GeriBilgi Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler?

Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler?

Cuma günü fenomeni olan Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? Beyaz Show yeni bölümüyle 27 Kasım Cuma günü saat 23.15'de Kanal D'de.

Kanal D ekranlarının Cuma klasiği olan Beyaz Show geçen hafta yayınlamadı. Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler?BEYAZ SHOW'UN BU HAFTAKİ KONUĞU TÜRKAN ŞORAY!

27 Kasım Cuma günü Beyaz Show'a Türkan Şoray, Yağmur Ünal, Serkan Şenalp, Fettah Can ve 2015 Best Modelleri konuk olacak.

BEYAZ SHOW GEÇEN  HAFTA NEDEN YAYINLANMADI?

Beyaz Show’un son zamanlarda yaşanan kötü olaylardan dolayı yayınlanmama kararı almış olabileceği düşünülüyor. Kanal D'nin sitesinde Beyaz Show hakkında her hangi bir duyuru olmaması ile birlikte Cuma günü yayınlanması gereken Beyaz Show'un fragmanı da yayınlanmadı.BEYAZ SHOW SON BÖLÜMDE KONUKLAR KİMLERDİ?

Beyaz Show’a geçen hafta; dillere pelesenk olan şarkılarıyla Ferman Toprak, ekranların sevilen güzeli Burcu Esmersoy, yeşil sahaların büyük efsanesi Arif Erdem, lezzetin haritasının sahibi Ezgi Sertel, 9 dil bilen ve çıkarttığı kitapla dil öğrenmenin püf noktalarını anlatan Eser Tözüm konuk oldu.

False