EKSTRA
MENÜ

Kanal D Izle

Kanal D Izle ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kanal D Izle haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 241 Kanal D Izle haberi bulunmuştur.

Kanal D, Aydın Doğan'ın sahibi olduğu Doğan Holding'in Türkiye'de yayın yapan ulusal televizyon kanallarından biridir. Tüm Türkiye'ye yayın yapan ulusal kanal, genelde dizi filmleriyle ön plana çıkmıştır ve 84 yerli ve 13 yabancı dizi ile, 93 yerli ve 9 yabancı dizi yayınlamış Show TV'den sonra en çok sayıda televizyon dizisi yayınlamış Türk televizyon kanalıdır. 2009 yılı itibarıyle Türkiye'de en çok izlenen kanal ünvanını elde etmiştir. Kanalın spor müdürü İlker Yasin'dir

TARİHÇE

Ayhan Şahenk ve Aydın Doğan tarafından ortak kurulmuştur. 16 Eylül 1993'te test yayınına ve 19 Aralık 1993'te başlamıştır. Kanalın hisseleri 17 Ekim 1994 tarihinde Aydın Doğan'a emanet verildi ve kanalın logosu değişerek bugünkü hâlini almıştır. 2004 yılında, analog yayının yanı sıra sayısal yayın yapmaya da başlamıştır. Diğer tüm Avrupa ülkelerine Türkçe yayın yapan Almanya merkezli Euro D kanalın Türkiye dışındaki şubesidir.

Kanal D, ayrıca Türkiye'de yüksek çözünürlükle (HD) yayın yapan ilk ulusal televizyon kanalı olan Kanal D HD'yi yayına sokmuştur. Kanal D'de yayınlanan birçok program, bu kanaldan yüksek çözünürlükle izlenebilmektedir. 5 Eylül 2005'ten 17 Ocak 2013'e kadar Kanal D Ana Haber Bülteni'ni hafta içi Mehmet Ali Birand sunmuştur. 3 Kasım 2014'ten beri Kanal D Ana Haber Bülteni'ni hafta içi Cüneyt Özdemir, hafta sonu ise Serdar Cebe sunmaktadır. Spor Gündemi'ni Hafta İçi Emre Tilev, Hafta sonu ise Gökhan Telkenar sunmaktadır. 32. Gün programını her Perşembe gecesi Mehmet Ali Birand sunmuştur. Sihirli Annem, Yaprak Dökümü, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Kuzey Güney, İntikam, Kavak Yelleri, Aşk-ı Memnu, Hanımın Çiftliği, Öyle Bir Geçer Zaman ki gibi Kanal D'nin en çok beğenilen dizileri arasında yer almıştır. Kanal D 2005 yılından itibaren her yıl Türkiye'nin en çok izlenilen kanalı durumundadır.

Kanal, 21 Nisan 2011'de logosunu üç boyutlu yapmış ve logonun ortasındaki daire dönen bir küre olmuştur. Mayıs 2013'ten itibaren Kanal D dizileri engelsiz.kanald.com.tr adresinde görme engelliler için sesli betimleniyor, işitme engelliler için işaret dili ile anlatılıyor. Ayrıca altyazılarla destekleniyor. Kanal D, 1 Temmuz 2013'te 16:9 geniş ekran yayına geçti.


Kanal D Izle Haberleri

Tutsak yakında Kanal Dde

Tutsak yakında Kanal D'de

Kanal D ekranında yakında yayın hayatına merhaba diyecek “Tutsak” başrollerinde Pamir Pekin, Gülper Özdemir, Caner Şahin yer alıyor.

29.08.2017Televizyon
İşe yeni başlayan taze mezun gibiyim

İşe yeni başlayan taze mezun gibiyim

Kanal D Haber’in başarılı spikeri Şule Zeybek, şimdi de “Ben Bilmem Eşim Bilir Evi” adlı yarışma ile izleyici karşısında. Zeybek, “Haberciliği yıllar boyunca çok keyif alarak yaptım. Ama zaman içinde heyecanınızı kaybedebiliyorsunuz. İşte ben bu noktada iken, “Ben Bilmem Eşim Bilir Evi” teklifi ile yeniden o kalp çarpıntısını hissetmeye başladım. İşe yeni başlayan taze mezun gibiyim” diyor.

