EKSTRA
MENÜ

İstanbul'a Kar Yağacak Mı

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 24 haberi bulunmuştur.

İstanbul'a Kar Yağacak Mı Haberleri

İstanbula kar yağacak mı Meteoroloji uyardı... İşte MGM 25 Mart il il hava durumu

İstanbul'a kar yağacak mı? Meteoroloji uyardı... İşte MGM 25 Mart il il hava durumu

İstanbul'da kar yağışı çarşamba günü yüksek kesimlerde etkili oldu. Meteoroloji'nin son yaptığı açıklamalara göre, 25 Mart Perşembe günü Marmara Bölgesi'nin güney ve doğusu aralıklı karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçecek. Son hava durumu değerlendirmelerini duyuran Meteoroloji Doğu Anadolu Bölgesi'nde de karla karışık yağmur ve kar yağışı beklendiği bildirdi. Anadolu'nun güney ve batısı, Güneydoğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda güneybatılı yönlerden kuvvetli ve yer yer fırtına etkili olacak. Kar perşembe günü devam edecek. İşte, MGM 25 Mart il il hava durumu tahminleri.

24.03.2021Gündem
Son dakika... İstanbulda yoğun kar yağışı Bir anda bastırdı

Son dakika... İstanbul'da yoğun kar yağışı! Bir anda bastırdı

Meteoroloji'nin uyarılarının ardından İstanbul'da yoğun kar yağışı aralıklarla etkili oluyor. Yoğun kar alan İstanbul bir anda beyaza büründü. Ankara'da da yoğun kar yağışı şehri beyaza bürüdü. Bunun yanı sıra Meteoroloji, son hava durumu raporunu paylaştı. İşte 24 Mart çarşamba günü hava durumu raporu...

24.03.2021Gündem
Prof. Dr. Orhan Şenden Sıra dışı meteorolojik olaylar açıklaması Salı günü kar geliyor

Prof. Dr. Orhan Şen'den 'Sıra dışı meteorolojik olaylar' açıklaması! Salı günü kar geliyor

Meteoroloji'nin son hava durumu raporunda soğuk hava ve kar yağışının döneceğini açıklamasının ardından CNN Türk Meteoroloji Danışmanı Prof. Dr. Orhan Şen, 'Önümüzdeki dört gün sıra dışı meteorolojik olaylar yaşayacağız' mesajını paylaşmıştı. Prof. Dr. Şen yaptığı açıklamada 4 gün boyunca çok ani sıcaklık değişimlerinin yaşanacağını ve salı akşamı Türkiye'ye kar yağışının geleceğini söyledi. Prof. Dr. Şen, "İstanbul'a kar yağacak mı?" sorusuna da yanıt verdi.

20.03.2021Gündem
İstanbula ne zaman kar yağacak İşte Meteorolojiden gelen en son bilgiler

İstanbul'a ne zaman kar yağacak? İşte Meteoroloji'den gelen en son bilgiler

Trakya'da kar yağışı etkili oluyor. Balkanlar'dan gelen soğuk hava dalgasının etkisine giren Trakya'da kar yağışı başladı. Bu gelişmenin ardından kar yağışının İstanbul'a ne zaman geleceği merak konusu oldu. Peki, İstanbul'a ne zaman kar yağacak?

27.01.2021Gündem
İstanbula kar yağacak mı Meteorolojiden son dakika hava durumu raporu... Çok sayıda kent için alarm

İstanbul'a kar yağacak mı? Meteoroloji'den son dakika hava durumu raporu... Çok sayıda kent için alarm

Meteoroloji'nin son dakika hava durumu raporunda çok sayıda kent için sarı ve turuncu kodlu alarm verildi. Bugün Marmara, Ege, Batı Akdeniz, Batı Karadeniz'in batısında sağanak yağış bekleniyor. Yağışlar, İzmir, Aydın, Manisa, Muğla, Balıkesir’in batısı ve Çanakkale çevrelerinde kuvvetli, Antalya’nın doğusunda çok kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklinde olacak. Ege, Marmara, Batı Akdeniz’in iç kesimleri ve Batı Karadeniz’de güneyli yönlerden kuvvetli rüzgar ve fırtına bekleniyor. Öte yandan Meteoroloji'nin 5 günlük hava durumu raporunda salı gününden sonra sıcaklıkların düşeceği ve İstanbul'da beklenen kar yağışının çarşamba günü gelmesi bekleniyor. İşte son dakika hava durumu tahminleri...

