EKSTRA
MENÜ

Hafta Sonu Hava Durumu

Hafta Sonu Hava Durumu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hafta Sonu Hava Durumu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 991 Hafta Sonu Hava Durumu haberi bulunmuştur.

Hafta Sonu Hava Durumu Haberleri

Hafta sonu hava nasıl olacak 5-6 Aralık MGM İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 5-6 Aralık MGM İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

MGM hava durumu tahminleri, hafta sonu öncesinde açıklandı. Soğuk havalar etkisini gösterirken, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan duyuruda, Antalya, Muğla çevreleri, İzmir ve Aydın bölgelerinde sağanak yağışın etkili olacağı bildirildi. Yapılan son açıklamaya göre, gece ve sabah saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor. Hava sıcaklığı batı kesimlerde 2 ila 4 derece artacağı bekleniyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, MGM İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 5-6 Aralık hafta sonu hava durumu raporu.

4.12.2020Gündem
Pazar günü hava nasıl olacak 28 Kasım hava durumu tahminleri

Pazar günü hava nasıl olacak? 28 Kasım hava durumu tahminleri

Pazar tatili öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Birkaç gündür etkili olan sıcak havanın ne zamana kadar süreceğini ve 29 Kasım Pazar günü de etkili olup olmayacağını merak eden vatandaşlar, konuya dair bilgi almak için internette araştırmalarına hız verdi. Peki, pazar günü hava nasıl olacak?

28.11.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 28-29 Kasım hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 28-29 Kasım hava durumu tahminleri

Hafta sonu öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Birkaç gündür etkili olan sıcak havanın ne zamana kadar süreceğini ve hafta sonu da etkili olup olmayacağını merak eden vatandaşlar, konuya dair bilgi almak için internette araştırmalarına hız verdi. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

27.11.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 14-15 Kasım hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 14-15 Kasım hava durumu tahminleri

Hafta sonu öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Birkaç gündür etkili olan sıcak havanın ne zamana kadar süreceğini ve hafta sonu da etkili olup olmayacağını merak eden vatandaşlar, konuya dair bilgi almak için internette araştırmalarına hız verdi. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

13.11.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte 7-8 Kasım hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 7-8 Kasım hava durumu tahminleri

Hafta sonu öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Birkaç gündür etkili olan serin ve yağışlı havanın ne zamana kadar süreceğini ve hafta sonu da etkili olup olmayacağını merak eden vatandaşlar, konuya dair bilgi almak için internette araştırmalarına hız verdi. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

5.11.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı 31 Ekim-1 Kasım il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı? 31 Ekim-1 Kasım il il hava durumu tahminleri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bugün için İstanbul ve çevre illeri etkisi altına alması beklenen sağanak yağış uyarı yapmıştı. Uyarıların ardından İstanbul’da yağış etkili olmaya başladı. Şimdi ise İstanbul başta olmak üzere diğer illerde hava durumunun hafta sonu nasıl seyredeceği merak ediliyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

30.10.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte 24-25 Ekim hava durumu

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 24-25 Ekim hava durumu

Hafta sonu tatili öncesi vatandaşların hava durumu araştırmalar hız kazandı. Günlerdir serin seyreden hava sıcaklıklarının, cumartesi ve pazar günleri nasıl olacağı sorgulanıyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 24-25 Ekim hava durumu...

22.10.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte 17-18 Ekim il il hava durumu raporu

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 17-18 Ekim il il hava durumu raporu

Hafta sonu tatili öncesi vatandaşların hava durumu araştırmalar hız kazandı. Günlerdir yüksek seyreden hava sıcaklıklarının, cumartesi ve pazar günleri nasıl olacağı sorgulanıyor. Öte yandan Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre, Marmara'nın kuzey ve batısı ile Sakarya, Yalova, Bursa, İzmir ve Manisa çevrelerinde yarın sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

16.10.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte 10-11 Ekim hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 10-11 Ekim hava durumu tahminleri

Hafta sonu tatili öncesi vatandaşların hava durumu araştırmaları hız kazandı. İkamet ettikleri şehirlerde havaların nasıl seyredeceğini merak eden vatandaşlar, Meteoroloji'den gelen son bilgileri sorguluyor. Öte yandan Marmara Bölgesi'nin kuzey ve doğusunda sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

9.10.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte 19 20 Eylül hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 19 20 Eylül hava durumu tahminleri!

