EKSTRA
MENÜ

Mıgros

Mıgros ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mıgros haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7.224 Mıgros haberi bulunmuştur.

Mıgros Haberleri

11 mağazasını rakibine devretti

11 mağazasını rakibine devretti

Carrefoursa Kayseri'deki 11 mağazasının toplam 6.58 milyon liraya Migros'a devri için sözleşme imzalandığını duyurdu.

5.12.2017Ekonomi
Cumartesi günü bankalar açık mı İşte bankaların hafta sonu çalışma programı

Cumartesi günü bankalar açık mı? İşte bankaların hafta sonu çalışma programı

Cumartesi günü bankalar açık mı sorusunun yanıtını merak eden yüz binlerce vatandaşlar konuyla alakalı araştırmalarını sürdürmeye devam ediyorlar. Hafta sonu kişisel işlerini bankalar yoluyla halletmek isteyen vatandaşlar, bankaların çalışma saatini merak ediyorlar. İşte, bankaların hafta sonu çalışma programı.

1.12.2017Gündem
Yılbaşı alışveriş festivali başlıyor

Yılbaşı alışveriş festivali başlıyor

Küre Fuarcılık bu yıl 01-17 Aralık 2017 tarihleri arasında Ataşehir Migros yanında Markalar Fırsat Çadırı ve Yöresel Ürünler&Geleneksel El Sanatları etkinliğine ev sahipliği yapıyor.

1.12.2017Ekonomi
1.8 milyar dolarlık su etkisi

1.8 milyar dolarlık su etkisi

SABANCI Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu tarafından, Garanti Bankası ana sponsorluğunda yürütülen CDP (Karbon Saydamlık Projesi) İklim Değişikliği ve Su Programları’nın 2017 Türkiye sonuçları raporu dün kamuoyu ile paylaşıldı.

28.11.2017Ekonomi
Moonlight, Migrostaki yüzde 7.3 payını satıyor

Moonlight, Migros'taki yüzde 7.3 payını satıyor

Migros hissedarlarından Moonlight, 13 milyon adet hissenin hisse başı 26 TL'den satışı için talepleri topladı.

22.11.2017Ekonomi
Karadeniz kivisi

Karadeniz kivisi!

Migros yıllık 1 milyar liralık meyve-sebzenin yüzde 60’ını doğrudan kooperatif ve üreticilerden alıyor. Alım garantisiyle Karadeniz’de çay ve fındık üreten çiftçilerin bu ürünlerin yanında kivi üretmesini de sağlayan Migros, 15 bin çiftçiye alım garantisi verdi.

11.11.2017Ekonomi
Migros ve Makro cephesinden satış açıklaması

Migros ve Makro cephesinden 'satış' açıklaması

Geçtiğimiz günlerde konkordato ilan eden Türkiye`nin en büyük market zincirlerinden Makro Market`e Migros`un talip olduğu yönündeki haberlerle ilgili iki şirketten de açıklama geldi. Migros KAP üzerinden bir açıklama yaparak "kamunun bilgilendirilmesini gerektirecek somut bir gelişme bulunmamaktadır." dedi. Migros Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan ise "Migros bütün market zincirleri gibi Makro’yu da inceliyor" dedi. Makrom Yönetim Kurulu Üyesi Şeref Songör ise, Hurriyet.com.tr'ye yaptığı açıklamada "Bizimle bu konuda herhangi bir temasa geçilmiş değil" dedi.

9.11.2017Ekonomi
Ucuz ete talep yağınca...

Ucuz ete talep yağınca...

Vatandaş ESK’nın A101 ve BİM’de başlattığı ucuz ete hücum edince kısa sürede raflar boşaldı. Bu marketlere yakın kasaplar müşteri çekmek için fiyatlarını 3-4 lira indirdi.

8.11.2017Ekonomi
Migros da ‘ucuz et’ satışına başladı

Migros da ‘ucuz et’ satışına başladı

Migros bir hafta boyunca kıymanın kilosunu 29, kuşbaşını ise 31 TL’den satacağını duyurdu.

