GeriEtkinlikler Fikir Yumağı Tasarım Yarışması başlıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fikir Yumağı Tasarım Yarışması başlıyor

Fikir Yumağı Tasarım Yarışması başlıyor

"Yaratıcılık benim yumağımda var" diyenler için...

El örgü ipliği sektörünün öncü firmalarından Kartopu Tekstil A.Ş., sosyal medyada yepyeni bir tasarım yarışmasına imza atıyor. Yaratıcı fikirlerin ve el becerisinin ödüllendirileceği Fikir Yumağı Tasarım Yarışması başvuruları 30 Ocak 2012’de başlıyor.

“Fikir Yumağı Tasarım Yarışması” ile Kartopu, sadece örgü severlerin değil tasarım ve sosyal medya meraklılarının da ilgisini çekecek bir yarışma düzenliyor. Yarışmaya katılanlar ister hayal güçlerini kullanarak rengarenk yünleri akla hayale gelmeyecek tasarımlara dönüştürecekler, ister “örülmüş şey değil” dedirtecek giysi ve aksesuarlar yaratacaklar.

Yünle tasarım dünyasını 1 düz 1 ters edecek kadar iddialı ve yaratıcı olan herkesin katılımına açık olan yarışmada beğenilen tasarımlar Facebook kullanıcıları tarafından oylanabilecek. Oylamaya Facebook'tan katılanları sürpriz hediyelerin beklediği yarışmanın birinci, ikinci ve üçüncüsü; özel jüri tarafından seçilecek.

Birincinin 10.000 TL, ikincinin 5.000 TL ve üçüncünün 3.000 TL ödül kazanacağı yarışma, 30 Ocak 2012 tarihinde başlayacak ve 26 Mart 2012 tarihinde sonuçlanacak.

Katılımcılar fikiryumagi.com adresine girerek başvuru yapabilecekler.

False