EKSTRA
MENÜ

Mgm

Mgm ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mgm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 370 Mgm haberi bulunmuştur.

Mgm Haberleri

Garip sorunlarla yolları ayrılmış 10 ünlü isim

Garip sorunlarla yolları ayrılmış 10 ünlü isim

Ünlüleri kamera karşısında yüzlerinde bin bir gülücükle görmeye alışığız. Sanki dünyanın en mutlu ve en iyi insanlarıymış gibi davranırlar. Tabii birbirlerine de öpücükler ve gülücükler fırlatırlar. Oysa kameralar kapandığında çoğu birbirinden hiç hoşlanmıyor ve hatta laflarını da sakınmıyor. Öyle ki bu durumların alenen ortaya çıktığı örnekleri görmek mümkün.

7.08.2017Hayat
İstanbulu terk edin diyenlere tepki: Felaket tellallığına gerek yok

'İstanbul'u terk edin' diyenlere tepki: Felaket tellallığına gerek yok

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İstanbul’da ağustos ayında çok yüksek bir sıcaklık olacağını iddia edip vatandaşlara 'şehri terk edin' uyarısı yapanlara tepki gösterdi. Eroğlu, “Sıcaklık Güneydoğu ve İç Anadolu'da artacak. İstanbul için felaket tellallığı yapmaya gerek yok" dedi.

31.07.2017Gündem
Bakan Eroğlu: Sıcak bölgeler içinde İstanbul yok

Bakan Eroğlu: Sıcak bölgeler içinde İstanbul yok

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "İstanbul'la alakalı sanki çok büyük felaket olacakmış gibi birtakım havalar estiriliyor. Tamam da biz 30 Temmuz'da İstanbul'da 30 santigrat derece tahmin diyoruz. Geçmişte aynı tarihte 37,4'e kadar çıkmış. Yani geçmişte daha büyük değerlere ulaşmış, sanki çok büyük felaket varmış gibi bunu sunmanın manası yok." dedi.

30.07.2017Gündem
Meteorolojide sıcak hava dalga uyarısı Yurtta hava durumu - 21 Haziran 2016

Meteoroloji'de sıcak hava dalga uyarısı! Yurtta hava durumu - 21 Haziran 2016

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yaptığı hava durumu raporlarına göre ülkemiz genelinde yağış beklenmiyor. Ülkemizde hava sıcaklıkları artmaya devam edecek. Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolunun kuzeyinde yerel olmak üzere kısa süreli yağışlar yaşanacak. Peki, İstanbul, Ankara, İzmir'de hava durumu nasıl olacak? İşte, yurtta hava durumu...

21.06.2016Gündem
Meteorolojiden kuvvetli yağış uyarısı İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu - 14 Haziran 2016

Meteoroloji'den kuvvetli yağış uyarısı! İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu - 14 Haziran 2016

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) yaptığı hava durumu tahminlerine göre ülkemiz genelinde hava sıcaklığı batı kesimlerde 4 ila 7 dereceye kadar azalacak fakat doğu kesimlerinde 2 ila 4 derece artacak. Yurdun iç ve batı kesimlerinde hava parçalı bulutlu olacak. Marmara bölgesinde yer yer sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlar yaşanacak. Diğer kesimlerimizin yağışsız olduğu gözüküyor. Peki, İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu nasıl olacak?

14.06.2016Gündem
Meteorolojiden sıcak haber İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu - 10 Haziran 2016

Meteoroloji'den sıcak haber! İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu - 10 Haziran 2016

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün (MGM) yaptığı hava durumu tahminlerine göre hava sıcaklıkları büyük artış gösterecek. Son günlerde yaşanan sağanak yağışların yurdun genelinde durmasına az kaldı. Bugün Hatay bölgesi'nde sağanak yağış miktarı büyük artış gösteriyor. Yurdun genelinde bu hafta hava sıcaklıkları 12 derece artış gösterecek. Peki, İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu nasıl olacak?