Hafta sonu tatili öncesi vatandaşların hava durumu araştırmaları hız kazandı. Havaların ikamet ettikleri şehirlerde nasıl seyredeceğini merak eden vatandaşlar, Meteoroloji'nin konuya dair yaptığı açıklamaları sorguluyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, 19-20 Eylül hava durumu raporu...

18.09.2020Gündem
Hafta sonu hava durumu nasıl olacak 15-16 Ağustos il il hava durumu tahminleri - O illere yağış geliyor

Hafta sonu hava durumu nasıl olacak? 15-16 Ağustos il il hava durumu tahminleri - O illere yağış geliyor

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı. Hafta sonunu açık havada geçirmek isteyen vatandaşlar, yaşadıkları illerin hava durumu tahminlerini öğrenmek istiyor. Son hava durumu tahminlerine göre, Artvin çevreleri, Van’ın kuzey ve doğu ilçeleri ile akşam saatlerinde Erzurum, Ağrı ve Iğdır çevrelerinde yağış etkili olacak. Peki, hafta sonu hava nasıl? İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerin 15-16 Ağustos il il hava durumu tahminleri.

14.08.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 8-9 Ağustos hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 8-9 Ağustos hava durumu tahminleri

Kurban Bayramı tatili sonrası ilk hafta sonu tatillerini değerlendirmek isteyen vatandaşlar, ikamet ettikleri şehirlerde hava durumunun nasıl seyredeceğini araştırıyor. Açık alanlarda vakit geçirme planları yapanlar, sıcaklık değerleri ile diğer bilgileri sorguluyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

7.08.2020Gündem
Hafta sonu hava durumu nasıl olacak 25-26 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava durumu nasıl olacak? 25-26 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu tahminleri

Hava durumu hafta sonu nasıl olacak? Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı. Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusu için sağanak yağış uyarısında bulunan Meteoroloji, cumartesi günü için Marmara Bölgesi, Kuzey Ege ve Doğu Anadolu'nun güneydoğusu için kuvvetli rüzgarın etkili olacağını duyurdu. İşte, 25- 26 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri ve MGM son hava durumu raporu...

24.07.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 4-5 Temmuz hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 4-5 Temmuz hava durumu tahminleri

Temmuz ayının ilk hafta sonu tatili öncesi, hava durumuna yönelik araştırmalar da hız kazandı. Son günlerde artan sıcaklıkların hafta sonu da devam edip etmeyeceğini merak eden vatandaşlar, ikamet ettikleri şehirlerde hava durumu tahminlerini araştırıyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

3.07.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak Meteorolojiden yağış uyarısı: 27-28 Haziran il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji'den yağış uyarısı: 27-28 Haziran il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl? Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından paylaşıldı. Son hava durumu değerlendirmelerine göre, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile Ordu çevrelerinde sağanak yağış etkili olacak. Hava sıcaklığı ise Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda 2 ila 4 derece azalacak, yurt genelinde ise mevsim normalleri civarında seyredecek. Hafta başından beri sağanak yağış görülen Marmara Bölgesi'nde hava parçalı bulutlu olacak. İşte, MGM 27-28 Haziran il il hava durumu tahminleri.

27.06.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 20 Haziran hava durumu

Hafta sonu hava nasıl olacak? 20 Haziran hava durumu

Hafta sonu hava durumu için araştırmalar başladı. Özellikle Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında 20 Haziran'da yapılacak merkezi sınava girecek olan öğrenciler ve aileleri hava durumunun nasıl olacağını merak ediyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 20 Haziran hava durumu

19.06.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 30 Mayıs Türkiye geneli hava durumu

Hafta sonu hava nasıl olacak? 30 Mayıs Türkiye geneli hava durumu

Soğuyan havaların ardından, hava durumu tahminleri merak edilirken, Meteoroloji Genel Müdürlüğü il il hava durumu tahminlerini paylaştı. Yapılan son değerlendirmelere göre, hava sıcaklığı iç ve batı kesimlerde 1 ila 3 derece artacak. İstanbul'un kuzey kesimlerinde, Bursa, Bilecik ve Sakarya çevrelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? Nerelere yağmur yağacak? İşte, 30 Mayıs il il hava durumu tahminleri...

29.05.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak

Hafta sonu hava nasıl olacak?

