GeriTelevizyon Beyaz Show'un yeni bölümü ne zaman? Bu hafta neden yok?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beyaz Show'un yeni bölümü ne zaman? Bu hafta neden yok?

Beyaz Show'un yeni bölümü ne zaman? Bu hafta neden yok?

Beyaz Show'un bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağı izleyiciler tarafından oldukça merak edildi. Kanal D ekranlarının herkes tarafından ilgiyle takip edilen eğlenceli talk show programı Beyaz Show'un bu hafta yayın akışından çıkartılması izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Geçtiğimiz hafta Mahsun Kırmızıgül, Gülben Ergen, Ali Sürmeli, Yasemin Yalçın, Nuri Alço ve Hayrettin Karaoğuz'un yer aldığı Beyaz Show bu hafta ekranlara gelecek mi? İşte detaylar.

Mahsun Kırmızıgül, Gülben Ergen, Ali Sürmeli, Yasemin Yalçın, Nuri Alço ve Hayrettin Karaoğuz geçtimiz hafta "Beyaz Show"daydı. Beyaz Show 27 Ocak Cuma akşamı son bölümüyle ekranlara geldi. Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen talk show programı Beyaz Show'da geçtiğimiz hafta oldukça eğlenceli dakikalar yaşandı. Sevilen programın izleyicileri Beyaz Show'un bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ettiler. Peki, Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? Yayın akışında neden yok?

Beyaz Show'un bu hafta neden ekranlarda olmadığı izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Eğlenceli talk show programı Beyaz Show artık 2 haftada 1 ekranlara geliyor. Yeni yayın hayatına bu şekilde devam eden Beyaz Show bu hafta ekranlarda olmayacak. Beyaz Show yeni bölümüyle 10 Şubat Cuma akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak. 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Konukları, hazırlanan sürpriz skeçleri, esprileri ve ünlü konuklarıyla Beyaz Show yine çok konuşuldu. 

Gülben Ergen her zamanki şıklığı, söylediği şarkıları ve sempatikliğiyle adeta geceye damga vurdu.

Yıllar önce son kez Beyaz Show’da söyledikten sonra hiçbir televizyon programında şarkı söylemeyen Mahsun Kırmızıgül, bağlamasıyla birlikte söylediği şarkılarla gecenin en büyük sürprizini yaptı.

İnternette çektiği şaka videolarıyla son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Hayrettin Karaoğuz, Mahsun Kırmızıgül’ün bağlamasına eşlik ettiği sırada sesinin güzelliğiyle herkesi şaşırttı.

Televizyon programlarına katılmayı pek sevmediğini her fırsatta dile getiren usta tiyatrocu Yasemin Yalçın, asaleti ve zerafetiyle herkesin ilgi odağı oldu.

‘Beyaz’la Göz Göze’ skecine konuk olan Mahsun Kırmızıgül ve Nuri Alço’nun Beyaz’a ‘atarlandığı’ anlar, ekran başındaki herkesi gülmekten kırdı geçirdi.

Dünya çapında ünlenen ‘Ete Tuz Dökme’ videolarını tiye alan Beyaz, çektiği ‘Kasap Fikret’ skecindeki tiplemesiyle herkesi kahkaha krizine soktu.

Yılbaşı ikramiyesi kendisine çıkmış gibi şaka yapıp herkesin gerçek yüzünü gördüğünü mizahi bir dille anlatan Cevdet Demirtaş ve sevgilisinden özür dilemek için evde yaktığı mumlarla tüm evinin yanmasına neden olan Tanju Korkmaz stüdyoda komik anlar yaşanmasına neden oldu.

Beyaz Show, birbirinden eğlenceli anları, şahane konukları, müthiş sürprizleri, komik videoları ve şen kahkahalarıyla Kanal D'de olmaya devam edecek...

TÜM BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

En lezzetli yemek tarifleri burada

False