GeriAlışveriş Kurt Seyit’in kostümleri İpekiş’ten!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kurt Seyit’in kostümleri İpekiş’ten!

Kurt Seyit’in kostümleri İpekiş’ten!
Abone Olgoogle-news

İlgiyle izlenen dizi için kumaşlar yeniden dokundu.

Kurt Seyit ve Şura dizisinin başarısının altında yatan sebeplerden biri de kostümlere gösterilen özen. 89 yılın tecrübesini günümüze taşıyan İpekiş tarafından özel olarak dokunan kostümler, dizide anlatılan dönemin ruhunu yansıtıyor.

Kurt Seyit ve Şura, son dönemin en iddialı yapımları arasında yerini aldı bile. Kostüm tasarımcıları, dönemin ruhunu yansıtabilmek amacıyla dizide butik üretim kumaşlara yer verdi. Bu süreçte, 89 yılın bilgi birikimini ve tecrübesini günümüze taşıyan İpekiş dizinin kumaş sponsorlarından biri oldu.

İpekiş, Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Kurt Seyit karakteri için artık üretimde olmayan kumaşları yeniden dokudu. 20. yüzyılın başlarında Rus Çarı’nın ordusunda görev yapan Türk subay Kurt Seyit’in askeri üniformalarının birçoğu o günün stili, doku yapısı ve görünüm özellikleriyle aynı olacak şekilde üretilen İpekiş kumaşları ile hazırlandı.

İpekiş’in güncel üretim tercihi Kurt Seyit’in kostümlerindeki gibi kalın yünlü kumaşlar değil, dört mevsim giyilebilen, cool wool ve inovatif yünlü takım elbiselik kumaşlar. İpekiş, katma değeri yüksek ürünleri ile kumaş sektörünü bir adım öteye taşımakla kalmıyor, yıllardır sanata verdiği destekle de adından söz ettiriyor.  

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle