilgili değişiklik yapıldı. Açıklama sonrası askerlerin terhis süreleri gündeme geldi. Peki, askerlerin terhisleri ertelendi mi? Askerlik uzatıldı mı? İşte, askerlerin celp tarihleriyle ilgili yapılan o açıklamanın detayları...

15.04.2020Gündem
Manisaya şehit ateşi düştü

Manisa'ya şehit ateşi düştü 

Kuzey Irak bölgesinde şehit olan Deniz Piyade Uzman Çavuş Muhammet Fatih Durhan’ın acı haberi, Manisa'nın Soma ilçesindeki baba ocağına verildi.

15.04.2020Gündem
MSB duyurdu 4 PKKlı terörist etkisiz hale getirildi

MSB duyurdu! 4 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

MSB'den gelen son dakika açıklamasında, ''Irak kuzeyi Kandil’de keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen 4 PKK'lı terörist düzenlenen hava harekâtıyla etkisiz hale getirildi. En son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar operasyonlarımız devam edecek.'' denildi.

15.04.2020Gündem
Doğu Akdenizde gemileri böyle takip ediliyor...

Doğu Akdeniz'de gemileri böyle takip ediliyor...

Doğu Akdeniz'de Barbaros Hayrettin Paşa araştırma gemisi ve ona refakat eden Barbaros fırkateyni, İnsansız Hava Aracı (İHA) ile takip ediliyor.

15.04.2020Gündem
Son dakika... MSB: 4üncü Türk-Rus kara devriyesi yapıldı

Son dakika... MSB: 4'üncü Türk-Rus kara devriyesi yapıldı

Milli Savunma Bakanlığı, İdlib'deki M4 karayolunda kara ve hava unsurlarının katılımıyla 4'üncü Türk-Rus birleşik kara devriyesinin yapıldığını açıkladı.

15.04.2020Gündem
MSB: 2 terörist hava operasyonuyla etkisiz hale getirildi

MSB: 2 terörist hava operasyonuyla etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, Şırnak'ın Silopi ilçesinde tespit edilen iki PKK'lı teröristin hava harekatıyla etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

15.04.2020Gündem
Askerler ne zaman terhis olacak Askerlerin terhis süresi uzatıldı mı Bakan Akar duyurdu

Askerler ne zaman terhis olacak? Askerlerin terhis süresi uzatıldı mı? Bakan Akar duyurdu

Koronavirüs önemleri kapsamında yapılan görüşmeler neticesinde askerler ne zaman terhis olacak? sorusunun yanıtı gündemde yer alıyor. Terhislerler ilgili araştırmalar sürerken, askerlerin terhis süreleriyle ilgili MSB Bakanı Hulusi Akar'dan son dakika açıklama geldi. Peki, Askerler ne zaman terhis olacak? Askerlerin terhis süresi uzatıldı mı? İşte, Bakan Akar'ın o konuyla ilgili açıklaması...

14.04.2020Gündem
Son dakika Milli Savunma Bakanı Akar duyurdu: Terhis ve celplere 1 ay erteleme

Son dakika! Milli Savunma Bakanı Akar duyurdu: Terhis ve celplere 1 ay erteleme

Milli Savunma Bakanı Akar ve komuta kademesinin katıldığı toplantıda TSK'daki koronavirüs tedbirleri ile yeni alınacak önlemler değerlendirildi. Bakan Akar toplantıda alınan kararlara ilgili şu an askerde olanlar hakkında alınan çok önemli bir kararı da duyurdu.

14.04.2020Haber
Askerlik terhis ve celp dönemleri ertelendi mi Terhisler durdu mu

Askerlik terhis ve celp dönemleri ertelendi mi? Terhisler durdu mu?

