MENÜ

Kizilcahamam

Kizilcahamam ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kizilcahamam haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kizilcahamam haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 4.172 Kizilcahamam haberi bulunmuştur.

Kizilcahamam Haberleri

Liselilere savaş uçağında eğitim

Liselilere savaş uçağında eğitim

Eskişehir'den Ankara'nın Kızılcahamam ilçesine getirilen F-4 savaş uçağı Şehit Hakan Gülşen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin eğitiminde kullanılacak.

1.02.2018Eğitim
Bilişim sektöründeki yeni trendler

Bilişim sektöründeki yeni trendler

“Siber Güvenlik ve Sürdürülebilir Çözümler”in ele alındığı “Netcom Akademi Zirve 8” etkinliğinin sponsorluğunu üstlenen Huawei’nin Kurumsal İş Çözümleri Ülke Müdürü Serdar Yokuş, bilişim sektöründeki yeni trendleri anlatarak, sektöre ilişkin uzun vadeli ön görülerini paylaştı.

1.02.2018Teknoloji
Suyla gelen sağlık ve güzellik

Suyla gelen sağlık ve güzellik

Sağlıklı olmak, stresten uzak yaşamak, beden ve zihni mümkün olduğunca dinlendirmek, genç kalmak, güzelleşmek... Tüm bunlar çağımız insanının şiddetle ihtiyaç duyduğu unsurlar. Termal kaynaklar ve suyla ilgili bakım ünitelerinin yer aldığı SPA merkezleri ise bu ihtiyaçların en kolay karşılık bulduğu yerler. Son dönemlerde tüm dünyada kabul gören; doğaya dönüş, organik besinlerle beslenme, doğal yöntemlerle tedavi gibi eğilimler, sağlık turizminin gelişmesinde önemli rol oynuyor. Termal kaynaklarıyla hem Türkiye’den, hem de yurt dışından binlerce turisti ağırlayan tesislerimiz, gelişmiş merkezleriyle misafirlerine sesleniyor.

23.01.2018Seyahat
Muhalefetten tam destek

Muhalefetten tam destek

‘Zeytin Dalı’ harekâtıyla ilgili hem CHP hem MHP’den hükümete destek geldi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Bilinsin ki, milliyetçi - ülkücü hareket ihtiyaç hasıl olursa Afrin’in boğazına çökecektir” derken, CHP Sözcüsü Bülent Tezcan da “Şanlı ordumuz önemli bir harekâta girişmiştir. Bu harekâta desteğimiz tamdır. Bir an önce başarıya, hedefine ulaşmasını arzu ediyoruz” mesajı verdi.

21.01.2018Gündem
Devlet Bahçeliden son dakika açıklamaları

Devlet Bahçeli'den son dakika açıklamaları

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Kızılcahamam'da düzenlenen MYK toplantısının ardından basın toplantısı düzenledi. Bahçeli, "Terör örgütü PYD/PKK'ya, Afrin'in tabut, arkasından sırayı alacak Münbiç'in mezar olması yegane ve sonuna kadar desteklediğimiz milli hedeftir" dedi.

21.01.2018Gündem
‘Allah ordumuzu muvaffak etsin’

‘Allah ordumuzu muvaffak etsin’

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Afrin harekâtının sahada fiilen başladığını duyurmasının ardından, “Operasyon ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olsun. Allah ordumuzu muvaffak etsin” değerlendirmesini yaptı. Afrin operasyonunun yapılmasını destekleyen Bahçeli de “ABD, 4 bin TIR’ı bir yerden alıp oraya getiriyor ise bizimkiler de 105’lik obüslerle bir yerden girsinler” ifadelerini kullanmıştı.

20.01.2018Gündem
Son dakika... Bahçeliden Afrin operasyonuna ilk yorum

Son dakika... Bahçeli'den Afrin operasyonuna ilk yorum

MHP Genel Başkanı, fiilen başlayan sınır ötesi operasyon için "Allah ordumuzu muvaffak etsin" dedi.

20.01.2018Gündem
Savaş uçağını görenler şaşırdı

Savaş uçağını görenler şaşırdı

Kızılcahamam Şehit Hakan Gülşen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin eğitiminde kullanılmak üzere Eskişehir 1. Hava İkmal Komutanlığından alınan F-4 savaş uçağı, karayolu ile Kızılcahamam’a getirildi.

18.01.2018Gündem
Milli parka Diyanet merkezi

Milli parka Diyanet merkezi

Diyanet İşleri Başkanlığı, Ankara Soğuk Su Milli Parkı içindeki 10 bin 758 metrekare arazi üzerine eğitim merkezi kuracak. Merkez içinde 1200 metrekarelik restoran, 250 kişilik konferans salonu yer alacak. 8 katlı planlanan tesiste 10 adet süit oda, havuz, 220 yatak kapasitesi, sığınaklar ve kapalı otoparklar da olacak.

16.01.2018Gündem
Nesli tükenme tehlikesindeki Kara Akbaba çoğalıyor

Nesli tükenme tehlikesindeki Kara Akbaba çoğalıyor 

Türkiye'de nesli tükenmekte olan Kara Akbaba, geçtiğimiz yıllarda yapılan bir çalışma ile koruma altına alınmıştı. Kızılcahamam ormanlarında neslini yaşatmak için başlatılan çalışma sayesinde akbabaların nesli tükenmekten kurtarıldı.

14.01.2018Gündem
11 ayda 137 bin konut satıldı

11 ayda 137 bin konut satıldı

Kentsel dönüşüm projelerinin yanı sıra yeni markalı konut, ofis ve alışveriş merkezi projeleriyle dikkat çeken Ankara’da konut satışları artıyor. Başkentte 11 ayda 137 bin 693 konut satıldı. 9 ayda yaklaşık 89 bin konut için de ruhsat verildi.

28.12.2017Ekonomi
Ankara için tehlike çanları çalıyor

Ankara için tehlike çanları çalıyor

ANKARA'nın su ihtiyacını karşılayan 7 barajın doluluk oranı yüzde 20.74'e geriledi. Kavşakkaya, Akyar ve Elmadağ Kargalı barajlarında ise su tamamen tükenme noktasına geldi.

13.12.2017Gündem