7.11.2017Ekonomi
En önemli görev Türkiye markası

En önemli görev Türkiye markası

Ekonomist dergisinin yaptığı “Yılın İş İnsanları” araştırmasında “Yılın İş İnsanı” Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç, “Yılın Global Türk Profesyoneli” Coca-Cola Yönetim Kurulu Başkanı Muhtar Kent seçildi. Ödülünü Doğan Holding Kurucu ve Onursal Başkanı Aydın Doğan’dan alan Kent, en önemli görevlerinin Türkiye markasının arkasında durmak olduğunu söyledi.

6.11.2017Ekonomi
Bakan Fakıbabadan Migrosa ucuz et teşekkürü

Bakan Fakıbaba'dan Migros'a 'ucuz et' teşekkürü

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, bazı zincir marketlerde satışa sunulacak "ucuz kırmızı et projesine" ilişkin "Bizim amacımız hakikaten dar gelirli vatandaşlarımızın, alt gelir grubunun daha ucuz et yemesiydi. Biz rekabet etmiyoruz. Piyasayı regüle etmeye çalışıyoruz." dedi

5.11.2017Ekonomi
Cumartesi günü bankalar açık mı İşte hizmet veren şubeler

Cumartesi günü bankalar açık mı? İşte hizmet veren şubeler

Cumartesi günü hafta içine yetişmeyen işler ve ödemeler için bir çok vatandaşlar cumartesi günü bankalar açık mı sorusunun cevabını arıyordu. Türkiye'nin bir çok ilinde cumartesi günü de hizmet veren bankalar mevcut. Fakat bu bankaların çoğu alış veriş merkezlerinin içinde hemen hemen haftaiçi mesaisine yakın şekilde hizmet veriyor. İşte cumartesi açık olan bankalar ve şubeleri

4.11.2017Gündem
‘Ucuz ete çok az kaldı’

‘Ucuz ete çok az kaldı’

ET ve Süt Kurumu (ESK), ESK Genel Müdürlüğü’ne ucuz ve uygun fiyattan et satışı için 8 firmanın müracaatta bulunduğunu, bu firmalardan BİM ve A101 ile sözleşme imzalandığını duyurdu.

2.11.2017Ekonomi
Et fiyatları belli oldu...

Et fiyatları belli oldu...

Et ve Süt Kurumu tarafından marketler zincirine satılacak ucuz et konusu için sona gelindi. Peki, ucuz et satışı ne zaman başlıyor? Ucuz et satışı nerelerde yapılacak? Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba son yaptığı açıklamada yakında et fiyatlarıyla ilgili düzenlemenin yürürlüğe gireceğini açıkladı. Böylece kuşbaşı 31 TL'den ve kıyma 29 TL'den satılacak.

2.11.2017Ekonomi
Migros’tan ucuz et başvurusu

Migros’tan ucuz et başvurusu

UCUZ et satmak için Et ve Süt Kurumu’na (ESK) başvurular pazartesi günü saat 17.00 itibariyle sona erdi.

1.11.2017Ekonomi
Migrostan ucuz et başvurusu

Migros'tan 'ucuz et' başvurusu

Migros, ESK'nın 'ucuz et' ilanına teklif verdi. ESK'nın ilgili ilanına başvurular dün sona ererken, marketlere et satışına bugünden itibaren başlanması bekleniyor.

1.11.2017Ekonomi
Migros ucuz et satışı için başvurusunu yaptı

Migros "ucuz et satışı" için başvurusunu yaptı

Ucuz et satışına saatler kalırken, perakende sektöründe dikkat çeken açıklamalardan biri Migros'tan geldi. Şirketten yapılan açıklamada, sağlıklı ete, en uygun fiyatla en fazla kişiye ulaştırılmasının, tüm perakendecilerin önemle üstünde durduğu bir konu olduğu belirtildi.