17.07.2016Magazin
Hayatımın Aşkı 6.bölüm fragmanında Demirden şaşırtan karar

Hayatımın Aşkı 6.bölüm fragmanında Demir'den şaşırtan karar!

Hayatımın Aşkı kısa süre önce başlamasına rağmen büyük başarı yakaladı. Kanal D'nin sevilen dizisi Hayatımın Aşkı bu hafta 6.bölümü ile ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümüne Demir'in aldığı karar damgasını vuracak. Demir her şeyi arkasında bırakıp sıfırdan bir hayat kurmaya karar verir. İşte Hayatımın Aşkı'nda bu hafta yaşanacaklar.

16.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanıyla herkesi şoke edecek

Tatlı İntikam yeni bölüm fragmanıyla herkesi şoke edecek!

Tatlı İntikam yarın akşam yeni bölümüyle herkesi ekrana kilitleyecek. Kanal D ekranlarının yeni başlayan dizileri arasında olan Tatlı İntikam, kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine sahip oldu. Dizinin yeni bölümünde ilginç olaylar yaşanacak. Sinan’la Rüzgar arasında bir şey olmadığından emin olan Pelin, o kadar mutlu olur ki bir anda Rüzgar’la arkadaş oluverir. İşte Tatlı İntikam 12. bölüm fragmanı...

10.06.2016Kelebek
Tatlı İntikamın 12. yeni bölüm fragmanında şaşırtan gelişme - İzle

Tatlı İntikam'ın 12. yeni bölüm fragmanında şaşırtan gelişme! - İzle

Tatlı İntikam'ın 12. yeni bölüm fragmanında bu hafta herkesi hayrete düşürecek bir gelişme yaşanıyor. 11. bölümüyle izleyiciyle buluşan Tatlı İntikam bu hafta kaldığı yerden tüm heyecanıyla devam ediyor. Rüzgar'ın gelmesiyle kıskançlık krizlerine giren Pelin'den bu kez şaşırtıcı bir hamle gelecek. İşte Tatlı İntikam'ın yeni bölüm detayları ve fragman

7.06.2016Kelebek
Tatlı İntikam dizisi 12. yeni bölüm fragmanında beklenmedik sürpriz

Tatlı İntikam dizisi 12. yeni bölüm fragmanında beklenmedik sürpriz!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Tatlı İntikam'ın 12.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 11. bölümüyle ekranlara gelen Tatlı İntikam Sinan Rüzgar'a verdiği sözü tutmak zorundadır. Öte yandan Pelin ve Sinan Başak'ı aramak için bir araya gelirler. Tatlı İntikam yeni bölüm detaylarıyla haberimizde..

5.06.2016 Kelebek
Tatlı İntikam dizisi 11. bölüm 2. fragmanında sürpriz oyun

Tatlı İntikam dizisi 11. bölüm 2. fragmanında sürpriz oyun!

Tatlı İntikam 11. bölüm 2. fragmanını izleyici ile buluşturdu. Cumartesi günleri yayınlanan dizi herkesin gözdesi haline geldi. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin ve Sinan arasındaki kopukluk kızlara da yansıyor. Kızlar Sinan ve Bülent'in peşine düşüyorlar. Tatlı İntikam 11. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

1.06.2016Kelebek
Tatlı İntikamda Rüzgarın Sinan ve Pelin birlikteliğine etkisi ne olacak

Tatlı İntikam'da Rüzgar'ın Sinan ve Pelin birlikteliğine etkisi ne olacak?

Tatlı İntikam bu hafta da izleyenlerini ekran başına kilitleyecek. Tatlı İntikam dizisinin yeni bölüm fragmanında kıskançlık krizileri yaşanıyor. Pelin ve Sinan arasına hiç beklenmedik biri daha giriyor. İşte Tatlı İntikam dizisinin 10.yeni bölüm fragmanı..

27.05.2016Gündem
Tatlı İntikam dizisi 9.yeni bölüm fragmanında büyük sürpriz

Tatlı İntikam dizisi 9.yeni bölüm fragmanında büyük sürpriz!

Tatlı İntikam dizisi 9. yeni bölüm 2. fragmanını da yayınladı. Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan Tatlı İntikam dizisinde Pelin, Sinan ile arasını düzeltmenin yollarını arıyor. Ceyda, restorantı ellerinden alacak mı? Tatlı İntikam 9. bölüm fragmanları ve yeni bölüm detayları haberimizde.

19.05.2016Gündem
Tatlı İntikam 8. bölüm yeni fragmanında şok

Tatlı İntikam 8. bölüm yeni fragmanında şok!

Tatlı İntikam yeni bölümü için heyecan dorukta. Yarın akşam 8. bölümü ile ekrana gelecek olan Tatlı İntikam dizisinde Pelin ve Sinan arasına soğukluk giriyor. Peki ikili aralarındaki bu soğukluğu düzeltebilecek mi? Tatlı İntikam 8. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

13.05.2016Gündem
Tatlı İntikam dizisinin 8.bölüm fragmanı Pelin ve Sinanın davetsiz misafiri

Tatlı İntikam dizisinin 8.bölüm fragmanı Pelin ve Sinan'ın davetsiz misafiri!

Tatlı İntikam bu hafta çok romantik ve eğlenceli bir bölümle ekranlara geldi. Tatlı İntikam'ın cumartesi günü yayınlanan son bölümüne Pelin ve Sinan'ın yakınlaşması damgasını vurdu. Sinan kendini affettirmek için Pelin'e evinde film izleme teklifinde bulunur. Ancak ikiliyi davetsiz bir misafir beklemektedir. İşte Tatlı İntikam 8.bölüm fragmanı..

9.05.2016Gündem
Tatlı İntikam 7. bölüm fragmanında şaşırtan gelişme

Tatlı İntikam 7. bölüm fragmanında şaşırtan gelişme

Kanal D'nin kısa zamanda geniş bir izleyici kitlesine ulaşan dizisi Tatlı İntikam son bölümüyle çok konuşulmuştu. Merakla beklenen son bölümü yayınlanan Tatlı İntikam'da bu hafta neler yaşanacak? Pelin ve Sinan arasında aşk mı doğuyor? Sinan ve Pelin arasında yaşanan romantik sahneler Sinan'ın annesinin Pelin'le yaptığı konuşma sonrası bozulacak mı? Ceyda Sinan'ı elde etmek için daha neler yapacak? Tüm soruların cevabı Tatlı İntikam'ın yeni bölümünde..

6.05.2016Kelebek
Arka Sokaklar 400. bölümde Hüsnü şehit mi olacak | Fragman İzle

Arka Sokaklar 400. bölümde Hüsnü şehit mi olacak? | Fragman İzle

Kanal D ekranlarının yıllardır zirveyi kimseye kaptırmayan dizisi Arka Sokaklar son bölümüyle çok konuşuldu. Yayınlanan son bölümüyle Hüsnü Çoban'ın ölüp ölmediği kesin bir sonuca bağlanmayan dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor. Arka Sokaklar dizisinin 400. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Detaylar haberimizde..

4.05.2016Kelebek
Tatlı İntikam 6. bölüm 3. fragmanı yayınlandı

Tatlı İntikam 6. bölüm 3. fragmanı yayınlandı!

Tatlı İntikam bu hafta da nefesleri kesen bir bölümle ekranlara gelecek. Pelin ve Sinan arasında soğuk rüzgarların estiği son bölüme Sinan'ın annesine söyledikleri damga vurdu. Tüm konuşulanları duyan Pelin gözyaşlarına boğuldu. İkili arasında soğuk rüzgarların estiği Tatlı İntikam'da neler olacak?

29.04.2016Kelebek
Tatlı İntikam 5. bölüm 2. fragmanında sürpriz

Tatlı İntikam 5. bölüm 2. fragmanında sürpriz!

