EKSTRA
MENÜ

İstanbul'da Su Kesintisi

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 12 haberi bulunmuştur.

İstanbul'da Su Kesintisi Haberleri

İstanbulda su kesintisi... Sular ne zaman gelecek

İstanbul'da su kesintisi... Sular ne zaman gelecek?

İstanbul su kesintisi programını paylaştı.İSKİ’nin 12 Ekim Salı günü tarihli planlı kesinti programına göre hem Avrupa hem de Anadolu Yakası’ndaki ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak. Su kesintileri Arnavutköy, Büyük Çekmece, Beyoğlu, Esenyurt, Kartal, Çatalca ilçelerinde bugün belirli saat aralığında etkili olacak. Peki Sular ne zaman, saat kaçta gelecek?

12.10.2020Gündem
İstanbulda su kesintisi (Bakırköy, Beylikdüzü, Beyoğlu, Üsküdar) Sular ne zaman gelecek

İstanbul'da su kesintisi (Bakırköy, Beylikdüzü, Beyoğlu, Üsküdar) Sular ne zaman gelecek?

İstanbul'un çeşitli ilçelerinde su kesintisi yaşanıyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) 1 Ekim Perşembe günü İstanbul'da su kesintisi yaşanacak ilçeleri duyurdu. Su kesintisi yaşanan ilçelerde ikamet eden pek çok kişi 1 Ekim tarihli su kesintisi programını inceliyor. Peki, İstanbul’da sular ne zaman gelecek?

1.10.2020Gündem
İstanbulda su kesintisi: Üsküdar ve Başakşehirde sular ne zaman gelecek

İstanbul'da su kesintisi: Üsküdar ve Başakşehir'de sular ne zaman gelecek?

İstanbul'da çeşitli sebeplerle su kesintileri yaşanmaya devam ediyor. İstanbul'daki su kesintileri İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) kesinti programına göre bugün hem Anadolu hem de Avrupa Yakası'ndaki bazı ilçelerde su verilemeyecek. Günün en uzun süreli kesintisi Üsküdar ve Başakşehir ilçelerinde yaşanacak. Peki, Üsküdar ve Başakşehir'de sular ne zaman gelecek?

19.06.2020Gündem
İstanbulda su kesintisi – Sular ne zaman gelecek İSKİ 3 Mart su kesintisi programı

İstanbul'da su kesintisi – Sular ne zaman gelecek? İSKİ 3 Mart su kesintisi programı  

İstanbul'un bazı ilçelerinde bakım ve onarım çalışmaları gereğince su kesintisi yaşanıyor. İSKİ'den (İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi) yapılan yazılı duyuruyla İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası ilçeleri için elektrik kesintisi uyarısı yapıldı. Peki, İstanbul'da sular ne zaman gelecek? İşte 3 Mart su kesintisi programı...

3.03.2020Gündem
İstanbulda su kesintisi | Sular ne zaman gelecek

İstanbul'da su kesintisi | Sular ne zaman gelecek?

İstanbul'un bazı ilçelerinde şebeke arızası nedeniyle bugün de su kesintileri yaşanıyor. Peki su kesintisi yaşayacak ilçeler hangileri? İstanbul'da sular ne zaman kesilecek, ne zaman gelecek?

5.05.2018Gündem
İstanbulda 16 saatlik su kesintisi

İstanbul'da 16 saatlik su kesintisi

İSKİ, "Karaköy-Beşiktaş-Sarıyer Ana İsale Hattı üzerinde gerçekleştirilecek olan bakım-onarım-yenileme çalışmaları nedeniyle 26 Şubat 2018 Pazartesi günü 10:00 ile 27 Şubat 2018 Salı günü 02:00 saatleri arasında 16 saat süreyle Beyoğlu, Beşiktaş, Sarıyer ve Şişli ilçelerinde bazı noktalarda su kesintisi yapılacağını duyurdu.

24.02.2018Gündem
İstanbulda 12 saatlik su kesintisi

İstanbul'da 12 saatlik su kesintisi

Üsküdar ve Beykoz'un bazı bölgelerine bugün ve yarın belirli saatler aralığında su verilemeyecek.

7.02.2018Gündem
İstanbulda 12 saatlik su kesintisi

İstanbul'da 12 saatlik su kesintisi

İSKİ tarafından yapılan açıklamada, Ömerli-Bahçelievler isale hattında arıza onarım çalışması nedeniyle 13 Aralık Çarşamba günü 22:00 ile 14 Aralık Perşembe günü 10:00 saatleri arasında 12 saat süreyle Zeytinburnu'nun tamamı ile Fatih'in bazı bölgelerinde su kesintisi yapılacağı belirtildi.

13.12.2017Gündem
Sular ne zaman gelecek İSKİ açıkladı

Sular ne zaman gelecek? İSKİ açıkladı!

Sular ne zaman gelecek sorusu İstanbul'da yaşayan vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Birçok ilçede yaşayan vatandaşın sular ne zaman gelecek sorusuyla cevap aradığı konu, İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) tarafından açıklığa kavuşturuldu. Peki, İstanbul'da sular ne zaman gelecek? İşte, ilçelerde gerçekleşen kesintiler ve sorunların ne zaman tamamlanacağına dair detaylar

18.10.2017Gündem
İstanbulda 3 ilçede 16 saatlik su kesintisi

İstanbul'da 3 ilçede 16 saatlik su kesintisi

İstanbul’da 3 ilçede 16 saatlik su kesintisi yaşanacak. Büyükçekmece Arıtma Tesisi içerisindeki bakım nedeniyle Büyükçekmece, Çatalca ve Silivri ilçelerinde 16 saat su kesintisi olacağı bildirildi.

4.10.2017Gündem
1 Aralık İstanbul ve Ankara’da su kesintisi Sular ne zaman gelecek

1 Aralık İstanbul ve Ankara’da su kesintisi! Sular ne zaman gelecek?

İstanbul ve Ankara’nın pek çok ilçesinde su kesintisi yaşanacağı haberi, İSKİ ve ASKİ sayfaları üzerinden duyuruldu. Suların kesilmesi ardından pek çok vatandaş, sular ne zaman gelecek sorusuna yanıt aradı. İşte su kesintileri hakkında dağıtım şirketinden alınan resmi bilgiler ve sular ne zaman gelecek sorusunun yanıtı!

1.12.2016Gündem
İstanbulda iki ilçede 24 saatlik su kesintisi

İstanbul'da iki ilçede 24 saatlik su kesintisi

İstanbul'da Kağıthane ve Beyoğlu'nun bazı mahallelerinde 26-27 Temmuz'da su kesintisi olacak.

23.07.2016Gündem