GeriSaç Tarzınızı Saçınız Belirlesin!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tarzınızı Saçınız Belirlesin!

Tarzınızı Saçınız Belirlesin!

"Yüzyıllardır kadınların tarzını en iyi şekilde yansıtma yöntemi saçlarıdır. Bazen rengi ile bazen kesimi ile insanı bambaşka birine dönüştürebilir. Bu nedenle kadınların tarzını belirlemedeki en büyük kriterlerden biri saçlarıdır."

DALGALI SAÇLAR

Hafif dalgalı her zaman sizi bakımlı gösterir. Saçınız sağlıklı ve dolgun durur. Hem günlük tarzını hem de özel günlerdeki kıyafetlerinizi tamlayan bu saç modeli saçınızın rengini bile daha havalı gösterecektir.

 Tarzınızı Saçınız Belirlesin

KIVIRCIK SAÇLAR

Bakımı zor görünümü harika olan bu saç şekli her zaman revaçta. 80’li yıllarda perma ile herkesin gönlüne taht kuran bu model hala çok seviliyor. Saçlarınızın doğal görünümü kıvırcık ise siz de şanslı insanlardansınız demektir.

Tarzınızı Saçınız Belirlesin

SALAŞ TOPUZLAR

Evde otururken rastgele yaptığımız topuzlar, asla dışarı çıkarken yaptıklarımız kadar güzel olmaz. Bu nedenle dışarı çıkarken de rastgele toplayın salaş şık bir saç modeli oluşturun. Topuzun bazı yerlerinden bir tutam saçınızı dışarı çıkarın böylece saçınız daha şık duracaktır.

Tarzınızı Saçınız Belirlesin

KAKÜLLÜ KISA SAÇLAR

Kakül, alın genişliğini saklayan en şık maskedir. Hem modern hem de güzel bu model asla eskimeyecek. Geniş alınlı ve ufak yüzlü insanlarda gerçekten çok güzel duruyor. Eğer kakül bırakmaya cesaret edemiyorsanız takma kaküllerle nasıl duracağına bakmalısınız.

Tarzınızı Saçınız Belirlesin

PİXİE SAÇLAR

Maskülen tavrınızı dişiliğiniz ile ortaya koymak istiyorsanız bu saç modeli tam sizin tarzınız. Aşırı doğal ve havalı olan bu model ile gözler sizin üzerinizde olacak. Günlük yaşantınız ve en özel anlarınızda saçınızı hafif dağınık bırakarak doğal bir şıklık yakalayabilirsiniz.

False