Tatlı İntikam 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Cumartesi akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Tatlı İntikam dizisinde Sinan ve Pelin arasında sürpriz dakikalar yaşanacak. Birlikte bir dağ evinde kalan ikili sürpriz bir gece yaşayacaklar. Pelin'in ailesi kızlarının Sinan tarafından kaçırıldığını düşünmektedir. Olaylar hiç de bekledikleri gibi olmayacaktır. Tatlı İntikam 5. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

21.04.2016Kelebek
Yeni Dizi Tatlı İntikam Ne Zaman Yayınlanacak 1. bölüm fragmanı izle

Yeni Dizi Tatlı İntikam Ne Zaman Yayınlanacak? 1. bölüm fragmanı izle

Kanal D ekranlarında fırtına gibi esecek bir dizi daha eklendi. Yeni dizi Tatlı İntikam'ın tanıtım fragmanları Kanal D ekranlarında yayınlandı. İzleyicilerden şimdiden tam not alan Tatlı İntikam'ın başrollerini Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç, Can Nergis, Zeyno Günenç, Ayşenil Şamlıoğlu ile Kerem Atabeyoğlu paylaşıyor. Merakla beklenen dizi cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Ayrıntılar haberimizde..

23.03.2016Kelebek
Poyraz Karayel 42. bölüm yeni fragman yayında - Kanal D izle

Poyraz Karayel 42. bölüm yeni fragman yayında - Kanal D izle

Ekranların sevilen dizisi Poyraz Karayel 42. Bölüm 3. Fragmanı yayınlandı! Poyraz Karayel’in yeni bölümünde neler yaşanacak?, 42. Bölümde bizleri hangi sürprizler bekliyor? İlginç olaylara şahit olacağınız Poyraz Karayel 42. Bölüm ile ilgili merak edilenler haberimizde…

27.01.2016Kelebek
Güneşin Kızları 32. son bölümde neler yaşandı - izle

Güneşin Kızları 32. son bölümde neler yaşandı? - izle

Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizisi “Güneşin Kızları” nefes kesen 32. son bölümü ile dün akşam izleyenlerin karşısına çıktı. Heyecan dolu sahnelerin yer aldığı Güneşin Kızları’nda dün akşam neler oldu? Detaylar haberimizde…

26.01.2016Kelebek
Güneşin Kızları 33. bölüm 2. fragmanı yayında - izle

Güneşin Kızları 33. bölüm 2. fragmanı yayında! - izle

Kanal D'nin en sevilen dizilerinden olan Güneşin Kızları 32. son bölümü geçtiğimiz akşam ekrana geldi. Güneş'in İzmir'e dönmeye karar verdiği bu bölümden sonra merak edilen esas konu ise Güneşin Kızları 33. yeni bölümde neler olacak? İşte; Güneşin Kızları 33. bölüm 1. ve 2. fragmanı...

25.01.2016Kelebek
Kısmetse Olurda bu hafta kim elendi - izle

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? - izle

23 Ocak Kısmetse Olur'da kim elendi? Bu sorunun yanıtı dün akşam yani 23 Ocak Cumartesi yapılan 16. hafta finalinde belli oldu. Ayça'nın geri dönmesiyle gerginliğin arttığı Kısmetse Olur evine veda eden isim kim oldu? Eve yeni gelen isim kim? İşte detaylar...

24.01.2016Kelebek
Kurtlar Vadisi Pusu 281. bölüm fragmanı şok gelişme - izle

Kurtlar Vadisi Pusu 281. bölüm fragmanı şok gelişme! - izle

Ekranlarda 13. sezonunu sürdüren ve halen reyting rekorları kırmaya devam eden Kanal D'nin mafya konulu dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 281. bölümüyle ekrana gelecek. Seyircilerinin merakla bekledikleri Kurtlar Vadisi Pusu 281. yeni bölümünde neler olacak? İşte Kurtlar Vadisi Pusu 281. bölüm fragmanı ve yeni bölüm tüyoları...

21.01.2016Kelebek
Beyaz Show bu hafta da yine şahane - canlı izle

Beyaz Show bu hafta da yine şahane! - canlı izle

Fenomen eğlence ve talk şov programı Beyaz Show, bu hafta da birbirinden değerli konuklarıyla Cuma gecesine damga vurmaya hazırlanıyor. 22 Ocak Cuma akşamı yayınlanacak olan Beyaz Show'da, ''Dedemin Fişi” filminin oyuncuları konuk olacak.

