GeriTelevizyon Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? Beyaz Show konukları belli oldu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? Beyaz Show konukları belli oldu?

Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? Beyaz Show konukları belli oldu?

Beyaz Show'un yeni bölümü için izleyiciler nefeslerini tuttu. Kanal D ekranlarının herkes tarafından ilgiyle takip edilen, eğlenceyi doruklara çıkartan talk show programı Beyaz Show'un bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağı izleyiciler tarafından merak konusu oldu. İzleyiciler sevilen programın kanal tarafından yayın akışından çıkartılmasını merak ettiler. Her hafta olduğu gibi bu hafta da Beyaz Show konukları oldukça merak edilmişti. Peki, Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? Beyaz Show konukları belli oldu mu? İşte sevilen program hakkında detaylar.

Cuma gecelerinin vazgeçilmezi Beyaz Show’un bu haftaki konukları yine saatler öncesinden merak edildi. Kanal D yayın akışındaki boşluğu fark eden izleyiciler, “Beyaz Show bu hafta neden yok, yeni bölüm ne zaman?” gibi sorular sormaya başladı. Yeni sezonda yenilenen formatıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Beyaz Show iki haftada bir ekrana gelmeye başladı. Peki, yeni sezonunda İstanbul’un hatta Türkiye’nin sınırlarını aşan Beyaz Show yeni bölüm konukları belli oldu mu?

Sempatik sunucu Beyazıt Öztürk’ün sunuculuğunu üstlendiği programın yeni bölümünün 13 Ocak Cuma günü ekranlarda olması bekleniyor, bu nedenle henüz konuklar belli olmadı. Ancak belli olur olmaz haberimizde bulabilirsiniz.

SON BÖLÜM KONUKLARI

Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta "Sesi Gülen Adam" Koray Avcı, futbol programı sunucusu Ertem Şener, gündüz kuşağının en önemli isimlerinden Zahide Yetiş ve Seda Aktuğlu konuk oldu.Ekranların en eğlenceli spor programlarından olan ‘Beyaz Futbol’un sunucusu Ertem Şener, programda yaşadıklarını anlatınca stüdyoda keyifli anlar yaşandı. Survivor’ın eski yarışmacılarından Seda, Beyaz’a hayranlığını sık sık dile getirirken, yanında getirdiği ve yıllar önce çektirdikleri fotoğrafı gösterince Beyaz şaşkınlığını gizleyemedi. 
İlk yaptığı evlilik teklifini elini yüzüne bulaştırınca nişanlısına tekrar Beyaz Show’da evlenme teklifi yapmak isteyen ve bu hayaliyle sahneye çıkan İlhan Kalkan, heyecanlanıp işleri yine karıştırınca stüdyoda kahkaha tufanı koptu Zahide Yetiş her zaman olduğu gibi yine naifliği ve tarzıyla ekran başındaki herkesin takdirini kazandı. Çok uzaklardan gelip burada profesyonel olarak oryantal dansı yapmaya başlayan Japon Milya Meg, herkesin ilgi odağı oldu.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False