25.01.2021Gündem
İstanbula kar yağacak mı MGM 21 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

İstanbul'a kar yağacak mı? MGM 21 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Meteoroloji 21 Ocak hava durumu tahminlerini açıkladı. Yurt genelinde soğuk ve yağışlı havalar devam ederken MGM'den Trabzon, Rize, Artvin, Ardahan, Muş, Bitlis, Van, Hakkari, Şırnak, Batman ve Siirt çevreleri için kar ve karla karşılık yağmur uyarısı geldi. İstanbul'da duran kar yağışı sonrası yeni yağış olasılıklarına gözler çevrildi. Yapılan son tahminlere göre Marmara'da pus ve sis hadisesi ile birlikte buzlanma ve don bekleniyor. İşte, MGM 21 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

21.01.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak Valilikten İstanbul için kar uyarısı -  MGM 15 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir  il il hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? Valilik'ten İstanbul için kar uyarısı - MGM 15 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu tahminleri

Kar yağışı için Meteoroloji ve İstanbul Valiliği'nden uyarı geldi. Hava durumu tahminlerini açıklayan MGM gece saatlerinde ve cuma günü karla karışık yağmur ve kar yağışının etkili olacağını duyurdu. İstanbul Valiliği, kentte etkili olması beklenen kar yağışı, don ve buzlanmaya karşı alınan tedbirleri açıkladı ve dışarı çıkacak vatandaşları dikkatli olmaları yönünde uyardı. İç Ege, Batı Akdeniz’in iç ve yüksek kesimleri, İç Anadolu, Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’da da kar yağışının cuma günü etkili olması ön görülüyor. İşte, MGM 15 Ocak il il hava durumu raporu.

14.01.2021Gündem
İstanbula ne zaman kar yağacak Meteoroloji 6 Aralık Pazar il il hava durumu tahminleri

İstanbul'a ne zaman kar yağacak? Meteoroloji 6 Aralık Pazar il il hava durumu tahminleri

Kar yağışının bazı illerde etkili olmasının ardından gözler Meteoroloji Genel Müdürlüğü'ne çevrildi. Yapılan son dakika hava durumu değerlendirmelere göre, 6 Aralık Pazar günü iç ve doğu bölgelerde buzlanma ve don olayı etkili olacak. Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Sinop çevreleri, Kastamonu ve Kırklareli'nin kıyı ilçelerinde de sağanak yağış etkili olacak. Hava sıcaklığı batı kesimlerde 2 ila 4 derece artacak. Peki, İstanbul'a ne zaman kar yağacak? İşte, Meteoroloji 6 Aralık İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

6.12.2020Gündem
Ankarada bugün okullar tatil mi

Ankara'da bugün okullar tatil mi?

İstanbul'da Anadolu Yakası'nın yüksek kesimleri ile Avrupa Yakası'nda cumartesi günü etkisini gösteren kar yağışının ardından pazar günü açık bir hava hakimdi. Henüz kar yağışı ya da bu konuda Meteoroloji'den gelen uyarı olmamasına rağmen İstanbul'da 10 Şubat Pazartesi günü okulların tatil olup olmayacağı merak ediliyor. Öte yandan başkent Ankara'da da okulların tatil durumu merak konusu oldu.

9.02.2020Gündem
Yarın İstanbula kar yağacak mı Hava nasıl olacak 7 Şubat il il hava durumu tahminleri

Yarın İstanbul'a kar yağacak mı? Hava nasıl olacak? 7 Şubat il il hava durumu tahminleri

İstanbul'a kar yağacak mı sorusu Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yaptığı son hava durumu tahminlerinin ardından araştırılmaya başlandı. İstanbul'da hava sıcaklığının perşembe günü 1 dereceye düşmesi kar beklentisini arttırdı. Son dakika hava durumu tahminlerine göre Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde yoğun kar etkili olacak. Hatay ve Osmaniye çevreleri ile Adana’nın doğu kesimlerinde ise kuvvetli yağış bekleniyor. Peki, yarın hava durumu nasıl olacak? İşte,7 Şubat Türkiye geneli il il hava durumu tahminleri.

