GeriAlışveriş Camdan gelen sağlık kettle ile buluştu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Camdan gelen sağlık kettle ile buluştu

Camdan gelen sağlık kettle ile buluştu

Kaynatma gücü, çıkarılabilir ve yıkanabilir filtresiyle kaliteyi yaşayın!

Mutfaklarda hızlı ve pratik olmak için her zaman küçük yardımcılara ihtiyaç vardır. Emsan Feel Steel Cam Kettle, suyu kısa sürede kaynatma özelliği sayesinde mutfakta pratiklik sunarken, şık görüntüsüyle tezgahların en güzel yerinde taht kuruyor.

Tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda işlevsel ürünleri şıklıkla buluşturan Emsan, camdan gelen sağlığı ve temizliği Feel Steel Cam Kettle’a taşıdı. Feel Steel Cam Kettle; 1.7 lt kapasitesi, gizli rezistansı, su seviye göstergesi ve üstün performansıyla fark yaratıyor. 360 derece dönebilen kablosuz kullanımı ve tek elle kolayca açılabilen kilitli kapağı ile kolay kullanım sunan cam kettle, paslanmaz çelik kapağı ve cam gövdesiyle uzun yıllar tezgahlardaki yerini koruyacak.

SUSUZ ÇALIŞMIYOR

Su kaynadığında, aşırı ısınma ve susuz çalışmaya karşı otomatik kapanma özelliğiyle Emsan Feel Steel Cam Kettle mutfaklarda güvenle kullanılıyor. Feel Steel Cam Kettle’ın 2200 watt kaynatma gücü, çıkarılabilir ve yıkanabilir filtresiyle Emsan kalitesinin ayrıcalığını yaşayın.

False