EKSTRA
MENÜ

Beyaz Show Yayınlanacak Mı

Beyaz Show Yayınlanacak Mı haberleri sayfasında güncel ve son dakika Beyaz Show Yayınlanacak Mı hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 55 Beyaz Show Yayınlanacak Mı haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Beyaz Show Yayınlanacak Mı Haberleri

Beyaz Show bu akşam neden yok

Beyaz Show bu akşam neden yok?

Kanal D'de sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı eğlence ve talk show programı Beyaz Show bu hafta yayınlanmayacak. Seyirciler şu sıralar 'Beyaz Show neden yok?', 'Beyaz Show yayınlanacak mı?', Beyaz Show kaldırıldı mı? gibi soruları araştırıyorlar. 19 Şubat Kanal D yayın akışı listesinde Beyaz Show yer almıyor.

19.02.2016Kelebek
Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı 19 Şubat Beyaz Show konukları

Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? 19 Şubat Beyaz Show konukları!

Beyaz Show 19 Şubat Cuma yayınlanacak mı?, Beyaz Show bu hafta neden yok? Beyaz Show hayranları şimdi bu sorunun yanıtını arıyorlar. Ankara ve Diyarbakır'da yaşanan terör saldırıları nedeniyle Kanal D'deki birçok eğlence programı iptal edildi. Bunlardan birisi de Beyaz Show. Program bu hafta yayınlanmayacak.

18.02.2016Kelebek
12 Şubat Beyaz Show yayınlanacak mı Yeni bölüm konukları kim

12 Şubat Beyaz Show yayınlanacak mı? Yeni bölüm konukları kim?

Geçtiğimiz hafta bant yayını yaparak seyircilerini şaşkınlığa uğratan Beyazıt Öztürk'ün sunuculuğundaki Beyaz Show 12 Şubat'ta yani bu akşam yayınlamayacak. Peki; Beyaz Show yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Beyaz Show konukları kim olacak? İşte merak edilen detaylar...

12.02.2016Kelebek
Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı | 25 Aralık Cuma

Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? | 25 Aralık Cuma

Cuma günlerinin fenomeni olan Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? Beyaz Show bu hafta canlı yayınlanacak mı? Beyaz Show 25 Aralık fragmanı yayınlandı mı?

23.12.2015Gündem
Beyaz Show bu akşam yayınlanacak mı | 27 Kasım konukları kimler

Beyaz Show bu akşam yayınlanacak mı? | 27 Kasım konukları kimler?

Cuma günü fenomeni olan Beyaz Show bu akşam yayınlanacak mı? Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? Beyaz Show yeni bölümüyle bu akşam saat 23.15'de Kanal D'de.

27.11.2015Bilgi
Beyaz Show bu hafta yayınlanmayacak mı

Beyaz Show bu hafta yayınlanmayacak mı?

Cuma günü fenomeni olan Beyaz Show bu hafta yayınlanmayacak mı? Beyaz Show bu hafta neden yayınlanmayacak? Beyaz Show 20 Kasım fragmanı yayınlandı mı?

19.11.2015Bilgi
Beyaz Show Yeni Sezon Konukları Kimler Olacak | 23 Ekim Cuma Günü Yayınlanacak Mı

Beyaz Show Yeni Sezon Konukları Kimler Olacak? | 23 Ekim Cuma Günü Yayınlanacak Mı?

Cuma günlerinin vazgeçilmezi olan Beyaz Show, 23 Ekim Cuma günü 23.15’te Kanal D’ de! Peki, Cuma günü ilk sezon ilk bölümde Beyazıt Öztürk’e eşlik edecek olan konuklar kim?

22.10.2015Bilgi
Beyaz Show Bu Akşam Yayınlanacak Mı | 16 Ekim Cuma

Beyaz Show Bu Akşam Yayınlanacak Mı? | 16 Ekim Cuma

Beyaz Show ne zaman başlayacak? Yeni sezonda merakla beklenen Beyaz Show bugün yayınlanacak mı?

16.10.2015Gündem
Senin takım arkadaşların Shakira’yla evleniyor

Senin takım arkadaşların Shakira’yla evleniyor!

Arda Turan’ın “Kısmetse Olur” yarışmacısı Cansel Çördük’e sosyal medyada özelden yazdığı mesajlar ortaya çıktı. Ünlülerin televizyonda gördükleri kızlara “asılmasını” Konsey nasıl yorumluyor? Arda’nın “Ben günde 1500 kişiye mesaj atıyorum” cevabına ne diyorsunuz? Magazin Konseyi haftanın öne çıkan olaylarını yorumladı...

14.05.2017Magazin
Beyaz Showun yeni bölümü ne zaman Bu hafta neden yok

Beyaz Show'un yeni bölümü ne zaman? Bu hafta neden yok?

Beyaz Show'un bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağı izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Kanal D ekranlarının herkes tarafından ilgiyle takip edilen eğlenceli talk show programı Beyaz Show'un bu hafta yayın akışından çıkartılması izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Geçtiğimiz hafta Mahsun Kırmızıgül, Gülben Ergen, Ali Sürmeli, Yasemin Yalçın, Nuri Alço ve Hayrettin Karaoğuz'un yer aldığı Beyaz Show bu hafta ekranlara gelecek mi? İşte detaylar.

3.02.2017Televizyon
Beyaz Showun bu haftaki konukları kimler Beyaz Show bu akşam yayınlanacak mı

Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? Beyaz Show bu akşam yayınlanacak mı?

Beyaz Show'un bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı sevilen programın izleyicileri tarafından merak konusu oldu. Kanal D ekranlarının izleyicileri ekran başına kilitleyen eğlence dolu talk show programı Beyaz Show'da bu hafta heyecan dorukta. Yeni yayın hayatına 2 haftada 1 devam eden Beyaz Show bu akşam yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Eğlenceli programın bu haftaki konukları belli oldu. Peki, Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? Beyaz Show bu akşam yayınlanacak mı?

27.01.2017Televizyon
Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı Beyaz Show konukları belli oldu

Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? Beyaz Show konukları belli oldu?

Beyaz Show'un yeni bölümü için izleyiciler nefeslerini tuttu. Kanal D ekranlarının herkes tarafından ilgiyle takip edilen, eğlenceyi doruklara çıkartan talk show programı Beyaz Show'un bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağı izleyiciler tarafından merak konusu oldu. İzleyiciler sevilen programın kanal tarafından yayın akışından çıkartılmasını merak ettiler. Her hafta olduğu gibi bu hafta da Beyaz Show konukları oldukça merak edilmişti. Peki, Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? Beyaz Show konukları belli oldu mu? İşte sevilen program hakkında detaylar.

6.01.2017Televizyon
Beyaz Show konukları belli oldu mu Beyaz Show yok mu

Beyaz Show konukları belli oldu mu? Beyaz Show yok mu?

Beyaz Show konukları her hafta olduğu gibi bu hafta da yayın saatine kısa bir süre kala gündeme geldi. Ancak sevilen programın yayın akışında yer almaması, takipçilerinin kafasında soru işaretlerine neden oldu. Peki, Beyaz Show bu hafta yok mu, yayınlanmayacak mı? Yeni sezonda yenilenen formatıyla iddiasını bir kez daha ortaya koyan Beyaz Show'un bu hafta yayınlanmayacak olmasının nedeni ve son bölümde yaşananlar detayda!

23.12.2016Televizyon
Magazin konseyinde bu hafta Okan Bayülgen var: Kimseyle barışık değilim

Magazin konseyinde bu hafta Okan Bayülgen var: Kimseyle barışık değilim

Kelebek Magazin Konseyi, bayramı fırsat bilip pazartesiden perşembeye haftada 4 gece Kanal D’de program yapmaya hazırlanan Okan Bayülgen’i masaya yatırdı. Bayülgen, yeni programından “Artık daha çok sevişiyorum” dediği seks hayatına, gündemdeki magazin olaylarından siyasete, Cem Yılmaz’dan Sıla’ya, Şebnem Bozoklu’dan Acun Ilıcalı’ya kadar pek çok konuda samimi açıklamalar yaptı. İşte karşınızda tüm çıplaklığıyla Okan Bayülgen...

11.09.2016Magazin
Beyaz Showun bu haftaki konukları kimler - 6 Mayıs Cuma

Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? - 6 Mayıs Cuma

Beyaz Show bu hafta da bomba gibi bir yayınla ekranlara gelecek. Beyaz Show'un bu haftaki konukları Zara, Caner Cindoruk, Gizem Karaca, Tuğba Özay ve Ali Altay olacak. Yepyeni bölümü ve keyifli sohbetiyle bu akşam Beyaz Show Kanal D ekranlarında olacak. Beyaz Show'un konukları ile ilgili merak ettikleriniz haberimizde...

6.05.2016Kelebek
Beyaz Show bu akşam yayınlanmayacak mı

Beyaz Show bu akşam yayınlanmayacak mı?

Kanal D ekranlarının Cuma klasiği olan Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? Yayınlandığı her akşam izleyenleri kahkahaya boğan Beyaz Show' un bu haftaki konukları kimler olacak?

11.02.2016Gündem
Beyaz Show Konukları - 8 Ocak 2016

Beyaz Show Konukları - 8 Ocak 2016

Kanal D ekranlarının en sevilen eğlence programı olan Beyaz Show konukları bu hafta kimler? Yaklaşık 20 yıldır en çok izlenen şov programı olan Beyaz Show'un bugün yani 8 Ocak Cuma günü yayınlanacak bölümündeki konuklar belli oldu. Peki; 8 Ocak Beyaz Show konukları kim? 8 Ocak 2016 Beyaz Show Fragmanı yayınlandı mı? İşte cevabı...

7.01.2016Kelebek
Beyaz Showda bu hafta | 8 Ocak Cuma

Beyaz Show'da bu hafta | 8 Ocak Cuma

Cuma günlerinin fenomeni olan Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? Beyaz Show yeni bölümüyle 8 Ocak Cuma günü saat 23.15'de canlı yayınla Kanal D'de.

6.01.2016Gündem
TV yayın akışı | 04 Aralık Cuma

TV yayın akışı | 04 Aralık Cuma

04 Aralık 2015 Cuma günü yayın akışında hangi kanallar ve programlar var? Cuma günü merakla beklenen diziler bugün yayınlanacak mı? Bugün kanallarda hangi filmler yayınlanacak? Beyaz Show saat kaçta?

4.12.2015Bilgi
Beyaz Showun bu haftaki konukları kimler

Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler?

Cuma günü fenomeni olan Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? Beyaz Show yeni bölümüyle 27 Kasım Cuma günü saat 23.15'de Kanal D'de.

25.11.2015Bilgi
Bugün kanallarda ne var | 20 Kasım Cuma

Bugün kanallarda ne var? | 20 Kasım Cuma

Bugün kanallarda neler var? Cuma günü yayınlanan diziler ve programlar saat kaçta? Beyaz Show bu akşam yayınlanacak mı? Kiralık Aşk saat kaçta? Kanalların yayın akışı..

20.11.2015Bilgi
Kanal D Yayın Akışı | 06 Kasım Cuma

Kanal D Yayın Akışı | 06 Kasım Cuma

Kanal D 'de bu akşam neler var ? Yayın akışında hangi programlar hangi saatte yayında olacak? Beyaz Show bu akşam yayınlanacak mı?