20.01.2016Kelebek
Hayat Mucizelere Gebe dizisi yayından kaldırılıyor

Hayat Mucizelere Gebe dizisi yayından kaldırılıyor!

Farklı konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla Kanal D'de yayınlanan ve 17 Ocak Pazar akşamı 6. bölümüyle ekrana gelen “Hayat Mucizelere Gebe” beklenen ilgiyi göremedi. Peki; Hayat Mucizelere Gebe yayından kaldırılıyor mu? Detaylar haberimizde…

19.01.2016Kelebek
Güneşin Kızları 32. yeni bölüm fragmanı - izle

Güneşin Kızları 32. yeni bölüm fragmanı - izle

Kanal D ekranlarının en sevilen dizisi Güneşin Kızları son bölümü yine izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşattı. İzleyiciler şimdi Güneşin Kızları 32. bölümde neler olacağını merak ediyor. Güneşin Kızları 32. bölümünde heyecan dorukta! Peki; Güneşin Kızları 32. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

18.01.2016Kelebek
Hayat Mucizelere Gebe 7. final bölümü - izle

Hayat Mucizelere Gebe 7. final bölümü - izle

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen “Hayat Mucizelere Gebe”, yayınlanan 6. bölümü ile yine izleyenleri ekranları başına kilitlemeyi başardı. Peki İlgiyle takip edilen dizi Hayat Mucizelere Gebe dizisinin 24 Ocak tarihinde yayınlanacak olan Hayat Mucizelere Gebe 7. bölümünün fragmanı yayınlandı mı? Detaylar haberimizde…

18.01.2016Kelebek
Güllerin Savaşı 60.bölüm fragmanı yayınlandı- izle

Güllerin Savaşı 60.bölüm fragmanı yayınlandı- izle

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi Güllerin Savaşı yeni bölümüyle Cumartesi gecesine damgasını vuracak. Güllerin Savaşı 60. Bölüm Fragmanı yayında! Gülru, girdiği savaşta kendisini kaybediyor! Yeni bölüm olan 60.bölümde neler olacak?

4.12.2015Bilgi
Güneşin Kızları 24.yeni bölüm fragmanı izle | Selin duygularını açıklıyor

Güneşin Kızları 24.yeni bölüm fragmanı izle! | Selin duygularını açıklıyor!

Kanal D’nin ilgiyle beklenen dizisi Güneşin Kızları 24.yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Güneşin Kızları 24.yeni bölümde; Selin, Ali'ye olan duygularını açıklıyor! Güneşin Kızları 24.yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de Kanal D’de.

30.11.2015Bilgi
Kurtlar Vadisi Pusuda canlı bomba şoku | Kanal D canlı izle

Kurtlar Vadisi Pusu'da canlı bomba şoku! | Kanal D canlı izle

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu haftaki bölümünde de aksiyon bütün hızıyla devam ediyor. Perşembe günlerinin vazgeçilmezi olan ve bu akşam 273. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak dizide bu akşam neler olacak?

26.11.2015Bilgi
Güneşin Kızları 22.yeni bölümde Savaş ölecek mi | Güneşin kızları 22.yeni bölüm 1. Ve 2. fragmanı izle

Güneşin Kızları 22.yeni bölümde Savaş ölecek mi! | Güneşin kızları 22.yeni bölüm 1. Ve 2. fragmanı izle

Kanal D’nin merakla beklenen dizisi Güneşin Kızları 22.yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Güneşin Kızları 22.yeni bölümde işler karışıyor. Ali’nin içinde olduğu oyun ne? Yeni bölümde Savaş ölüyor mu? Güneşin Kızları 22.yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de Kanal D’de.

16.11.2015Bilgi
Beyaz Show 13 Kasım Cuma konukları kimler   Fragman izle

Beyaz Show 13 Kasım Cuma konukları kimler? Fragman izle!

