EKSTRA
MENÜ

Bacak Estetiği

Bacak Estetiği haberleri sayfasında güncel ve son dakika Bacak Estetiği hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 127 Bacak Estetiği haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Bacak Estetiği Haberleri

Ayak Bileklerini İnceltmek Mümkün mü

Ayak Bileklerini İnceltmek Mümkün mü?

İnce ayak bileklerine artık basit operasyonlar da sahip olmak mümkün. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Ayşen Bilge Sezgin, konuyla ilgili bilgiler verdi.

“Diyet yapıyorum ama bacaklarımdaki yağlar erimiyor” diyorsanız…

“Diyet yapıyorum ama bacaklarımdaki yağlar erimiyor” diyorsanız…

Çoğu zaman yapılan diyetler bile yağ dağılımındaki bu sorunu çözmek için fayda etmiyor. Çözümü ise bacak estetiği...

10.11.2017Kisisel Bakim
Liposuction İle Bacak İnceltmek Mümkün

Liposuction İle Bacak İnceltmek Mümkün!

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk lazer destekli liposuction tekniğiyle bacak şekillendirmeyi sizler için anlattı.

Liposuction ile bacak inceltmek mümkün

Liposuction ile bacak inceltmek mümkün!

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk lazer destekli liposuction tekniğiyle bacak şekillendirmeyi sizler için anlattı.

Bacak estetiği nedir Bacak estetiği nasıl yapılır

Bacak estetiği nedir? Bacak estetiği nasıl yapılır?

Yaşlanma ve aşırı kilo alıp vermeye bağlı olarak sarkmalar meydana gelebilir.

20.08.2016Kişisel Bakım
Estetik operasyonlarla vücut şeklini düzeltme

Estetik operasyonlarla vücut şeklini düzeltme

Sarkmış karnınızdan ve kalınlaşan bacaklarınızdan memnun değil misiniz?

“Anne estetiği” ile eski formunuza kavuşun

“Anne estetiği” ile eski formunuza kavuşun!

Hamilelik döneminde oluşan fiziksel değişimleri ortadan kaldırmak mümkün.

1.03.2016Sağlık
Kadınların kabusu: “Lipödem”

Kadınların kabusu: “Lipödem”

Üst bedeniniz ince, bacaklarınız çok mu kalın?

15.02.2016Sağlık
Bacak estetiği hakkında merak edilenler

Bacak estetiği hakkında merak edilenler

İşte 5 soruda bacak estetiği ve sonrası...

29.10.2015Kişisel Bakım
Kışın Sarkan Göğüslerinizden Kurtulun

Kışın Sarkan Göğüslerinizden Kurtulun!

Estetik Plastik Cerrah Op.Dr. Ergin Er; meme, karın, bel ve bacak estetik operasyonlarının bir arada rahatlıkla yapılabileceğinin bilgisini veriyor...

18.02.2015Kişisel Bakım
Bacaktaki estetik kaygılarınıza veda edin

Bacaktaki estetik kaygılarınıza veda edin!

Güzellik dendiğinde ilk akla gelen uzun ve ince bir beden, çekici bir yüz ve düzgün bacaklardır. Orantılı bir vücudun vazgeçilmez parçası olan bacakların özellikle yaz aylarına yaklaştığımız bu dönemde kadınlar için önemi ise tartışılmaz.

22.04.2011Kişisel Bakım
Diz estetiğiyle kalem gibi bacaklar

Diz estetiğiyle kalem gibi bacaklar

Ajda Pekkan'ın bacakları tüm magazin gümdemini altüst ettiğinden beri, biz de mükemmel bacakların sırrını aramaya koyulduk. Amerika'da şu anda son trend olan diz ve bacak estetiğini Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Este 7 Estetik Birimi Yöneticisi Prof. Dr. Ahmet Karacalar'a sorduk.

20.09.2008Kişisel Bakım
Su jimnastiğiyle form tutuyoruz

Su jimnastiğiyle form tutuyoruz

Tam 6 ıslak egzersiz... Sizi mutlu, vücudunuzu fit yapmak için... Yapmanız gereken tek şey, mayonuzu giyip kendinizi suya bırakmak. Sorunlu bölgeleri sıkılaştıran en etkili aqua-gym önerileri bir bilenden, Tülin Şahin’den geliyor.

30.07.2006Kelebek
İş hayatı beni erkekleştirdi

İş hayatı beni erkekleştirdi

Hakan Altun ayrılığının ardından özel hayatı hakkında konuşmama kararı alan Ebru Gündeş, bundan sonra bir erkeğin kendisini etkilemesinin çok zor olduğunu söylüyor. ‘Benim karakterimde bir kadını etkilemek her babayiğidin harcı değil. Bana kadın olduğumu hissettirmeli. Çünkü iş hayatı beni erkekleştirdi’ diyen Gündeş, aşka inancını kaybettiğini de gizlemiyor.

3.08.2005Kelebek
Estetikte hangi ünlünün neresi son moda

Estetikte hangi ünlünün 'neresi' son moda?

Türk estetik cerrahlarına göre kadınlar Akkaya burnu, Şallı dudağı, erkekler Brad Pitt burnu, Banderas kalçası peşinde...

15.08.2004Kişisel Bakım
Yeni cilt bakım metotları

Yeni cilt bakım metotları

Uzun yıllardır Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği üyeliğini üstlenen Doç. Dr. İbrahim Aşkar Türkiye'de ve Dünya’da yapılan yöntemlerden bahsetti.

14.06.2021Sağlık
Güllü Köse kimdir, kaç yaşında 22 estetik operasyon için 240 bin TL harcadı - İşte eski görüntüsü

Güllü Köse kimdir, kaç yaşında? 22 estetik operasyon için 240 bin TL harcadı - İşte eski görüntüsü

22 estetik operasyon geçiren Güllü Köse, katıldığı programlarla ve açıklamalarıyla gündeme geldi. 2 çocuk annesi Güllü Köse, Ajda Pekkan’dan daha çok estetik yaptırdığını iddia etmişti. Peki, Güllü Köse kimdir, kaç yaşında?

3.02.2021Televizyon
Burun dolgusu mu yoksa burun estetiği mi

Burun dolgusu mu yoksa burun estetiği mi?

Burun estetiği yaygın biçimde gerçekleştirilen estetik operasyonlar arasında yer alıyor. Bu operasyonlar içerisinde dolgu uygulamaları son yıllarda modern teknik ve teknolojiler kullanılarak ameliyatsız uygulamalar biçiminde gerçekleşiyor. Peki burun dolgusu estetiği nasıl daha uzun süre korunur? Estetik sonrası nasıl davranılmalıdır? Doçent Doktor Tayfun Türkaslan burun dolgusu estetiğinin nasıl daha uzun süre korunacağına dair bilgiler veriyor.

4.01.2021Kadın
Vücutta Sarkma ve Çatlak Neden Oluyor

Vücutta Sarkma ve Çatlak Neden Oluyor?

Son dönemlerde sıkça karşılaşılan obezite ameliyatlarından sonra vücudun çeşitli bölgelerinde sarkmalar meydana geliyor. Bu sarkmalar başlıca karın ve çevresinde, meme, bacak, popo, kol, boyun ve yüz bölgelerinde oluyor. Hızlı kilo alıp vermeler gevşemeleri ve sarkmaları beraberinde getiriyor. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Ayşen Bilge Sezgin, vücut çatlakları ve sarkmalar için uyarılarda bulundu.

15.09.2020Kişisel Bakım
Annelik Estetiği Nedir, Nasıl Yapılır

Annelik Estetiği Nedir, Nasıl Yapılır?

Sağlıklı bir gebelikte kadınların gebelik boyunca kilo almaları doğru ve normaldir. Gebelikle alınan kiloları vermek zaman alsa da doğumdan sonra rekor denilebilecek sürede vücudu eski formuna dönen ünlü anneler ise kırmızı halılara ve plajlara dönebiliyor. Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Yunus Doğan annelik estetiği hakkında önemli bilgiler verdi.

26.08.2020Diyet Rehberi
Plastik cerrahi nedir Plastik cerrahi neye ve hangi hastalıklara bakar

Plastik cerrahi nedir? Plastik cerrahi neye ve hangi hastalıklara bakar?

Plastik cerrahi; bireyin dış görünümündeki sorunları giderek daha huzurlu, daha güvenli, etrafıyla ve kendisi ile daha barışık olmalarında destek olur. Tabii ki kendine güven ve mutlu olma yalnızca estetik güzellik ile olmaz. Fakat oldukça önemli unsurlar içerisinde de yer almaktadır. Peki, plastik cerrahi hangi hastalıklara bakmaktadır? İşte detaylar.

9.03.2020Sağlık
Doğum sonrası yeniden doğmak için ‘anne estetiği’

Doğum sonrası yeniden doğmak için ‘anne estetiği’

Kadınlarda doğum sonrası özellikle karın bölgesinde oluşan sarkmalar ve deformasyonun çoğu zaman spor ve diyetle giderilmesi mümkün olmuyor. Dünyada ‘Mommy makeover’ adı verilen hamilelik sonrası estetik operasyon ise son yıllarda Türkiye’de de yaygın şekilde yapılıyor. Özellikle 30-39 yaş aralığında doğum yapan kadınların tercih ettiği ‘Mommy Makeover’ birçok farklı operasyonu içerirken karın, meme, basen, kalça ve genital bölgeler için uygulanabiliyor.

4.03.2020Sağlık
Güllü Köse kimdir Türkiye onu estetikleriyle tanıdı

Güllü Köse kimdir? Türkiye onu estetikleriyle tanıdı

Sahte doktora yaptırdığı dudak dolgusu nedeniyle yaşadığı sağlık sorunlarıyla gündeme gelen güzellik merkezi işletmecisi Güllü Köse, yeniden estetik haberleriyle adından söz ettirdi. Kalıcı makyajını lazerle sildirirken kaş derisi yanan Güllü Köse, 22. kez estetik ameliyatı oldu.

22.05.2019Televizyon
Estetikte son moda: Arka estetiği

Estetikte son moda: Arka estetiği

Plastik cerrahi ve estetikte son moda “arka beden estetiği”. Ön bedene yönelik talepler son yıllarda ilgi arka bedene kaydı. Artık kalça merkeze alınarak, bel, basen, bacak ve sırt bölgesine yönelik girişimler revaçta.

29.11.2018Sağlık
Yağlardan elde ediliyor: Kas illüzyonu

Yağlardan elde ediliyor: Kas illüzyonu

Atlet gibi görünmek isteyenler vücutlarını yeniden şekillendirmek için ameliyat masasına yatmaktan kaçınmıyor. Vücuttan emilen yağın, belli bölgelere, özel tekniklerle yeniden enjekte edildiği bu yöntemle kaslarda ‘illüzyon’ yaratılıyor.

18.04.2018Gündem
Psikolojik sorunlarınızı estetikle gideremezsiniz

Psikolojik sorunlarınızı estetikle gideremezsiniz

Yüzleri birbirine benzeyen kadınlar görmeye alıştık uzun zamandır. Mimiklerini kaybetmiş, üzüntüsü, kızgınlığı belli olmayan, gergin ifadeli, net ve duygusuz yüzler... Kadınlar için mutsuzluğun ilk göstergesi saç rengini değiştirmek ya da botoks oluyor.Zaman zaman vücudum için, zaman zaman yüzüme ufak tefek dokunuşları için kendisine güvendiğim bir doktor Mustafa Karataş. İlk hamileliğimde uzun süre emzirmiştim. Vücudumun toparlanmasında kendisinden destek istediğimde bana “emzirdiğiniz için şu an doğru zaman değil” dediğinde ona saygım arttı. Anlattıklarını bir de psikolojik açıdan değerlendirmek istedik. Psikolog Ayşe Yanık’la da konuştuk. Güzel olmak ve güzel kalmayı istemek her kadının hakkı elbette ama kendinden intikam alırcasına değil... Okuyun bakalım siz de kendinizi bulacak mısınız.

20.12.2016Magazin

Yazar Sonuçları

Doğum sonrası anne estetiği

Günümüzde tüm dünyada en popüler estetik operasyonlardan biri de “Doğum sonrası anne estetiği” ya da özellikle ABD'deki yaygın ismi ile “Mommy make over”. Tam tabiri ile anneyi tepeden tırnağa eski haline döndürme operasyonu.

15.01.2021

Bacak germe ameliyatıyla ilgili merak edilenler

Uyluk germe ameliyatı (bacak germe ameliyatı), uyluk (bacak) bölgesinde aşırı kilo alıp vermeler sonrası oluşan sarkıklıkların toparlanması için yapılan bir ameliyattır.

25.11.2020
Uzun boylu görünmenin kalıcı formülü

Uzun boylu görünmenin kalıcı formülü

Ülkemizdeki kadınların ortalama boyu 1.63. Erkek ortalaması 13 santim daha kısa. Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (TPRECD)’in geçen yılki son araştırmasına göre katılımcıların en çok yakındığı ilk üç konudan biri ise boylarının kısa olması. Bunun en önemli nedeni, boy uzama yaşının kadınlarda 16, erkeklerde 18 olmasıdır. 2 yıllık fark, erkeklerin daha uzun olmasını sağlamaktadır.

