EKSTRA
MENÜ

Bugün Hava Nasıl Olacak?

Bugün Hava Nasıl Olacak? ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bugün Hava Nasıl Olacak? haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.752 Bugün Hava Nasıl Olacak? haberi bulunmuştur.

Bugün Hava Nasıl Olacak? Haberleri

Hava nasıl olacak Meteorolojiden İstanbul ve Ankara dahil çok sayıda kente uyarı 23 Haziran il il hava durumu

Hava nasıl olacak? Meteoroloji'den İstanbul ve Ankara dahil çok sayıda kente uyarı! 23 Haziran il il hava durumu

Meteoroloji'nin son dakika hava durumu raporuna göre bugün Antalya, Hatay, Çorum, Tokat, Rize ve Artvin çevreleri ile Ordu, Giresun ve Trabzon'un iç kesimlerinde sağanak yağış etkili olacak. Meteoroloji çok sayıda kente uyarıda bulunurken, İstanbul ve Ankara'da da çarşamba günü yağışların aralıklarla sürmesi bekleniyor. Hava sıcaklığı doğu kesimler ile Kıyı Ege'de mevsim normallerinin üzerinde seyredecek. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 23 Haziran Çarşamba İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

22.06.2021Gündem
Havalar ne zaman ısınacak İstanbul ve Trakya için sağanak uyarısı - Meteoroloji 18 Haziran il il hava durumu tahminleri

Havalar ne zaman ısınacak? İstanbul ve Trakya için sağanak uyarısı - Meteoroloji 18 Haziran il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji, İstanbul ve Trakya'da öğle saatlerinden itibaren gök gürültülü ve sağanak yağışın beklendiğini duyurdu. Gün boyu devam etmesi beklenen sağanak yağışlara karşı sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksama, kuvvetli rüzgar, küçük çaplı dolu gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi. Son hava durumu tahminlerine göre 18 Haziran Cuma günü hava sıcaklıklarının ise 2-4 derece artması bekleniyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 18 Haziran il il hava durumu tahminleri.

17.06.2021Gündem
Hava bugün nasıl olacak Yağmur yağacak mı İşte 17 Haziran Meteorolojiden son dakika uyarılar

Hava bugün nasıl olacak? Yağmur yağacak mı? İşte 17 Haziran Meteoroloji'den son dakika uyarılar

"Bugün hava nasıl olacak?" sorusu günlerdir yağmur nedeniyle zor anlar yaşayan vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Marmara, İç Ege ve Karadeniz'in bazı kesimlerinde sağanak bekleniyor. Marmara, İç Ege ve Karadeniz'in bazı kesimlerinde bugün yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak öngörülüyor. İşte, 17 Haziran Meteoroloji'den son dakika uyarılar...

17.06.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı Meteorolojiden bir uyarı daha 16 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu

Bugün hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı? Meteoroloji'den bir uyarı daha! 16 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu

Hava durumu tahminleri son dakika açıklandı. Meteoroloji'nin hava durumu raporuna göre bugün Marmara Bölgesi, Antalya, Burdur, Isparta ve Afyonkarahisar çevrelerinde yağış bekleniyor. Bölgede sağanak yağışın kuvvetli olması tahmin edilirken hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacağı ön görülüyor. İstanbul, Ankara, İzmir dahil yurdun bir çok bölgesinde aralıklarla sağanak yağış devam edecek. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, MGM 16 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

15.06.2021Gündem
Hava nasıl olacak Meteorolojiden çok sayıda ile sağanak uyarısı İşte 15 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu

Hava nasıl olacak? Meteoroloji'den çok sayıda ile sağanak uyarısı! İşte 15 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu

Hava durumu tahminleri son dakika açıklandı. Meteoroloji'nin hava durumu raporuna göre Bilecik, Bolu, Eskişehir ve Sakarya gece saatlerinde Antalya, Kırklareli, İstanbul'un batısı ile Kastamonu ve Sinop çevrelerinde bugün kuvvetli sağanak yağış etkili olacak. Hava sıcaklığı iç ve batı kesimlerde mevsim normallerinin altında olacak. Ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, ulaşımda aksamalar ve yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olunması gerekiyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, MGM 15 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu tahminleri.

14.06.2021Gündem
Hava nasıl olacak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 9 Haziran hava durumu tahminleri: Meteorolojiden sağanak uyarısı

Hava nasıl olacak? İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 9 Haziran hava durumu tahminleri: Meteoroloji'den sağanak uyarısı

Hava durumu ile ilgili açıklamalarda bulunan Meteoroloji sağanak yağış uyarısında bulundu. Son hava durumu değerlendirmelerine göre hava sıcaklığının mevsim normalleri civarında seyredeceği ön görülüyor. Bilecik, Sinop, Trabzon ve Giresun çevrelerinde ise 9 Haziran Çarşamba günü sağanak yağış bekleniyor. Uzun vadeli hava durumu tahminlerini duyuran Meteoroloji Genel Müdürlüğü haziran ayının serin geçeceğini bildirmişti. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 9 Haziran hava durumu tahminleri.