31.10.2017Ekonomi
Ariel ve Migros Çocukların Yüzünü Güldürmeye Devam Ediyor

Ariel ve Migros Çocukların Yüzünü Güldürmeye Devam Ediyor

Bugüne kadar birçok çocuğun yüzünü güldüren Migros, Ariel ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), “Kıyafet Bağış Kampanyası” ile bu yıl da ihtiyaç sahibi on binlerce çocuğa kıyafet ulaştıracak. 19 Ekim- 30 Kasım tarihleri arasında 56 ilde, toplam 975 Migros ve Kipa Mağazalarına getirilen kıyafetler, Ariel ile yıkanıp temizlenerek Toplum Gönüllüsü gençlerin desteği ile çocuklarla buluşacak.

27.10.2017Alışveriş
Torosların ferahlığı artık yanı başınızda

Toroslar'ın ferahlığı artık yanı başınızda

Selin’in “Hayatın Kokusu” serisinde yer alan Ardıç kolonyası ile Toroslar'ın ferahlığı artık yanı başınızda. Deniz seviyesinden başlayarak, Torosların 3767 metrelik zirvesine uzanan bu yolculukta orman ferahlığını yanınızda hissedeceksiniz.

26.10.2017Alışveriş
Gıdada üreticiye destek şart

Gıdada üreticiye destek şart

GIDA enflasyonunun çözümünün kooperatifleşmenin desteklenmesinden geçtiğini söyleyen Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Özgür Tort, gıda enflasyonunda dengenin sağlanması ve maliyetlerin düşürülmesi için üreticinin desteklenmesi, üretim ve paketlemede standartların sağlanması, güçlü bir lojistik yapının kurulması gerektiğini belirtti.

14.10.2017Ekonomi
Hep bir çıkış yolu vardır

Hep bir çıkış yolu vardır!

Geçtiğimiz yıl 26 milyar liralık ciroya ulaşan ve 9 farklı sektörde faaliyet gösteren Anadolu Grubu İcra Başkanı Hurşit Zorlu, “İş dünyasının aktörleri Türkiye’nin elçileridir. Vize sorunu çözülür, işler durulur. Geçmişte de oldu. Yeter ki biz iş insanları yabancı ortaklarımıza ülke koşullarını doğru anlatalım. Ortaklarınız size inanıyorsa hep bir çıkış yolu var” diye konuştu.

13.10.2017Ekonomi
Fenerbahçeye Tahkimden kötü haber

Fenerbahçe'ye Tahkim'den kötü haber

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu, Fenerbahçeli futbolcular İsmail Köybaşı ve Alper Potuk'un cezalarını onarken, sarı-lacivertli yönetici Önder Fırat'ın hakkında müsabaka hakemine yönelik hakem soyunma odası koridorlarında sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle verilen 3 ay hak mahrumiyeti cezası ve 100.000 TL para cezası kaldırıldı. Fırat'ın, akredite olmadığı halde hakem soyunma odası koridorunda yer almasından dolayı 30 gün hak mahrumiyeti cezası onandı.

12.10.2017Futbol
BKM Express 5inci yılını kutluyor

BKM Express 5'inci yılını kutluyor

Bankalararası Kart Merkezi Genel Müdürü Canko: "BKM Express Türkiye'de dijital cüzdan kategorisinin oluşmasını sağlayarak dijital ödemelerin liderliğini yaptı ve 5 yılda Türkiye'nin ulusal dijital cüzdanı oldu" açıklamasında bulundu.

5.10.2017Ekonomi
Migrosun 20 mağazası resmen CarrefourSAnın

Migros'un 20 mağazası resmen CarrefourSA'nın

Rekabet Kurulu, Migros Ticaret tarafından Tesco Kipa Kitle Pazarlama hisselerinin belli oranda devralınmasına verilen koşullu izin kapsamında, elden çıkarılacak mağazalar arasındaki 20 mağazanın sabit değerlerinin ve mağazalara ilişkin sözleşmelerin CarrefourSA Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi'ne devri işlemini onayladı.

