GeriAlışveriş Keskin Color’dan “Frozen” koleksiyonu!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Keskin Color’dan “Frozen” koleksiyonu!

Keskin Color’dan “Frozen” koleksiyonu!
Abone Olgoogle-news

Miniklerin kalbinde çok özel bir yere sahip olan karakterler...

50 yıllık deneyimi ile kırtasiye sektörünün öncü kuruluşları arasında yer alan Keskin Color’ın “Frozen” filminin karakterleri ile süslü ürünleri ile rengarenk bir eğitim sezonu kızları bekliyor.

Walt Disney’in, orijinal ismi Frozen olan ancak ülkemizde Karlar Ülkesi adıyla gösterime giren müzikal animasyon filminin çok sevilen karakterleri; Karlar Kraliçesi Elsa, onu becerikli ve cesur kız kardeşi Anna ile dünyanın en dost canlısı kardan adamı Olaf, şimdi Keskin Color’ın kırtasiye ürünlerinde çocuklarla buluşuyor.

Keskin Color’dan “Frozen” koleksiyonu

Okuldaki maceralarında çocuklara arkadaş!

Defter, resim defteri, kutu dosya, resim çantası, bloknot ve ders programlı defter etiketinin de aralarında bulunduğu birçok ürün ile okul alışverişi çok daha keyifli bir hale geliyor. Miniklerin kalbinde çok özel bir yere sahip olan karakterler, okuldaki maceralarında çocuklara arkadaş olmaya geliyor. Keskin Color, lisanslı “Frozen” koleksiyonu ile okul alışverişinde sınırsız seçenekler sunarken üstün kalitesini ise ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO14001 belgeleri ile güvence altına alıyor. Firmanın portföyündeki ürünlerin tamamı, tüm sağlık testlerinden geçirilerek kullanıma hazır hale geliyor.

Keskin Color’ın “Frozen” koleksiyonu, tüm seçkin kırtasiyelerde ve zincir mağazalarda sizleri bekliyor.

Keskin Color’dan “Frozen” koleksiyonu


  

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle