EKSTRA
MENÜ

İokbs

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 276 haberi bulunmuştur.

İokbs Haberleri

Bursluluk parası ne zaman yatacak İOKBS bursu ödeme tarihleri

Bursluluk parası ne zaman yatacak? İOKBS bursu ödeme tarihleri

Bursluluk parasının ne zaman yatacağı merak edilen konulardan biri oldu. Bursluluk sınavı sonuçlarının açıklanmasının ardından adaylar kazanıp kazanmadıklarını online olarak sorguladılar. Sonuçların açıklanmasının ardından gözler İOKBS bursu ödeme tarihlerine çevrildi. Konu ile ilgili açıklama Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan İOKBS kılavuzu içerisinde verildi. Peki, bursluluk parası ne zaman yatacak?

22.10.2021Gündem
Bursluluk Sınavı tarihi belli oldu mu İşte en son gelişmeler

Bursluluk Sınavı tarihi belli oldu mu? İşte en son gelişmeler

Yüz binlerce öğrencinin heyecanla beklediği İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) için geri sayım başladı. Söz konusu sınavın yeni yılda ne zaman yapılacağı merak konusu oldu. Gözler şimdi sınavın 2022 takviminde. Peki, Bursluluk Sınavı tarihi belli oldu mu?

19.10.2021Gündem
2022 Bursluluk Sınav tarihi belli oldu mu İşte gelecek İOKBS oturumu hakkında son durum

2022 Bursluluk Sınav tarihi belli oldu mu? İşte gelecek İOKBS oturumu hakkında son durum

İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı başvuruları 2022 yılı için şimdiden araştırma konusu oldu. Söz konusu sınava katılım sağlama hedefinde olan öğrenciler, MEB'in açıklamalarına odaklandı. Peki, 2022 Bursluluk Sınavı tarihi belli oldu mu?

13.10.2021Gündem
2022 Bursluluk Sınavı tarihi belli oldu mu İşte son bilgiler

2022 Bursluluk Sınavı tarihi belli oldu mu? İşte son bilgiler

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), 5, 6, 7, 8, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11. sınıflara yönelik düzenlenen İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı'nın (İOKBS) 2022 etabı hakkındaki araştırmalar başladı. Peki, 2022 Bursluluk Sınavı tarihi belli oldu mu?

29.09.2021Gündem
Bursluluk sınavı sonuç sorgulama ekranı meb.gov.trde Bursluluk sınavı (İOKBS) sonuçları MEB tarafından açıklandı

Bursluluk sınavı sonuç sorgulama ekranı meb.gov.tr'de! Bursluluk sınavı (İOKBS) sonuçları MEB tarafından açıklandı!

Bursluluk sınavı sonuçları için beklenen açıklama geldi. Yapılan değerlendirmelerin ardından Milli Eğitim Bakanlığı, 5 Eylül'de gerçekleşen 2021 İOKBS sonuçlarının erişime açıldığını duyurdu. 5, 6, 7, 8, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11. sınıflara yönelik düzenlenen İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) sonuçları online sistem üzerinden yayınlandı. Sonuçlar, meb.gov.tr'de öğrenci T.C kimlik numarası ile öğrenilecek. Bursluluk sınavı sonuç itirazlarının detayları ise İOKBS kılavuzunda yer alıyor. İşte, MEB.gov.tr bursluluk sınavı sonuç sorgulama ekranı ve konuyla ilgili detaylar.

28.09.2021Gündem
Bursluluk sınav sonuçları meb.gov.tr üzerinden açıklandı Bursluluk sınavı (İOKBS) sonuçları sorgulama

Bursluluk sınav sonuçları meb.gov.tr üzerinden açıklandı! Bursluluk sınavı (İOKBS) sonuçları sorgulama

Bursluluk sınavı sonuçları açıklandı. İOKBS 2021 yılında 5 Eylül tarihinde merkezi olarak gerçekleştirildi. Yoğun katılımın olduğu sınavda, 5, 6, 7, 8, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11’inci sınıf öğrencileri ter döktüler. MEB tarafından yapılan açıklamada, 'Bakanlığımızca ilköğretim 5, 6, 7, 8. ile ortaöğretim hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11. sınıflara yönelik bursluluk sınavı sonuçları açıklandı.' denildi. Sonuçlar, meb.gov.tr internet adresinden sorgulanabiliyor.

28.09.2021Gündem
İOKBS bursu ne kadar, ne zaman yatacak Bursluluk sınavı parası ödemeleri için gözler ekim ayında

İOKBS bursu ne kadar, ne zaman yatacak? Bursluluk sınavı parası ödemeleri için gözler ekim ayında

Bursluluk sınavı sonuçlarının açıklanmasının ardından ödemeler ile ilgili araştırmalar hız kazandı. Eylül ayında düzenlenen İOKBS’ye giren adaylar sonuçlarını 28 Eylül itibari ile meb.gov.tr üzerinden sorgulayabiliyorlar. Peki, bursluluk parası ne zaman yatacak? İşte Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklama

28.09.2021Gündem
MEB bursluluk sınav sonuçları açıklandı

MEB bursluluk sınav sonuçları açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), 5, 6, 7, 8, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11. sınıflara yönelik düzenlenen İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) sonuçları açıklandı.

28.09.2021Eğitim
Bursluluk sınav sonuçları bu hafta açıklanıyor... İOKBS sonuçları ne zaman açıklanacak İşte MEBin verdiği tarihi

Bursluluk sınav sonuçları bu hafta açıklanıyor... İOKBS sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte MEB'in verdiği tarihi

İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı'nda (İOKBS) sonuç haftası geldi. MEB'in 2021 takvimine göre, bursluluk sınav sonuçları bu hafta açıklanacak. Eylül ayının ilk haftasında gerçekleşen İOKBS sonuçları online sistem üzerinden görüntülenebilecek. Peki, bursluluk sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte MEB'in İOKB sonuçları için verdiği tarih...

27.09.2021Gündem
Bursluluk sınavı sonuçları 2021 MEB tarafından ne zaman açıklanır İOKBS sonuçları için beklenen tarih yaklaştı

Bursluluk sınavı sonuçları 2021 MEB tarafından ne zaman açıklanır? İOKBS sonuçları için beklenen tarih yaklaştı!

Bursluluk sınavı sonuçları, veli ve sınava katılan öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. 5 Eylül 2021 tarihinde 5, 6, 7, ve 8. sınıflarla hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11. sınıflara yönelik düzenlenen İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) sonuçları yapılan değerlendirmelerin ardından ilan edilecek. İOKBS’de soru sorulan derslere ait testlerin her biri için doğru ve yanlış cevap sayıları değerlendirilecek. Gözler şimdi MEB'den gelecek "İOKBS sonuçları açıklandı" duyurusunda. Peki, bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

25.09.2021Gündem
Bursluluk sınavı (İOKBS) sonuçları 2021 ne zaman açıklanacak MEB 2021 bursluluk sınav sonuçları için eylül ayını işaret etti

Bursluluk sınavı (İOKBS) sonuçları 2021 ne zaman açıklanacak? MEB 2021 bursluluk sınav sonuçları için eylül ayını işaret etti

Bursluluk sınavı sonuçları 2021 için bekleyiş devam ediyor. Ertelenen 2021 İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS), 5 Eylül 2021 tarihinde gerçekleşmişti. Söz konusu sınavın ardından gözler sonuçlar için MEB'den gelecek açıklamaya çevrildi. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan kılavuzda, İOKBS sonuçlarının açıklanacağı tarih duyuruldu. Peki, Bursluluk sınavı (İOKBS) sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, ayrıntılar.

25.09.2021Gündem
Bursluluk sınavı 2021 sonuçları ne zaman açıklanacak MEB takvimine göre İOKBS sonuç tarihi

Bursluluk sınavı 2021 sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB takvimine göre İOKBS sonuç tarihi

Bursluluk sınavı (İOKBS) sonuçları eylül ayında açıklanacak. Sınavın üzerinden günler geçmesi nedeniyle sonuç beklentileri de artış gösterdi. MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) yayınlandığı takvimle bursluluk sınavı sonuç tarihini paylaşmıştı. Peki, bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte MEB takvimine göre İOKBS sonuç tarihi...