10.06.2016Gündem
Meteorolojiden güzel haber İstanbul, Ankara, İzmirde hava durumu nasıl olacak - 10 Haziran 2016

Meteoroloji'den güzel haber! İstanbul, Ankara, İzmir'de hava durumu nasıl olacak? - 10 Haziran 2016

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) yapılan hava durumu raporlarına göre ülkemiz genelinde hava sıcaklıkları tüm bölgelerde artış gösteriyor. İstanbul, Ankara, İzmir bölgelerimizde yağış beklenmezken, Hatay bölgesinde kuvvetli yağış uyarısı yapıldı. Hatay bölgemizdeki vatandaşlarımızın sel ve heyelan tehlikesine karşı dikkatli olmaları gerekiyor. İşte yurtta hava durumu...

10.06.2016Gündem
Meteorolojiden kritik uyarı İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu

Meteoroloji'den kritik uyarı! İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) yaptığı hava durumu tahminlerine göre ülkemiz genelinde hava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerinde seyredecek. Batı Karadeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun kuzeybatısı ile Kırklareli, Afyonkarahisar, Kütahya, Konya'nın batı kesimleri, Van, Hakkari çevreleri ve İstanbul'un kuzeybatı ilçelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Peki, İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu nasıl olacak?

2.06.2016Gündem
Meteorolojiden son dakika İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu - 26 Mayıs 2016

Meteoroloji'den son dakika! İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu - 26 Mayıs 2016

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) yaptığı hava durumu tahminlerine göre Marmara, Kuzey ve İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, Doğu Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısı, Güneydoğu Anadolu'nun batısında gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava olacağı tahmin ediliyor. Peki, İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu nasıl olacak?

26.05.2016Gündem
Meteoroloji açıkladı İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu - 24 Mayıs 2016

Meteoroloji açıkladı! İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu - 24 Mayıs 2016

MGM'nin yaptığı hava durumu raporlarına göre ülkemiz genelinde hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerine çıkacak. İç ve batı bölgelerde hava sıcaklıklar 4 ila 8 derece artış gösterirken, doğu bölgelerinde ise hava sıcaklıklarının 2 ila 4 derece azalacağı tahmin ediliyor. İç Anadolu ve Doğu bölgelerinde havanın sağanak yağmurlu geçeceği verilen bilgiler arasında. Peki, İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu nasıl olacak?

24.05.2016Gündem
Meteorolojiden kritik uyarı İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu - 17 Mayıs 2016

Meteoroloji'den kritik uyarı! İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu - 17 Mayıs 2016

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) yaptığı hava durumu raporlarına göre ülke genelinde kısa süreli yerel olmak üzere sağanak yağış olacağı tahmin ediliyor. Marmara'nın güney ve doğusu, Trakya kesimi, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Anadolu'nun doğusu olmak üzere sağanak yağışlı olacak. Peki, İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu nasıl olacak? Detaylarda...

17.05.2016Gündem
Meteorolojiden kritik uyarı İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu

Meteoroloji'den kritik uyarı! İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu

MGM'nin yaptığı hava durumu raporlarına göre ülkemiz genelinde hava sıcaklıkları artmaya devam edecek. Yurdun genelinin parçalı yer yer çok bulutlu, Marmara'nın doğusu, Güney Ege ve İç Ege, Göller yöresi, Akdeniz'in Toroslar mevkii, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısı ile Kırklareli ve Edirne çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı olması bekleniyor.

13.05.2016Gündem
Meteoroloji açıkladı İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu

Meteoroloji açıkladı! İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) yaptığı hava durumu tahminlerine göre hava sıcaklığı mevsim normallerinde seyredeceği tahmin ediliyor. 2 ila 5 derece artan sıcaklıklar aynı şekilde seyredecek. Şanlıurfa, Karaman, Kastamonu, Samsun, Ordu, Edirne ve Çanakkale çevrelerinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

11.05.2016Gündem
İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu - Meteoroloji

İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu - Meteoroloji

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün (MGM) yaptığı tahminlere göre, ülke genelinde parçalı ve yer yer çok bulutlu hava seyredeceği yönünde. Öğle saatlerinden sonra ve akşam ilk saatlerde Batı Karadeniz’in iç kesimleri ve İç Anadolu'nun kuzeybatısı, öğle saatlerinden sonra Doğu Anadolu'nun kuzey kesimlerinde kısa süreli ve sağanak yağış olacağı tahmin ediliyor. Peki, İstanbul, Ankara, İzmir'de hava durumu nasıl olacak?

