MENÜ

Saç Şekli

Saç Şekli ile ilgili tüm haberleri, son dakika Saç Şekli haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Saç Şekli haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 625 Saç Şekli haberi bulunmuştur.

Saç Şekli Haberleri

Seksi bakışlarınla büyüle

Seksi bakışlarınla büyüle!

'Seksi bakmak' tanımlaması artık bir hayal değil... Makyajın, bütünüyle de güzelliğin adeta odak noktası olan gözler, kadının yaşını da ele veren en belli başlı unsurlar arasında... O halde? Üzerine daha fazla eğilmekte fayda var!

Başkaları bizleri nasıl görüyor

Başkaları bizleri nasıl görüyor?

Beynin bir yüzü tanıması için 170 milisaniye yetiyor. Görünüşte son derece basit görünen bu işlemin gerisinde aslında son derece hassas bir mekanizma söz konusu. Bunu üç oyunla gösteriyoruz.

15.09.2006Spor
Meisliler, saç kestirmek için bile Kaş’a geliyor

Meisliler, saç kestirmek için bile Kaş’a geliyor

Kaş ve 1.3 km uzaklıktaki Meis Adası, Türk-Yunan yakınlaşması konusunda ilginç bir örnek. 250 nüfuslu Meis Adası sakinleri hemen hemen tüm ihtiyaçlarını Kaş’tan karşılıyor. Meis’te berber olmadığı için, saç kestirmeye Kaş’a geliyorlar. Meisliler’in saç kestirebileceği ikinci adres ise Rodos. Ancak, onlar daha çok Kaş’ı tercih ediyor.

14.09.2006Ekonomi
Sinirlenirsem fena yaparım

Sinirlenirsem fena yaparım

Hırvat kaleci, en riskli yerde oynadığını belirterek, "Sinirlenirsem, herkesi sinirli yaparım. O nedenle sakin olmalıyım. Benim ülkemde de kalecilere ’Deli’ derler" dedi.

1.09.2006Spor
Yedi yıl sonra albüm

Yedi yıl sonra albüm

Kızı Tuğçe'yi evlat edindikten sonra müziğe ara veren Sibel Alaş, yedi yıl sonra yepyeni bir albümle geri dönüyor. 1.5 yıldır üzerinde çalıştığı, ama geçirdiği beyin rahatsızlığından dolayı ertelemek zorunda kaldığı "Carpe Diem-Günü Yakala" adlı albümü 18 Nisan'da piyasada olacak."Sanki aradan 20 yıl geçmiş gibi. Piyasaya alışmam zaman alacak" diyen sanatçı, Türkiye'nin en iyi söz yazarlarından biri olacağını belirtiyor.

19.05.2006Kelebek
Güzelliğinizle herkesi büyüleyin

Güzelliğinizle herkesi büyüleyin!

Bir davete katılacaksınız ve zamanınız dar. Aşağıdaki minik hilelerle ile şipşak güzelleşip, katıldığınız özel davetin en güzel kadını siz olabilirsiniz. Bunun için uygulamanız gereken tek şey, sistemli bir bakım programı.

1.05.2006Makyaj
İmaj her şeydir

İmaj her şeydir

Uzun süredir iş arıyordunuz ve sonunda şans yüzünüze güldü.

13.04.2006İyi Yaşam
Peruk takmak, saç ektirmek caiz

Peruk takmak, saç ektirmek caiz

Eskişehir Müftüsü Abdullah Ceyhan, zorunlu olmadıkça estetik ameliyat yaptırılmaması gerektiğini belirterek, “Doğal güzelliğin üzerinde güzellik aramak dinen caiz değildir” dedi.

18.02.2006Kelebek
Aklınıza gelmeyen başınıza gelmesin

Aklınıza gelmeyen başınıza gelmesin

Sağlıklı yaşamak için elinizden geleni yaptığınızı söyleyebilirsiniz. Fakat bazen aklınızın köşesinden bile geçmeyen öyle sorunlar gelip sizi bulur ki, şaşırır kalırsınız. Bu tür sorunlara karşı hazırlıklı olmak şart.