6.02.2020Gündem
İstanbulda kar yağacak mı Yarın hava nasıl olacak 29 Ocak Türkiye geneli hava durumu

İstanbul'da kar yağacak mı? Yarın hava nasıl olacak? 29 Ocak Türkiye geneli hava durumu

Doğu Anadolu ve İç Anadolu Bölgesi'nde devam eden kar yağışı ve İstanbul'da hava sıcaklığında yaşanan düşüş, vatandaşların kar beklentisini arttırdı. Son dakika hava durumu değerlendirmelerini takip eden İstanbullu vatandaşlar, İstanbul'da kar yağacak mı? sorusunun cevabını merak ediyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün tahminlerine göre çarşamba günü Marmara Bölgesi'nde sağanak bekleniyor. Peki, yarın hava nasıl olacak? İşte, 29 Ocak il il hava durumu raporu.

28.01.2020Gündem
Son dakika haberler: Meteorolojiden dikkat çeken uyardı İstanbul ve Ankara’ya kar geliyor…

Son dakika haberler: Meteoroloji'den dikkat çeken uyardı! İstanbul ve Ankara’ya kar geliyor…

Meteoroloji’den gelen son dakika bilgilerine göre; Marmara Bölgesi'nde başta İstanbul olmak üzere yağışların kuvvetli rüzgar ile birleşerek hissedilen sıcaklığı oldukça düşürmesi bekleniyor. Perşembe ve cuma günü bölgede kar yağışı bekleniyor. Öte yandan İstanbul’da bugün aralıklı yağmur beklenirken Ankara’da ise öğle ve akşam saatlerinde hafif kar yağışı bekleniyor.

20.01.2020Gündem
İstanbula kar ne zaman yağacak Hafta sonu hava nasıl olacak 18 19 Ocak hava durumu raporu

İstanbul'a kar ne zaman yağacak? Hafta sonu hava nasıl olacak? 18 19 Ocak hava durumu raporu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü İç Anadolu, Karadeniz'in iç kesimleri ve Doğu Anadolu bölgesi için kar yağışı uyarısında bulundu. Peş peşe gelen kar yağışı uyarısı ve soğuyan havalarla beraber son dakika hava durumu tahminlerine göre İstanbul'da yaşayan vatandaşlar ne zaman kar yağacak sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İstanbul'a kar ne zaman yağacak? İşte, 18 19 Ocak hava durumu raporu ve İstanbul'da kar yağışı olasılığı hakkında ayrıntılı bilgiler.

17.01.2020Gündem
İstanbula yarın kar yağacak mı Nerelere kar yağacak İşte 29 Aralık il il hava durumu raporu

İstanbul'a yarın kar yağacak mı? Nerelere kar yağacak? İşte 29 Aralık il il hava durumu raporu

Yurdu etkisi altına alan soğuk havalarla beraber Türkiye'nin birçok ilinde kar yağışı başladı. Yüksek kesimlerde devam eden kar yağışının ardından son hava durumu raporuna göre İstanbul'da kar çalışmaları da başladı. Özellikle Silivri ve Çatalca'da etkisini gösteren karın ardından İstanbul'da yaşayan vatandaşlar, pazar günü havanın nasıl olacağını merak ediyor. Peki, İstanbul'a yarın kar yağacak mı? Nerelere kar yağacak? İşte 29 Aralık il il hava durumu raporu.

28.12.2019Gündem
İstanbul için kar yağışı açıklaması: Çok düşük ihtimal…

İstanbul için kar yağışı açıklaması: Çok düşük ihtimal…

İSTANBUL'da geçen yıl mevsimin ilk karı bugün düşmüştü. Lapa lapa kar yağışının görüntülendiği yerlerde bugün güneşli havanın keyfini çıkaranlar vardı. Prof. Dr. Hüseyin Toros, "Aralık ayında kar yağışı ihtimali çok düşük" dedi.

12.12.2019Gündem
Meteorolojiden Marmaraya kar uyarısı... 4 Aralık il il hava durumu raporu

Meteoroloji'den Marmara'ya kar uyarısı... 4 Aralık il il hava durumu raporu

Hava sıcaklığında yaşanan düşüşle beraber, son hava durumu tahminleri vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirmelere göre, Balıkesir, Manisa ve Denizli çevrelerinde yağmur ve sağanak, iç ve yüksek kesimlerde karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor. İşte, yarın hava nasıl olacak? sorusunun cevabını araştıranlar için, 4 Aralık il il hava durumu raporu.

3.12.2019Gündem
Meteorolojiden kar uyarısı: Yarın hava nasıl olacak, nerelere kar yağacak

Meteoroloji'den kar uyarısı: Yarın hava nasıl olacak, nerelere kar yağacak?