9.05.2016Gündem
‘Rocky’yi bugün  yazsaydım kimse  beni görüşmeye çağırmazdı

‘Rocky’yi bugün yazsaydım kimse beni görüşmeye çağırmazdı

Hollywood, geri dönüş hikayelerini gerçekten seviyor. Yıllar önce “Rocky” filmiyle Oscar sevinci yaşayan Sylvester Stallone, bu yıl “Creed”deki performansıyla en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında Altın Küre ödülünü evine taşıdı. Daphne Barak, efsane isim ile Amerika’da görüştü.

13.04.2016Magazin
Meteorolojiden açıklama - İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu

Meteoroloji'den açıklama! - İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün (MGM) yaptığı değerlendirmelere göre ülkemizde yağış beklenmiyor. Yurdun genelinde az bulutlu ve açık bir hava olacağı tahmin ediliyor. Batı bölgelerde zaman zaman parçalı bulutlu hava hakim olacak. Peki, İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu nasıl olacak?

8.04.2016Gündem
Meteoroloji - İstanbulda hava durumu nasıl olacak

Meteoroloji - İstanbul'da hava durumu nasıl olacak?

Meteorolojinin yaptığı değerlendirmelere göre ülkemizde genellikle hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üstünde seyredecek. Malatya, Elazığ, Tunceli, Bingöl, Muş, Bitlis, Diyarbakır, Mardin, Batman ve Siirt çevreleri, Isparta'nın Yenişarbademli, Aksu ve Sütçüler ilçeleri ile Antalya'nın İbradı ve Akseki ilçelerinin az süreli yağmurlu geçeceği belirtiliyor. Peki, İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu nasıl olacak? Detaylarda...

6.04.2016Gündem
Meteoroloji açıkladı İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu

Meteoroloji açıkladı! İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu

Meteorolojinin yaptığı açıklamaya göre hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği ön görüldü. İç kesimlerde ve yurdun güney kesimlerinde hava sıcaklıkları artmaya devam edecek. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava sıcaklıkları nasıl olacak?

1.04.2016Gündem
Meteorolojiden kritik uyarı İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu nasıl olacak

Meteoroloji'den kritik uyarı! İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu nasıl olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin iç ve doğu kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu'nun doğusu ile Sabah ilk saatlerde Sivas çevrelerinde, yarın (Çarşamba) ise Karabük, Kastamonu ve Bartın çevrelerinde yağış bekleniyor.

29.03.2016Gündem
Meteoroloji uyardı Hava durumu nasıl olacak (İstanbul, Ankara ve İzmir)

Meteoroloji uyardı! Hava durumu nasıl olacak? (İstanbul, Ankara ve İzmir)

Geçtiğimiz gün yurdun belli bölümlerinde etkisini gösteren yağışlı havayla beraber sıcaklıklarda da düşüş yaşandı. Mart ayının sonlarına geldiğimiz şu günlerde sıcaklıkların ne zaman artacağı merak edilmekte. Öte yandan Meteoroloji’den gelen bir uyarıya göre toz taşınımı yurdun bazı bölgelerinde etkili olacak. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir’de hava durumu nasıl olacak? Tüm detaylar haberimizde...

25.03.2016Gündem
Meteoroloji uyardı Hava durumu nasıl olacak (İstanbul, Ankara ve İzmir)

Meteoroloji uyardı! Hava durumu nasıl olacak? (İstanbul, Ankara ve İzmir)

Hafta başından itibaren bulutlu ve sıcaklıkların düşüş yaşandığı bir hava durumunun etkili olmasıyla beraber vatandaşlar sıcaklıkların ne zaman yükseleceğini merak etmeye başladılar. Geçtiğimiz hafta etkili olan yağışlı havanın bugünden itibaren yurdu etkisi altına alması bekleniyor. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

23.03.2016Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmirde hava durumu nasıl olacak

İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak?

Geçtiğimiz haftalarda bol yağışlı olan hava durumu nedeniyle sıcaklıklar düşmüş ve adeta kış yaşanmıştı. Yağışların bitmesinin ardından sıcaklıkların artıp artmayacağı merak edilirken, yapılan tahminlere göre yağışlı havanın tekrar yurdu etkisi altına alacağı belirlendi. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak? Yağışlar ne kadar devam edecek? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

22.03.2016Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmirde hava durumu bugün nasıl olacak

İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu bugün nasıl olacak?

Hafta sonu sıcaklıkların düşmesiyle ve yurdun bazı kısımlarında yağışın etkili olmasıyla beraber vatandaşlar Mart ayının sonlarına doğru geldiğimiz şu günlerde sıcaklıkların ne zaman artacağını merak etmeye başladılar. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak? Sıcaklıklar ne zaman artacak? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

21.03.2016Gündem
Hafta sonu İstanbul, Ankara ve İzmir’de hava durumu nasıl olacak

Hafta sonu İstanbul, Ankara ve İzmir’de hava durumu nasıl olacak?

Hafta başından itibaren sıcaklıklarda düşüşün olduğu yurtta yağışların bitmesiyle beraber sıcaklıkların da artması bekleniyor. Hafta sonu için plan yapacak olan vatandaşların aklında yağış olup olmayacağı sorusu var. Peki, hafta sonu İstanbul, Ankara ve İzmir’de hava durumu nasıl olacak? Sıcaklıklar yükselecek mi? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

18.03.2016Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmirde hava durumu nasıl olacak

İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak?

Hafta başından itibaren sıcaklıklarda düşüş yaşandığı yurtta bugünden itibaren sıcaklıklar artmaya başlayacak. Yağışın yurdun büyük bir bölümünü terk etmesiyle beraber güneş de yüzünü göstermeye başlayacak. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak? Yağış geri gelecek mi? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

17.03.2016Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmirde hava durumu nasıl olacak

İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak?

Hafta başından itibaren sıcaklıkların büyük bir hızla düşmesiyle beraber yurdun bazı bölgelerinde karla karışık yağmur etkisini gösterdi. Sıcaklıkların düşmesiyle ve yağışın etkili olmasıyla birlikte vatandaşlar sıcaklıkların ne zaman artacağını merak etmeye başladı. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak? Sıcaklıklar ne zaman artacak? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

16.03.2016Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmirde hava durumu nasıl olacak

İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak?

Hafta sonundan itibaren düşüş gösteren hava sıcaklıklarıyla beraber gelen yağış yurtta adeta kış havası yarattı. Sıcaklıkların daha fazla düşüp düşmeyeceği merak edilirken, yurdun bazı bölgeleri için Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından kar uyarısı yapıldı. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

15.03.2016Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmirde hava durumu nasıl olacak

İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak?

Hafta sonu bulutlu ve yağışlı bir havanın hakim olduğu yurtta geçtiğimiz günden itibaren sıcaklıklarda düşüş yaşandı. Soğuk havanın tekrar yurdu etkisini aldığı şu günlerde sıcaklıkların daha fazla düşüp düşmeyeceği merak ediliyor. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak? Yağış ne kadar devam edecek? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

14.03.2016Gündem
Hafta sonu İstanbul, Ankara ve İzmir’de hava durumu nasıl olacak

Hafta sonu İstanbul, Ankara ve İzmir’de hava durumu nasıl olacak?

Hafta başından itibaren güneşli ve yağışlı havanın etkisi ile dalgalanmaların yaşandığı yurtta özellikle hafta sonu plan yapacak olan vatandaşlar tarafından hava durumunun nasıl olacağı merak ediliyor. Peki, hafta sonu İstanbul, Ankara ve İzmir’de hava durumu nasıl olacak? Sıcaklıklar artacak mı? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

11.03.2016Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmirde hava durumu nasıl olacak

İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak?

Hafta başından itibaren artan sıcaklıklarla beraber ilkbahar etkisini hissettirmeye başladı. Geçtiğimiz gün kısmen yağışlı olan yurtta hava sıcaklıkları az da olsa düşerken, sıcaklıkların daha fazla düşüp düşmeyeceği merak ediliyor. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak? Yağış olacak mı? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

10.03.2016Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmirde hava durumu nasıl olacak

İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak?

Yaz günlerini aratmayan sıcaklıkların yaşandığı yurtta hafta başından itibaren artış gösteren sıcaklıkların düşüp düşmeyeceği merak ediliyor. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak? Hava sıcaklıkları yükselecek mi? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

9.03.2016Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmirde hava durumu nasıl olacak

İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak?

Hafta başında güneşli bir havanın hakim olduğu yurtta sıcaklıklar giderek artmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yağışlı havanın etkisiyle sıcaklıklar az da olsa düşmüştü. Vatandaşlar ilerleyen günlerde yağış olup olmayacağını merak ediyor. İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak? Yağış gelecek mi? Sıcaklıklar artacak mı? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

8.03.2016Gündem
Nefes kesen intikam hikayesi Death Wish yeniden çekiliyor

Nefes kesen intikam hikayesi Death Wish yeniden çekiliyor

Brian Garfield'ın yazmış olduğu Death Wish romanı ikinci defa sinemaya uyarlanıyor. Aynı isimle sinemaseverlere sunulacak olan yapım, bir intikam hikayesini anlatacak. Başrolde ise Bruce Willis yer alacak.

7.03.2016Keyif
İstanbul, Ankara ve İzmirde hava durumu nasıl olacak

İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak?

Hafta sonu bol güneşli geçen yurtta hava sıcaklıklarının daha fazla artıp artmayacağı merak ediliyor. Yağışların ardından yükselen hava sıcaklıklarıyla beraber hafta sonundan yararlanan vatandaşlar da kendini dışarı attı. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak? Sıcaklıklar ne kadar yükselecek? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

7.03.2016Gündem
Hafta sonu İstanbul, Ankara ve İzmirde hava durumu nasıl olacak

Hafta sonu İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak?

Mart ayının başlarında olduğumuz şu günlerde sıcaklıkların artması beklenirken, hafta başından itibaren yağışlı havanın etkisini gösterdiği yurtta hafta sonu hava durumunun nasıl olacağı merak ediliyor. Peki, hafta sonu İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak? Sıcaklıklar ne zaman artacak? Tüm detaylar haberimizde...

4.03.2016Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmirde hava durumu nasıl olacak

İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak?

Pazartesi gününden itibaren bulutlu ve sağanak yağışlı havanın tüm yurtta etkisini göstermesiyle hava sıcaklıkları da düştü. Soğuyan havalarla beraber akıllara sıcaklıkların daha fazla düşüp düşmeyeceği sorusu geldi. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak? Yağışlar ne zaman sona erecek? Tüm detayları haberimizde...

3.03.2016Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmirde hava durumu nasıl olacak

İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak?

Hafta başından itibaren ilkbahar sıcaklıklarının yaşanmasıyla beraber sıcaklıklardaki artışın devam edip etmeyeceği merak ediliyor. Geçtiğimiz hafta çoğunlukla bulutlu olan hava, bu hafta etkisini nasıl gösterecek? İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak? Yağış bekleniyor mu? Tüm detayları haberimizde....

2.03.2016Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmirde hava durumu nasıl olacak

İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak?

Hafta başından itibaren hava sıcaklıklarının yükselip yükselmeyeceği merak ediliyor. Hafta sonu bulutlu ve güneşli geçen havanın ardından hafta başında yurtta genel olarak sıcak bir hava hakimdi. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak? Hava sıcaklıklarının yükselmesi bekleniyor mu? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

1.03.2016Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmirde hava durumu nasıl olacak

İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak?

Geçtiğimiz hafta bulutlu ve güneşli bir havanın etkisinde olan yurtta bu haftanın nasıl geçeceği merak ediliyor. Şubat ayının son gününün ardından ilkbahara geçiş yaşanacak ve bu da hava durumunda artışa neden olacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava durumu tahminine göre ilerleyen günlerde hava sıcaklığında düşüşler yaşanacak.Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak? Yağış bekleniyor mu? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

29.02.2016Gündem
Hafta sonu İstanbul, Ankara ve İzmir’de hava durumu nasıl olacak

Hafta sonu İstanbul, Ankara ve İzmir’de hava durumu nasıl olacak?

Bir haftadır bulutlu ve yağmurlu havanın etkili olduğu yurtta hava sıcaklıkların yükselip yükselmeyeceği merak ediliyor. Peki, hafta sonu İstanbul, Ankara ve İzmir’de hava durumu nasıl olacak? Hafta sonu yağışlı mı geçecek? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

26.02.2016Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmirde hava durumu nasıl olacak

İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak?

Geçtiğimiz günden itibaren hava sıcaklıklarının düşmesiyle beraber yağışlar etkisini göstermeye başladı. Bugün de etkisini sürdüren yağışlı havanın ilerleyen günlerde de olup olmayacağı merak ediliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava durumu tahminlerine göre ilerleyen günlerde bulutlu ve yağışlı hava etkisini gösterecek. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de yarın hava durumu nasıl olacak? Hava sıcaklıkları artacak mı? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

25.02.2016Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmirde yarın hava durumu nasıl olacak

İstanbul, Ankara ve İzmir'de yarın hava durumu nasıl olacak?

Hafta başından itibaren soğuyan havalar vatandaşların ilerleyen günlerde sıcaklıkların daha fazla azalıp azalmayacağını merak etmesine neden oluyor. Geçtiğimiz hafta yüksek sıcaklıklar ile geçerken bu hafta başından itibaren sıcaklıklar normale döndü. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de yarın hava durumu nasıl olacak? 25 Şubat Perşembe günü yağış bekleniyor mu? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

24.02.2016Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmirde yarın hava durumu nasıl olacak

İstanbul, Ankara ve İzmir'de yarın hava durumu nasıl olacak?

Geçtiğimiz hafta mevsim normallerini üzerine çıkan sıcak hava tüm yurdu etkisi altına almış ve adeta yaz yaşanmıştı. Ancak hafta sonu itibariyle hava sıcaklıklarında mevsim normallerine gelinmiş ve bazı illerde yer yer yağmur yağmıştı. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de yarın hava durumu nasıl olacak? 24 Şubat 2016 Çarşamba günü yağış bekleniyor mu? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

23.02.2016Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmirde hava durumu nasıl olacak

İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak?

Geçtiğimiz hafta mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklığı hafta sonu düşmüş ve yurtta yer yer yağışlar görülmüştü. Mevsim normallerine dönen hava sıcaklığının artıp artmayacağı merak konusu. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de yarın hava durumu nasıl olacak? Yağış bekleniyor mu? Hava sıcaklıkları artacak mı? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

22.02.2016Gündem
Hafta sonu İstanbul, Ankara ve İzmir’de hava durumu nasıl olacak

Hafta sonu İstanbul, Ankara ve İzmir’de hava durumu nasıl olacak?

Geçtiğimiz günden itibaren hava sıcaklıkları mevsim normallerine dönerken, hafta sonu hava durumunun nasıl olacağı özellikle hafta sonu için plan yapan vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir’de hafta sonu hava durumu nasıl olacak? Yağış bekleniyor mu? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

19.02.2016Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmirde hava durumu nasıl olacak

İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava durumu nasıl olacak?

Pazartesi gününden itibaren mevsim normallerinin üzerine çıkan hava sıcaklıkları yavaş yavaş mevsim normallerine dönmeye başlıyor. İstanbul, Ankara ve İzmir’de yarın hava durumu nasıl olacak? Yağış bekleniyor mu? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

18.02.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Türk oyuncuların Hollywood sansı yok

19 Mayıs’ta vizyona girecek, Türk-Amerikan ortak yapımı ilk büyük prodüksiyonlu film olan “Osmanlı Subayı”nın yapımcısı Alinur Velidedeoğlu’yla buluştum. 20 milyon dolar bütçeli bu film için Amerika’nın en ünlü senaristleri, yönetmenleriyle çalışan Velidedeoğlu’na “Bizim genç oyuncuların Hollywood şansı var mı?” diye sordum. Sormaz olaydım, açtı ağzını yumdu gözünü! Filmin iki Türk oyuncusu Haluk Bilginer ve Selçuk Yöntem’i yere göğe koyamayan ünlü reklamcı, genç oyuncuları ise “Sadece kızmayı biliyorlar” diyerek çok sert eleştirdi.

29.04.2017

Atatürk’ün müftüsünün torunu ABD’ye Türk mermeri döşüyor

MERKEZİ New York’ta bulunan Herrick Feinstein adlı hukuk bürosunun ortağı Barbaros Karaahmet, Classic Stone’un CEO’su Doruk Börekci’nin bir e-postasını benimle paylaştı. Karaahmet, e-postadaki şu bölüme özellikle dikkatimi çekti:

12.01.2017

Bir Can Dündar senaryosu

1953 yılında Oscar töreninde en iyi senaryo ödülü, “Roma Tatili” filmine verildi.

20.02.2016