EKSTRA
MENÜ

Güneş Fırtınası

Güneş Fırtınası haberleri sayfasında güncel ve son dakika Güneş Fırtınası hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 329 Güneş Fırtınası haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Güneş Fırtınası Haberleri

Güneş fırtınası nedir, ne zaman gerçekleşecek

Güneş fırtınası nedir, ne zaman gerçekleşecek?

Jeomanyetik fırtına ya da bilenen ismiyle Güneş fırtınası, son zamanlarda bir kez daha gündemde. Uzmanlar en son 1859’da görülen güneş fırtınasının, günümüzde tekrar yaşanabileceği ihtimali üzerinde duruyor. Güneş fırtınaları haberleşme ve GPS uydularının çalışmalarını, kutuplara yakın bölgelere sefer yapan uçaklarla telsiz bağlantılarını olumsuz etkiliyor. Peki, Güneş fırtınası nedir, ne zaman gerçekleşecek?

16.09.2021Gündem
Güneş fırtınası (Carrington Olayı) nedir, ne zaman olacak İşte Güneş fırtınasının detayları...

Güneş fırtınası (Carrington Olayı) nedir, ne zaman olacak? İşte Güneş fırtınasının detayları...

Carrington Olayı olarak da bilinen 1859 Güneş fırtınası, 1859 da solar döngü 10 sırasında olmuş güçlü bir jeomanyetik güneş fırtınasıdır. En son 1582 yılında meydana gelen Güneş fırtınasının yakın zamanda yaşanabileceği bildirildi. Buz çekirdeklerinin nitrat bakımına zengin olan katmanları, güvenilir gözlemlere dayanan geçmiş güneş fırtınalarının tarihini yeniden düzenlemek için analiz edilmiştir. Peki, Güneş fırtınası nedir, ne zaman olacak? İşte, Güneş fırtınasının etkileri hakkında merak edilen bilgiler...

14.09.2021Teknoloji
Yüksek hızlı güneş fırtınası bugün Dünyayı vurabilir

Yüksek hızlı güneş fırtınası bugün Dünya'yı vurabilir

Jeomanyetik bir güneş fırtınasının bugün Dünya atmosferine çarpması bekleniyor.

12.07.2021Teknoloji
Bilim insanları uyardı: Dikkat Yüksek hızlı güneş fırtınası Dünyayı bugün vuracak

Bilim insanları uyardı: Dikkat! Yüksek hızlı güneş fırtınası Dünya'yı bugün vuracak

"Gökyüzünün tamamı ateşli alevler içinde gibiydi; sanki gökyüzü yanıyordu." Bu cümle dünyamızın hayat kaynağı olan Güneş'in bazı nadir durumlarda gezegenimize verebileceği zararı anlatan ve tarih kitaplarına geçmiş ürkütücü bir ifade. Bilim insanları bu duruma sebep olan 'Yüksek hızlı güneş fırtınası' olayının dünyayı yeniden vuracağı konusunda uyarı yaptı.

12.07.2021Dünya
Yüksek hızlı güneş fırtınası nedir

Yüksek hızlı güneş fırtınası nedir?

Yüksek hızlı güneş fırtınası bugün Dünya'yı vurabilir. Jeomanyetik bir güneş fırtınasının bugün Dünya atmosferine çarpması bekleniyor. Söz konusu fırtına nedeniyle uydularda oluşacak ısınmadan dolayı GPS, cep telefonu ve uydu TV sinyallerinde parazitlenmeler yaşanabilir. Haberinin ardından yüksek hızlı güneş fırtınası nedir sorusunun yanıtı merak edildi. İşte detaylar...

12.07.2021Gündem
Güneş Fırtınası nedir, neden olur

Güneş Fırtınası nedir, neden olur?

Güneş fırtınası yeniden gündeme geldi. Bilim insanları, en son 1582 yılında yaşanan dev Güneş fırtınasının günümüzde yeniden yaşanabileceğini duyurdu.1582 yılında, gökyüzünde 'büyük bir ateşe benzeyen' ve 'Büyük Yangın' olarak anılan bir Güneş Fırtınası Dünya'yı vurdu .Güneş fırtınası sebebiyle elektronik cihazlar ve uydu iletişim sistemleri olumsuz etkilenebiliyor. Peki, Güneş Fırtınası nedir?

2.04.2021Gündem
Bilim insanlarından Büyük Yangın uyarısı: 439 yıl önce yaşanan felaket tekrarlanabilir

Bilim insanlarından 'Büyük Yangın' uyarısı: 439 yıl önce yaşanan felaket tekrarlanabilir

Bilim insanları en son 1582 yılında yaşanan dev Güneş Fırtınası'nın yeniden yaşanabileceğini duyurdu. Gökyüzünde oluşturduğu görüntü nedeniyle 'Büyük Yangın' olarak da anılan fırtınanın küresel elektrik kesintilerine ve milyarlarca dolar zarara neden olabileceği belirtiliyor.

2.04.2021Teknoloji
Milli Takımda Şenol Güneş fırtınası O anlar dikkat çekti

Milli Takım'da 'Şenol Güneş' fırtınası! O anlar dikkat çekti

A Milli Futbol Takımı, 2020 Avrupa Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri'nde Arnavutluk ve Moldova ile yapacağı H Grubu'ndaki ilk iki maçın hazırlıklarını sürdürdü.

19.03.2019Futbol
Güneş fırtınası Dünyayı vuracak

Güneş fırtınası Dünya'yı vuracak

Dünya'nın bugün güçlü bir Güneş fırtınasının etkisi altına gireceği duyuruldu. Uzmanlar, Güneş fırtınası sebebiyle elektronik cihazlar ve uydu iletişim sistemlerinin olumsuz etkilenebileceğine dair uyarılarda bulunuyor.

4.10.2018Dünya
Kuzey Işıkları, balinaların karaya vurmasına yol açmış olabilir

'Kuzey Işıkları, balinaların karaya vurmasına yol açmış olabilir'

Yapılan yeni bir bilimsel araştırmaya göre Kuzey Işıkları'na da yol açan büyük güneş fırtınaları, 2016 yılında 29 balinanın Kuzey Denizi'nde karaya oturmasına yol açmış olabilir.

6.09.2017Teknoloji
Neden sahile vurdular Yeni iddia...

Neden sahile vurdular? Yeni iddia...

Yapılan yeni bir bilimsel araştırmaya göre Kuzey Işıkları'na da yol açan büyük güneş fırtınaları, 2016 yılında 29 balinanın Kuzey Denizi'nde karaya oturmasına yol açmış olabilir.

5.09.2017Dünya
Bilim insanları Dünyada hayatı durdurabilecek güçte bir güneş fırtınasına karşı çalışıyor

Bilim insanları Dünya'da hayatı durdurabilecek güçte bir güneş fırtınasına karşı çalışıyor

Bilim adamları, iletişim sistemlerine ciddi zarar verebilecek ve potansiyel olarak dünyayı tehlikeye düşürebilecek bir güneş fırtınası ihtimaline karşı hazırlık yapıyor.

8.04.2016Dünya
NASA yayınladı: Marsın atmosferi boyle yok oldu

NASA yayınladı: Mars'ın atmosferi boyle yok oldu

NASA, Mars'la ilgili merakla beklenen yeni açıklamasını yaptı. MAVEN misyonu kapsamında toplanan bulguların sonuçlarını açıklayan NASA, Mars'ın karbondiyoksit ağırlıklı atmosferinin bundan milyarlarca yıl önceki bir Güneş fırtınası nedeniyle parçalandığını duyurdu. Bu keşif, bir zamanlar Dünya benzeri bir gezegen olan Mars'ın nasıl soğuk ve çölleşmiş bir gezegen haline geldiği konusunda büyük ipuçları veriyor.

5.11.2015Haber
NASA: Marsın atmosferini Güneş yok etti

NASA: Mars'ın atmosferini Güneş yok etti

Mars’ta "sıvı halde su bulunduğu" açıklamasıyla bilim dünyasını sarsan NASA, Kızıl Gezegen'le ilgili yeni bir bulgu paylaştı. NASA, Mars'ın karbondioksit ağırlıklı atmosferinin bundan milyarlarca yıl önceki bir Güneş fırtınası nedeniyle parçalandığını duyurdu.

5.11.2015Dünya
Güneş fırtınası hava trafiğini felç etti

Güneş fırtınası hava trafiğini felç etti

Güneş fırtınası İsveç’te hava trafiğini felç etti. Havadaki uçakların inmesine izin verilirken pistte hiçbir uçağın havalanmasına Havacılık Dairesi’nden gelecek yeni bir talimata kadar  izin verilmedi.

5.11.2015Avrupa
Beşiktaşın Atalanta maçı güvenlik sebebiyle iptal edilmiş

Beşiktaş'ın Atalanta maçı güvenlik sebebiyle iptal edilmiş

Beşiktaş bir günlük aranın ardından Avusturya kampındaki hazırlıklarına devam ederken antrenmanda Şenol Güneş fırtınası vardı. Öte yandan 3 gün önce iptal edildiği açıklanan Atalanta maçının iptak gerekçesinin güvenlik olduğu açıklandı.

28.07.2015Futbol
Patladı geliyor

Patladı geliyor!

ABD’nin Ulusal Okyanus ve Atmosfer İdaresi, Güneş’te beklenmedik ölçüde devasa bir patlama olduğunu ve Dünya’nın bu patlamadan etkileneceğini açıkladı.

11.09.2014Dünya
Şiddetli güneş fırtınası ilerliyor

Şiddetli güneş fırtınası ilerliyor

Güneşte meydana gelen patlamaların yarattığı şiddetli bir fırtınanın dünyaya doğru ilerlediği belirtildi. Dünyanın çok yakınından geçmesi ön görülen patlamanın, dünyadaki uydu haberleşme sistemlerini, radyo dalgalarını ve manyetik alanları etkilemesi bekleniyor.

11.09.2014Avrupa
Asteroitler 500 metrelik tsunamiye yol açabilir

Asteroitler 500 metrelik tsunamiye yol açabilir

Rusya Acil Durumlar Bakanlığı, okyanus üzerine düşebilecek 100-200 metre çapındaki bir asteroit parçasının 500 metre yükseklikte tsunami dalgalarına yol açabileceği uyarısı yaptı.

16.05.2014Teknoloji
Üç gün sürecek manyetik fırtına başlıyor

Üç gün sürecek manyetik fırtına başlıyor

Güneşte meydana gelen yılın en şiddetli patlamasının bu sabahtan itibaren dünyaya manyetik fırtına olarak ulaştı ve hafta sonuna kadar etkisi devam edecek.

3.10.2013Gündem
Mars yaşanacak yermiş

Mars yaşanacak yermiş

ABD’nin Mars’a gönderdiği Curiosity aracı, 17 ay sonra müjdeli haberi verdi.

13.03.2013Gündem
Güneş fırtınasından önce son 30 dakika

Güneş fırtınasından önce son 30 dakika

Bilim insanları, Güneş'te her 200 yılda bir gerçekleşen "süper fırtına" Dünya üzerindeki etkisini göstermeden önce "sadece 30 dakikamız olacağını" açıkladı.

8.02.2013Gündem
İŞTE GÜNEŞİN KAMÇISI

İŞTE GÜNEŞİN KAMÇISI

NASA, Güneş’in yüzeyinde 800 bin km uzunluğundaki “güneş kamçısını” görüntüleyen videoyu dün yayınlayarak bunun yol açacağı radyasyona karşı uyardı. Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi’nin (NASA) 2010’da uzaya fırlattığı Güneş Dinamikleri Gözlemevi adlı uzay aracının 6-8 Ağustos tarihleri arasında çektiği görüntülerde, Güneş’in yüzeyindeki 800 bin km uzunluğunda, “kamçı” şeklini alan güneş fırtınası görülüyor. NASA’dan yapılan açıklamada, “Videonun sonlarına doğru kıvrımlardan birinde, Güneş’ten kopacakmış gibi görünen bir uzantı görülüyor. Ancak bu parça Güneş’e bağlı kalıyor” denildi.

