GeriAlışveriş Kız Çocuklarına Pembe Ayakkabılar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kız Çocuklarına Pembe Ayakkabılar

Kız Çocuklarına Pembe Ayakkabılar

KicKers'ın 2011 Yaz Koleksiyonu!

Kız çocuklarının en sevdiği pembe renkli çeşit çeşit ayakkabılar, KicKers 2011 Yaz Koleksiyonu'nda. Hem şıklığı hem de rahatlığıyla dikkat çeken bu ayakkabılara kız çocukları bayılacak.

KicKers, farklı zevklere seslenen tasarım ve modellere yer verdiği yeni koleksiyonunda kız çocukların çok sevdiği pembe rengi ön plana çıkartıyor. Duyguların ve sevginin rengi olan pembenin, kendine özel enerjisi ile hayallerin pekişmesinde de etkili olduğu biliniyor. Böylece KicKers, hayal dünyasına ve ayakkabı modasına ilk adımlarını atarken minik kızları yalnız bırakmıyor. Koleksiyonda 2 yaşından 12 yaşına kadar tüm kız çocuklar için alternatifler bulunuyor. 

KicKers ayakkabılarda şıklık kadar dayanıklılık ve esneklik de önemli özellikler arasında. KicKers, şıklığa verdiği önemi rahatlığa da gösteriyor. Bu anlayış, özellikle ayakların gelişmekte olduğu çocukluk döneminde büyük önem taşıyor. Dikkatle ve özenle tasarlanan KicKers ayakkabılar, ayak çevresinin doğal şekliyle mükemmel uyum sağlıyor. KicKers’lar; kusursuz esnekliği, ayağın kolay ve serbest hareketini sağlaması ile çocukların ayak gelişimine de katkıda bulunuyor. Ayakkabının topuğu kavrayan arka kısmı ayağı destekliyor, taban ise ayağı mükemmel şekilde sarıyor ve ayağın yerle temasında oluşan basıncı azaltıyor.

www.kiskers.com

False