8.06.2021Gündem
Son dakika hava durumu: Meteorolojiden çok sayıda kente sağanak yağış uyarısı

Son dakika hava durumu: Meteoroloji'den çok sayıda kente sağanak yağış uyarısı!

Meteoroloji'nin son dakika hava durumu raporuna göre bugün birçok kentte sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Bugün İstanbul'da aralıklarla sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışın etkili olması bekleniyor. İşte son dakika hava durumu raporu...

8.06.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak İstanbul ve çok sayıda kente yağış uyarısı

Bugün hava nasıl olacak? İstanbul ve çok sayıda kente yağış uyarısı

Meteorolojiden son dakika uyarısı geldi. İstanbul ve çok sayıda kente yağış uyarısı yapıldı. Bugün öğle saatlerinden itibaren Marmara Bölgesi'nin tamamı ile Batı Karadeniz'de sağanak bekleniyor.

7.06.2021Gündem
Hava durumu tahminleri: Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden 6 Haziran için sağanak uyarısı

Hava durumu tahminleri: Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den 6 Haziran için sağanak uyarısı!

Hava durumu günlük tahminleri ile sağanak yağış uyarısı yapıldı. Meteoroloji tarafından yapılan son hava durumu değerlendirmelerine göre Kastamonu, Karabük, Samsun, Ordu, Tokat çevreleri sağanak yağışın etkisi altına girecek. Hava sıcaklıklarının kuzey ve iç kesimlerde mevsim normallerinin 2-4 derece altında, diğer yerlerde mevsim normalleri civarında olması beklenirken, İstanbul'da parçalı ve az bulutlu hava hakim olacak. İşte, 6 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

5.06.2021Gündem
Hava nasıl olacak Meteorolojiden 7 ile sağanak uyarısı İşte 26 Mayıs il il hava durumu tahminleri

Hava nasıl olacak? Meteoroloji'den 7 ile sağanak uyarısı! İşte 26 Mayıs il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji yağış uyarısında bulundu. Son hava durumu tahminlerine göre Denizli, Afyonkarahisar, Kars, Ardahan, Iğdır ile Van ve Ağrı'nın doğusu sağanak yağışın etkisi altına girecek. İç ve doğu kesimlerde 2 ila 6 derece hava sıcaklığının artması beklenirken doğu kesimleri ile zamanla Güney Ege'nin iç kesimlerinin parçalı bulutlu hava hakim olacak. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 26 Mayıs hava durumu tahminleri.

26.05.2021Gündem
İzmir ve Balıkesir fırtına kâbusunu yaşamıştı Prof. Dr. Şen duyurdu: Şiddeti artarak göreceğiz

İzmir ve Balıkesir fırtına kâbusunu yaşamıştı! Prof. Dr. Şen duyurdu: Şiddeti artarak göreceğiz

Meteoroloji'nin uyarılarının ardından dün özellikle İzmir, Balıkesir ve Çanakkale'de etkili olan fırtına tekneleri batırmış, çatıları uçurmuştu. CNN Türk Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen, önümüzdeki günlerde bu tür doğa olaylarını görmeye devam edeceğimizi belirterek "Vatandaşın artık meteorolojiyi takip edip ona göre önlem alması lazım. Belediyelerin öncelikle iklim değişikliğiyle ilgili mücadeleyi ilk sıraya koyması lazım" dedi.

22.05.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı

Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ordu, Giresun, Tokat, Amasya, Çorum ve Samsun çevrelerinde kuvvetli yağış beklendiğini duyurdu. Meteorolojinin ardından bir uyarı da AFAD'dan geldi ve "Ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı gibi olumsuzluklara karşı tedbirli olun." ifadeleri kullanıldı.

22.05.2021Gündem
İstanbulda hava durumu bugün nasıl İstanbulda bugün yağmur yağacak mı İşte meteorolojiden gelen son bilgiler

İstanbul'da hava durumu bugün nasıl? İstanbul'da bugün yağmur yağacak mı? İşte meteorolojiden gelen son bilgiler

Bahar aylarının gelişiyle artan hava sıcakları, yaz aylarının gelişini hatırlatmışken İstanbul’da yeniden başlayan yağmurlar, bugün hava nasıl olacak, İstanbul’da hava durumu bugün nasıl sorularını beraberinde getirdi. Vatandaşlar bugün ve önümüzdeki günlerde hava nasıl olacak şeklinde internet aramalarını sorgularken, Meteoroloji Genel Müdürlüğü illerin 5 günlük hava durumu tahminini belirledi. İşte, İstanbul’da hava durumu bugün nasıl, yağmur yağacak mı sorularının yanıtı…

22.05.2021Gündem
Son dakika.. İzmir ve Balıkesirde fırtına kâbusu Onlarca tekne battı, su altında kaldı

Son dakika.. İzmir ve Balıkesir'de fırtına kâbusu! Onlarca tekne battı, su altında kaldı

Meteoroloji'nin uyarılarının ardından İzmir ve Balıkesir'de fırtına etkili oldu. İzmir'in Dikili ilçesinde ilk belirlemelere göre 25 balıkçı tekneleri battı. Fırtınanın etkisiyle taşan deniz Gazipaşa Mahallesi'nde bulunan 75. Yıl Parkı ve sahil şeridini su altında bıraktı. Fırtınanın etkili olduğu bir diğer kent olan Balıkesir'de ise Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre 17 çatı uçtu, 10 ağaç devrildi ve 30 tekne battı. Öte yandan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, hasar tespit çalışmalarının başladığını duyurdu.

21.05.2021Gündem
Ortalık savaş alanına döndü Fırtına nedeniyle 20 tekne battı

Ortalık savaş alanına döndü! Fırtına nedeniyle 20 tekne battı

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde sabah saatlerinde etkili olan şiddetli sağanak ve fırtına nedeniyle 20 tekne battı. Sahil bandında kaldırım taşları fırtına nedeniyle söküldü.

21.05.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden İstanbul ve çok sayıda kente uyarı

Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den İstanbul ve çok sayıda kente uyarı

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün son raporuna göre, Marmara, Kuzey Ege, Batı Karadeniz, İç Anadolu'nun kuzeybatısı ile Antalya, Isparta, Burdur ve Aydın çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçmesi bekleniyor. Yağışların; Marmara'nın güney ve doğusu, Batı Karadeniz ve Tekirdağ çevrelerinde kuvvetli (20-50 kg/m2), Çanakkale ile Balıkesir'in kuzey ve batı ilçelerinde çok kuvvetli (51-75 kg/m2) olması bekleniyor. Öte yandan, İstanbul'da da gök gürültülü sağanak yağışın etkili olması tahmin ediliyor. Meteoroloji'nin uyarılarının ardından İstanbul'da beklenen kuvvetli yağış başladı. İstanbul üzerindeki yağışlı hava meteorolojinin radarına da yansıdı.

21.05.2021Gündem
21 Mayıs hava durumu tahminleri - Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden İstanbul için kuvvetli yağış uyarısı

21 Mayıs hava durumu tahminleri - Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den İstanbul için kuvvetli yağış uyarısı!

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji Genel Müdürlüğü fırtına ve kuvvetli yağış uyarısında bulundu. Son hava durumu raporuna göre cuma günü İstanbul, Tekirdağ, Yalova, Bursa ve Balıkesir kuvvetli sağanak yağışın etkisi altına girecek. Kuzey Ege'de ise 6 ila 8 kuvvetinde (50-75km/saat) olması tahmin edilen fırtınanın öğle saatlerine kadar devam etmesi bekleniyor. MGM'nin yaptığı açıklamada cuma günü beklenen yağışlar için sel ve su baskınlarına karşı vatandaşlardan dikkatli olunması istendi. İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 21 Mayıs Cuma hava durumu tahminleri.

21.05.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak Sıcaklıklar artıyor... Meteoroloji 2 Mayıs il il hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? Sıcaklıklar artıyor... Meteoroloji 2 Mayıs il il hava durumu tahminleri!

Hava durumu tahminlerini duyuran Meteoroloji, Türkiye'nin sıcak hava dalgası altına gireceğini duyurdu. Son yapılan tahminlere göre Doğu Anadolu'nun doğusunda pazar günü sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Güneydoğu Anadolu'nun kuzeyinde yer yer kuvvetli rüzgar ön görülüyor. Uzun vadeli hava durumu tahminlerini duyuran MGM, ilerleyen günlerde ise Marmara Bölgesi'nde sıcaklıkların gölgede 26, Ege Bölgesi'nde ise 34 derece seviyelerinde olacağını açıkladı. İşte, MGM 2 Mayıs İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

1.05.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak 1 Mayıs il il hava durumu tahminleri... Hafta sonu o illere yağmur geliyor

Bugün hava nasıl olacak? 1 Mayıs il il hava durumu tahminleri... Hafta sonu o illere yağmur geliyor

Hava durumu tahminleri belli oldu. Kuzey ve iç kesimlerde 2 ila 5 derece hava sıcaklığının artacağını duyuran Meteoroloji, sağanak yağış uyarısında bulundu. Son hava durumu raporuna göre 1 Mayıs Cumartesi günü Kastamonu, Amasya, Tokat ve Çorum çevreleri yağışın etkisi altına girecek. Kars çevrelerinde özellikle yağışların kuvvetli olması ön görülüyor. İstanbul'da ise sıcaklık 24 derece civarında olacak. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, MGM 1 Mayıs İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

1.05.2021Gündem
Hava nasıl olacak Meteoroloji 28 Nisan il il hava durumu tahminleri: Doğu Anadoluya yağış uyarısı

Hava nasıl olacak? Meteoroloji 28 Nisan il il hava durumu tahminleri: Doğu Anadolu'ya yağış uyarısı

Hava durumu tahminleri belli oldu. Sıcak havalar etkisini sürdürürken Meteoroloji Doğu Anadolu Bölgesi'nde sağanak yağışın etkili olacağını duyurdu. Son hava durumu tahminlerine göre, Kars, Ağrı, Iğdır, Hakkari ile Van'ın doğu kesimlerinde sağanak yağış bekleniyor. Hava sıcaklığı kuzey, iç ve batı kesimlerde 3 ila 6 derece artacak. İstanbul'da ise 28 Nisan Çarşamba günü sıcaklık en yüksek 22 derece olacak. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, MGM İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

27.04.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak 27 Nisan il il hava durumu tahminleri - MGM duyurdu: Sıcaklıklar artıyor

Bugün hava nasıl olacak? 27 Nisan il il hava durumu tahminleri - MGM duyurdu: Sıcaklıklar artıyor

Hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. Son hava durumu raporunu yayınlayan MGM, sıcaklıkların iç ve batı bölgelerde 2 ila 6 derece artacağını bildirdi. Osmaniye, Aksaray, Tokat ve Ordu çevreleri ile Adana'nın kuzey ve doğu, Hatay'ın kıyı, Kahramanmaraş'ın batı ilçelerinde ise sağanak yağış etkili olacak. Güneydoğu Anadolu'da toz taşınımı tahmin ediliyor. Peki, bugün hava durumu nasıl olacak? İşte, 27 Nisan İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

26.04.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak MGM 24-25 Nisan il il hafta sonu hava durumu tahminleri yayınlandı - Sağanak geliyor

Bugün hava nasıl olacak? MGM 24-25 Nisan il il hafta sonu hava durumu tahminleri yayınlandı - Sağanak geliyor

Hava durumu tahminleri hafta sonu için Meteoroloji tarafından açıklandı. Sıcak havalar devam ederken, MGM 24-25 Nisan hava durumu raporunu göre, İzmir, Manisa ve Aydın çevrelerinde sağanak yağışın etkisi altına girecek. Son hava durumu raporuna göre, sıcaklık değerleri, güney ve doğu bölgelerde mevsim normallerinin üzerinde olacak. İstanbul'da ise cumartesi günü hava sıcaklığının 16 derece civarında seyretmesi bekleniyor. İşte, 24-25 Nisan İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri ve son hava durumu raporu.

23.04.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak Baharda kış havası

Bugün hava nasıl olacak? Baharda kış havası

Meteoroloji, bugünden itibaren yurdun batı kesiminde, özellikle Marmara Bölgesi ve İç Anadolu’da çok sert sıcaklık düşüşleri olacağını açıkladı.

8.04.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden Marmara için lodos uyarısı - İşte MGM 7 Nisan il il hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den Marmara için lodos uyarısı - İşte MGM 7 Nisan il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. Bahar aylarının gelmesine rağmen devam eden soğuk havanın ardından gözler MGM'ye çevrildi. Hafta sonu Marmara Bölgesi'nde etkili olan soğuk hava sonrası Meteoroloji uzmanları lodos uyarısı yaptı. Perşembe günü Marmara ve Ege bölgesinde kuvvetli lodos görülecek. Bursa, Sakarya, Balıkesir ve Kütahya’da da kar yağışları etkili olacak. Son hava durumu raporuna göre ise 7 Nisan'da İstanbul çevrelerinin aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği ön görülüyor. İşte, Meteoroloji 7 Nisan İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

6.04.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak Doğu Karadeniz için kar uyarısı - MGM 26 Mart il il hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? Doğu Karadeniz için kar uyarısı - MGM 26 Mart il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri son dakika Meteoroloji tarafından açıklandı. Doğu Karadeniz’in iç ve yüksek kesimleri için kuvvetli kar yağışı uyarısında bulunan Meteoroloji, Giresun, Trabzon ve Rize’nin iç ve yüksek kesimleri ile Artvin'de yağışların etkili olacağını bildirdi. İstanbul'da ise öğle saatlerinden sonra doğu bölgelerde yağmur, yükseklerde karla karışık yağmur bekleniyor. 26 Mart Cuma hava durumu raporuna göre Akdeniz'in iç kesimlerinde kuzeyli, güneydoğu kesimlerde güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli fırtına ön görülüyor. İşte, MGM il il hava durumu tahminleri.