Aralık ayına günler kala hava sıcaklığında yaşanan düşüşle beraber, vatandaşlar "kar mı yağacak?" sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Özellikle çarşamba günü Türkiye'nin bazı bölgelerinden etkili olan karla karışık yağmur, İstanbul ve Marmara Bölgesi'nde kar yağma olasılığını akıllara getirdi. Peki, yarın hava nasıl olacak, nerelere kar yağacak? İşte, Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre, 28 Kasım il il hava durumu.

27.11.2019Gündem
İstanbula kar ne zaman yağacak İşte kar yağışı beklenen iller

İstanbul'a kar ne zaman yağacak? İşte kar yağışı beklenen iller

Trakya'da başlayan kar yağışı ardından İstanbul da ikamet eden vatandaşlar da hava durumu araştırmalarına başladı. Kar yağışının aralıklarla cuma günü sabah saatlerine kadar etkili olacağı tahmin edilirken, vatandaşlar soğuk hava ve kar yağışı nedeniyle yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması konusunda uyarıldı. Peki, İstanbul’da kar ne zaman yağacak?

29.11.2018Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İstanbula kar yağacak mı

Hafta sonu hava nasıl olacak? İstanbul'a kar yağacak mı?

Meteoroloji'den hafta sonu için plan yapan İstanbullulara kötü haber geldi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün resmi internet sitesinden alınan verilere göre yurdun büyük bir kısmı hafta sonunu yağışlı geçirecek. Meteoroloji ayrıca Pazar günü Edirne ve Kırklareli'nde kar yağışı olabileceği konusunda vatandaşları uyardı. Peki İstanbul'a kar yağacak mı? Bugün hava nasıl olacak? Hafta sonu hava durumu nasıl olacak?

23.02.2018Gündem
Hava durumu bugün nasıl olacak İstanbula kar yağacak mı

Hava durumu bugün nasıl olacak? İstanbul'a kar yağacak mı?

Hava durumu, yurt genelinde mevsim normallerinde seyrederken, Akdeniz bölgesinin batısı ve Ege bölgesinin doğu bölgesinde meydana gelecek olan yağış öncesi uyarı verildi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün değerlendirmelerine göre yağışlar, genellikle yağmur ve sağanak olarak seyrederken en etkili olduğu bölge Ege ve Akdeniz'in batısı olacak. İşte, günün hava durumu haberleri ve uzun süredir merakla araştırılan İstanbul'a kar yağacak mı sorusunun cevabı

21.02.2018Gündem
İstanbulda kar yağışı ne zaman başlayacak

İstanbul'da kar yağışı ne zaman başlayacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün internet sayfasında yer alan uzun vadeli tahminlere göre, Pazar gününden itibaren yurt genelinde soğuk hava dalgasına girilecek ve yurdun bazı bölgelerinde kar yağışı olacağı tahmin ediliyor. Peki; İstanbul'a kar yağacak mı?, İstanbul'a kar ne zaman yağacak? Meteoroloji verilerine göre İstanbul'da da Pazartesi kar yağışı bekleniyor.

11.01.2016Eğitim
8 Ocak kar tatili olan iller | Bugün okullar tatil mi

8 Ocak kar tatili olan iller | Bugün okullar tatil mi?

Türkiye'nin bazı bölgelerinde devam eden kar yağışları nedeniyle bugün yani 7 Ocak Perşembe günü 4 ilde kar tatili ilan edildi. Meteoroloji verilerine göre yarın yani 8 Ocak Cuma günü İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinde kar yağışı olacağı tahmin ediliyor. Peki; yarın okullar tatil mi?, 8 Ocak'ta kar tatili hangi illerde olacak? İşte detaylar...

7.01.2016Eğitim
İstanbula kar ne zaman yağacak

İstanbul'a kar ne zaman yağacak?

Bugünlerde birçok kişi yılbaşında İstanbul'a kar yağacak mı? diye araştırırken Meteorolojiden sürpriz bir açıklama geldi. Meteorolojiden gelen son tahminlere göre bugünden itibaren İstanbul'da yoğun kar yağışı bekleniyor. Peki; İstanbul'da kar nerelere yağacak? İstanbul'da okullar tatil edilir mi? Yeni yılda kar nerelerde etkili olacak?

29.12.2015Gündem

Yazar Sonuçları

İstanbul’a kar yağdırmak için en çılgın projeler

İstanbullular “kar, kar” diye sayıklıyor ama bir türlü istenildiği kadar çok kar yağmıyor. Ben de ekonomik kriz filan demedim, İstanbul’a kar yağması için çılgın projeler geliştirdim!

22.01.2012