GeriEtkinlikler Arı Maya çocuklarla buluşuyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arı Maya çocuklarla buluşuyor

Arı Maya çocuklarla buluşuyor
Abone Olgoogle-news

Next Level AVM’nin çocuk karnavalı 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşatacak.

Next Level AVM, çocuk karnavalı ile sevimli çizgi film karakteri Arı Maya’yı çocuklarla buluşturuyor. 19 – 27 Nisan tarihleri arasında Ankara’da ilk kez gerçekleşecek Arı Maya Çocuk Karnavalı, hem 23 Nisan hem de bahar coşkusunu yaşatacak keyifli dakikalar sunuyor.

AVM MFI Partners tarafından yönetilen Next Level AVM’de 19 – 27 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek Arı Maya Çocuk Karnavalı ile çocuklar baharı karşılayacak. Next Level AVM Podyum Kat’ta kurulacak Arı Maya Çocuk Karnavalı’nda, çocuklar Arı Maya ile çiçek ekme, sek sek oyunu, hedef vurma ve Arı Maya ile dans etme şansını yakalayacak. Çiçeklerle taç yapımını da öğrenecek çocuklar yaptıkları taçlar kendilerine hediye edilecek. Hikâyesi ile çocuklara doğanın tüm güzelliklerini anlatan ve sevdiren Arı Maya ile fotoğraf çektirme imkânına da sahip olacak çocuklar, karikatürist sanatçısının çizimleriyle de keyifli anlarını unutulmaz kılabilecek.

Next Level AVM’de 19 – 27 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek Arı Maya Çocuk Karnavalı’nda 12.00 – 18.00 saatleri arasında düzenlenecek. Yaklaşık bir saat süren ve 35 çocuğun yer alacağı etkinliklere katılmak isteyenler Arı Maya standına gelerek, katılabilecekleri saatle ilgili rezervasyon yaptıracak.

Sürpriz şovlarla keyifli bir hafta geçirecek çocuklar Next Level AVM Podyum Kat’ta kurulacak, pamuk şeker, popcorn ve meyve stantlarında en sevdikleri tatları denerken, dileyenler ise balonlarla süslü alanda özgürce eğlenebilecek.

Tarih: 19 – 27 Nisan 2014

Saat: 12.00 – 18.00

Yer: Next Level AVM, Ankara

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle