GeriAlışveriş Türkiye'nin ilk yıkanabilir bebek bezi!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Türkiye'nin ilk yıkanabilir bebek bezi!

Türkiye'nin ilk yıkanabilir bebek bezi!

BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezleri'nin kullanımı çok kolay.

Bugünün yıkanabilir bebek bezleri eskiden kullanılan pamuklu bezlere benzemiyor. Yıkanabilir bezler oldukça geliştirildi ve günümüzde kullanımı tüm dünyada gittikçe daha fazla yaygınlaşıyor. Haksız yere değil, çünkü yıkanabilir bezlerin birçok avantajı var.

Klinilk bebek, çocuk ve genç sağlığı doktorları tarafından da önerilen BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezleri devrim yaratacak birçok özelliğe sahip. BabyNEO ile yıkanabilir bezler artık zahmetli bir iş olmaktan çıkıyor ve bebeğinize doğumundan itibaren en iyi korumayı ve maksimum rahatlığı sağlıyor.

İlk bakışta her ne kadar kullanımı kolay değilmiş gibi görünse de, annelerimizin ve anneannelerimizin kullandıkları alt bağlama bezleri ile karşılaştırıldığında BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezleri çok daha pratik, daha sağlıklı, daha fazla koruyucu ve sıvı tutucudur. Bebeğiniz, uzun çalışmalar, denemeler ve testler sonucunda özel olarak geliştirilmiş TPE patentli BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezleri ile kendisini daha rahat hissedecektir.

Kullan-at bezler, kullanım açısından daha pratik olduğu düşünülse de dev çöp dağları oluşturuyor ve bunların yok olması ya da yeniden değerlendirilmesi hemen hemen olanaksız hale geliyor. Ayrıca kullan-at bezlerin üretiminde çok miktarda hammadde ve enerji tüketilmekte. BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezleri'nin kullan-at bezler gibi kullanımı kolay, pratik modeli, sıvı sızdırmaz, yumuşak özel yapısı ile bebekler güvenle istedikleri gibi hareket edebilirler.

BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezleri sağlıklı olduğu kadar aynı zamanda sağlamdır. Yapılan uzun çalışmalar sonucunda, üretimde özel olarak geliştirilmiş malzemeler kullanılmaktadır. Bezler test edilip, yüksek ısıda defalarca yıkamaya dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir.

Bezlerinizi bir yıl boyunca her gün güvenle çamaşır makinanızda yıkayabilir, üstelik ileride ikinci bebeğinizde de kullanabilirsiniz.

False