Afrika'dan gelen sıcak hava dalgası nedeniyle Türkiye genelinde sıcaklıklar 7-13 derece yükselecek. Sıcak hava 10 gün boyunca ülkemizde etkili olacak. Hava sıcaklıklarının, gelecek hafta başına kadar hissedilir derecede artarak batı bölgelerinde mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği öngörülüyor. İşte, il il hafta sonu hava durumu tahminleri...

15.05.2020Gündem

Hafta sonu hava nasıl olacak? 2-3 Mayıs hava durumu tahminleri

Türkiye bugünden itibaren yeni bir yağışlı hava sisteminin etkisine giriyor. Ülke genelinde mayısın ilk haftasında yoğun yağış bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğünün değerlendirmelerine göre, ülke bugün batı bölgelerden itibaren yağışlı sisteminin etkisine giriyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

1.05.2020Gündem
Hafta sonu hava durumu nasıl olacak 25 26 Nisan il il hava durumu tahminleri: MGMden o illere kar uyarısı

Hafta sonu hava durumu nasıl olacak? 25 26 Nisan il il hava durumu tahminleri: MGM'den o illere kar uyarısı

Hava durumu tahminleri İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer tüm illerde vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Meteoroloji'nin yaptığı son değerlendirmelere göre hava durumu tahminlerini öğrenmek isteyen vatandaşlar, hafta sonu hava nasıl olacak?  sorusunun yanıtını almak istiyor. Son hava durumu tahminlerine göre, hava sıcaklığının yurt genelinde 2 ila 4 derece artacağı tahmin ediliyor.  Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunun yükseklerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçmesi bekleniyor. İşte, MGM 25 26 Nisan il il hava durumu raporu.

24.04.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 4-5 Nisan hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 4-5 Nisan hava durumu tahminleri

Nisan ayının ilk hafta sonu tatili öncesi hava durumu araştırmaları da hız kazandı. Nisan ayının gelmesiyle birlikte baharın kendisini hissettirmesi beklenirken, havaların hala kapalı olması, vatandaşları hafta sonu hava durumu konusunda meraklandırdı. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

3.04.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 28-29 Mart hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 28-29 Mart hava durumu tahminleri

Corona virüsü nedeni ile alınan tedbirler doğrultusunda pek çok kişi evden çıkamasa da hava durumuna yönelik araştırmalar da hız kesmeden devam ediyor. İkamet ettikleri şehirlerde hava durumunun nasıl seyredeceğini merak eden vatandaşlar, 28-29 Mart hava durumu tahminlerini sorguluyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

27.03.2020Gündem
Hafta sonu hava durumu nasıl olacak 21-22 Mart hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava durumu nasıl olacak? 21-22 Mart hava durumu tahminleri

Hafta sonu öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. İkamet ettikleri şehirlerde hava durumunun nasıl seyredeceğini merak eden vatandaşlar, konuya dair merak ettikleri ayrıntıları sorguluyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığının batı kesimlerde 2 ila 5 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor. İşte, 21-22 Mart hava durumu tahminleri...

20.03.2020Gündem
Hafa sonu hava nasıl olacak 7-8 Mart 2020 hava durumu tahmini

Hafa sonu hava nasıl olacak? 7-8 Mart 2020 hava durumu tahmini

Hafta sonu hava durumu raporu, başta İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirler olmak üzere pek çok kentte yaşayan vatandaşların merak ettiği konu oldu. Vatandaşlar, hava sıcaklıklarının cumartesi ve pazar günü nasıl seyredeceğini araştırıyor. Peki, hafa sonu hava nasıl olacak?

6.03.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 22-23 Şubat Meteoroloji hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 22-23 Şubat Meteoroloji hava durumu tahminleri

Hava sıcaklıklarının, cuma günü batı bölgelerden başlayarak yağışla azalacağı, ancak ülke genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor. Gözler şimdi hava durumunun hafta sonu nasıl olacağında. Peki, Hafta sonu hava nasıl olacak?

21.02.2020Gündem
Hafta sonu hava durumu nasıl olacak İstanbulda yağmur yağacak mı 1 2 Şubat il il hava durumu raporu

Hafta sonu hava durumu nasıl olacak? İstanbul'da yağmur yağacak mı? 1 2 Şubat il il hava durumu raporu

Hafta sonu öncesi hava durumu tahminlerini öğrenmek isteyen vatandaşlar, Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmeleri araştırıyor. Özellikle İstanbul'da tatili dışarıda geçirmek isteyenler İstanbul'da yağmur yağacak mı? sorusunun yanıtını sorguluyor. Son hava durumu değerlendirmelerine göre cumartesi günü İstanbul'da sabah saatlerinde hafif sağanak bekleniyor. Peki, diğer yerlerde hafta sonu hava durumu nasıl olacak? İşte, 1 2 Şubat il il hava durumu raporu.

