EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Mgm

Mgm ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mgm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 370 Mgm haberi bulunmuştur.

Mgm Haberleri

İnternette sinema dönemi başlıyor

İnternette sinema dönemi başlıyor

MGM stüdyoları, dünyada ilk kez kendi yapımı olan 2 filmin internet aracılığıyla bilgisayarlara yüklenebileceğini bildirdi. Bu amaçla internette bir site açan MGM’nin, “CinemaNow İnc” adlı bir kuruluşla işbirliği yaptığı ve internetten film indirilmesi işleminin 30 gün süreyle deneneceği açıklandı.

21.02.2002Gündem
İnternetten film indirme devri başlıyor

İnternetten film "indirme" devri başlıyor

İnternette yeni bir dönem başlıyor. MGM stüdyoları, dünyada ilk kez kendi yapımı olan iki filmin internet aracılığıyla bilgisayarlara yüklenebileceğini açıkladı. Bu amaçla internette bir site açan MGM'nin, "CinemaNow İnc" adlı bir kuruluşla işbirliği yaptığı ve internetten film indirilmesi işleminin 30 gün süreyle deneneceği bildiriliyor.

21.02.2002Gündem
Haydut

Haydut

19.12.2001Gündem
Bu Nasıl Sarışın

Bu Nasıl Sarışın

'Aptal sarışın'...Her ne kadar doğruluğu tartışılsa da bu yeryüzündeki sarışın kadınlara yönelik bir önyargı. Robert Luketic'in yönettiği Bu Nasıl Sarışın (Legally Blonde) hem sarışın hem de Harward'da okuyacak kadar akıllı bir genç kızın öyküsünü anlatıyor.

13.12.2001Gündem
Haydut

Haydut

Namlı hırsızların emeklilikten önceki son işlerini anlatan öyküler sinema için yabancı değil. Haydut (Bandits) aynı konuya mizah penceresinden bakıyor. İki hırsız ve biraz da zorunluluktan onlara katılan sıradan bir ev kadınının öyküsünü anlatan filmin başrollerinde Bruce Willis, Billy Bob Thornton ve Cate Blanchett var.

13.12.2001Gündem
Haydut

Haydut

12.12.2001Gündem