GeriEtkinlikler Ramazan keyfini doyasıya yaşayın
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ramazan keyfini doyasıya yaşayın

Ramazan keyfini doyasıya yaşayın

Kentplaza’da on bir ayın sultanı ramazanın kendine has atmosferi…

Açıldığı günden itibaren Konya’nın sosyal yaşamına yepyeni bir renk getiren Kentplaza, ziyaretçileri için hazırladığı birbirinden güzel etkinliklerini ramazan ayında da sürdürüyor. 9 Temmuz günü Mehteran Gösterisi ile başlayan ve 7 Ağustos tarihine kadar her gün iftardan sonra hem çocuklar, hem de yetişkinler için ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan etkinlikler, unutulmaz anlara da sahne olacak.

Etkinlikler boyunca çocuklar için yüz boyama ve balon şovları düzenlenirken, sevimli miniklere tadına doyamadıkları pamuk şeker ve şerbet de hediye edilecek. Kentplaza’daki ramazan etkinlikleri bu kadarla da sınırlı değil. Mehteran Gösterisi’ni büyük bir ilgiyle izleyecek olan ziyaretçiler, iftardan yarım saat önce ve sonra gerçekleştirilecek Ney Dinletileri’nden de kendilerini alamayacaklar. İllüzyonist Babür’ün heyecan uyandıran gösterilerini gözlerini kırpmadan izleyecek olan ziyaretçiler, ramazanın olmazsa olmazı Hacivat ile Karagöz Gösterisi, Meddah ve Ortaoyunu ile de keyifli vakit geçirecekler. Kentplaza Hat ve Ebru atölyelerinin de ayrı bir renk katacağı etkinliklerin yanı sıra Şiir, Fasıl ve Tasavvuf Müziği Dinletileri ile de ramazan coşkusunu doyasıya yaşamak isteyenlerin Konya’daki tek adresi olacak.

Avm Mfi Partners tarafından yönetimi gerçekleştirilen Konya Kentplaza, sosyal yaşama yepyeni bir boyut kazandıran aktivitelerine yenilerini ekleyerek, hayata yepyeni renkler katmaya devam edecek.

False