EKSTRA
MENÜ

Ramazan Etkinlikleri

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.167 haberi bulunmuştur.

Ramazan Etkinlikleri Haberleri

Açık Hava Tiyatrosu Yaz Oyunları başlıyor

Açık Hava Tiyatrosu Yaz Oyunları başlıyor

Açık Hava Tiyatrosu Yaz Oyunları kapsamında, ilk olarak Ankara Devlet Tiyatrosu yapımı "Bizim Yunus" adlı oyun sahnelenecek ve 3, 4 ve 5 Haziran tarihlerinde saat 20.30’da İrfan Şahinbaş Sahnesi'nde izlenebilecek.

2.06.2021Keyif
Çocuklar için ramazan etkinlikleri

Çocuklar için ramazan etkinlikleri

Ramazan ayını çocuklarımıza anlatabilmek, o manevi duyguları yaşatabilmek için elimizden geldiğince etkinlikler yapabiliriz. Böylece çocuklara bu özel ayın bilincini aktarabiliriz. Montessori Eğitmeni Canan Yelken, çocuklarla ramazan ayında yapılabilecek aktivitelerden bahsetti.

Amasyada 156 yıllık gelenek bozulmadı

Amasya'da 156 yıllık gelenek bozulmadı

Amasya'da ramazan ayı boyunca iftar ve sahur saatlerinde tarihi Harşena Kalesi'ne çıkarak konser veren belediye bandosu, 156 yıllık geleneği bu ramazanda da devam ettirdi.

24.04.2020Gündem
2019da ünlüler geçidi yaşandı

2019'da ünlüler geçidi yaşandı

Her geçen yıl birbirinden görkemli uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapan İstanbul, 2019 yılında dünyaca ünlü isimleri ağırladı.

31.12.2019Keyif
Nerede o eski ramazanlar diyenler Amasyaya gelsin

'Nerede o eski ramazanlar diyenler Amasya'ya gelsin'

Tarihi ve kültürel değerleriyle "UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi"ne alınan, efsane aşıklar Ferhat ile Şirin'in yaşadığı topraklar olarak bilinen 'Şehzadeler şehri' Amasya, ziyaretçilerine farklı bir ramazan geçirmeyi vadediyor.

16.05.2019Seyahat
Yağmur altındaki konseri 15 kişi dinledi

Yağmur altındaki konseri 15 kişi dinledi

Bilecik'te Cumhurbaşkanlığı Klasik Türk Müziği Korosu sanatçısı Bekir Ünlüataer, yoğun yağmura rağmen Ramazan etkinlikleri kapsamındaki konseri iptal etmeyince, şarkılarını şemsiye altında bekleyen yaklaşık 15 kişilik bir kalabalığa seslendirdi.

11.05.2019Magazin
Yağmur altındaki konseri 15 kişi dinledi

Yağmur altındaki konseri 15 kişi dinledi

CUMHURBAŞKANLIĞI Klasik Türk Müziği Korosu sanatçısı Bekir Ünlüataer, Bilecik’te yağmurun azizliğine uğradı. Yağışa rağmen konserini iptal etmeyen sanatçı şarkılarını 15 kişiye seslendirdi.

11.05.2019Magazin
Antalyada sahur saat kaçta İl İl sahur saatleri

Antalya'da sahur saat kaçta? İl İl sahur saatleri

Antalya sahur saatleri, il merkezi ve ilçelerde ikamet eden birçok vatandaşın gündeminde yer almaya başladı. Turizm cenneti Antalya'da sahur saatleri, gecenin ilerleyen saatlerine doğru sorgulanmaya başlandı. Peki, Antalya'da sahur saat kaçta idrak edilecek? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

6.05.2019Gündem
Ercan’ın ışığı 18 bin TL’ye söndü

Ercan’ın ışığı 18 bin TL’ye söndü

RİZE’de iki yıl önce tiyatro oyunu öncesi ışık ayarını yapması için çıkarıldığı tavandan düşüp can veren 18 yaşındaki Ercan Yılmaz’ın ölümüne ilişkin yargılama bitti.

2.11.2018Gündem
Diyarbakır’da Ramazan Şenliği

Diyarbakır’da Ramazan Şenliği

Yenişehir Belediyesi’nin düzenlediği “Ramazan Etkinlikleri”, Diyarbakır halkından büyük ilgi gördü.

12.06.2018Keyif
Hayatının filmini çekecek

Hayatının filmini çekecek

Murat Kurşun, önceki akşam Bahçelievler’deki MetroPort AVM’de ramazan etkinlikleri kapsamında konser verdi.

4.06.2018Keyif

Yazar Sonuçları

Anneye bağlanmak

Araştırmalar, annelerimizle küçükken kurduğumuz güven bağının, hemen her konuda çok derin etkileri olduğunu ortaya koyuyor.

9.05.2021