EKSTRA
MENÜ

Askerlik Yerleri

Askerlik Yerleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Askerlik Yerleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 462 Askerlik Yerleri haberi bulunmuştur.

Askerlik Yerleri Haberleri

Askerlik yerleri açıklandı mı Kasım ayı celp ve sevk tarihleri için MSBden yapılan açıklama

Askerlik yerleri açıklandı mı? Kasım ayı celp ve sevk tarihleri için MSB'den yapılan açıklama

Askerlik yerleri kasım ayında silah altına alınacak binlerce gencin ana gündem konularından biri. Milli Savunma Bakanlığı Askeralma Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, Kasım celbi seçim ve sınıflandırma sonuçları ekim ayının son günlerinde duyurulacak. Peki, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte kasım ayı celp ve sevk tarihleri için MSB'den yapılan açıklama

21.10.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak İşte MSBnin verdiği celp tarihleri

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte MSB'nin verdiği celp tarihleri

Kasım ayına kısa bir süre kala, merak edilen konulardan biri de askerlik celp yerleri oldu. 2020 ekim, kasım ve aralık askerlik yerlerinin ne zaman MSB tarafından ilan edileceği vatandaşlar tarafından şu günlerde yoğun şekilde sorgulanıyor. Peki, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

17.10.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak 2020 Kasım celbi askerlik yerleri için MSB tarih verdi

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? 2020 Kasım celbi askerlik yerleri için MSB tarih verdi!

Askerlik yerleri için er adaylarının geri sayımı başladı. Askerlik yerlerinin açıklanacağı tarih, TSK bünyesinde silah altına alınacak olan asker adaylarının gündeminde yer alıyor. Vatani görevlerini yerine getirecek olan er adayları 2020 Kasım celbi askerlik yerleriyle ilgili yapılacak son dakika açıklamalara kilitlendi. Milli Savunma Bakanlığı Askeralma Genel Müdürlüğü 2020 Kasım celbi askerlik yerlerinin açıklanacağı tarihi duyurdu. Celp ve askerlik yerleri e devlet sistemi üzerinden öğrenilecek. Peki, Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte, ayrıntılar.

15.10.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak Askerlik yerlerinde 2020 Kasım celbi için açıklama

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? Askerlik yerlerinde 2020 Kasım celbi için açıklama!

Askerlik yerlerinin açıklanacağı tarih, TSK kapsamında silah altına alınacak olan asker adayları tarafından bekleniyor. Milli Savunma Bakanlığı Askeralma Genel Müdürlüğü 2020 Kasım celbi için açıklama yaptı. Yapılan açıklamaya göre er adayları askerlik yerleri bilgisini ekim ayının son günlerinde öğrenebilecek. E-Devlet şifresiyle adaylar askerlik yerlerini görüntüleyebilecekler. Peki, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte, 2020 Kasım celbi isim yapılan açıklamanın detayları.

12.10.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak MSB celpler için tarih verdi

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? MSB celpler için tarih verdi!

Vatani görevini yapmak isteyen gençler şimdi 'askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?' sorusuna yanıt arıyor. Ekim, Kasım ve Aralık celbi ile silah altına alınacak gençlerin heyecanlı bekleyişi sürüyor. Konuya ilişkin bekleyiş devam ederken tarih bilgisi Milli Savunma Bakanlığı tarafından paylaşıldı. Peki, askerlik celp yerleri ne zaman açıklanacak?

7.10.2020Gündem
Kasım celp döneminde son durum: Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak

Kasım celp döneminde son durum: Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

bekliyor. Kasım 2020 sınıflandırma döneminde silahaltına alınacak yedek subay aday adayı, yedek astsubay aday adayı ile erbaş/er statüsündeki yükümlüler için askerlik yerleri bu ay içerisinde duyurulacak. Peki, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte kasım celp döneminde son durum…

1.10.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak MSBden celp tarihi duyurusu

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? MSB'den celp tarihi duyurusu

Askerlik hizmetlerini Ekim, Kasım ve Aralık celbi ile yerine getirecek vatandaşların sorgulamaları yoğunlaştı. Vatani görevlerini yapacakları yeri öğrenmek isteyen er adayları, konuya dair bilgi almak adına MSB'nin açıklamalarını takip ediyor. Peki, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

29.09.2020Gündem
Askerlik yerleri belli oldu mu MSBden Kasım 2020 sınıflandırma duyurusu.. Kovid 19 testleri hakkında bilgilendirme

Askerlik yerleri belli oldu mu? MSB'den Kasım 2020 sınıflandırma duyurusu.. Kovid 19 testleri hakkında bilgilendirme

Askerlik yerleri için pek çok vatandaşın araştırmaları devam ediyor. Vatani görevlerini yerine getirmek üzere tecillerini bozduran birçok kişi, E-Devlet üzerinden açıklanacak olan askerlik yerleri ekranı aracılığıyla hangi şehir ve birlikte askerlik yapacağını öğrenebilecek. Peki, askerlik yerleri açıklandı mı? İşte, E-Devlet askerlik yerleri sorgulama ekranı ile birlikte Covid-19 testi uyarısı detayları

24.08.2020Gündem
E-Devlet askerlik yerleri sorgulama ekranı: Askerlik yerleri belli oldu mu Covid 19 testi uyarısı

E-Devlet askerlik yerleri sorgulama ekranı: Askerlik yerleri belli oldu mu? Covid 19 testi uyarısı!

Askerlik yerleri sorgulama ekranı, ağustos ve eylül celbinde askerlik vazifelerine yapmak üzere müracaatlarını gerçekleştiren vatandaşlar tarafından takip ediliyor. TSK kapsamında vatani görevlerini yapacak olan gençler, e devletten askerlik yerlerini görüntüleyebilecekler. Peki, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte, ağustos ve eylül celbi askerlik yeri sorgulama ekranı ve askerlik yerleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

5.08.2020Gündem
MSB askerlik yerleri ne zaman açıklanacak Ağustos Eylül celbi açıklanma tarihi

MSB askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? Ağustos Eylül celbi açıklanma tarihi

Askerlik hizmetlerini Ağustos ve Eylül celbi ile yerine getirecek vatandaşların sorgulamaları yoğunlaştı. Vatani görevlerini yapacakları yeri öğrenmek isteyen er adayları, konuya dair bilgi almak adına MSB'nin açıklamalarını takip ediyor. Peki, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

29.07.2020Gündem
MSB askerlik yerleri açıklandı mı E-Devlet askerlik yerleri sorgulama ekranı 2020

MSB askerlik yerleri açıklandı mı? E-Devlet askerlik yerleri sorgulama ekranı 2020!

MSB askerlik yerleri, vatani görevlerini icra etmek için askerlik şubeleri aracılığıyla başvurularını tamamlayan pek çok kişinin araştırdığı konu olmaya başladı. Peki, ağustos celbi ile askere gidecek ve vatani hizmetlerini yerine getirecek olan vatandaşların merakla araştırdığı askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte, E-Devlet askerlik yerleri sorgulama ekranı ve MSB'nin yayımlamış olduğu askerlik yerleri bilgisi

29.07.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman belli oluyor MSBden celp dönemi açıklaması

Askerlik yerleri ne zaman belli oluyor? MSB'den celp dönemi açıklaması

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? Celp döneminde askere gitmek isteyen gençler, başvurdukları vatani görev için yerlerin açıklanacağı tarihi bekliyor. Ağustos ve Eylül ayı itibariyle celp altına alınacak bireyler, askere ne zaman gidebileceklerini ve nerede görev alacaklarını öğrenmek istiyor. MSB'nin yaptığı duyuruya göre, askerlik yerleri ağustos ayında açıklanacak. İşte, ayrıntılar...

23.07.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

Ağustos ayına kısa bir süre kala, merak edilen konulardan biri de askerlik celp yerleri oldu. Ağustos/Eylül celbinde askere gidecek vatandaşlar araştırmalarına hız verdi. Askerlik yerlerinin ne zaman MSB tarafından ilan edileceği vatandaşlar tarafından şu günlerde yoğun şekilde sorgulanıyor. Peki, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

9.07.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak Celp ve sevk dönemleri duyurusu

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? Celp ve sevk dönemleri duyurusu

Ağustos ve eylül ayında vatani görevini yerine getirmek için birliklerine teslim olacak binlerce er adayı askerlik yerlerinin açıklanacağı tarihe odaklanmış durumda. Milli Savunma Bakanlığı 29 Haziran'da Ağustos/Eylül 2020 celp ve sevk dönemleri için duyuru yayımlamıştı. Peki, bu duyuruya göre askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

