GeriEtkinlikler Gratis’ten Çocuklara Resim Yarışması
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gratis’ten Çocuklara Resim Yarışması

Gratis’ten Çocuklara Resim Yarışması

Hünerli çocuklar yarışacak.

7-14 yaş arası çocuklar için çok eğlenceli bir resim yarışması geliyor. Gratis’in hazırladığı ve “En Mutlu Anını Paylaş” temalı resim yarışmasında çocuklar en mutlu anlarını çizerek yarışacaklar.

Jüri üyelerinin seçeceği yarışmacılar, birbirinden değerli hediyelerin sahibi olacaklar. 23 Nisan neşesinin ikiye katlanacağı Gratis Resim Yarışması’nda birinci; IPad, ikinci; oyun pakedi hediyeli Play Station3, üçüncü ise yeni Ipod Nano kazanacak.

15 Nisan 2011 tarihine kadar, size en yakın Gratis mağazasına çizdiğiniz resmi, katılım formunuzla getirerek sizler de yarışmaya katılabilir; en mutlu anınızın gerçeğe dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

Yarışma sonuçları, 30 Nisan 2011 tarihinde Gratis Profilo AVM mağazasında, düzenlenecek ödül töreni ile açıklanacaktır.

Katılım Koşulları

Yarışmaya yalnızca 7-14 yaşları arasındaki öğrenciler katılabilir. Her katılımcı sadece tek bir eserle yarışmaya katılabilir. Katılımcılar, velileri tarafından 15 Nisan 2011 tarihine kadar Gratis mağazalarında kayıtlarını gerçekleştirilecektir.

Resimler için boyut: A3 (29,7x42 cm). Resimler paspartusuz olacaktır. (Çerçevelenmeyecek ve etrafı süslenmeyecektir.) Suluboya, sentetik boya, yağlı boya, silinmez (çıkmaz) ispirtolu kalemler, ince uçlu keçe kalem, yumuşak tükenmez kalem, pastel boya, çini mürekkebi kullanılabilir. 

False