11.12.2005Kelebek
Mutfakta şefle baş başa yemek

Mutfakta şefle baş başa yemek

Önce ABD’de başladı, sonra Avrupa’ya sıçradı. Son bir yıldır da Türkiye’de. Chef’s Table deniliyor. Türkçesi, Şefin Masası. Nedir şefin masası derseniz, cevabı şöyle: Büyük otel ve restoranlarda Executive Chef olarak tanımlanan başaşçılar, mutfaklarında size özel yemek yapıyorlar. Mutfakta en fazla 10 kişilik bir masa hazırlanıyor ve masanın karşısına geçen büyük şef, servisini de kendisi yapıyor. Siz ve şef baş başa. Ödenecek para mı? Tabii ki, restoran kısmındakinin kat kat fazlası.

19.11.2005Kelebek
Bu güzel adada eğlence çok ama rüzgarı olmasa çekilmez

Bu güzel adada eğlence çok ama rüzgarı olmasa çekilmez

Kaya Demirer (36), İstanbul’daki eski ismiyle G by Karaf, yeni adıyla sadece Karaf ve Niş restoranlarının sahibi ve işletmecisi. İlk restoranı olan Karaf’ı eşiyle birlikte 1993 yılında Bodrum’da açmış gerçek bir yemeksever. İyi yemek garantiyse, sadece onun için bile yolculuğa çıkabiliyor.

25.09.2005Seyahat
Belediyeden, öğrencilere ilmihal kitabı

Belediyeden, öğrencilere ilmihal kitabı

SAMSUN'daki Gazi Beldesi Belediye Başkanı AKP'li Süleyman Kaldırım’ın önsöz yazdığı ve ilköğretim okulu öğrencilerine bedava dağıtılan 190 sayfalık ‘Muhtasar İlmihal’ adlı kitapta çocuklara dini kurallar anlatılıyor.

14.09.2005Gündem
Bizi esas zehirleyen gözle görülmeyen toz parçacıkları

Bizi esas zehirleyen gözle görülmeyen toz parçacıkları!

Biz bugüne kadar iri toz parçacıklarıyla uğraşıp duruyor ve esas onların insanları zehirlediğini sanıyorduk; evet ama daha inceleri de çok tehlikeli: Özellikle de 0,1 mikrometreden daha küçük olan parçacıkların en tehlikeli olduğu ortaya çıktı.

19.08.2005Spor
Güneştir yakar

Güneştir yakar!

Korunmak gerektiğini hepimiz bilir, yine de her yaz özellikle ilk güneşe çıkışımızda dozajı ayarlayamayız. Biz tehlikelerin altını bir kez daha çizelim, gerisi size kalmış.

15.08.2005Kişisel Bakım
Kadına şiddet evliliğin ilk günlerinde başlıyor

Kadına şiddet evliliğin ilk günlerinde başlıyor

Ankara’da 3 çocuk annesi Rabiye Özdemir’e 14 yıllık eşi tarafından uygulanan şiddet, kadına yönelik şiddetin hala devam ettiğini gözler önüne seriyor.

8.08.2005Gündem
Yeni bir sanayi devrimi Nanoteknoloji

Yeni bir sanayi devrimi Nanoteknoloji

Bir düşünün, beynin kılcal damarları inceliğinde bir ya da birkaç nanorobotun bedeninizde dolaştığını, burnunuzun içinde, damarlarınızda. Bu gezinti sırasında normal işlevini görmeyen bir organa rastladıklarına ya da bir sorunla karşılaştıklarında derhal gerekli müdahalede bulunduklarını, virüsleri öldürüp, hücreleri onardıklarını.

30.07.2005Gündem
2 türban, 1 değil 2 de ‘ne o, ne o...’

2 türban, 1 değil 2 de ‘ne o, ne o...’

Hukukçu Kezban Hatemi’nin ‘Emine Erdoğan’ın başına taktığı türban değil, tipik bir başörtüsüdür’ yorumu modacıları karşı karşıya getirdi. Neslihan Yargıcı ve Dilek Hanefi, Emine Hanım’ın başına taktığı örtünün başörtüsü değil kesinlikle türban olduğunu söylüyor. Cengiz Abazoğlu başörtüsü, Fevziye Çamer ve Vural Gökçaylı ise ‘İkisi de değil’ yorumunu yaptı.