31.01.2020Gündem
Hafta sonu hava durumu nasıl olacak 25-26 Ocak hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava durumu nasıl olacak? 25-26 Ocak hava durumu tahminleri

Türkiye genelinde hava sıcaklıklarının 2 ile 4 derece azalması, kuzey ve iç kesimlerde mevsim normallerinin yer yer altında seyretmesi bekleniyor. Gözler şimdi hafta sonu hava sıcaklıklarının nasıl seyredeceğinde. Peki, hafta sonu hava durumu nasıl olacak?

24.01.2020Gündem
İstanbula kar ne zaman yağacak Hafta sonu hava nasıl olacak 18 19 Ocak hava durumu raporu

İstanbul'a kar ne zaman yağacak? Hafta sonu hava nasıl olacak? 18 19 Ocak hava durumu raporu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü İç Anadolu, Karadeniz'in iç kesimleri ve Doğu Anadolu bölgesi için kar yağışı uyarısında bulundu. Peş peşe gelen kar yağışı uyarısı ve soğuyan havalarla beraber son dakika hava durumu tahminlerine göre İstanbul'da yaşayan vatandaşlar ne zaman kar yağacak sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İstanbul'a kar ne zaman yağacak? İşte, 18 19 Ocak hava durumu raporu ve İstanbul'da kar yağışı olasılığı hakkında ayrıntılı bilgiler.

17.01.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 4-5 Ocak hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 4-5 Ocak hava durumu tahminleri

Türkiye'nin gelecek hafta Güney Ege üzerinde oluşacak derin alçak basınç merkeziyle yeni bir yağışlı sistemin etkisine gireceği tahmin ediliyor. Şimdi ise hafta sonu hava durumunun nasıl seyredeceği merak ediliyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

3.01.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 28-29 Aralık il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 28-29 Aralık il il hava durumu tahminleri

2019'un son hafta sonu tatili öncesinde hava durumu araştırmaları hız kazandı. Cumartesi ve pazar günü izinlerini açık alanlarda geçirmek isteyen vatandaşlar, ikamet ettikleri şehirlerin hafta sonu hava durumunu merak ediyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

27.12.2019Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 14-15 Aralık il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 14-15 Aralık il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu tatili öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Hafta sonunu açık alanlarda gezerek geçirmek isteyen kişiler, ikamet ettikleri şehirlerdeki hava durumu bilgisini sorguluyor. İşte, 14-15 Aralık il il hava durumu tahminleri...

13.12.2019Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 23 24 Kasım il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 23 24 Kasım il il hava durumu tahminleri

Yaşadıkları illerde sıcaklık ve yağış olasılıklarını öğrenmek isteyen vatandaşlar "hafta sonu hava nasıl olacak?" sorusunun cevabını araştırıyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, internet sitesi üzerinden hafta sonuna yönelik hava durumu raporunu paylaştı. Buna göre, batı bölgelerde hava sıcaklığı 2 ila 4 derece azalacak. Bazı bölgelerde ise yağış etkili olacak. Peki, nerelere yağmur yağacak? İşte, 23 24 Kasım Türkiye geneli il il hava durumu tahminleri.

22.11.2019Gündem
Hafta sonu hava durumu nasıl olacak İşte 5 günlük hava tahmini

Hafta sonu hava durumu nasıl olacak? İşte 5 günlük hava tahmini

Hafta sonu kentlerindeki hava durumunun nasıl olduğunu merak eden vatandaşlar 'hafta sonu hava durumu nasıl olacak?' sorusunun cevabını araştırıyorlar. 5 günlük hava durumu raporu meteoroloji tarafından açıklandı.. Peki Bu hafta hava durumu nasıl olacak?

18.10.2019Gündem
Bugün hava durumu nasıl olacak İşte Meteorolojiden gelen hafta sonu hava durumu raporu

Bugün hava durumu nasıl olacak? İşte Meteorolojiden gelen hafta sonu hava durumu raporu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından paylaşılan günlük hava durumu verilerine bir çok bölgede sis ve pus görülüyor. Peki hafta sonu hava durumu nasıl olacak? İşte il il ve tüm bölgelerimizde günlük hava durumu raporu

12.10.2019Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak Meteorolojiden 28 29 Eylül için uyarı

Hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji'den 28 29 Eylül için uyarı

Son bir haftadır yurt genelinde etkili olan sağanak yağışların ardından, hafta sonuna yönelik hava durumu tahminleri merak edilmeye başlandı. Sıcaklık değerleri ve yağış olasılıklarıyla ilgili araştırmalar sürerken, Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 28-29 Eylül hava durumu tahminlerini internet sitesinden paylaştı. Açıklamaya göre, Batı ve Orta Karadeniz kıyılarında yağış bekleniyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, Türkiye geneli hava durumu tahminleri.

27.09.2019Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak Meteorolojiden 5 il için sağanak uyarısı

Hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji'den 5 il için sağanak uyarısı

Haftanın son gününde yurt genelinde hava sıcaklarının düşmesiyle birlikte gözler hafta sonu hava durumuna çevrildi. Hafta sonu planlarında kötü bir sürpriz yaşamak istemeyen vatandaşlar, şimdiden 21-22 Eylül tarihli hava durumunu araştırırken beklenen açıklama Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden geldi. Müdürlük, 5 il için sağanak yağış uyarısında bulundu. İşte, hafta sonu hava durumu raporu

20.09.2019Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 10-11 Ağustos hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 10-11 Ağustos hava durumu tahminleri

Hafta sonu ve bayram tatilinin başlamasıyla, hava durumu tahminlerine yönelik bilgiler vatandaşların araştırdığı konulardan biri oldu. Yaşadıkları şehirde 10-11 Ağustos tarihlerinde sıcaklık değerleri ve yağış olasılıklarını öğrenmek isteyenler, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son değerlendirmeleri sorguluyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? Yağmur yağacak mı? İşte, il il hava durumu raporu.

9.08.2019Gündem
Bugün hava nasıl olacak (27 Temmuz) Hafta sonu hava durumu raporu

Bugün hava nasıl olacak? (27 Temmuz) Hafta sonu hava durumu raporu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 27 Temmuz tarihli hava durumu tahminin paylaştı. Müdürlüğün resmi sayfasından yapılan duyuruya göre Giresun, Trabzon ve Rize'nin iç kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. İşte, 27 Temmuz hafta sonu hava durumu raporu

27.07.2019Gündem
Son dakika... Hafta sonu hava durumu nasıl olacak

Son dakika... Hafta sonu hava durumu nasıl olacak?

Marmara Bölgesi'nde hava parçalı ve az bulutlu olacak.

23.06.2019Gündem
Pazar günü hava nasıl olacak 26 Mayıs hava durumu tahminleri

Pazar günü hava nasıl olacak? 26 Mayıs hava durumu tahminleri

Mayıs ayının son pazar günü tatili öncesi, hava durumu araştırmaları hız kazandı. Özellikle batı bölgelerinde yaşayan vatandaşlar, birkaç gündür seyreden yağmurlu havanın pazar günü de devam edip etmeyeceğini merak ediyor. Peki, pazar günü hava nasıl olacak?

25.05.2019Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak | İşte 27-28 Nisan hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? | İşte 27-28 Nisan hava durumu tahminleri

Hafta sonu için plan yapan vatandaşlar yağmur sürpriziyle karşılaşmamak için hafta sonu hava durumu tahminleri ile ilgili bilgi almak için internetten araştırma yapmaya başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgiler doğrultusunda önümüzdeki günlerde yurt genelinde hava sıcaklığının artacağı öngörülüyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, Meteoroloji'nin verilerine göre, 27-28 Nisan hava durumu tahminleri.

26.04.2019Gündem
Hafta sonu hava durumu nasıl olacak 13-14 Nisan hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava durumu nasıl olacak? 13-14 Nisan hava durumu tahminleri

Hafta sonu tatili öncesi en çok merak edilen konulardan biri de hava durumu tahminleri oldu. İkamet ettikleri şehirlerde cumartesi ve pazar günü havaların nasıl seyredeceğini merak eden pek çok vatandaş, Meteoroloji'nin yayımladığı bilgileri sorguluyor. Peki, hafta sonu hava durumu nasıl olacak?

12.04.2019Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak | 6-7 Nisan hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? | 6-7 Nisan hava durumu tahminleri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün değerlendirmelerine göre, yurt genelinde bugün havanın parçalı yer yer çok bulutlu, İç ve Doğu Akdeniz, Batı ve Doğu Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Eskişehir, Sivas, Bilecik, Kütahya ve Afyonkarahisar çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Hafta sonu planı yapan vatandaşlar, yağmura yakalanıp sürpriz yaşamamak için 6-7 Nisan'da hava durumu tahminlerini sorgulama başladı. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, 6 Nisan Cumartesi, 7 Nisan Pazar gününe ait hava durumu tahminleri...

5.04.2019Gündem
16-17 Mart hava durumu tahminleri | Hafta sonu hava nasıl olacak

16-17 Mart hava durumu tahminleri | Hafta sonu hava nasıl olacak?

Hafta sonu tatili öncesi hava durumu araştırmaları yoğunlaşmaya başladı. Meteoroloji'den alınan bilgilere göre Türkiye genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu, olacağı tahmin ediliyor. Doğu Anadolu'da kar yağışı etkili olacakken, İç Anadolu ve Karadeniz'de yağmur bekleniyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, 16-17 Mart hava durumu tahminleri...

15.03.2019Gündem
Pazar günü hava nasıl olacak 3 Mart hava durumu tahminleri

Pazar günü hava nasıl olacak? 3 Mart hava durumu tahminleri

Mart ayının ilk pazar günü tatilini değerlendirmek isteyen vatandaşlar, bulundukları şehirlerde 3 Mart pazar günü havaların nasıl seyredeceğini araştırmaya başladı. Meteoroloji'den yapılan son dakika hava durumu tahminlerini sorgulayan vatandaşlar, 'Pazar günü hava nasıl olacak?' sorusuna yanıt arıyor. İşte, Meteoroloji'den gelen bilgiler ışığında hava durumu tahminleri...

1.03.2019Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 9- 10 Şubat il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 9- 10 Şubat il il hava durumu tahminleri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce yapılan son değerlendirmeler, hafta sonu tatili öncesi vatandaşların merak ettiği konu oldu. 9 ve 10 Şubat tarihlerinde havaların nasıl seyredeceğini merak eden vatandaşlar, konuya dair bilgi alma adına araştırmalarına hız verdi. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

8.02.2019Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İstanbul Ankara İzmir hava durumu

Hafta sonu hava nasıl olacak? İstanbul Ankara İzmir hava durumu

Yorucu bir haftayı geride bırakan vatandaşlar hafta sonu tatiline yönelik planlarını yapmaya başladı. Bir yandan da bulundukları şehirlerdeki hava durumunu merak eden vatandaşlar, bu doğrultuda Meteoroloji'den açıklanan son değerlendirmeleri öğrenmek istiyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

1.02.2019Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İstanbul Ankara İzmir hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İstanbul Ankara İzmir hava durumu tahminleri

Ocak ayının son hafta sonu tatili öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Birkaç gündür yağışlı olan havaların hafta sonu nasıl seyredeceği vatandaşların merak ettiği konu oldu. Bu hususta Meteoroloji Genel Müdürlüğün'den yapılan açıklamalara odaklanan vatandaşlar, 'Hafta sonu hava nasıl olacak?' sorusuna yanıt arıyor. İşte İstanbul, Ankara ve İzmir hava durumu tahminleri...

25.01.2019Gündem
İstanbulda hafta sonu hava durumu nasıl olacak İşte il geneli hava durumu tahminleri

İstanbul'da hafta sonu hava durumu nasıl olacak? İşte il geneli hava durumu tahminleri

Hava sıcaklıkları batı kesimlerde artarken, doğu kesimlerinde düşmeye devam ediyor. Birkaç gündür güneşin yüzünü gösterdiği İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesi'ndeki şehirler ve yurdun diğer bölgelerinde ikamet eden vatandaşlar, hava sıcaklıklarının hafta sonu nasıl olacağını öğrenmek istiyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

18.01.2019Gündem
Son dakika hava durumu tahminleri | Pazar günü hava nasıl olacak

Son dakika hava durumu tahminleri | Pazar günü hava nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son değerlendirme ve tahminlere göre 13 Ocak Pazar günü İstanbul ve Kocaeli başta olmak üzere Marmara Bölgesi'nde yağmur beklenmiyor. Ankara'da ise karla karışık yağmur bekleniyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? Pazar günü yağmur var mı?

11.01.2019Gündem