Kanal D'nin sevilen "Talk- Show" programlarından Beyaz Show bu akşam 23.15'te izleyiciyle buluşacak. Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler?

13.11.2015Bilgi
Kurtlar Vadisi Pusu 271. bölümde Polat ve Gölge arasında büyük bir savaş başlıyor | Kanal D izle

Kurtlar Vadisi Pusu 271. bölümde Polat ve Gölge arasında büyük bir savaş başlıyor | Kanal D izle

Kanal D'nin sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu akşam 20.00'da Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizide neler olacak?

11.11.2015Bilgi
Kurtlar Vadisi Pusu 267. yeni bölümde Polatla Zeynep ilişkisindeki şifre ne Kanal D izle

Kurtlar Vadisi Pusu 267. yeni bölümde Polat'la Zeynep ilişkisindeki şifre ne? Kanal D izle

Kurtlar Vadisi Pusu 267. bölüm fragmanında olay sahneler! Yeni bölümde Zeynep'in sakladığı büyük sır ortaya çıkacak mı?

15.10.2015Gündem
Kanal D yayın akışı | 15 ekim 2015

Kanal D yayın akışı | 15 ekim 2015

Ekranların sevilen kanalı Kanal D'de bugün hangi diziler programlar var? Saat kaçta? Sevdiğiniz dizilerin yeni bölümü, tekrarı saat kaçta gibi birçok sorunuzun cevabı haberimizde

15.10.2015Gündem
Güllerin Savaşı izle yeni bölümde Ömer gerçeği öğreniyor | Kanal D

Güllerin Savaşı izle yeni bölümde Ömer gerçeği öğreniyor | Kanal D

Güllerin Savaşı 53. Bölüm'de; Ömer, Gülru'nun bebeğinin babası olduğunu öğreniyor. Cihan ve Ömer arasında ipler iyice geriliyor! Güllerin Savaşı, heyecan dolu yeni bölümüyle 10 Ekim Cumartesi akşamı 20:00'de izlenebilecek.

10.10.2015Kelebek
Kurtlar Vadisi Pusu 266.yeni bölümde Zeynepin sırrı ne | Kanal D izle

Kurtlar Vadisi Pusu 266.yeni bölümde Zeynep'in sırrı ne | Kanal D izle

Kurtlar Vadisi Pusu 266.yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'da Kanal D ekranlarında izlenebilecek. Asa'nın sırrı ortaya çıkacak mı? Polat'ı bekleyen büyük sürpriz ne?

8.10.2015Gündem
Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle | 265. bölüm fragmanı Kanal D

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle | 265. bölüm fragmanı Kanal D

Polat Alemda şaşkınlığını üzerinden atamadan kendini yok etme savaşının tam içinde buluyor. 12 yılı geride bırakan fenomen dizide Polat Alemdar, düzeni değiştirmeye kararlı.Geçtiğimiz sezon, Baba III’teki performansıyla akıllara kazınan Küba asıllı deneyimli oyuncu Andy Garcia’yı kadrosuna katarak büyük sükse yaratmıştı. Bu sezon da sürpriz bir Hollywood yıldızının misafir olarak kadroya katılabileceği konuşuluyor. Kurtlar Vadisi Pusu, yeni bölümüyle 1 Ekim Perşembe akşamı saat 20:00'de Kanal D'de izlenebilecek.

25.09.2015Kelebek
Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle | Polatın gizli üssü yok edildi Kanal D

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm izle | Polat'ın gizli üssü yok edildi! Kanal D

Polat Alemdar'ın işi bu sefer daha da zor çünkü karşısında dünyanın en iyi teknolojini kullanan düşmanları var! “Kurtlar Vadisi Pusu” için geri sayım sona erdi. Efsane dizi yeni sezon ilk bölümüyle Kanal D ekranına geldi. Kurtlar Vadisi Pusu'nun dün akşam yayınlanan olan ilk bölümünün linkine haberin devamından ulaşabilirsiniz.

18.09.2015Kelebek
Aşk ve Günah izle yeni bölümde neler olacak Kanal D

Aşk ve Günah izle yeni bölümde neler olacak? Kanal D

Mustafa Kotan ve Cemile Karadaş'ın yönetmen sandalyesinde oturduğu Aşk ve Günah yeni bölümüyle ekranlarda. Başrollerinde Tekin Temel, Seren Deniz Yalçın, Türkan Kılıç, Elçin Atamgüç, Elif Baysal, Feriha Eyüboğlu oynayan Aşk ve Günah'ın 7. bölümünde Kerim'in eşi Selda'nın yerine göz dikiyor. Aşk ve Günah yeni bölümüyle saat 16:00'da Kanal D'de izlenebilecek. İşte yeni bölüm fragmanı ve dizi özeti...

8.09.2015Kelebek
Haftasonu yayınlanacak diziler ve programlar neler (15 Ağustos 2015- 16 Ağustos 2015)

Haftasonu yayınlanacak diziler ve programlar neler? (15 Ağustos 2015- 16 Ağustos 2015)

Keyifli bir haftasonu geçirebilmeniz için birbirinden güzel dizi, film ve yarışma programlarının listesini hazırladık. (Günebakan, Yazın Öyküsü, Sen Benimsin, İlişki Durumu: Karışık.....) Dizi özetleri, detaylar haberimizde.

14.08.2015Gündem
Güneş’in Kızları dizisinde yeni oyuncu, Güneş’in Kızları yeni bölümde neler olacak (Saat kaçta, hangi kanalda) FRAGMAN İZLE

Güneş’in Kızları dizisinde yeni oyuncu, Güneş’in Kızları yeni bölümde neler olacak? (Saat kaçta, hangi kanalda?) FRAGMAN İZLE

Kanal D’nin sevilen dizisi Güneş’in Kızları herkesi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Nefes kesen yeni bölümüyle bu akşam Kanal D ekranlarında saaat 20.00’da izleyicileriyle buluşacak.

6.08.2015Gündem
Kurtlar Vadisi Pusu 260. yeni bölümde neler oluyor | Canlı İzle

Kurtlar Vadisi Pusu 260. yeni bölümde neler oluyor? | Canlı İzle

Kurtlar Vadisi Pusu 260.bölümde önemli olaylar yaşanıyor. Kurtlar Vadisi hayranlarının beklediği gün geldi. Bu gün ayni 21 Mayıs Perşembe ‘Vadi’ günü! Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam saat 20:00’da Kanal D’de ekranlara gelmeye hazır.

21.05.2015Kelebek
Kurtlar Vadisi Pusu izle yeni bölümde Polat ve Leyla ayrılıyor | 26 Mart Perşembe

Kurtlar Vadisi Pusu izle yeni bölümde Polat ve Leyla ayrılıyor | 26 Mart Perşembe

Kanal D'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 252. bölümüyle 26 Mart Perşembe akşamı saat 20.00'da izlenebilecek. Kanal D ekranlarında Perşembe akşamı yayınlanan dizi Kurtlar Vadisi Pusu'da bu akşam, acı gerçekler nedeni ile Polat ve Leyla yollarını ayırıyor. İşte yeni bölüm fragmanı ve detaylar...

26.03.2015Keyif
Şeref Meselesi izle Kanal D | Yiğit ve Nihat karşı karşıya

Şeref Meselesi izle Kanal D | Yiğit ve Nihat karşı karşıya!

İşler kızışıyor... Kardeşler, bu kez de Kübra için karşı karşıya geliyor! Emir ve Levent’in güvenli eve yerleştirdiği Nihat, başına bir şey gelmesi durumunda arkasından ortalığı karıştıracak bir kayıt hazırlar. Şeref Meselesi 17. Bölüm 15 Mart Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de.

15.03.2015Keyif
Kurtlar Vadisi Pusu bitiyor mu Kurtlar Vadisi Pusu izle 250.bölümde neler oldu | Kanal D

Kurtlar Vadisi Pusu bitiyor mu? Kurtlar Vadisi Pusu izle 250.bölümde neler oldu | Kanal D

Kurtlar Vadisi Pusu bitiyor mu? Pana Film'den açıklama geldi. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümüyle Perşembe 20:00'de Kanal D'de ekrana geldi. Kurtlar Vadisi Pusu 250.bölümde neler oldu?Başrollerinde Necati Şaşmaz (Polat Alemdar), Ayşe Çiğdem Batur (Savcı Leyla Türkmen), Cahit Kayaoğlu (Cahit) gibi oyuncuların oynadığı Kanal D’nin fenomen dizisinde sular durulmuyor. Perşembe akşamları deyince akıllara gelen yegâne dizi Kurtlar Vadisi Pusu 250. yeni bölümde fırtınalar koptu.

13.03.2015Keyif
Kurtlar Vadisi Pusu izle 247. Bölümde KGT ve Lion Timi karşı karşıya

Kurtlar Vadisi Pusu izle 247. Bölüm'de KGT ve Lion Timi karşı karşıya

19 Şubat Perşembe yani bugün Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü ile geliyor. 247. yeni bölümde, Polat Alemdar, hocayı kurtarmıştır ve minnettarlığını Brandon’ a yol hediyesi vererek gösterir. Kurtlar Vadisi Pusu dizisini bu akşam saat 20.00'da televizyonda Kanal D’den izleyebilirsiniz.

19.02.2015Keyif
Ulan İstanbul yeni bölümü internetten ücretsiz izlenebilecek

Ulan İstanbul yeni bölümü internetten ücretsiz izlenebilecek

Kanal D’nin başrollerini Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Salih Bademci, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Caner Özyurtlu ve Zihni Göktay gibi oyuncuların paylaştığı sevilen dizisi Ulan İstanbul bundan böyle internet üzerinden sevenleri ile buluşuyor. Nevizadeler'in sonunda Ceyhun ile yüzleştiği 34. bölüm, bedava olarak izlenebilecek.

16.02.2015Keyif
Beyaz Show izle 13 Şubat Cuma konukları kim Kanal D

Beyaz Show izle 13 Şubat Cuma konukları kim? Kanal D

Beyaz Show 13 Şubat bölümü ile yeniden eğlendirmeye geliyor. Sevgililer günü için özel bir program olacak olan Beyaz Show 13 Şubat bölümü ile bu akşam Kanal D ekranlarına gelecek. Beyaz Show bu akşam yine çok eğlendirecek! Kanal D'nin fenomen programı Beyaz Show'da bu hafta yer yerinden oynayacak. Cuma gecelerinin vazgeçilmez eğlencesi Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz Show'un 13 Şubat Cuma konukları kim olacak?

13.02.2015Keyif
Beyaz Show izle konukları kimler (6 Şubat Cuma - Kanal D)

Beyaz Show izle konukları kimler? (6 Şubat Cuma - Kanal D)

Sohbeti, eğlencesi, esprileri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show” devam ediyor. Beyaz Show izleyicileri hem sohbete hem de şarkılara doyacak. İşte 6 Şubat Cuma gününün konukları...

6.02.2015Keyif
Ulan İstanbul izle yeni bölümde Ferdi köşeye sıkışır | Kanal D

Ulan İstanbul izle yeni bölümde Ferdi köşeye sıkışır | Kanal D

Ulan İstanbul’un 2 Şubat Pazartesi günü yayınlanacak 32. Bölümü ile ekranlara gelmeye hazır. Kanal D'nin Pazartesi günleri yayınlanan dizisi Ulan İstanbul finale yaklaşırken 32. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde, Ceyhun Ferdi'yi köşeye sıkıştırıyor.

2.02.2015Keyif
Kanal D Poyraz Karayel izle yeni bölümde Ayşegül İngiltere yolcusu

Kanal D Poyraz Karayel izle yeni bölümde Ayşegül İngiltere yolcusu!

Yönetmenliğini Çağrı Lostuvalı'nın üstlendiği komedi ve aksiyon dizis Poyraz Karayel yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya hazır. Poyraz ve Ayşegül vedalaşıyor... Ayşegül'ün ise aklı ve kalbi Poyraz'da kalıyor... Poyraz bu gidişe izin verecek mi? Poyraz Karayel Çarşamba 20:00'de Kanal D'de.

28.01.2015Keyif