23.09.2021Gündem
Bursluluk sınavı sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanır MEB İOKBS sonuç tarihi belli oldu

Bursluluk sınavı sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanır? MEB İOKBS sonuç tarihi belli oldu

Bursluluk sınavı sonuçları için geri sayım sürüyor. 25 Nisan'da yapılması beklenen ancak pandemi nedeniyle 5 Eylül'de gerçekleşen söz konusu sınava 5, 6, 7, 8, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11'inci sınıf öğrencileri katılım sağladı. Yapılan değerlendirme sonrası 2021 İOKBS sınav sonuçları MEB tarafından ilan edilecek. 2021 İlköğretim Ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı'nda yanlış cevap sayısının üçte biri, doğru cevap sayısından çıkarılarak geçerli cevaplara karşılık gelen ham puanlar hesaplanacak. Peki, Bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, MEB İOKBS sınav sonuç tarihi.

20.09.2021Gündem
İOKBS sonuçları ne zaman açıklanacak İşte 2021 MEB Bursluluk Sınavı sonuç tarihi

İOKBS sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte 2021 MEB Bursluluk Sınavı sonuç tarihi

Ertelenen 2021 İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) yapıldı. Merkezi sistemle aynı anda başlatılıp tek oturum şeklinde gerçekleştirilen sınavın ardından şimdi ise sonuçlar gündeme geldi. Aldıkları puanlar doğrultusunda burs hedefi olan öğrenciler, MEB'in açıklamalarına odaklandı. Peki, Bursluluk Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

18.09.2021Gündem
Bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak 2021 Bursluluk sınavı sonuçları için geri sayım

Bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? 2021 Bursluluk sınavı sonuçları için geri sayım

Bursluluk sınavı sonuçları için geri sayım heyecanı devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen 2021 İOKBS 5, 6, 7, 8, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11’inci sınıf öğrencilerinin katılımı ile tamamlandı. Bursluluk sınavı 2021 yılında 5 Eylül tarihinde yapıldı. Şimdi gözler sonuç açıklamasına çevrildi. Peki, bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

15.09.2021Gündem
Bursluluk Sınavı sonucu ne zaman açıklanacak

Bursluluk Sınavı sonucu ne zaman açıklanacak?

Bursluluk sınav sonuçları MEB tarafından değerlendirilmeye devam ediliyor. Milli Eğitim Bakanlığı'nca (MEB) 5, 6, 7, 8, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11. sınıflara yönelik düzenlenen İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı'nın 2021 etabına (İOKBS) yüzbinlerce öğrenci katıldı. Gözler şimdi önce sınav ait cevap anahtarlarının yayımlanması ardından da sonuçların erişime açılmasında. Peki, Bursluluk Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

13.09.2021Gündem
Bursluluk Sınavı sonucu ne zaman açıklanacak İşte MEBin açıkladığı İOKBS sonuç tarihi

Bursluluk Sınavı sonucu ne zaman açıklanacak? İşte MEB'in açıkladığı İOKBS sonuç tarihi

Bursluluk sınav sonuçları MEB tarafından değerlendirilmeye devam ediliyor. Milli Eğitim Bakanlığı'nca (MEB) 5, 6, 7, 8, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11. sınıflara yönelik düzenlenen İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı'nın 2021 etabına (İOKBS) yüzbinlerce öğrenci katıldı. Gözler şimdi önce sınav ait cevap anahtarlarının yayımlanması ardından da sonuçların erişime açılmasında. Peki, Bursluluk Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

11.09.2021Gündem
Bursluluk Sınavı ne zaman açıklanacak 2021 İOKBS sonuç tarihi belli oldu

Bursluluk Sınavı ne zaman açıklanacak? 2021 İOKBS sonuç tarihi belli oldu

Ertelenen 2021 İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) yapıldı. Merkezi sistemle aynı anda başlatılıp tek oturum şeklinde gerçekleştirilen sınavın ardından şimdi ise sonuçlar gündeme geldi. Aldıkları puanlar doğrultusunda burs hedefi olan öğrenciler, MEB'in açıklamalarına odaklandı. Peki, Bursluluk Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

9.09.2021Gündem
Bursluluk Sınavı soruları ve sonuçları ne zaman açıklanacak İşte belirlenen tarih

Bursluluk Sınavı soruları ve sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte belirlenen tarih

Bursluluk sınavı soruları ve sonuçları için öğrencilerin meraklı bekleyişi sürüyor. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından; 5, 6, 7, 8, 9, hazırlık sınıfı, 10 ve 11'inci sınıflara yönelik düzenlenen bursluluk sınavı sonuçları ve soruları, MEB ÖDSGM internet sitesi ve ana sayfası aracılığıyla duyurulacak. Peki, Bursluluk Sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

7.09.2021Gündem
Bursluluk Sınavı sonuçları 2021 ne zaman açıklanacak MEB İOKBS sonuç tarihi duyuruldu

Bursluluk Sınavı sonuçları 2021 ne zaman açıklanacak? MEB İOKBS sonuç tarihi duyuruldu

Bursluluk sınav sonuçları MEB tarafından değerlendirilmeye devam ediliyor. Milli Eğitim Bakanlığı'nca (MEB) 5, 6, 7, 8, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11. sınıflara yönelik düzenlenen İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı'nın 2021 etabına (İOKBS) yüzbinlerce öğrenci katıldı. Gözler şimdi önce sınav ait cevap anahtarlarının yayımlanması ardından da sonuçların erişime açılmasında. Peki, Bursluluk Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

7.09.2021Gündem
Bursluluk sınavı sonuçları ve soruları için tüm dikkatler MEBde İOKBS sonuçları ve soruları ne zaman, saat kaçta yayımlanacak

Bursluluk sınavı sonuçları ve soruları için tüm dikkatler MEB'de! İOKBS sonuçları ve soruları ne zaman, saat kaçta yayımlanacak?

Bursluluk sınavı soruları ve sonuçları öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Bursluluk sınavı sonuçları MEB tarafından gerçekleştirilen sınavın tamamlanmasıyla birlikte gündemde yer almaya başladı. 5, 6, 7, 8, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11’inci sınıflarının katılımı ile yapılacak bursluluk sınavı sonrası sonuçlar erişime açılacak. 5 Eylül 2021 tarihinde düzenlenecek bursluluk sınavının sonuçları MEB.gov.tr üzerinden ilan edilecek. Gözler şimdi sonuç tarihinde. Peki, bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, 2021 İOKBS (bursluluk) sınav sonuç tarihi ve konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

6.09.2021Gündem
Bursluluk Sınavı soruları ve sonuçları ne zaman açıklanacak 2021 İOKBS soruları ÖDSGMde

Bursluluk Sınavı soruları ve sonuçları ne zaman açıklanacak? 2021 İOKBS soruları ÖDSGM'de

Bursluluk sınavı soruları ve sonuçları için öğrencilerin meraklı bekleyişi sürüyor. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından; 5, 6, 7, 8, 9, hazırlık sınıfı, 10 ve 11'inci sınıflara yönelik düzenlenen bursluluk sınavı sonuçları ve soruları, MEB ÖDSGM internet sitesi ve ana sayfası aracılığıyla duyurulacak. Peki, Bursluluk Sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

6.09.2021Gündem
Bursluluk sınavı (İOKBS) ne zaman, saat kaçta yapılacak 2021 bursluluk sınavı dakikası ve süresi belli oldu...

Bursluluk sınavı (İOKBS) ne zaman, saat kaçta yapılacak? 2021 bursluluk sınavı dakikası ve süresi belli oldu...

Bursluluk sınavı saat ve süresi sınava kısa süre kala öğrenci ve velilerin gündemine geldi. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleşecek olan 2021 İOKBS 5, 6, 7, 8, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11’inci sınıf öğrencilerinin katılımı ile tamamlanacak. Sınav, ilgili derslerden Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının belirlediği kazanımlar kapsamında uygulanacak. Gözler şimdi sınav saati ve süresinde. Peki, bursluluk sınavı (İOKBS) ne zaman, saat kaçta? İşte, 2021 Bursluluk sınavı saati ve süresi ile ilgili ayrıntılı bilgiler....

4.09.2021Gündem
Bursluluk sınavı yerleri belli oldu mu İşte MEBden gelen resmi açıklama

Bursluluk sınavı yerleri belli oldu mu? İşte MEB'den gelen resmi açıklama

Bursluluk sınavı yerleri belli oldu mu sorusu MEB tarafından yanıtlandı. 2021 Bursluluk sınavı bu yıl 25 Nisan 2021 tarihinde yapılacaktı ancak koronavirüs nedeniyle ertelenmişti. 5,6,7,8, 9,10 ve 11’inci sınıf öğrencilerinin girebileceği bursluluk sınavı 5 Eylül’de gerçekleşecek. 100 sorudan oluşan İlköğretim ve Ortaöğretim kurumları bursluluk sınavında (İOKBS) adaylara 120 dakika süre verilecek. Peki, bursluluk sınavı yerleri nereden öğrenilir? İşte, o detaylar

2.09.2021Gündem
Bursluluk sınavı giriş belgesi nasıl alınır Bursluluk sınavı 2021 için geri sayım

Bursluluk sınavı giriş belgesi nasıl alınır? Bursluluk sınavı 2021 için geri sayım

Bursluluk sınavı 2021 yılında 5 Eylül tarihinde düzenlenecek. İOKBS, 5, 6, 7, 8, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11’inci sınıflara yönelik olarak yapılacak. Sınavda 4’er seçenekli 100 soru sorulacak, sınav süresi 120 dakika olarak uygulanacak. Peki, bursluluk sınavı giriş belgesi nasıl alınır, belgeyi öğrenci mi alacak? İşte konu ile ilgili merak edilenler

1.09.2021Gündem
Bursluluk sınavı soruları nasıl olacak 2021 bursluluk sınavı tarihi

Bursluluk sınavı soruları nasıl olacak? 2021 bursluluk sınavı tarihi

Bursluluk sınavı için geri sayım başladı. Bursluluk sınavı başvurularını şubat ayı içerisinde tamamlayan adaylar, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirtilen tarihte sınava girecekler. 5, 6, 7, 8, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11’inci sınıflara yönelik olarak düzenlenecek olan İOKBS tek oturum şeklinde düzenlenecek. Peki, bursluluk sınavı ne zaman, soruları nasıl olacak? İşte MEB tarafından yapılan açıklamalar

30.08.2021Gündem
Bursluluk sınavı giriş bilgileri erişime açıldı

Bursluluk sınavı giriş bilgileri erişime açıldı

Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) ortaokul ve lisede okuyan öğrencilere yönelik her yıl düzenli olarak yaptığı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) bu yıl diğer yıllarda olduğu gibi Nisan ayında gerçekleştirilemedi.

27.08.2021Eğitim
Bursluluk sınavı yerleri belli oldu mu MEBden açıklama

Bursluluk sınavı yerleri belli oldu mu? MEB'den açıklama

Bursluluk sınavı yerleri belli oldu mu sorusu MEB tarafından yanıtlandı. 2021 Bursluluk sınavı bu yıl 25 Nisan 2021 tarihinde yapılacaktı ancak koronavirüs nedeniyle ertelenmişti. 5,6,7,8, 9,10 ve 11’inci sınıf öğrencilerinin girebileceği bursluluk sınavı 5 Eylül’de gerçekleşecek. 100 sorudan oluşan İlköğretim ve Ortaöğretim kurumları bursluluk sınavında (İOKBS) adaylara 120 dakika süre verilecek. Peki, bursluluk sınavı yerleri nereden öğrenilir? İşte, o detaylar

27.08.2021Gündem
2021 Bursluluk Sınavı ne zaman İşte 2021 İOKBS tarihi

2021 Bursluluk Sınavı ne zaman? İşte 2021 İOKBS tarihi

Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) düzenlediği ve binlerce öğrencinin eğitimlerine destek almak amacıyla girdiği bursluluk sınavı için heyecan dolu bekleyiş sürüyor. Koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelenen sınavın yeni tarihi netleşti. Peki, 2021 MEB bursluluk sınavı ne zaman?

22.08.2021Gündem
Bursluluk Sınavı ne zaman MEB İOKBS tarihi ve detaylar

Bursluluk Sınavı ne zaman? MEB İOKBS tarihi ve detaylar

2021 MEB bursluluk sınavının tarihi, binlerce vatandaş tarafından merakla aranan ve sorgulanan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. MEB tarafından gerçekleştirilecek bursluluk sınavı için öğrenciler çalışmalarına devam ederken, bir yandan da tarih araştırmaları sürüyor. Peki, 2021 MEB bursluluk sınavı ne zaman?

19.08.2021Gündem
Eylül ayında gerçekleşecek: Bursluluk sınavı yerleri açıklandı mı İOKBS sınav giriş belgesi nasıl alınır

Eylül ayında gerçekleşecek: Bursluluk sınavı yerleri açıklandı mı? İOKBS sınav giriş belgesi nasıl alınır?

İlköğretim ve Ortaöğretim kurumları bursluluk sınavı (İOKBS) için geri sayım devam ediyor. İlköğretim ve Ortaöğretim kurumları bursluluk sınavı (İOKBS) 5 Eylül 2021 tarihinde saat 10.00'da yapılacak. Adayların sınav gününde bulundurması gereken belgelerden biri de İOKBS sınav giriş belgesi. Peki, bursluluk sınavı yerleri açıklandı mı? İOKBS sınav giriş belgesi nasıl alınır?

19.08.2021Gündem
Bursluluk Sınavı ne zaman İşte MEB İOKBS tarihi

Bursluluk Sınavı ne zaman? İşte MEB İOKBS tarihi

2021 MEB bursluluk sınavının tarihi, binlerce vatandaş tarafından merakla aranan ve sorgulanan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. MEB tarafından gerçekleştirilecek bursluluk sınavı için öğrenciler çalışmalarına devam ederken, bir yandan da tarih araştırmaları sürüyor. Peki, 2021 MEB bursluluk sınavı ne zaman?

18.08.2021Gündem
2021 Bursluluk sınav yerleri için geri sayım: İOKBS ne zaman, ayın kaçında yapılacak

2021 Bursluluk sınav yerleri için geri sayım: İOKBS ne zaman, ayın kaçında yapılacak?

2021 Bursluluk sınav yerleri için geri sayım devam ediyor. 5, 6, 7, 8, Hazırlık Sınıfı, 9, 10 ve 11’inci Sınıfları ilgilendiren bursluluk sınavının tarihi koronavirüs nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiş, MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) yeni tarih bilgisi paylaşmıştı. Peki, bursluluk sınavı ne zaman? 2021 Bursluluk sınav yerleri açıklandı mı? İşte İOKBS'de son durum...

16.08.2021Gündem
2021 bursluluk sınavı yerleri açıklandı mı İOKBS sınav giriş belgesi için gözler MEBten gelecek açıklamada

2021 bursluluk sınavı yerleri açıklandı mı? İOKBS sınav giriş belgesi için gözler MEB'ten gelecek açıklamada

Bursluluk sınavı tarihinin yaklaşmasıyla birlikte gözler İOKBS sınav giriş belgesine çevrildi. 5, 6, 7, 8, Hazırlık Sınıfı, 9, 10 ve 11’inci Sınıfların katılım sağlayacağı bursluluk sınavı başvuru işlemleri tamamlandı. Peki, 2021 Bursluluk sınavı yerleri açıklandı mı? İOKBS sınav giriş belgesi ne zaman yayınlanır?

12.08.2021Gündem
Bursluluk Sınavı ne zaman İşte 2021 İOKBS tarihi

Bursluluk Sınavı ne zaman? İşte 2021 İOKBS tarihi

Ertelenen Bursluluk Sınavı'nın tarihi belli oldu. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her yıl 5, 6, 7, 8, 9, hazırlık sınıfı, 10 ve 11'inci sınıflara yönelik düzenlenen bursluluk sınavının 2021 yılında ne zaman yapılacağı veliler ve öğrenciler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Peki, Bursluluk Sınavı ne zaman?

12.08.2021Gündem
2021 bursluluk sınavı yerleri açıklandı mı İOKBS sınav giriş belgesi için gözler MEBte

2021 bursluluk sınavı yerleri açıklandı mı? İOKBS sınav giriş belgesi için gözler MEB'te

Bursluluk sınavı tarihinin yaklaşmasıyla birlikte gözler İOKBS sınav giriş belgesine çevrildi. 5, 6, 7, 8, Hazırlık Sınıfı, 9, 10 ve 11’inci Sınıfların katılım sağlayacağı bursluluk sınavı başvuru işlemleri tamamlandı. Peki, 2021 Bursluluk sınavı yerleri açıklandı mı? İOKBS sınav giriş belgesi ne zaman yayınlanır?

11.08.2021Gündem
2021 Bursluluk sınavı (İOKBS) ne zaman yapılacak MEB bursluluk sınavı tarihi duyurdu

2021 Bursluluk sınavı (İOKBS) ne zaman yapılacak? MEB bursluluk sınavı tarihi duyurdu

u 08-26 Şubat 2021 tarihleri arasında başvuruları alınan bursluluk sınavının tarihi belli oldu. Yayınlanan kılavuzla hem İOKBS'nin (İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı) tarihi hem de sınavın uygulanmasıyla ilgili detaylar paylaşıldı. 5, 6, 7, 8, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11. sınıflara yönelik düzenlenen bursluluk sınavı eylül ayının ilk günlerinde gerçekleşecek. Peki, 2021 Bursluluk sınavı (İOKBS) ne zaman yapılacak? İşte Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından açıklanan bursluluk sınavı tarihi...

7.08.2021Gündem
2021 Bursluluk Sınavı ne zaman İşte MEB sınav takvimi

2021 Bursluluk Sınavı ne zaman? İşte MEB sınav takvimi

Öğrencilerin heyecanla beklediği İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (2021 İOKBS) için geri sayım başladı. Söz konusu sınavın ne zaman yapılacağı merak konusu oldu. Gözler şimdi sınavın 2021 takviminde. Peki, Bursluluk Sınavı ne zaman?

4.08.2021Gündem
Bursluluk sınavı (İOKBS) ne zaman yapılacak, sınavda hangi konular çıkacak İşte 2021 bursluluk sınav tarihi

Bursluluk sınavı (İOKBS) ne zaman yapılacak, sınavda hangi konular çıkacak? İşte 2021 bursluluk sınav tarihi

Bursluluk sınavı tarihi öğrenci ve velilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Normal şartlarda 25 Nisan'da yapılması beklenen ancak pandemi nedeniyle ertelenen Bursluluk sınavı yani ilköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (2021 İOKBS) binlerce öğrencinin katılımı ile yapılacak. Sınava haftalar kala MEB soru sorulacak derslere ait konu, kazanım ve açıklamaları yayınladı. 2021 bursluluk sınavı bu yıl sonbaharda organize edilecek. Gözler şimdi sınav takviminde. Peki, bursluluk sınavı (İOKBS) ne zaman yapılacak, sınavda hangi konular çıkacak? İşte, bursluluk sınav tarihi ve konuyla ilgili bilgiler.

3.08.2021Gündem
Bursluluk Sınavı ne zaman İşte 2021 İOKBS tarihi

Bursluluk Sınavı ne zaman? İşte 2021 İOKBS tarihi

Ertelenen Bursluluk Sınavı'nın tarihi belli oldu. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her yıl 5, 6, 7, 8, 9, hazırlık sınıfı, 10 ve 11'inci sınıflara yönelik düzenlenen bursluluk sınavının 2021 yılında ne zaman yapılacağı veliler ve öğrenciler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Peki, Bursluluk Sınavı ne zaman?

29.07.2021Gündem
İOKBS ne zaman Ertelenen Bursluluk Sınavının tarihi belli oldu

İOKBS ne zaman? Ertelenen Bursluluk Sınavı'nın tarihi belli oldu!

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından düzenlenecek olan eski adıyla PYBS yeni adıyla İOKBS bursluluk sınavı için geri sayım sürüyor. 5, 6, 7, 8, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11'inci sınıflara yönelik olarak gerçekleştirilecek sınav geçtiğimiz haftalarda ertelenmişti. Sınavın yeni tarihi ve konu dağılımı netlik kazandı. Peki, 2021 Bursluluk Sınavı ne zaman?

26.07.2021Gündem
Bursluluk Sınavı ne zaman 2021 MEB İOKBSde son gelişmeler

Bursluluk Sınavı ne zaman? 2021 MEB İOKBS'de son gelişmeler

'Bursluluk Sınavı ne zaman?' sorusu öğrenci ve velilerin gündeminde yer alıyor. Öğrencilerin ve velilerin yakından takip ettiği bursluluk sınavının bu yıl ne zaman yapılacağı merak konusu. İOKBS'ye girmek için hazırlanan adaylar, sınav tarihleri hakkında internette araştırma yapıyor. Peki, 2021 Bursluluk Sınavı ne zaman?

24.07.2021Gündem
Bursluluk sınavı (İOKBS) ne zaman yapılacak MEB duyurdu İşte 2021 başvuru ve uygulama kılavuzu

Bursluluk sınavı (İOKBS) ne zaman yapılacak? MEB duyurdu! İşte 2021 başvuru ve uygulama kılavuzu!

Bursluluk sınavı tarihi öğrenci ve velilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. 5, 6, 7, 8, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11’inci sınıflara yönelik düzenlenen İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) eylül ayında organize edilecek. Öğrencilerin büyük bir heyecanla beklediği sınava kısa süre kala kılavuz bilgilerini erişime açan MEB sınav yerlerinin de bursluluk sınavı tarihinden 7 gün önce açıklanacağını bildirdi. Peki, bursluluk sınavı (İOKBS) ne zaman yapılacak? İşte, o konuyla ilgili bilgiler.