Koronavirüs önlemleri hayatın her alanında alınmaya devam ediliyor. Askerlik terhis ve celp tarihlerinde bu önemler kapsamında bir değişlik olup olmayacağı merak konusu. Toplu bulunmanın mecburi olduğu noktalardan birisi olan kışla ve askerlik görevinin yapıldığı tüm merkezlerde terhis dönemlerinin yeniden gözden geçirilmesi ve celp dönemlerinin yeniden belirlenmesi kararlaştırıldı. Konu ile ilgili son dakika açıklaması Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'dan geldi. Peki, son gelişmelerle birlikte askerlik terhisleri ve celp dönemleri durduruldu mu? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

14.04.2020Gündem
Askerlik terhis ve celp tarihleri son dakika ertelendi mi Bakan Akardan son dakika açıklaması

Askerlik terhis ve celp tarihleri son dakika ertelendi mi? Bakan Akar'dan son dakika açıklaması

Askerlik terhis ve celp işlemleri ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. Milli Savunma Bakanlığı tarafından koronavirüs önlemleri alınmaya devam ediliyor. Askere alınanların salgın tehlikesine karşılık birliklerine gönderilmeden önce 14 gün gözetim altında tutulduğu duyurulmuştu. Terhis ve celp tarihleri ile ilgili Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar açıklama yaptı.

14.04.2020Gündem
Son dakika haberleri: Milli Savunma Bakanı Akar duyurdu: Terhis ve celplere 1 ay erteleme

Son dakika haberleri: Milli Savunma Bakanı Akar duyurdu: Terhis ve celplere 1 ay erteleme

Milli Savunma Bakanı Akar ve komuta kademesinin katıldığı toplantıda TSK'daki koronavirüs tedbirleri ile yeni alınacak önlemler değerlendirildi. Bakan Akar toplantıda alınan kararlara ilgili şu an askerde olanlar hakkında alınan çok önemli bir kararı da duyurdu.

14.04.2020Gündem
Suriye sınırında 16 anti personel mayını tespit edildi

Suriye sınırında 16 anti personel mayını tespit edildi

Kilis Çobanbey Hudut Karakolu sorumluluk bölgesinde 16 anti personel mayını tespit edildiği bildirildi.

12.04.2020Gündem
Son dakika... MSB duyurdu: İngiltereye 2nci grup sağlık malzemeleri gönderildi

Son dakika... MSB duyurdu: İngiltere'ye 2'nci grup sağlık malzemeleri gönderildi

Milli Savunma Bakanlığı, ikinci grup sağlık malzemelerinin bugün İngiltere'ye gönderildiğini duyurdu.

12.04.2020Gündem
MSÜ tercih tarihi ertelendi: MSÜ sınavı ne zaman 2020 MSÜ sınavı hangi tarihte

MSÜ tercih tarihi ertelendi: MSÜ sınavı ne zaman? 2020 MSÜ sınavı hangi tarihte?

Koronavirüsü salgını önleme kapsamında, Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı'nın (MSÜ) tarihi, Milli Savunma Bakanlığı ve ÖSYM tarafından ertelenmişti. Normal zamanda mart ayında yapılması planlanan sınavın ileri bir tarihe alınmasının ardından, tercih tarihleriyle ilgili bir erteleme açıklaması daha yapıldı. Peki, MSÜ sınavı ne zaman yapılacak? 2020 MSÜ sınavı hangi tarihte? İşte, MSÜ sınav tercihleri ve sınavla ilgili ayrıntılar

11.04.2020Kelebek
Terhisler ve celp ertelendi mi Askerlik son dakika haberleri

Terhisler ve celp ertelendi mi? Askerlik son dakika haberleri

Terhis ve celp tarihlerinin ertelenip ertelenmediği merak edilen konular arasında yerini aldı. Koronavirüsle mücadele kapsamında önlem alan kurumlar arasında Milli Savunma Bakanlığı’da bulunuyor. Bakanlığın askere giden vatandaşları 14 gün gözetim altında tuttuğu açıklanmıştı. Peki tershisler ertelendi mi? İşte detaylar…

11.04.2020Gündem
Terhis ve celp erteleniyor mu

Terhis ve celp erteleniyor mu?

Koronavirüs önlemleri kapsamında askerlik hizmetiyle ilgili de iki karar gündemde. Milli Savunma Bakanlığı’ndan alınan bilgiye göre, askerlerin terhis ve celp işlemleri bir süre durdurulacak. Bedelli askerlerin de uzaktan eğitimle bu hizmeti yerine getirmesi üzerinde duruluyor.

11.04.2020Gündem
MSB: Bir sivil memur Kovid-19dan hayatını kaybetti

MSB: Bir sivil memur Kovid-19'dan hayatını kaybetti

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), İstanbul Tedarik Bölge Başkanlığı'nda görevli sivil memur Levent Ünver'in, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiğini bildirdi.

10.04.2020Gündem
İngiliz yetkililer gönderilen tıbbi yardım için Türkiyeye teşekkür etti

İngiliz yetkililer gönderilen tıbbi yardım için Türkiye'ye teşekkür etti

Türkiye'nin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle gönderdiği tıbbi yardım İngiltere'ye ulaşırken İngiliz yetkililer, sağlık malzemeleri için Türkiye'ye teşekkür etti.

10.04.2020Dünya
MSÜ sınavı 2020 ne zaman yapılacak MSÜ sınavı soruları nasıl olacak

MSÜ sınavı 2020 ne zaman yapılacak? MSÜ sınavı soruları nasıl olacak?

MSÜ sınavının ne zaman yapılacağı ile ilgili geçtiğimiz günlerde ÖSYM tarafından açıklama yapıldı. Koronavirüs önlemleri kapsamında ertelenen sınavlar arasında bulunan Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavına girecek olan öğrenciler sınav tarihini öğrenmek istiyorlar. İşte ÖSYM tarafından merkezi olarak yapılan sınav ile ilgili merak edilenler…

10.04.2020Eğitim
Son dakika haberler... 2020 MSÜ Sınavı 14 Hazirana ertelendi

Son dakika haberler... 2020 MSÜ Sınavı 14 Haziran'a ertelendi

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), "Covid-19 salgını nedeniyle 2020 MSÜ Sınavı ÖSYM Başkanlığınca 14 Haziran 2020 tarihine ertelenmiştir. 13 Nisan-01 Mayıs tarihleri arasında yapılacağı duyurulan MSÜ Askeri Öğrenci Aday Tercih İşlemleri ileri bir tarihe ertelenmiş olup, tercih tarihleri bilahare duyurulacaktır." açıklamasını yaptı.

10.04.2020Gündem
MSB duyurdu: 6 terörist etkisiz hale getirildi

MSB duyurdu: 6 terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı bölgesinde 1, Zeytin Dalı bölgesinde 3 ve Barış Pınarı bölgesinde 2 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

10.04.2020Gündem
Son dakika haberler: Irakın kuzeyinde 2 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika haberler: Irak'ın kuzeyinde 2 terörist etkisiz hale getirildi

MSB, ''Irak kuzeyi Haftanin bölgesinde, keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu 2 PKK'lı terörist, düzenlenen hava harekâtıyla etkisiz hale getirildi. Operasyonlarımız hız kesmeden devam edecek.'' açıklamasında bulundu.

10.04.2020Gündem
MSB: Pençe-3 bölgesinde 20 adet EYP ele geçirildi

MSB: Pençe-3 bölgesinde 20 adet EYP ele geçirildi

MİLLİ Savunma Bakanlığı'nca, Pençe-3 bölgesinde terör örgütü PKK tarafından kullanılan uzaktan kumandalı 20 adet el yapımı patlayıcı (EYP) ele geçirildiği açıklandı.

9.04.2020Gündem
İdlib’de maskeli devriye

İdlib’de maskeli devriye

Türk ve Rus askerleri İblib’in güneyindeki M-4 karayolunda üçüncü kez devriyeye çıktı. Askerler salgın tehdidi nedeniyle maske ve eldiven taktı, sosyal mesafe kurallarına özen gösterdi.

9.04.2020Gündem
MSB duyurdu 12 saatlik görev başarıyla tamamlandı

MSB duyurdu! 12 saatlik görev başarıyla tamamlandı

Milli Savunma Bakanlığı, Balkan ülkelerine yardım malzemesi taşıyan uçağın Ankara'ya döndüğünü açıkladı.

8.04.2020Gündem
Son dakika haberi: 8 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika haberi: 8 terörist etkisiz hale getirildi

Fırat Kalkanı bölgesine taciz atışı yapan 4 PKK/YPG’li terörist ile Zeytin Dalı bölgesine saldırı hazırlığında olan 4 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildi.

8.04.2020Gündem
MSB: Uçağımız son durağı Kosovaya hareket etti

MSB: Uçağımız son durağı Kosova'ya hareket etti

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan son dakika açıklamasında Balkan ülkelerine yardım için Türkiye'den kalkan uçağın son durağı Kosova'ya hareket ettiği bildirildi.

8.04.2020Gündem
Son dakika haberler... Vali Yerlikaya: İstanbul pilot bölge seçildi

Son dakika haberler... Vali Yerlikaya: İstanbul pilot bölge seçildi

"Dünyada maske savaşları yaşanırken, Türkiye sosyal devlet olmanın ne demek olduğunu bir kez daha gösteriyor." diyen İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, "İstanbul pilot bölge olarak seçildi. İstanbul genelinde 65 yaş üstü 1 milyon 150 bin vatandaşımıza paketlerimizi ulaştırmaya başladık." ifadelerini kullandı.

8.04.2020Gündem
MSB: Türkiyenin gönderdiği sağlık malzemeleri Sırbistana ulaştı

MSB: Türkiye'nin gönderdiği sağlık malzemeleri Sırbistan'a ulaştı

Milli Savunma Bakanlığı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında kullanılacak sağlık malzemelerini taşıyan Türk Silahlı Kuvvetleri'ne (TSK) ait uçağın, Sırbistan'a indiğini bildirdi.

8.04.2020Gündem
Kışlada yoğun koronavirüs önlemi

Kışlada yoğun koronavirüs önlemi

ANKARA'nın Polatlı ilçesindeki Şehit Yüzbaşı Nazmi Elmas Kışlası'nda, koronavirüs salgınına karşı üst düzey tedbirler alındı. Kışladaki tüm faaliyetler sosyal mesafe kuralına uygun yapılırken, maske takarak önlem alan tüm personelin günde 2 kez ateşi ölçülüyor.

8.04.2020Gündem
Türkiye’den 5 ülkeye daha yardım malzemesi

Türkiye’den 5 ülkeye daha yardım malzemesi

Ankara Etimesgut Askeri Havalimanında hazırlanan askeri kargo uçağı ile Kuzey Makedonya, Karadağ, Sırbistan, Bosna-Hersek ve Kosova’ya yardım malzemesi gönderildi.

8.04.2020Gündem
MSBden son dakika açıklaması 2 terörist etkisiz hale getirildi

MSB'den son dakika açıklaması! 2 terörist etkisiz hale getirildi

MSB, ''Irak kuzeyi Haftanin bölgesinde, keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu 2 PKK'lı terörist, düzenlenen hava harekâtıyla etkisiz hale getirildi. Operasyonlarımız aralıksız devam edecek.'' açıklamasında bulundu.

8.04.2020Gündem
Şehir hastanesinin arazisine yapılacak

Şehir hastanesinin arazisine yapılacak

Sancaktepe’deki hastanenin inşaatı , 50 yıl askeri üs olarak kullanılan bölgede başladı. Askeri birliğin boşalttığı arazi Sağlık Bakanlığı’na devredilmiş ve burada dünyanın en büyük şehir hastanesinin yapımı planlanmıştı.

8.04.2020Gündem
MSBden sosyal mesafe kuralı paylaşımı

MSB'den 'sosyal mesafe' kuralı paylaşımı

MİLLİ Savunma Bakanlığı'nca, koronavirüsle mücadele kapsamında birlik, karargâh ve kurumların ortak kullanım alanlarında sosyal mesafe kuralına uyulduğu açıklandı.

7.04.2020Gündem
MSB duyurdu: 9 PKKlı terörist etkisiz hale getirildi...

MSB duyurdu: 9 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi...

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Fırat Kalkanı Harekatı bölgesine taciz atışı yapan 1 terörist ile Barış Pınarı Harekatı bölgesine sızmaya çalışan PKK/YPG'li 8 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

7.04.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Şimdi ekonomiyi konuşma zamanı

Dünya bir yandan koronavirüs belasıyla uğraşırken diğer yandan da korona sonrasına hazırlık yapılıyor.

15.04.2020

Yeşilköy ve Sancaktepe konusu

VİRÜS dolayısıyla İstanbul’a ne kadar ‘acil’, ne kadar ‘sağlıklı’ projeler yapıyoruz...

10.04.2020