5.09.2012Haber
Güneşin kamçısı

Güneş'in kamçısı

NASA, Güneş’in yüzeyinde 800 bin km uzunluğundaki “güneş kamçısını” görüntüleyen videoyu dün yayınlayarak bunun yol açacağı radyasyona karşı uyardı.

4.09.2012Gündem
Trabzonda Güneş fırtınası

Trabzon'da Güneş fırtınası

Süper Final'in ilk maçında Fenerbahçe karşısında sezonun en etkisiz oyunlarından birini sergileyerek 2-0 mağlup olup Şampiyonlar Ligi umutlarını zora sokan Trabzonspor'un bugünkü antrenmanında Şenol Güneş fırtınası esti.

18.04.2012Futbol
Güneş fırtınası “şimdilik” etkili olmadı

Güneş fırtınası “şimdilik” etkili olmadı

Güneş'te önceki gün meydana gelen ve son beş yılın en büyük patlaması olduğu tahmin edilen fırtınanın Dünya'ya ulaşmasının ardından şimdilik önemli bir etki meydana gelmedi.

9.03.2012Gündem
SON ALTI YILIN EN BÜYÜK GÜNEŞ FIRTINASI

SON ALTI YILIN EN BÜYÜK GÜNEŞ FIRTINASI

Gök bilimcilerin gözlemlediği en şiddetli Güneş fırtınalarından biri 23 Ocak tarihinde meydana geldi. NASA'nın, Dünya'dan 1,5 milyon kilometre uzaklıktaki SDO uydusu tarafından gözlemlenen Güneş patlaması, çok güçlü bir radyasyon fırtınasına neden oldu. Etkisini Çarşamba günü de sürdürecek olan fırtına, dünyanın çeşitli bölgelerinde enerji ve telekomünikasyon şebekelerini olumsuz etkiledi.

25.01.2012Haber
İnsanlık Tarihinin En Ünlü Yılı 2012

İnsanlık Tarihi'nin En Ünlü Yılı 2012

2012 (MMXII) yılı Gregoryan Takvim'e göre Pazar günü başlayacak.

17.12.2011Astroloji Eski
Merkürün yanında beliren esrarengiz cisim uzay gemisi değil

"Merkür'ün yanında beliren esrarengiz cisim uzay gemisi değil"

NASA'nın Güneş olaylarını takip eden uydusu STEREO’nun Merkür yakınlarında çektiği görüntüler, gökbilimcileri şaşkına çevirdi. Güneş’ten saçılan elektrik yüklü parçacıkların Merkür’e çarpması esnasında, tanımlanamayan devasa bir cisim ortaya çıktı. Cismin bir ışık oyunu olduğuna yönelik açıklama, birçoklarını tatmin etmedi.

9.12.2011Gündem
NASA’dan önemli uyarı

NASA’dan önemli uyarı

NASA, güneş fırtınası konusunda uyarıda bulundu. NASA tarafından yapılan açıklamada, Güneş'in özellikle aktif olan bir bölgesinin Dünya'ya doğru dönmek üzere olduğu belirtildi.

28.09.2011Gündem
NASA: Güneşin faaliyetleri olağandışı yavaşladı

NASA: Güneş'in faaliyetleri olağandışı yavaşladı

ABD’li gök bilimciler, Güneş’in faaliyetlerinde olağandışı bir yavaşlama tespit ettiklerini ve bu durumun on yıllarca sürebileceğini açıkladı. Uzmanlar bu gelişmelerin dünyayı bekleyen olası bir tehdide işaret edebileceğini belirtti.

15.06.2011Gündem
Dünyanın sonu Güneş fırtınası mı olacak

Dünyanın sonu Güneş fırtınası mı olacak?

Bundan 150 yıl önce yaşanan Güneş patlaması, tüm dünyadaki iletişim ağını felç etmişti. Günümüzde benzer bir olayın yaşanması, temel altyapısı telekomünikasyon sistemi üzerine kurulu dünyamızı taş devrine geri götürebilir.

12.08.2010Dünya
Güneş fırtınası devam ediyor

Güneş fırtınası devam ediyor

Şenol Güneş'in ekibi FC Seul, geçen haftaki hızlı çıkışını bu hafta da Gangwon deplasmanında da sürdürdü. Seul, rakibini 3-1 yendi.

20.07.2009Futbol
Güneş fırtınası

Güneş fırtınası

TEKNİK Direktörlüğünü Şenol Güneş’in yaptığı FC Seul, Kore futbolunda fırtına gibi.

19.03.2007Spor
Yeni araç, Güneş’e üçboyutlu bakacak

Yeni araç, Güneş’e üçboyutlu bakacak

20 Ağustos’ta Cape Canaveral istasyonundan STEREO (Solar Terrestrial Relations Observatory) gözlem sistemi fırlatıldı uzaya. Uydunun görevi Güneş’in sırlarını aydınlatmak. Bu misyonla ilk kez Güneş atmosferinin dışı, yani korona, üçboyutlu olarak gözlemlenerek, patlamaların kaynağı, uzaydaki yayılımı ve Dünya üzerindeki etkisi araştırılabilecek.

1.09.2006Spor
Genesis için uzayda James Bond operasyonu

Genesis için uzayda James Bond operasyonu

Uzayda güneş fırtınası tozu toplayan ‘Genesis’ kapsülü, yarın dünya atmosferine indirilecek. Güneş tozlarının toplandığı daracı, Utah’tan havalanan bir helikopter, James Bond filmlerini andıran bir operasyonla yakalayacak. Bu zorlu görevde helikopteri Hollywood’dan gelen iki dublör pilot kullanacak. Her şey yolunda giderse pilotlar, Utah çölü üzerinde kapsülü yere düşmeden yakalayarak Dugway Proving’e nazikçe indirecekler.

6.09.2004Gündem
Manyetik fırtına iletişimi etkiliyor

Manyetik fırtına iletişimi etkiliyor

Dünyada 1989 yılından beri görülen en şiddetli elektromanyetik fırtınanın ABD'de bazı havayollarında iletişimi aksattığı, ancak ilk belirmelere göre büyük elektrik kesintileri veya diğer büyük çaplı problemlere yol açmadığı bildirildi.

30.10.2003Gündem
2 Ekim hangi burç ve burcu ne 2 Ekim tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

2 Ekim hangi burç ve burcu ne? 2 Ekim tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji, gökyüzündeki yıldız, gezegen, güneş ve ay gibi unsurların dünya üzerindeki etkisini konu alan ve kadim uygarlıklardan beri merak uyandıran bir alandır. İşte 2 Ekim hangi burç ve burcu ne, 2 Ekim tarihinde meydana gelmiş olaylar, 2 Ekim tarihinde doğan Türk ünlüler ve yabancı futbolcular ve konu hakkında çok daha fazlasını sizin için derledik.

14.09.2021Burçlar
25 Ocak hangi burç ve burcu ne 25 Ocak tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

25 Ocak hangi burç ve burcu ne? 25 Ocak tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji merak edilen konulardan bir tanesidir. Özellikle günümüzde pek çok insan astrolojiye ilgi duymaktadır. Bu nedenle de burçlarını merak etmektedir. 25 Ocak tarihinde doğanlar da hangi burç olduklarını ve burçlarının özelliklerini merak etmektedir. 25 Ocak hangi burç ve burcu ne? 25 Ocak tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

6.09.2021Burçlar
1 Şubat hangi burç ve burcu ne 1 Şubat tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

1 Şubat hangi burç ve burcu ne? 1 Şubat tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İlgiyle takip edilen astrolojiye göre kişilerin güneş burçları doğum tarihlerine göre saptanır. İşte 1 Şubat doğumluların burcu, 1 Şubatta doğanların özellikleri, 1 Şubat tarihinde yaşanan olaylar ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.

1.09.2021Burçlar
Avrupa’da futbol mevsimi

Avrupa’da futbol mevsimi

Pandemi nedeniyle sıkışan spor takviminde yeni bir sayfa açılıyor. Hem Süper Lig’de hem de Avrupa’nın diğer büyük liglerinde yeni futbol sezonu başladı. Futbolseverler bu sezon tekrar tribünlerde, ama elbette televizyon karşısında da çok önemli mücadelelere tanık olacak. Futbol otoritelerine “Bizi bu sezonda neler bekliyor?” diye sorduk...