18.07.2021Gündem
2021 Bursluluk Sınavı ne zaman İşte MEB İOKBS sınavında son durum

2021 Bursluluk Sınavı ne zaman? İşte MEB İOKBS sınavında son durum

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından düzenlenecek olan eski adıyla PYBS yeni adıyla İOKBS bursluluk sınavı için geri sayım sürüyor. 5, 6, 7, 8, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11'inci sınıflara yönelik olarak gerçekleştirilecek sınav geçtiğimiz haftalarda ertelenmişti. Peki, 2021 Bursluluk Sınavı ne zaman?

14.07.2021Gündem
2021 İOKBS ne zaman yapılacak İşte MEB bursluluk sınavında son durum

2021 İOKBS ne zaman yapılacak? İşte MEB bursluluk sınavında son durum

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen bursluluk sınavına katılım sağlamayı planlayan binlerce öğrenci ve aileleri, bakanlığın sınav tarihini ne zaman açıklayacağını merakla araştırıyor. Ortaokul ve lise öğrenimleri boyunca maddi destek almak isteyen öğrenciler, ertelenen sınavın organize edileceği açıklanacağı tarihe odaklandı. Peki, 2021 Bursluluk Sınavı ne zaman?

6.07.2021Gündem
Bursluluk Sınavı ne zaman İşte 2021 İOKBS hakkında en son bilgiler

Bursluluk Sınavı ne zaman? İşte 2021 İOKBS hakkında en son bilgiler

Temmuz ayına kısa bir süre kalmasıyla birlikte, İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı'nın (İOKBS) ne zaman yapılacağı merak konusu oldu. Eski ismi Parasız Yatılı ve Bursluluk Sınavı (PYBS) olan sınav, koronavirüs önlemleri nedeniyle ertelenmişti. Peki, 2021 Bursluluk Sınavı ne zaman?

29.06.2021Gündem
İOKBS ne zaman İşte MEB Bursluluk Sınavında son durum

İOKBS ne zaman? İşte MEB Bursluluk Sınavında son durum!

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen bursluluk sınavına katılım sağlamayı planlayan binlerce öğrenci ve aileleri, bakanlığın sınav tarihini ne zaman açıklayacağını merakla araştırıyor. Ortaokul ve lise öğrenimleri boyunca maddi destek almak isteyen öğrenciler, ertelenen sınavın organize edileceği açıklanacağı tarihe odaklandı. Peki, 2021 Bursluluk Sınavı ne zaman?

24.06.2021Gündem
2021 Bursluluk Sınavı ne zaman İşte MEB İOKBS tarihinde son gelişmeler

2021 Bursluluk Sınavı ne zaman? İşte MEB İOKBS tarihinde son gelişmeler

Temmuz ayına kısa bir süre kalmasıyla birlikte, İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı'nın (İOKBS) ne zaman yapılacağı merak konusu oldu. Eski ismi Parasız Yatılı ve Bursluluk Sınavı (PYBS) olan sınav, koronavirüs önlemleri nedeniyle ertelenmişti. Peki, 2021 Bursluluk Sınavı ne zaman?

14.06.2021Gündem
MEB Bursluluk Sınavı ne zaman 2021 İOKBS için geri sayım

MEB Bursluluk Sınavı ne zaman? 2021 İOKBS için geri sayım!

5, 6, 7, 8, 9, hazırlık sınıfı, 10 ve 11'inci sınıflara yönelik düzenlenen Bursluluk Sınavının 2021 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ne zaman yapılacağı veliler ve öğrenciler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Söz konusu sınav için erteleme kararı alınmıştı. Peki, 2021 Bursluluk sınavı ne zaman yapılacak? İOKBS sınavı ne zaman?

9.06.2021Gündem
2021 Bursluluk Sınavı ne zaman yapılacak MEBten İOKBS için tarih bekleniyor

2021 Bursluluk Sınavı ne zaman yapılacak? MEB'ten İOKBS için tarih bekleniyor!

Bursluluk Sınavı için bekleyiş sürüyor. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı'na (İOKBS) girecek öğrencilerin takip ettiği sınav hakkında erteleme açıklaması yapmıştı. Gözler şimdi söz konusu sınavın tarihinde. Peki, 2021 Bursluluk Sınavı ne zaman yapılacak?

1.06.2021Gündem