8.07.2020Gündem
Askerlik  sevk belgesi ne zaman nasıl alınır Askerlik sevk işlemleriyle ilgili detaylar

Askerlik sevk belgesi ne zaman nasıl alınır? Askerlik sevk işlemleriyle ilgili detaylar

Corona virüs önlemleri kapsamında ertelen askerlik ve terhis işlemleri işlemleri yeniden başlıyor. Peki, Er ve erbaşların, bedellilerin, yedek subay ve astsubay adaylarının askerlik yerleri 28 Mayıs 2020 tarihinde açıklanmıştı. Silah altına alınacak binlerce genç şimdi askerlik sevk belgesiyle ilgili detayları merak ediyor. Peki, askerlik sevk belgesi ne zaman nasıl alınır? İşte askerlik sevk işlemleriyle ilgili detaylar

30.05.2020Gündem
Son dakika haberi: Askerlik celp dönemleri ve yerleri açıklandı | e-Devlet askerlik celp sorgulama ekranı

Son dakika haberi: Askerlik celp dönemleri ve yerleri açıklandı | e-Devlet askerlik celp sorgulama ekranı

Askerlik yerleri bugün e Devlet sistemi üzerinden açıklandı. Corona virüsü tedbirleri kapsamında ertelenen celpler yeniden başlıyor. Milli Savunma Bakanlığı Askeralma Genel Müdürlüğü, ilk kez silah altına alınacak yedek astsubay aday adayı ile yedek subay aday adayı, erbaş/er statüsündeki yükümlülerin sevk işlemlerine ilişkin açıklamada bulundu. İşte, Milli Savunma Bakanlığı MSB e-Devlet askerlik yerleri ve celp tarihleri sorgulama sayfası…

28.05.2020Gündem
K.K.K. Sözleşmeli Er Temini ön başvuru sonuçları açıklandı.. İşte MSB sonuç sorgulama sayfası ve sınav tarihleri

K.K.K. Sözleşmeli Er Temini ön başvuru sonuçları açıklandı.. İşte MSB sonuç sorgulama sayfası ve sınav tarihleri

Milli Savunma Bakanlığı'nın resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre K.K.K. Sözleşmeli Er Temini ön başvuru sonuçları https://personeltemin.msb.gov.tr internet adresinde yayınlandı. Ön başvuru sonuçları ile birlikte er temin faaliyetinin gerçekleştirileceği tarihlerde belirlenmiş oldu. Birinci grup adaylar; 02-05 Haziran 2020 tarihleri arasında sorgulama sayfasında belirtilen tarih ve saatte sınavlara girecek..

28.05.2020Gündem
Sınıflandırılmış yükümlü ne demek Sınıflandırılmış yükümlü ne zaman askere gider

Sınıflandırılmış yükümlü ne demek? Sınıflandırılmış yükümlü ne zaman askere gider?

Milli Savunma Bakanlığı'nın belirlediği askerlik yerleri içerisinde yer alan sınıflandırılmış yükümlü ibaresi, E-Devlet üzerinden görüntülenebiliyor. Sınıflandırılmış yükümlü ne zaman askere gider ve ne demektir sorularına cevap arayan pek çok vatandaş, internet üzerinden bu konunun detaylarını sorgulamaya başladı. Peki, sınıflandırılmış yükümlü ne demek ve sınıflandırılmış yükümlü ne zaman askere gider? İşte, o bilgiler

28.05.2020Gündem
e devlet bedelli askerlik sorgulama nasıl yapılır Askerlik yerleri ve celp tarihleri sorgula

e devlet bedelli askerlik sorgulama nasıl yapılır? Askerlik yerleri ve celp tarihleri sorgula

Virüs nedeniyle ertelenen askerlik terhis ve celp işlemleri yeniden başlıyor. e devlet bedelli askerlik sorgulama ekranı günün ilk ışıklarından bu yana en çok ziyaret edilen sayfa oldu. e devlet bedelli askerlik sorgulama nasıl yapılır? Askerlik yerleri ve celp tarihleri sorgulamak isteyenler için bilinmesi gerekenleri derledik.

28.05.2020Gündem
Askerlik terhis ve celp işlemleri : 2020 askere alımlar ne zaman başlayacak Askerlik yerleri ne zaman belli olacak

Askerlik terhis ve celp işlemleri : 2020 askere alımlar ne zaman başlayacak? Askerlik yerleri ne zaman belli olacak?