6.11.2015Bilgi
Kanal D Yayın Akışı | 23.10.2015

Kanal D Yayın Akışı | 23.10.2015

Kanal D' de bugün hangi diziler olacak? İzlediğiniz diziler ve filmler bugün yayınlanacak mı? Beyaz Show bu akşam saat kaçta yayınlanacak?

23.10.2015Bilgi
Survivor Adasınde neler oluyor

Survivor Adası'nde neler oluyor

Onur Baştürk, yarın akşam ekrana gelmeye başlayacak “Survivor” yarışmasının çekildiği ıssız adaya gitti.

15.04.2010Kelebek
1 milyon kazanmak artık çok kolay

1 milyon kazanmak artık çok kolay

Beyazıt Öztürk, yeni yayın döneminde yeni yarışma programıyla Star TV ekranlarında olacak. Haftada üç gün yayınlanacak “Ucunda 1 Milyon Var”da ödül kazanmamanın imkansız olduğunu söyleyen ünlü şovmen, yarışmanın ilk bölümüyle bu akşam izleyici karşısında...

5.09.2009Kelebek
Milyon dolarlık bebek değilim

Milyon dolarlık bebek değilim

Ata Demirer, bu akşamdan itibaren her cumartesi gecesi “Hacı Yatmaz” adlı şov programıyla Kanal D ekranında olacak.

26.10.2007Kelebek
GORA’yı kıskandım

GORA’yı kıskandım

Küçük teknesiyle altı aylık bir Güney seyahatine çıkmaya hazırlanan ünlü stand-up’çı Ata Demirer, ortadan kaybolmadan önce müthiş açıklamalar yaptı.

25.04.2005Kelebek

Yazar Sonuçları

Bu koronadan aklımda galiba şunlar kalacak

BİR: Bıyıklı ve tonton bir sağlık bakanı: Fahrettin Koca

28.06.2020

Onlar Instagram delikanlıları

Sosyal medya dediğin poz merkezi. Herkes öyle ya da böyle 24 saat poz kesiyor.

3.09.2016

Survivor adasında neler oluyor

10 kız 10 erkek...
Hepsi de “Var mısın Yok musun” yarışmasından aşina olduğunuz isimler (ben sadece üç-dört tanesini biliyordum, o ayrı. Ama beni geçin, iyi bir yarışma izleyicisi değilim).

15.04.2010

Bu gece canlı yayındayım

Dünyada değil belki ama Türk televizyon tarihinde bir ilk gerçekleşiyor.

2.06.2008

Beyaz’ın esprisi

Beyaz Show’da, Ata Demirer’in bir kadın izleyiciye ‘Vercen mi’ sorusu o kadar büyük tartışma yarattı ki Beyazıt’ın ‘köpek’ benzetmesi gözlerden kaçtı.

16.03.2005

En güzel cevabı izleyici veriyor

Bu gelin-kaynana programlarını tartışırken hep şunun altını çizmeye çalıştım;

10.03.2005

Pazar rekabeti

Pazar gecesinin en büyük rekabeti İbo Show’la Pazar Keyfi arasında yaşanıyor.

8.03.2005

Emre Kınay ve Kadir Çöpdemir

Star bu hafta iki diziye birden başladı. İlki pazartesi akşamı ekrana gelen ve Emre Kınay’ın üç rolde birden gözüktüğü Sen misin Değil misin.

24.02.2005

İspanya Ligi, Gani Müjde’yi yerinden etti

İngiltere ve Almanya ligi maçlarını izlediğimiz NTV son olarak İspanya ligi maçlarının da yayın hakkını aldı.

11.02.2005

Dış ses!

Pazar Keyfi haber sonrası yeni saatinde oturmaya başladı. Pazar geceleri en kötü sonuçları alan Show TV’nin bu değişiklikle prime time izlenme oranları da yükseldi.

26.11.2004

Koray olmadı, Özgür verelim

Bu akşam Kanal D’de başlayacak Yabancı Damat adlı dizinin ilginç bir kamera arkası hikayesi var.

11.11.2004