25.03.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak İstanbul Avrupa yakası için yağmur uyarısı MGM 19 Mart il il hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? İstanbul Avrupa yakası için yağmur uyarısı! MGM 19 Mart il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından son dakika açıldı. Yurt genelinde hava sıcaklığının düşmesinin ardından cuma günü İstanbul'un Avrupa Yakasının kıyı kesimleri için sağanak yağış uyarısı yapıldı. Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusu ile Eskişehir ve Çankırı çevreleri karla karışık yağmur ve kar yağışı etkisi altına alacak. Hatay'ın kıyı kesimleri ve Osmaniye çevreleri ile Kahramanmaraş'ın güneyinde ise sağanak yağışların kuvvetli olması bekleniyor. İşte, MGM 19 Mart İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

18.03.2021Gündem
Meteorolojiden sağanak uyarısı Bugün hava nasıl olacak MGM 14 Mart İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu

Meteoroloji'den sağanak uyarısı! Bugün hava nasıl olacak? MGM 14 Mart İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu

Hava durumu tahminlerine göre, sıcak havaların ardından İzmir, Aydın ve Muğla'nın kıyı kesimleri ile Antalya'nın batı çevrelerinde sağanak yağış etkili olacak. Son hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji, Marmara'nın güney ve batısı ile iç ve doğu kesimlerde ise puslu ve sisli havanın hakim olacağını bildirdi. Pazartesi ve salı günü ise yurdun bir çok bölgesinde sağanak yağış bekleniyor. Özellikle İstanbul çevrelerinde yağmurun kuvvetli olması tahmin ediliyor. İşte, MGM 14 Mart İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu raporu.

13.03.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak MGM 10 Mart İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu Sıcaklıklar artıyor

Bugün hava nasıl olacak? MGM 10 Mart İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu! Sıcaklıklar artıyor

Yurt genelinde etkisini gösteren soğuk havaların ardından, Meteoroloji'den yeni açıklama geldi. Hava durumu tahminlerini duyuran MGM çarşamba gününden itibaren sıcaklıkların 2 ila 4 derece artacağını belirtti. Son hava durumu tahminlerine göre, öğle saatlerinden sonra İç Ege ve Eskişehir çevreleri hafif sağanak yağışlı geçecek. Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun güneydoğusunda ise çığ tehlikesine karşı vatandaşların tedbirli olunması istendi. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 10 Mart İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

9.03.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden kar yağışı uyarısı MGM 4 Mart il il hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den kar yağışı uyarısı! MGM 4 Mart il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri belli oldu. Hafta başından itibaren etkisini sürdüren soğuk havaların ardından Meteoroloji'den yeni açıklama geldi. Son hava durumu tahminlerine göre, Marmara, Ege ve İç Anadolu'da hava sıcaklıkları 2 ila 4 derece artacak. Sıcaklıkların düştüğü Doğu Anadolu Bölgesi'nde ise Artvin ve Kars çevrelerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Trakya ve Güney Marmara'da gece ve sabah saatlerinde pus, yer yer sis görülecek. İşte, MGM 4 Mart İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

3.03.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak 26 Şubat il il hava durumu tahminleri Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu için çığ uyarısı

Bugün hava nasıl olacak? 26 Şubat il il hava durumu tahminleri! Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu için çığ uyarısı

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu için çığ uyarısı yaptı. Son hava durumu raporuna göre, Artvin’in kıyı kesimlerinin yağmurlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği bekleniyor. Hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik olmayacağı duyuran Meteoroloji, İstanbul'da hava sıcaklığının cuma günü en yüksek 15 derece olacağı açıkladı. İç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı ön görülüyor. İşte, 26 Şubat İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

25.02.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden kar ve yağmur uyarısı 25 Şubat il il hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den kar ve yağmur uyarısı! 25 Şubat il il hava durumu tahminleri

Hava durumu raporu Meteoroloji'den gelen açıklama ile belli oldu. Yurt genelinde soğuk havalar etkisini göstermeye devam ederken, perşembe günü için kar ve yağmur uyarısı yapıldı. Orta Ege ile açıklarında akşam saatlerinden itibaren fırtına etkili olacak. Son tahminlere göre, Artvin ve Rize'nin yüksek kesimlerinde karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor. İstanbul, Kocaeli, Sakarya çevrelerinde de yağmur etkisini gösterecek. İşte, MGM 25 Şubat, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

24.02.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak MGM 19 Şubat İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri Yağmur geliyor

Bugün hava nasıl olacak? MGM 19 Şubat İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri! Yağmur geliyor!