Askerlik terhis ve celp işlemleri gündemdeki yerini koruyor. Corona virüsü önlemleri kapsamında geçtiğimiz haftalarda ertelenen askere alım işlemlerinin güncel tarihini merak eden er adayları, silah altına alınacakları tarihi sorguluyor. Peki, 2020 askere alımlar ne zaman başlayacak? Askerlik yerleri ne zaman belli olacak? İşte askerlik terhis ve celp işlemlerinde son durumu merak edenler için detaylar...

21.05.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman belli olacak Celp yerleri ne zaman açıklanacak

Askerlik yerleri ne zaman belli olacak? Celp yerleri ne zaman açıklanacak?

Koronavirüse karşı alınan önlemler kapsamında celp dönemi gelenlerin askere alınmaları ertelenmişti. İlk kez silah altına alınacak yedek astsubay aday adayı ile yedek subay aday adayı, erbaş/er statüsündeki yükümlülerin sevk işlemlerine ilişkin celp tarihi araştırmaları, normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte hız kazandı. Peki, askerlik yerleri ne zaman belli olacak? Celp yerleri ne zaman açıklanacak?

13.05.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

İlk kez silah altına alınacak yedek astsubay aday adayı ile yedek subay aday adayı, erbaş/er statüsündeki yükümlülerin sevk işlemlerine ilişkin celp tarihi araştırmaları Cumhurbaşkanı'nın açıklamalarının ardından hız kazandı. Koronavirüse karşı alınan önlemler kapsamında celp dönemi gelenlerin askere alınmaları ertelenmişti. Peki, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

5.05.2020Gündem
2000/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak

2000/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

Koronavirüse karşı alınan önlemler kapsamında silah altındaki askerlerin terhisleriyle, celp dönemi gelenlerin askere alınmalarının ertelenmesine karar verilmişti. 2000/2 celp döneminde askere gidecek gençler, Milli Savunma Bakanlığı'nın askerlik yerlerini ne zaman açıklayacağını merak ediyor. Peki, 2000/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

24.04.2020Gündem
2000/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak Askerlik celp yerleri ne zaman belli olacak

2000/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? Askerlik celp yerleri ne zaman belli olacak?

Mayıs 2020 sınıflandırma döneminde ilk kez silah altına alınacak yedek astsubay aday adayı ile yedek subay aday adayı, erbaş/er statüsündeki yükümlülerin sevk işlemlerine ilişkin celp tarihi araştırmaları son günlerde hız kazandı. Koronavirüse karşı alınan önlemler kapsamında celp dönemi gelenlerin askere alınmaları ertelenmişti. Peki, askerlik celp yerleri ne zaman belli olacak? 2000/2 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak?

17.04.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak Askerlik celp yerleri belli oldu mu

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? Askerlik celp yerleri belli oldu mu?

Askerlik celp yerlerinin ne zaman açıklanacağı, nisan ayı devam ederken asker adaylarının araştırdığı konulardan oldu. 2020 mayıs askerlik celp yerlerinin açıklanacağı tarihe odaklananlar, 'Askerlik celp yerleri ne zaman belli olur?' ya da 'Askerlik yerleri belli oldu mu?' sorularının yanıtını merak ediyor. İşte, 2020 askerlik celp yerleriyle ilgili ayrıntılı bilgiler...

9.04.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak MSBden bedelli askerlik celpleriyle ilgili duyuru

Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? MSB'den bedelli askerlik celpleriyle ilgili duyuru

Milli Savunma Bakanlığı Askeralma Genel Müdürlüğü'nden yapılan duyuruya göre bedelli askerlik yapacakların celp ve sevk işlemleri ileri bir tarihe ertelendi. Açıklamada yedek subay ve yedek astsubay aday adayları ile altı aylık hizmete tabi erbaş ve erlerin işlemlerinin mevcut plan çerçevesinde gerçekleşeceği bildirildi. Peki, 2020 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? Bedelli askerlik celpleri ne zamana ertelendi? İşte, konuyla ilgili MSB'den yapılan açıklamanın detayları.

17.03.2020Gündem
Askerlik sorgulama nasıl yapılır Sefer emri var mı

Askerlik sorgulama nasıl yapılır? Sefer emri var mı?

Vatani görevini yerine getirmek üzere bekleyen vatandaşlar, e-Devlet kapısından askerlik yerleri ve sevk evrakı sorgulama işlemini ve askerlik durumuna ilişkin bilgilere kolayca erişebiliyor. Vatani görevini henüz yapmamış vatandaşlar gibi daha önceden Türk Silahlı Kuvvetleri çatısı altında askerlik görevini tamamlayan vatandaşların seferberlik durumunda yeniden silahaltına alınması anlamına gelen sefer emrini de e-Devlet üzerinden öğrenebilir. Peki, e-Devlet üzerinden askerlik sorgulaması nasıl yapılır? Milli Savunma Bakanlığı’nın e-Devlet sistemine entegre edilen personel sefer emri nedir? Kimler bu emre uymak zorundadır? İşte, askerlik sorgulamasına dair merak edilen bütün detaylar…

12.02.2020Gündem
2020 Askerlik yerleri açıklandı.. İşte 2000/1 E-Devlet üzerinden askerlik yeri sorgulama ekranı

2020 Askerlik yerleri açıklandı.. İşte 2000/1 E-Devlet üzerinden askerlik yeri sorgulama ekranı

Milli Savunma Bakanlığı, ocak, şubat ve mart aylarında silah altına alınacak yedek subay, astsubay ve erler ile bu yıl bedelli askerlik yapacak yükümlülerin sınıflandırma sonuçlarını açıkladı. Askerlik yerleri ve bedelli askerlik yerleri için beklenen açıklama Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapıldı ve E-Devlet kapısı üzerinden açıklanan askerlik yerleri 2020 sorgulama ekranı, giriş ekranı erişime açıldı. Bedelli askerlik yerleri ile farklı bir ekran üzerinden açıklanan 2000/1 askerlik yerleri ile celp dönemi, birlik adı, sevk tarihi gibi bilgiler kolayca öğrenilebilecek. İşte, askerlik yerleri sorgulama işlemi hakkında detaylı bilgiler

24.01.2020Gündem
Askerlik yerleri 2020 sorgulama ekranı E-Devlet üzerinden açıldı 2000/1 ve bedelli askerlik yerleri

Askerlik yerleri 2020 sorgulama ekranı E-Devlet üzerinden açıldı! 2000/1 ve bedelli askerlik yerleri

Askerlik yerleri ve bedelli askerlik yerleri için beklenen açıklama Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapıldı. E-Devlet kapısı üzerinden açıklanan askerlik yerleri 2020 sorgulama ekranı, giriş ile kolayca öğrenilebiliyor. Bedelli askerlik yerleri ile farklı bir ekran üzerinden açıklanan 2000/1 askerlik yerleri ile celp dönemi, birlik adı, sevk tarihi gibi bilgiler kolayca öğrenilebilecek. İşte, askerlik yerleri sorgulama işlemi hakkında detaylı bilgiler

24.01.2020Gündem
2020 Askerlik yeri sorgulama işlemi erişime açıldı mı E-Devlet ile askerlik yerleri sorgulama bu ekrandan yapılacak

2020 Askerlik yeri sorgulama işlemi erişime açıldı mı? E-Devlet ile askerlik yerleri sorgulama bu ekrandan yapılacak!

Askerlik yeri sorgulama işlemi için bugün açıklama yapılacak ve online olarak askerlik yerleri sorgulanabilecek. Askere gidecek olan vatandaşlarımız E-Devlet üzerinden sonuç sorgulama işlemlerini yapabilecekler. Peki 2020 askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte merak edilen detaylar

24.01.2020Gündem
2020 Askerlik yerleri ne zaman açıklanır Bedelli askerlik sonuçları nasıl sorgulanır

2020 Askerlik yerleri ne zaman açıklanır? Bedelli askerlik sonuçları nasıl sorgulanır?

2020 Askerlik yerleri ve bedelli askerlik sonuçları binlerce kişinin merakla araştırdığı konulardan olmaya devam ediyor. Askerlik için gün sayan vatandaşların gözü Milli Savunma Bakanlığı'nın resmi internet sitesi aracılığıyla duyularak olan bedelli askerlik yerlerinde. Peki, 2000/1 askerlik yerleri ve bedelli askerlik sonuçları ne zaman açıklanır?Bedelli askerlik sonuçları nasıl sorgulanır? İşte, o konular hakkında detaylı bilgiler.

21.01.2020Gündem
Bedelli askerlik ücreti 30 Hazirana kadar 35 bin 54 lira...Kimler başvurabilecek

Bedelli askerlik ücreti 30 Haziran'a kadar 35 bin 54 lira...Kimler başvurabilecek?

Bedelli askerlik ücreti, 2020 yılında askerlik hizmetini yerine getirmek isteyen vatandaşlar için duyuruldu. 31 Aralık 2020 tarihine kadar başvuru işlemleri tamamlanacak olan bedelli askerlik için ilk başvurular 30 Haziran'a kadar yapılacak. Bu tarihe kadar yapılacak olan bedelli askerlik başvuru ücreti 35 bin 54 lira olacak. 30 Haziran'dan sonra bedelli askerlik için başvuru yapacak olan vatandaşlar için bu fiyatlar artış gösterecek. Peki, bedelli askerlik başvurusu kaç yaşına kadar yapılabilecek? İşte dövizli ve bedelli askerlik hakkında merakla araştırılan bazı bilgiler

16.01.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman belli olacak

Askerlik yerleri ne zaman belli olacak?

Zorunlu askerlik hizmetini yapmak için şubelerden işlemlerini yaptırarak 2020 şubat döneminde askere gitmek için işlemlerini yaptıran vatandaşlar, şimdi ise MSB'nin askerlik yerlerini ne zaman erişime açacağını merak ediyor. Peki, askerlik yerleri ne zaman belli olacak?

15.01.2020Gündem
2020 askerlik yerleri ne zaman belli olacak Askerlik celp yerlerinde tarih belli oldu mu

2020 askerlik yerleri ne zaman belli olacak? Askerlik celp yerlerinde tarih belli oldu mu?

Şubat ayına günler kala TSK kapsamında silah altına alınmayı bekleyen asker adaylarının gündeminde askerlik yerlerinin belli olacağı tarih gelmeye başladı. Çok sayıda genç 2020 Şubat askerlik yerleri ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtını araştırıyor. Milli Savunma Bakanlığı askerlik yerleriyle ilgili detayları paylaştı. Peki, 2020 askerlik yerleri ne zaman belli olacak? Tarih belli oldu mu? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

14.01.2020Gündem
Askerlik yerleri ne zaman belli olacak

Askerlik yerleri ne zaman belli olacak?

Askerlik görevlerini yerine getirmek için gerekli başvuruları tamamlayan çok sayıda genç şimdi, 2020 Şubat askerlik yerlerinin ne zaman belli olacağını merak ediyor. 2020 Şubat celbinde askere gidecek vatandaşlar, 'Askerlik celp yerleri ne zaman belli olur?' ya da 'Askerlik yerleri belli oldu mu?' tarzı sorularına internette yanıt arıyor. Peki, askerlik yerleri ne zaman belli olacak?

8.01.2020Gündem
2020 askerlik yerleri ne zaman açıklanır

2020 askerlik yerleri ne zaman açıklanır?

Yeni yıla kısa bir süre kala, merak edilen konulardan biri de askerlik celp yerleri oldu. 2020 askerlik yerlerinin ne zaman MSB tarafından ilan edileceği vatandaşlar tarafından şu günlerde yoğun şekilde sorgulanıyor. Peki, 2020 askerlik yerleri ne zaman açıklanır?

24.12.2019Gündem
2020 Şubat celp dönemi ne zaman açıklanacak

2020 Şubat celp dönemi ne zaman açıklanacak?

Askerlik görevlerini yerine getirmek için gerekli başvuruları tamamlayan çok sayıda genç şimdi, 2020 Şubat askerlik yerlerinin ne zaman belli olacağını merak ediyor. 2020 Şubat celbinde askere gidecek vatandaşlar, 'Askerlik celp yerleri ne zaman belli olur?' ya da 'Askerlik yerleri belli oldu mu?' tarzı sorularına internette yanıt arıyor. Peki, 2020 Şubat celp dönemi ne zaman açıklanacak?

16.12.2019Gündem
Askerlik yerleri açıklandı mı 2020 Şubat askerlik celp sorgulama

Askerlik yerleri açıklandı mı? 2020 Şubat askerlik celp sorgulama

Askerlik görevlerini yerine getirmek için gerekli başvuruları tamamlayan çok sayıda genç şimdi, 2020 Şubat askerlik yerlerinin ne zaman belli olacağını merak ediyor. 2020 Şubat celbinde askere gidecek vatandaşlar, 'Askerlik celp yerleri ne zaman belli olur?' ya da 'Askerlik yerleri belli oldu mu?' tarzı sorularına internette yanıt arıyor. Peki, askerlik yerleri açıklandı mı?

13.12.2019Gündem
2020 Askerlik yerleri ve sevk bilgisi öğrenme ekranı E-Devlet askerlik yerleri nasıl öğrenilir

2020 Askerlik yerleri ve sevk bilgisi öğrenme ekranı! E-Devlet askerlik yerleri nasıl öğrenilir?

Vatani hizmetlerini yapmak üzere askerlik yerleri açıklamasına odaklanan binlerce genç, E-Devlet üzerinden askerlik yerleri ve sevk evrakı sorgulama işlemini gerçekleştirebilecek. Peki, Milli Savunma Bakanlığı Askeralma Genel Müdürlüğü tarafından açıklanacak olan askerlik yerleri sorgulama nasıl yapılır? İşte, askerlik yerleri öğrenme ekranı hakkında merak edilen bazı bilgiler

14.11.2019Gündem
Hakkınızda herhangi bir sınıflandırma sonucu bulunmamaktadır ne demek

'Hakkınızda herhangi bir sınıflandırma sonucu bulunmamaktadır' ne demek?

Askerlik yerlerinin açıklanmasının ardından adayların karşısına çıkan 'Hakkınızda herhangi bir sınıflandırma sonucu bulunmamaktadır' uyarısı dikkat çekiyor. Peki, 'Hakkınızda herhangi bir sınıflandırma sonucu bulunmamaktadır' ne demektir? İşte, 'Hakkınızda herhangi bir sınıflandırma sonucu bulunmamaktadır' anlamı hakkında bazı bilgiler

23.09.2019Gündem
MSB ASAL Müdürlüğü askerlik yerleri sistemini E-Devlet üzerinden açtı Sevk evrakları ne zaman alınacak

MSB ASAL Müdürlüğü askerlik yerleri sistemini E-Devlet üzerinden açtı! Sevk evrakları ne zaman alınacak?

TSK kapsamında silah altına alınacak olan asker adaylarının 99/4 askerlik celp yerleri açıklandı. Ekim, Kasım ve Aralık aylarında askere gidecek olanlar, sınıflandırma sonuçlarını E-Devlet sistemi üzerinden görüntüleyebilecekler. Sevk evrakları da belirlenen tarihlerde alınacak. Peki, askerlik yerleri nasıl sorgulanır? Sevk evrakları ne zaman alınacak? İşte, MSB askerlik yerleri öğrenme ve sevk tarihlerine ilişkin detaylı bilgiler.

23.09.2019Gündem
MSB askerlik yerleri açıklandı Askerlik yerleri E-Devlet ile sorgulama ekranı

MSB askerlik yerleri açıklandı! Askerlik yerleri E-Devlet ile sorgulama ekranı

Zorunlu askerlik görevlerini yerine getirmek için gerekli başvuruları tamamlayan, 99/4 döneminde askere gideceklerin kasım ayı celp dönemi için beklenen gün geldi ve askerlik yerleri açıklandı. Peki, MSB'nin askerlik yerleri sorgulama ekranı nasıl kullanılır? İşte, 23 Eylül askerlik yerleri sorgulama ekranı ve sevk tarihleri hakkında bazı bilgiler

23.09.2019Gündem
Askerlik yerleri belli oldu mu 99/4 celp dönemi yerleri ne zaman belli olacak

Askerlik yerleri belli oldu mu? 99/4 celp dönemi yerleri ne zaman belli olacak?

99/4 döneminde askere gideceklerin kasım ayı celp dönemleri binlerce genç tarafından merak ediliyor. Milli Savunma Bakanlığı'nca (MSB) yapılan resmi duyuruya göre 99/4 döneminde askere gideceklerin kasım ayı celp dönemleri için tarih, geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Peki, 99/4 celp dönemi askerlik yerleri ne zaman belli olacak? MSB askerlik yerleri belli oldu mu? İşte, o konuya dair bilgiler.

22.09.2019Gündem
99/4 askerlik celp yerleri ne zaman açıklanacak 2019 celp tarihleri

99/4 askerlik celp yerleri ne zaman açıklanacak? 2019 celp tarihleri

Askerlik celp yerleri ne zaman belli olur veya askerlik yerleri belli oldu mu sorularının cevapları son günlerde internette sıklıkla aranan konualar arasındaki yerini alıyor. Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan resmi duyuruya göre 99/4 döneminde askere gideceklerin Kasım ayı celp dönemleri için tarih açıklaması yapıldı.

18.09.2019Gündem
Kasım ayı 99/4 askerlik celp yerleri ne zaman açıklanacak

Kasım ayı 99/4 askerlik celp yerleri ne zaman açıklanacak?

99/4 askerlik yerleri, vatani görevlerini yerine getirmek üzere birliklerine teslim olmaya hazırlanan pek çok kişinin araştırdığı konu olmaya başladı. Milli Savunma Bakanlığı'nın Askeralma Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan 99/4 askerlik celp yerleri belirlemeleri, ihtiyaca göre sistem tarafından yapılacak. Peki, 99/4 askerlik celp yerleri ne zaman açıklanacak? İşte, askerlik celpleri hakkında merak edilen bazı bilgiler

17.09.2019Gündem
Askerlik yerleri ne zaman belli olacak İşte kasım ayı celp dönemi yerleriyle ilgili son durum

Askerlik yerleri ne zaman belli olacak? İşte kasım ayı celp dönemi yerleriyle ilgili son durum

Kasım ayı celp döneminin yaklaşmasıyla birlikte gözler askerlik yerlerinin belli olacağı tarihe çevrildi. Askerlik yapacakları yeri merak eden binlerce er adayı, Milli Savunma Bakanlığı’nın resmi sayfasını ziyaret ederek bilgi edinmeye çalışıyor. Peki, askerlik yerleri ne zaman belli olacak? İşte, kasım ayı celp dönemi yerleriyle ilgili son durum

15.09.2019Gündem
99/4 celp dönemi askerlik yerleri ne zaman belli olacak

99/4 celp dönemi askerlik yerleri ne zaman belli olacak?

Kasım ayında askerlik yapacak olan binler genç için askerlik hizmeti tercihi işlemi 31 Ağustos’ta tamamlandı. Şimdi ise gözler askerlik yerlerinin belli olacağı tarihte. Silah altına alınacak gençler askerlik yerleri bilgisini e-Devlet sistemi üzerinden görüntüleyebilecek. Peki, 99/4 celp dönemi askerlik yerleri ne zaman belli olacak?

10.09.2019Gündem
99/4 askerlik yerleri ne zaman belli olacak

99/4 askerlik yerleri ne zaman belli olacak?

Eylül ayının gelmesiyle, kasım ayında TSK kapsamında silah alına alınacak olan on binlerce gencin 99/4 askerlik yerleri ile ilgili araştırmaları hız kazandı. Yeni askerlik sistemine göre bedelli ya da 6 ay askerlik yapacak olan vatandaşlar, Milli Savunma Bakanlığı (MEB) tarafından yapılan açıklamaları sorguluyor. Peki, 99/4 askerlik yerleri ne zaman belli olacak?

2.09.2019Gündem
Askerlik yerleri belli oldu 99/3 askerlik yerleri E-Devlet sorgulama ekranı

Askerlik yerleri belli oldu! 99/3 askerlik yerleri E-Devlet sorgulama ekranı!

Askerlik yerleri, 99/3 celbinde birliklerine teslim olacak olan binlerce kişinin araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Öğrenecekleri birlikleri için sevk tarihleri ile birlikte hazırlıklarına başlayacak. Peki, askerlik yerleri nereden ve nasıl öğrenilebilecek? İşte, 99/3 askerlik yeri sorgulama ekranı ve yeni askerlik sistemine dair bilmeniz gerekenler

2.07.2019Gündem
Mayıs celbi askerlik sevk yerleri erişime açıldı | 99/2 askerlik yeri sorgulama ekranı

Mayıs celbi askerlik sevk yerleri erişime açıldı | 99/2 askerlik yeri sorgulama ekranı

Mayıs ayı itibari ile TSK kapsamında vatani görevini yapmak üzere silah altına alınacak 99/2 askerlik yerleri E-Devlet üzerinden erişime açıldı. Askerlik şubelerinde başvurularını tamamlayan adaylar sevk tarihlerini ve yerlerini öğrenebilecekler. Peki, 99/2 askerlik yerleri nasıl öğrenilir? İşte, Milli Savunma Bakanlığı'nın E-Devlet üzerinden yayımladığı Mayıs ayı askerlik celbi sevk yerleri ve sorgulama ekranı...

9.04.2019Gündem