24.06.2005Gündem
Erdoğan modacıları böldü

Erdoğan modacıları böldü

Hukukçu Kezban Hatemi’nin ‘Emine Erdoğan’ın başına taktığı türban değil’ şeklindeki yorumu modacıları böldü. Bazı modacılara göre Erdoğan'ın kullandığı ne başörtüsü ne türban.

24.06.2005Kelebek
Bu modanın adı ‘Alice bandı’

Bu modanın adı ‘Alice bandı’

Son günlerde Hollywood caddelerinde, başına bant bağlamamış bir kadına rastlamak çok zor. Bu bantların bir de adı var: ‘Alice Bandı!’

17.04.2005Kelebek
MEDYADAN Magazinimtrak

MEDYADAN Magazinimtrak

Carre Otis’e sordukları soruya bak - Kaya Çilingiroğlu ‘YOGİ’ olmuş – Türkiye’ye birlik ve beraberlik çağrısı yapmışlar – Hem Yaşam Boyu Başarı ödülü ver, hem de ödül vermek için üste para – Yogi Çilingiroğlu röportajından bir iki alıntı – Sahi otostop yapan ceset evine gitti mi acaba – Ben de seksi iç çamaşırı markası olmak istiyorum – Yeliz Yeşilmen artık aptal sarışın değilmiş, saçını boyatmış... ve sair magazin alıntıları

17.04.2005Kelebek
Üniversitede okumak için başımı açarım

Üniversitede okumak için başımı açarım

20 yaşındayken kendi isteğiyle örtünen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Gürtuna’nın eşi Reyhan Gürtuna, "Bu kavga artık bitsin" diyerek, türban sorununa çözüm yolları geliştirdi.

6.03.2005Kelebek
İki ayrı kardeş grubu birleşti bir pop rock grubu doğdu

İki ayrı kardeş grubu birleşti bir pop rock grubu doğdu

Hikaye ilginç: İki ayrı kardeş grubu var. Berke ve İlke Hatipoğlu bir tarafta, Doğan ve Güneş Duru bir tarafta. Herkes kardeşiyle gül gibi geçinirken bir gün tanışıyorlar ve birlikte çalmaya başlıyorlar.

4.03.2005Kelebek

Yazar Sonuçları

Güzel ve sağlıklı saçların sırrı; Düzenli bakım

Hem güzel hem de sağlıklı saçlara sahip olmak, biz kadınların en büyük hayali...

8.09.2006

İşte 2006 yazı saç trendleri

Moda ve stil yaratıcılarına öncülük eden markalardan biri olan Wella’nın, 2006 trendleri belli oldu.

14.05.2006

Pirinç deyip geçmeyin

Küçücük bir pirinç tanesinin aslında ne kadar büyük mucizeler yarattığını biliyor musunuz?

24.01.2006

Jet-lag masajı

Denizaşırı uçak yolculuklarından sonra meydana gelen saat farkı uyumsuzlukları, stres ve yorgunluklar ‘jet-lag’ masajı ile gideriliyor.

13.12.2005

Kışa sağlıklı saçlarla girelim

Havalar giderek soğuyor. Yazın güneşin, denizin ve kumun olumsuz etkilerine maruz kalan saçlarımız şimdi de kış mevsiminden nasibini alacak.

16.10.2005

Saçlarda volum modası

Bu yazın önemli trendlerinden biri olan ‘Volüm’ saçlarda da kendini iyiden iyiye hissettiriyor. Eğer siz de saçlarınızın olduğundan daha hacimli ve dolgun görünmesini istiyorsanız, önerilerimize kulak verin.

8.05.2005

İtalyan lezzeti

"Her peynirin arkasında, yeşili farklı olan bir mera vardır, farklı bir göğün altında" Bu sözler "peynir" dendiğinde akla gelen ilk ülkelerden biri olan İtalya’nın ünlü yazarlarından Italo Calvino’ya ait.

3.05.2005

Üniversitede okumak için başımı açarım

Reyhan Gürtuna, eski İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ali Müfit Gürtuna’nın 25 yıllık eşi. Kendisi Yalova doğumlu, anne ve babası ise Rize’nin Güneysu ilçesine bağlı Başköy’den.

6.03.2005