Beyaz Show bu hafta da yine şahane! - canlı izle

Beyaz Show bu hafta da yine şahane - canlı izle

Fenomen eğlence ve talk şov programı Beyaz Show, bu hafta da birbirinden değerli konuklarıyla Cuma gecesine damga vurmaya hazırlanıyor. 22 Ocak Cuma akşamı yayınlanacak olan Beyaz Show'da, ''Dedemin Fişi” filminin oyuncuları konuk olacak.

Haberin Devamı

Kanal D'nin yaklaşık 20 yıldır tartışmasız en sevilen eğlence ve talk şov programı olan Beyaz Show 22 Ocak Cuma akşamı da yine dopdolu bir canlı yayın ile ekrana gelecek. Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz Show'un bu haftaki konukları ise ''Dedemin Fişi'' filminin birbirinden renkli oyuncuları.

Yine kahkaha dolu bir Beyaz Show canlı yayın izleyeceğimiz 22 Ocak Cuma akşamında Beyazıt Öztürk, Dedemin Fişi filminin oyuncularını konuk ediyor.

22 Ocak 2016 Beyaz Show Fragmanı

22 Ocak Cuma akşamı yayınlanacak olan Beyaz Show'da; Ali Sunal, Alper Kul, Onur Buldu, İrem Sak, Onur Rüştü Atilla, Özge Borak, Doğa Rutkay, Erdem Yener, Meltem Yılmazkaya, Ayşegül Akdemir, Uğur Bilgin, Burak Topaloğlu, Aziz Aslan ,Özlem Tokaslan ve Özgün Aydın izleyiciyle buluşacak.

22 Ocak'ta vizyona girecek olan Dedemin Fişi filminin konusu:

Haberin Devamı

Güldür Güldür ekibinden yepyeni bir komedi!

Malatyalı Çirci Ailesi’nin serüveni beyin ölümü gerçekleşmiş aile reisi Salih Çirci’nin fişinin çekilmesine karar verilmesiyle başlar. Dört bir yana dağılmış ve hepsi farklı hayallere sahip aile üyeleri bir araya gelir ve daha fiş çekilmeden ortaya çıkan miras kavgaları birbirinden renkli ve komik olaylara sebep olur. Çirçi ailesinin kahkaha dolu miras mücadelesini yönetmen Meltem Bozoflu beyazperdeye taşıyacak.

Dedemin Fişi filminin fragmanını izlemediyseniz hemen aşağıda bu kahkaha dolu filmin tanıtımını izleyebilirsiniz.