Hava durumu raporunu açıklayan Meteoroloji, Marmara Bölgesi'nde etkisini gösteren kar yağışının yerini sağanak yağışa bırakacağını duyurdu. Son tahminlere göre, kıyılarda yağmur, karla karışık yağmur iç ve yüksek kesimlerinde kar yağışı bekleniyor. Hava sıcaklığının ise Ege ve İç Anadolu'da 2 ila 4 derece artacağı ön görülürken, Düzce, Zonguldak, Bartın çevrelerinde kar yağışı etkili olacak. MGM'den gelen açıklamaya göre, cuma günü İstanbul'da hava 5 derece civarında olacak. İşte, 19 Şubat İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

18.02.2021Gündem
İzmir’deki hortumun görüntüleri ortaya çıktı İzmirde bugün hava durumu nasıl olacak

İzmir’deki hortumun görüntüleri ortaya çıktı! İzmir'de bugün hava durumu nasıl olacak?

İzmir'deki hortum felaketinin etkileri devam ediyor. Urla ve Çeşme ilçelerinde kuvvetli yağış, dolu ve fırtınanın ardından oluşan hortum nedeniyle Alaçatı’da bir inşaat alanındaki konteyner ile vinç direği devrildi, bazı evlerin çatıları uçtu. Yaralıların olduğu İzmir'deki hortumun görüntüleri ise felaketi gözler önüne serdi. Doğal afetin ardından bölgeye AFAD, itfaiye ve 110 AKS ekipleri sevk edildi. Peki, İzmir'de bugün hava durumu nasıl olacak? İşte, İzmir'deki hortum felaketinde son durum ve hava durumu raporu.

11.02.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak MGM 10 Şubat il il hava durumu tahminleri yayınlandı Sağanak ve kar uyarısı

Bugün hava nasıl olacak? MGM 10 Şubat il il hava durumu tahminleri yayınlandı! Sağanak ve kar uyarısı!

Hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. Yurt genelinde hafta sonu etkili olan sıcak havalar Marmara Bölgesi'nde yerini fırtınaya ve rüzgara bıraktı. Son hava durumu tahminlerine göre, 10 Şubat Çarşamba günü Ege ve Batı Akdeniz kıyılarında yer yer gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. İstanbul'da da sabah saatlerinde sağanak yağış etkisini gösterecek. Marmara ve Kuzey Ege'de kuvvetli ve zaman zaman kısa süreli fırtına bekleniyor. Hava sıcaklığında ise değişiklik yaşanmayacak. İşte, son değerlendirmeler ile MGM 10 Şubat İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

9.02.2021Gündem
3 Şubat İzmir hava durumu: İzmir’de bugün hava nasıl olacak, sağanaklar devam edecek mi

3 Şubat İzmir hava durumu: İzmir’de bugün hava nasıl olacak, sağanaklar devam edecek mi?

Hayatı durma noktasına getiren sağanak yağış ardından İzmir’in 3 Şubat tarihli hava durumu merak konusu oldu. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, sosyal medyadan yaptığı açıklamada vatandaşlara trafiğe çıkmama uyarısında bulunmuştu. Peki, İzmir’de bugün hava nasıl olacak, sağanaklar devam edecek mi?

3.02.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak MGM 3 Şubat il il hava durumu tahminleri (Hortum, sel ve kuvvetli yağış uyarısı)

Bugün hava nasıl olacak? MGM 3 Şubat il il hava durumu tahminleri! (Hortum, sel ve kuvvetli yağış uyarısı)

3 Şubat hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. İzmir'de başlayan ve kenti adeta felç eden kuvvetli sağanak yağışın ardından yeni uyarı geldi. Yapılan son hava durumu tahminlerine göre, İzmir ile Aydın'ın kuzeybatı kesimlerinde kuvvetli yağış etkili olacak. Kuvvetli rüzgar ve hortum oluşma riskine karşı yaşanabilecek olumsuzluklara yönelik vatandaşların tedbirli olunması istendi. İstanbul, Kocaeli, Yalova, Balıkesir ve Bursa çevrelerinde de sağanak yağışların kuvvetli olması bekleniyor. İşte, 3 Şubat İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu raporu.

2.02.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak MGM 2 Şubat Salı il il hava durumu tahminleri Yağmur ve fırtına uyarısı

Bugün hava nasıl olacak? MGM 2 Şubat Salı il il hava durumu tahminleri! Yağmur ve fırtına uyarısı

Hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. Yurt genelinde soğuk ve yağışlı hava etkisini sürdürürken, MGM'den yeni uyarı geldi. Yapılan son tahminlere göre, Marmara, Ege, Batı Akdeniz, Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimleri ile Mersin kıyılarında kuvvetli rüzgar ve fırtına etkili olacak. İzmir'in güneyi ile Aydın'ın kıyı ilçelerinde sağanak yağış etkisini arttıracak. İstanbul, Kocaeli, Yalova ve Bursa'da da bugün yağmur görülecek. İşte, MGM 2 Şubat il il hava durumu tahminleri.

1.02.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak MGM 1 Şubat İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri (Kuvvetli yağış uyarısı)

Bugün hava nasıl olacak? MGM 1 Şubat İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri (Kuvvetli yağış uyarısı)

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Çanakkale çevreleri ile Balıkesir'in kıyı kesimlerinde kuvvetli sağanak yağışın etkili olacağını bildirdi. Marmara, Ege ve Orta Karadeniz’de güneyli yönlerden gelen rüzgar ile batı kesimlerine fırtınanın etkili olacağı ön görülüyor. Hava sıcaklıkları ise iç ve batı kesimler ile Güneydoğu Anadolu'da 2 ila 5 derece artacak. İşte, MGM 1 Şubat İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

31.01.2021Gündem
Hava durumu tahminleri 29 Ocak Bugün hava nasıl olacak Doğu Anadolu için kar uyarısı

Hava durumu tahminleri 29 Ocak! Bugün hava nasıl olacak? Doğu Anadolu için kar uyarısı

Meteoroloji hava durumu tahminlerini yayınlandı. Marmara Bölgesi ve yurdun diğer kesimlerinde etkili olan kar yağışı sonrası MGM'den yeni uyarı geldi. Yapılan son tahminlere göre, Erzincan, Erzurum, Tunceli, Elazığ, Bingöl, Muş ve Bitlis çevrelerinde yoğun kar yağışı etkili olacak. 29 Ocak Cuma günü Doğu Karadeniz kıyılarında kuvvetli sağanak yağış bekleniyor. İstanbul'da ise bugün parçalı ve çok bulutlu hava hakim olacak. İşte, 29 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

28.01.2021Gündem
Kar İstanbula giriş yaptı Bugün hava nasıl olacak MGM 28 Ocak il il hava durumu raporu

Kar İstanbul'a giriş yaptı! Bugün hava nasıl olacak? MGM 28 Ocak il il hava durumu raporu!

İstanbul'un bazı bölgelerinde gece saatlerinde karla karışık yağmur ve kar yağışı etkili oldu. Silivri, Büyükçekmece, Esenyurt, Beylikdüzü, Sultangazi ve Arnavutköy'ün bazı bölgeleri ile Anadolu Yakası'nın yüksek kesimlerinde kar yağışı görüldü. Hava durumu tahminlerini duyuran Meteoroloji, bölge genelinin gün boyu çok bulutlu ve yağışlı geçeceğini duyurdu. Antalya'nın doğu ilçeleri, Mersin çevreleri ve Adana'nın batı kesimlerinde de perşembe günü yağışlar etkisini arttıracak. İşte, 28 Ocak MGM il il hava durumu tahminleri.

27.01.2021Gündem
Hava bugün nasıl olacak 22 Ocak MGM hava durumu tahminleri Sağanak yağış uyarısı

Hava bugün nasıl olacak? 22 Ocak MGM hava durumu tahminleri! Sağanak yağış uyarısı

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji sağanak yağış uyarısında bulundu. Yapılan son değerlendirmelere göre, Çanakkale çevrelerinin yerel yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Marmara'da sabah saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor. Yurt genelinde devam eden soğuk havlar ise ısınıyor. Kuzey ve iç bölgelerde hava sıcaklığı 2 ila 4 derece yükselecek. İşte, MGM 22 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

21.01.2021Gündem
Hava bugün nasıl olacak İşte 21 Ocak il il hava durumu tahminleri

Hava bugün nasıl olacak? İşte 21 Ocak il il hava durumu tahminleri

Yeni günün başlaması ile birlikte hava durumu araştırmaları da hız kazandı. İkamet ettikleri şehirlerde hava durumunun nasıl seyredeceğini merak eden vatandaşlar, Meteoroloji'den gelen son bilgileri sorguluyor. Peki, bugün hava nasıl olacak?

21.01.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak İşte 20 Ocak il il hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? İşte 20 Ocak il il hava durumu tahminleri

Bir süredir soğuk havanın etkisi altında olan ülkemizde, hava durumunun bugün nasıl seyredeceği merak konusu oldu. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde ikamet eden vatandaşlar hava durumu sorgulamalarına hız verdi. Peki, bugün yurt genelinde hava nasıl olacak?

20.01.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak MGM 20 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri Doğu Anadolu’ya kar uyarısı

Bugün hava nasıl olacak? MGM 20 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri! Doğu Anadolu’ya kar uyarısı

Hava durumu tahminleri belli oldu. Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre, sıcaklık değerleri Marmara'da 3 ila 5 derece artacak. Kuvvetli rüzgar uyarısında bulunan Meteoroloji Genel Müdürlüğü Siirt, Batman, Şırnak, Hakkari ve Van çevrelerinde çarşamba günü yoğun kar yağışı etkili olacağını bildirdi. Zonguldak, Bartın, Karabük, Sinop, Ordu, Şanlıurfa, Mardin, Batman çevrelerinde ise kar yağışı kuvvetli bekleniyor. İşte, 20 Ocak MGM Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

19.01.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden yeni uyarı MGM 19 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu

Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den yeni uyarı! MGM 19 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji, İstanbul, Kocaeli ve Sakarya'nın kuzey kesimlerinin hafif kar yağışlı geçeceğini duyurdu. MGM Bursa'da zirai don beklendiğini açıklayıp bugün 18.00'dan başlayarak 21 Ocak Perşembe günü saat 09.00'a kadar geçerli olmak üzere 'turuncu uyarı' yayınladı. Bitlis, Muş, Hakkari ve Van ilinin güneyinde görülecek olan yağışların aralıklı olarak yoğun kar yağışı şeklinde olması bekleniyor. İşte, MGM 19 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

18.01.2021Gündem
İstanbulda kar yağışı başladı Bugün hava nasıl olacak MGM 17 Ocak il il hava durumu tahminleri

İstanbul'da kar yağışı başladı! Bugün hava nasıl olacak? MGM 17 Ocak il il hava durumu tahminleri

İstanbul'da beklenen kar yağışı cumartesi günü yeniden başladı. Öğle saatlerinde başlayan kar yağışı kentin birçok noktasında etkili oldu. Hava durumu tahminlerini duyuran Meteoroloji Genel Müdürlüğü bugün İstanbul, Balıkesir, Bursa, Yalova, Kocaeli, Sakarya, Bilecik, Çanakkale'nin iç kesimleri ile Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde kar yağışının etkisini arttıracağını duyurdu. Doğu Akdeniz, Güneydoğu Anadolu'da ise kuvvetli yağmur ve sağanak yağış bekleniyor. İşte, MGM 17 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

16.01.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak Valilikten İstanbul için kar uyarısı -  MGM 15 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir  il il hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? Valilik'ten İstanbul için kar uyarısı - MGM 15 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu tahminleri

Kar yağışı için Meteoroloji ve İstanbul Valiliği'nden uyarı geldi. Hava durumu tahminlerini açıklayan MGM gece saatlerinde ve cuma günü karla karışık yağmur ve kar yağışının etkili olacağını duyurdu. İstanbul Valiliği, kentte etkili olması beklenen kar yağışı, don ve buzlanmaya karşı alınan tedbirleri açıkladı ve dışarı çıkacak vatandaşları dikkatli olmaları yönünde uyardı. İç Ege, Batı Akdeniz’in iç ve yüksek kesimleri, İç Anadolu, Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’da da kar yağışının cuma günü etkili olması ön görülüyor. İşte, MGM 15 Ocak il il hava durumu raporu.

14.01.2021Gündem
Ankarada kar kenti beyaza bürüdü Bugün kar yağacak mı MGM 14 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Ankara'da kar kenti beyaza bürüdü! Bugün kar yağacak mı? MGM 14 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirmeler ile belli oldu. Etkisini gösteren soğuk havaların ardından Ankara’da başlayan yoğun kar yağışı kartpostallık görüntüler oluştururdu. Hava sıcaklığının düştüğü Kayseri'de gün boyu etkili olan şiddetli rüzgarın ardından başlayan kar yağışı kenti beyaza bürüdü. Meteoroloji'den yapılan değerlendirmeye göre, Edirne'de gece ve sabah saatlerinde karla karışık yağmur etkili olacak. İşte, MGM 14 Ocak il il hava durumu tahminleri

13.01.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden sağanak ve kar yağışı uyarısı MGM 13 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den sağanak ve kar yağışı uyarısı! MGM 13 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji, İzmir, Aydın, Manisa, Balıkesir, Bursa çevreleri için gök gürültülü sağanak yağış uyarısında bulundu. Akdeniz, Güney ve İç Ege, İç Anadolu, Batı Karadeniz ile Tekirdağ, Samsun, Tokat ve Çorum çevrelerinde beklenen yağış nedeniyle vatandaşların meydana gelebilecek sel, su baskını, yıldırım ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olunması istendi. İstanbul’da ise kuvvetli yağışla beraber çarşamba günü hava sıcaklığı en yüksek 7 derece olacak. İşte, MGM 13 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

12.01.2021Gündem
İstanbul için sarı uyarı - Bugün hava nasıl olacak MGM 10 Ocak il il hava durumu tahminleri

İstanbul için 'sarı' uyarı - Bugün hava nasıl olacak? MGM 10 Ocak il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji, İstanbul, Çanakkale ve Kocaeli çevreleri ile Balıkesir'in kuzey ve batı ilçelerinde kuvvetli sağanak yağışın etkili olacağını duyurdu. Soğuk havaların etkisini arttırdığı Marmara Bölgesi'nde pazar günü kuvvetli ve yer yer kısa süreli fırtına bekleniyor. Diğer yandan İstanbul Valiliği, kentte hafta sonu görülmesi beklenen kuvvetli yağış nedeniyle "sarı" koduyla uyarıda bulundu. İşte, Meteoroloji 10 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

9.01.2021Gündem