15.08.2021Hürriyet Pazar
Bu yaz hava sıcaklıkları nasıl olacak Uzmanlar yanıtladı...

Bu yaz hava sıcaklıkları nasıl olacak? Uzmanlar yanıtladı...

Son yıllarda ülkemizde hava sıcaklıklarında ani yükseliş ve düşüşler meydana geliyor. Sık sık çöl tozları görülüyor ve yağmurla birlikte çamur yağıyor. Hatta mayıs ayına çok az kalmışken hala ilkbahardan tam anlamıyla söz edemiyoruz. Peki bu ani hava değişimleri ve hava olayları yazın da devam edecek mi? Haziran, temmuz ve ağustos aylarında yurdun büyük bölümünde nasıl bir hava bizleri bekliyor? Uzmanlar hurriyet.com.tr’ye değerlendirdi.

21.04.2021Gündem
Koronavirüs nedeniyle bir gözünü kaybetti

Koronavirüs nedeniyle bir gözünü kaybetti

Kahramanmaraş'ta koronavirüse yakalanan Metin Çuhadar'ın (52) virüse bağlı olarak sol göz damarlarında tıkanıklık meydana gelmesi sonucu görme yetisini kaybetti. Prof. Dr. Gökhan Özdemir ise, korona virüsün tüm vücutta emboliler (damar tıkanıklığı) oluşturarak tüm damarları tıkadığını ve buna bağlı olarak da tahribat meydana geldiğini belirtti.

9.03.2021Haber
Koronavirüs nedeniyle hayatı karardı ‘Böyle bir şeyin geleceği hiç aklıma gelmezdi’

Koronavirüs nedeniyle hayatı karardı! ‘Böyle bir şeyin geleceği hiç aklıma gelmezdi’

Kahramanmaraş'ta koronavirüse yakalanan Metin Çuhadar'ın (52) virüse bağlı olarak sol göz damarlarında tıkanıklık meydana gelmesi sonucu görme yetisini kaybetti. Prof. Dr. Gökhan Özdemir ise, koronavirüsün tüm vücutta emboliler (damar tıkanıklığı) oluşturarak tüm damarları tıkadığını ve buna bağlı olarak da tahribat meydana geldiğini belirtti.

9.03.2021Gündem
Teksas’ta yaşayan Türkler anlattı: “Kendimizi üçüncü dünya ülkesinde yaşıyor gibi hissettik”

Teksas’ta yaşayan Türkler anlattı: “Kendimizi üçüncü dünya ülkesinde yaşıyor gibi hissettik”

Teksas başta olmak üzere bazı eyaletler ABD tarihinde görülmemiş bir felaketi yaşıyor. Hafta başından beri etkili olan elektrik kesintileri, ulaşım sorunları ve susuzluğa yol açan kış fırtınasının etkileri sürmeye devam ediyor. Ölümler 40’ı aşmışken hala birçok hane elektrik ve suya ulaşamıyor. Bölgede yaşayan Türkler yaşanan felaketin büyüklüğünü Hürriyet'e anlattı

20.02.2021Dünya

Yazar Sonuçları

Dünyayı kurtaran adam Mehmet Günsür

Yakışıklı, tatlı, insancıl, birikimli, düşünceli, kibar, nazik ve cesur bir adam. Benim için moderniteyi temsil eden erkeklerden biri. Oyuncu Mehmet Günsür’den söz ediyorum...

7.04.2018

ABD, Rusya’nın iklimini değiştirdi mi

Rusya orman yangınlarıyla boğuşurken ABD’nin “iklim silahı”nı kullanmış olabileceği öne sürüldü. Halen Rusya’yı etkileyen yüksek sıcaklık ve kötü tahıl hasadında da Amerikan parmağı olduğu düşünülüyor. Bu iddialara “uyan da balığa gidelim komşu” demek lazım.

29.08.2010

Kehanet filmi gerçek oluyor galiba

Önceki gün gazetelerde “kıyamete üç yıl kaldı” haberini okuyunca, ister istemez aklıma vizyondaki “Knowing” (Kehanet) filmi geldi.

21.04.2009