3.10.2017Ekonomi
Son dakika: PFDK kararları açıklandı İşte olaylı derbinin faturası...

Son dakika: PFDK kararları açıklandı! İşte olaylı derbinin faturası...

Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında Spor Toto Süper Lig 6. haftasında oynanan olaylı derbinin faturası kesildi. Derbi maçta küfür ettiği gerekçesiyle tribüne gönderilen Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş dışında Fenerbahçe'de İsmail Köybaşı, yöneticiler Mahmut Uslu ve Önder Fırat'ın cezaları açıklandı.

28.09.2017Spor Arena
Beylikdüzü Migros AVM’ye 6 ödül

Beylikdüzü Migros AVM’ye 6 ödül

Bu yıl 20'inci yılını kutlayan Beylikdüzü Migros AVM, çocukların şehir hayatında tarım deneyimi yaşadığı Komşuköy projesi ile uluslararası kuruluşlardan 6 farklı kategoride ödül aldı.

27.09.2017Ekonomi
Private Label Zirvesi 2017 için geri sayım başladı

'Private Label Zirvesi' 2017 için geri sayım başladı

Bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek olan Private Label Zirvesi için geri sayım başladı. PLAT Derneği tarafından 26 Ekim Perşembe günü düzenlenecek zirve perakende sektörünün önde gelen isimlerini buluşturacak

25.09.2017Ekonomi
Uluslararası arenada 34’üncü ödülü aldı

Uluslararası arenada 34’üncü ödülü aldı

MİGROS, eğitim platformu Migros Perakende Akademisi ile Amerika’da iş dünyasının en saygın ödülleri arasında gösterilen Stevie’de 14 kategoride finale kaldı.

23.09.2017Ekonomi
Fenerbahçe Beşiktaş derbi maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda canlı olarak yayınlanacak İşte derbinin bilet fiyatları

Fenerbahçe Beşiktaş derbi maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda canlı olarak yayınlanacak? İşte derbinin bilet fiyatları

Fenerbahçe Beşiktaş derbi maçı bu hafta oldukça heyecan seviyesi yüksek kritik bir karşılaşmayı futbolseverlerin ekranlarına taşıyacak. Spor Toto Süper Lig'in 6. haftasında ligin güçlü takımı Fenerbahçe kendi sahasında ezeli rakibi Beşiktaş'ı konuk edecek. Şampiyonluk yolunda umudunu kaybetmek istemeyen Fenerbahçe, kendi taraftarı önünde sahaya mutlak galibiyet için çıkacak. Beşiktaş ise Fenerbahçe engelini geçip şampiyonluk yolunda önemli bir adım atmak istiyor. Peki, Fenerbahçe Beşiktaş derbi maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda canlı olarak yayınlanacak?

21.09.2017Spor Arena
Kuruş kuruş bardak sattı 45 milyon dolara çıktı

Kuruş kuruş bardak sattı 45 milyon dolara çıktı

Fast-food sektörünün gelişmesiyle 90’lı yıllarda tek kullanımlık bardak, çatal, bıçak ve tabak üretimi yapmaya başlayan Sem Plastik, bu alanda Ar-ge ve tasarım yatırımlarıyla dünyanın sayılı şirketleri arasına girmeyi başardı. Sem Plastik bugün zincir restoranların yanı sıra dünyanın en büyük 10 havayolu şirketinin 7’sine hizmet veriyor.

12.09.2017Ekonomi
20. yıl konseri

20. yıl konseri

Sertab Erener, Beylikdüzü Migros AVM’nin 20. yıl kutlamaları kapsamında konser verdi.

10.09.2017Magazin

Yazar Sonuçları

Turkuaz renkli Ruy-i Derya

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonu oldukça renkli geçti. Başbakan Binali Yıldırım’la sohbet etme, Gümrük Bakanı Bülent Tüfenkci’yle de sorularımıza yanıt alma şansı bulduk. En renkli anlar ise içeceklerin ikramında yaşandı.

31.08.2017