GeriEtkinlikler Kanz ile kombinasyonunu yarat
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kanz ile kombinasyonunu yarat

Kanz ile kombinasyonunu yarat

Moda çekiminin yıldızı ol!

Kanz 2012 ilkbahar/yaz koleksiyonu ile kendi kombinasyonunu yaratanları Kanz ve S&D mağazalarında hediyeler bekliyor. Çocuk modasının öncü markası Kanz’ın Facebook sayfasında kendi kombinasyonunu yaratanlar anında özel indirimler ve hediyeler kazanıyor. En beğenilen kombinasyonu yaratanlar ise Kanz moda çekimine katılma şansı yakalıyor.

Acaba bu eteğin üzerine hangi bluzu giysem? Bu pantolonla bu tunik birbirine uydu mu? Kendiniz ve çocuğunuz için güzel kombinasyonlar hazırladığınızı düşünüyorsanız, Kanz 2012 ilkbahar yaz koleksiyonu ile yaratıcılığınızı konuşturmanın tam zamanı.

Kanz Türkiye Facebook sayfasındaki kampanyaya katılarak, Kanz ve S&D mağazalarında bulabileceğiniz birbirinden renkli ve eğlenceli ilkbahar yaz bebek çocuk ürünlerini inceleyip kendi kombinasyonunuzu yaratabilirsiniz. 1 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında her hafta en beğenilen 5 kombinasyon sahibine, kendi yarattığı kombinasyonlar hediye edilecek. Her hafta en beğenilen 15 kombinasyonu yaratanlar kombinasyonunu % 50 indirimli alabilecek. Kampanyaya katılan herkes Kanz ve S &D mağazalarında kendi kombinasyonu için gereçli olacak % 10 indirim kazanacak.

Kanz ile kombinasyonunu yarat

Çocuğunuz Kanz Moda Çekimi’nin yıldızı olacak!


Kanz Türkiye Facebook sayfasındaki ‘Kombinasyonunu Yarat’ kampanyasına katılıp her hafta en beğenilen 5 kombinasyon arasına girmeyi başaranlar, aynı zamanda ALL, forkids dergisinde Kanz Moda Çekimi sayfalarında yer alma şansı yakalayacak. Beş hafta sürecek etkinlik sonunda finale kalan 25 kombinasyon sahibi arasından, Kanz ve ALL, forkids dergisi jürisi tarafından seçilecek 10 çocuk, moda çekimine katılarak kendi kombinasyonlarıyla dergi sayfalarını süsleyecek.

Ayrıntılar www.kombinasyonunuyarat.com adresinde ve Kanz Türkiye Facebook sayfasında...

www.facebook.com/kanzturkiye

blog.kanz.com.tr

www.kanz.com.tr 

False