13.01.2019

Estetik Operasyonla Güzel Bacaklara Sahip Olmak Mümkün!

Daha ince bacaklar, ayak bilekleri ya da baldıra mı sahip olmak istiyorsunuz? Estetik cerrahinin size sunduğu imkanlar ile bu mümkün. Bacak estetiğinde kullanılan ameliyatlı ve ameliyatsız estetik ameliyatı türlerini sizler için Estetik, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk’e sorduk.

8.09.2016
Çarpık bacaklara estetikle son

Çarpık bacaklara estetikle son

Bacaklarında şekil bozukluğu olan kadınların son derece haklı bir hayali var: Uzun, simetrik, ince ve düzgün görünümlü bir bacağa sahip olmak.

19.10.2014

Parantez bacak

Bacakların ayrık yapıda olması, bacak içlerinin yeterince dolgun olmaması, kötü bir görüntüye neden oluyor. “O” harfine benzeyen bu açıklığı bacak içlerine yapılan yağ enjeksiyonlarıyla gidermek mümkün.

31.03.2013

Türk kadını estetiğe çok meraklı

Bu aralar sık İstanbul’a gidiyorum. Günü birlik. Son gittiğimde, doktorum Mustafa Karakaş’ın, iletişim danışmanı, Sıdıka Akkuş ile bir kahve içtim.

29.01.2011

Bacak estetiği

Düzgün bacaklara sahip olmak artık hayal değil.

16.05.2010

Kadınlar güzel bacaklar için estetik yaptırıyor

Düzgün bacaklara sahip olmak, kadınların hem kıyafetleri daha cesur taşımalarını sağlıyor hem de özgüvenlerini artırıyor.

24.01.2010

Güzel bacaklar kadının özgüvenini artırıyor

Kadınlar için düzgün bacaklara sahip olmak, kıyafetleri daha cesur taşımalarını sağlarken, özgüvenlerini de artırıyor.

4.06.2008

Ramazan’da formumuzu nasıl koruyabiliriz?

Ramazanda en çok sorulan sorulardan biri, “Formumu nasıl koruyabilirim?” Ramazan irademizi, nefsimizi sınayacağımız, içinde çok derin anlamları olan bir ay. Dolayısıyla sahurda çok yemek yiyeceğimiz, iftarda da ihtişamlı sofralarda ezan saatini bekleyeceğimiz “yeme-içmeye” odaklanılan bir dönem değil.

19.04.2021

Her kulüp yöneticisinin bakması gereken bir kare

BU fotoğraf 16 Haziran 2016 günü Şanghay’da bir otelin lüks salonunda çekildi.

27.02.2020
Popo düzleştiren kıyafetlere dikkat

Popo düzleştiren kıyafetlere dikkat!

Kadınların genç yaşlarda sürekli giydikleri düşük bel ve dar kıyafetler popo ve beldeki kadınsı estetik kıvrımları yok ediyor. Popoyu düzleştiriyor, erkeksi ve kalın bir bel simidi ortaya çıkarıyor.

7.05.2019

10 Soruda Obezite Cerrahisi Sonrası Estetik

Zayıflama ameliyatlarının sıklıkla yapıldığı şu günlerde, kilo verme sonrası bazı estetik sorunlar yaşanabiliyor. Post Bariatrik cerrahi dediğimiz bu operasyonlarla bireyler tam manasıyla hedeflerine ulaşabiliyorlar.Geçtiğimiz günlerde tam 70 kilo verdikten sonra, yaşadığı sarkma sorunları sebebiyle bana gelen hastam Ceren Saltoğlu’nu muayene ettim. Kendisi bana bir dolu soru sordu ve ben de bu soruları sizler için toparladım. Şimdi size 10 soruda obezite cerrahisi sonrası estetik ameliyatları anlatacağım.

2.10.2018

Doğum sonrası anne estetiği ile yenilenin

Anne olmak bir kadının hayatındaki en değerli ayrıcalıklardan biridir. En kıymetli varlığınızı 9 ay boyunca karnınızda taşıdıktan sonra vücudunuzda bir takım değişiklikler olması çok normal.

16.05.2017