MENÜ

Gökhan Kimsesizcan

Gökhan Kimsesizcan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Gökhan Kimsesizcan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 64 Gökhan Kimsesizcan haberi bulunmuştur.

Gökhan Kimsesizcan Haberleri

Ben 35 yıl Metin’i beklemişim

Ben 35 yıl Metin’i beklemişim

Adriana Lima, Metin Hara’yla aşkı hakkında ilk kez konuştu. Dünyaca ünlü Brezilyalı top model, “reklam ilişkisi” yaşadıkları iddiasına da yanıt verdi.

13.7.2017MagazinHürriyet Yazarı
Şu Celale bir sık

'Şu Celal'e bir sık'

“İçerde” dizisi unutulmayacak bir finalle ekranlara veda etti. Bilet geliri Mika-Der İçerde Rehabilitasyon Merkezi’ne bağışlanan final gösterimine Uğur Yücel’in anısı damga vurdu.

21.6.2017TelevizyonHürriyet Yazarı
Nicole Kidman geldi, para bastı, gitti

Nicole Kidman geldi, para bastı, gitti

Bodrum’da hizmete giren The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts’ün açılışı, Hollywood yıldızı Nicole Kidman’ın da katıldığı bir davetle yapıldı. Kidman, 18.30'da geldiği Bodurm'dan 23.45'te ayrıldı, aldığı ücret ise dudak uçuklattı, 525 bin dolar...

14.5.2017MagazinHürriyet Yazarı
Beşiktaş aşkı

Beşiktaş aşkı

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Finali ilk maçında Olympique Lyon’la karşılaştı. Fransa’ya gidenler arasında görme engelli ünlü yazar ve şair Eşber Yağmurdereli de vardı.

14.4.2017MagazinHürriyet Yazarı
Edirneyi Keşfet gazetesi bugün Hürriyet ile ücretsiz

Edirne'yi Keşfet gazetesi bugün Hürriyet ile ücretsiz

Hürriyet yazarlarının Edirne'yi Keşfet turu sonrası hazırlanan 16 sayfalık özel gazete, bugün Hürriyet ile birlikte ücretsiz... Bayinizden istemeyi unutmayın!

14.4.2017EdirneHürriyet Yazarı
Birlikte yaşamda dünyaya örnek

Birlikte yaşamda dünyaya örnek

‘Keşfet’ organizasyonlarının altıncısı Edirne’de gerçekleştirildi. Hürriyet gazetesi, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği ve Edirne Belediyesi’nin düzenlediği organizasyonda Edirne Valisi Günay Özdemir, “Edirne’de birlikte yaşamaya alışmış bir toplum var. Bu tüm dünyaya örne olmalı” dedi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan da, “Edirne’ye objektif gözlerle bakılmasını istiyoruz. Bu şehir geçmişteki yaşam kültürüyle, dokusuyla, insanıyla, havasıyla, suyuyla, toprağıyla gerçekten ilgiyi ve sevgiyi hak ediyor” dedi.

7.4.2017EkonomiHürriyet Yazarı
Hürriyet Ailesi Edirne’yi ‘Keşfe çıktı

Hürriyet Ailesi Edirne’yi ‘Keşfe' çıktı!

Hürriyet Gazetesi ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin düzenlediği ‘Keşfet’ gezileri devam ediyor. Hatay, Aydın, Mersin, Gaziantep ve Kuzey Kıbrıs’tan sonra bu sefer Hürriyet Ailesi Edirne’de… Üç gün sürecek etkinlikte Edirne’nin tüm güzellikleri keşfedilecek... Etkinlikle ilgili fotoğrafları ve videoları Instagram'da #Hurriyetilekesfet #edirneyikeşfet taglarından takip edebilirsiniz.

5.4.2017SeyahatHürriyet Yazarı
Edirne’yi ‘Keşfe çıktık’

Edirne’yi ‘Keşfe çıktık’

Hürriyet Gazetesi ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin düzenlediği ‘Keşfet’ gezilerinin altıncısı Hatay, Aydın, Mersin, Gaziantep ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde sonra Edirne’de gerçekleştiriliyor.

2.4.2017EkonomiHürriyet Yazarı
Ronaldo söyleşisi

Ronaldo söyleşisi

REAL Madrid’li ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile yapılan söyleşi, Kelebek’te “Türkler çok fanatik” başlığıyla yayınlandı. “Türk Telekom reklamı için İspanya’da ikinci kez kamera karşısına geçen Ronaldo’nun, Gökhan Kimsesizcan’ın sorularını yanıtladığı” belirtiliyordu.

19.3.2017OkurTemsilcisiHürriyet Yazarı
Kuzey Kıbrıs Türk turisti çağırıyor

Kuzey Kıbrıs Türk turisti çağırıyor

Hürriyet ve TÜRSAB’ın bir araya gelerek düzenlediği ‘Keşfet’ turlarının beşincisi, yaklaşık 10 bin yıllık tarihi ile Doğu Akdeniz’in kalbinde yer alan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gerçekleştirildi. Taşyapı sponsorluğunda gerçekleştirilen organizasyonda Başbakan Hüseyin Özgürgün, “Bu organizasyon daha çağdaş, refah ve aydınlık bir Kuzey Kıbrıs için çok değerli. Türkiye’den çok daha fazla turist bekliyoruz” diye konuştu. 

9.2.2017EkonomiHürriyet Yazarı
Sezen Aksudan Mehmet Tunaya ziyaret

Sezen Aksu'dan Mehmet Tuna'ya ziyaret

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Sezen Aksu, kira ödemediği gerekçesiyle tahliye edilen Etiler Şamdan’ın işletmecisi Mehmet Tuna’yı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Makyajsız hali dikkat çeken Aksu'yu görenler tanımakta zorlandı.

9.2.2017MagazinHürriyet Yazarı
O dünyanın bir numaralı top modeli: Bella Hadid

O dünyanın bir numaralı top modeli: Bella Hadid!

Şampiyon belli, tüm jüri üyelerinin oyu ona gitti: 2016 dendiği zaman akla kesinlikle Bella Hadid. Çıkışını bu yıl yapmadı ama bu sene efsaneleşti.

24.12.2016StilHürriyet Yazarı
‘Hayalim 1 milyon turist’

‘Hayalim 1 milyon turist’

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, belediye, TÜRSAB ve Hürriyet gazetesinin düzenlediği ‘Gaziantep’i Keşfet’ organizasyonunda Gaziantep’e 1 milyon turist çekmeyi amaçladıklarını söyledi. Yapılan organizasyonun bu hedef için çok önemli olduğunu belirten Başkan Şahin, “Artık komşu illerle değil, Avrupa ile yarış halindeyiz. Hedeflerimiz evrensel. Yaptığımız yolculukta ulaşmamız gereken bir nokta var” dedi. 

2.12.2016EkonomiHürriyet Yazarı
Mersin geleceğe bakıyor

Mersin geleceğe bakıyor

Hatay ve Aydın’dan sonra üçüncü ‘keşif’ Mersin’de yapıldı. Mersin Büyükşehir Belediyesi, TÜRSAB ve Hürriyet gazetesinin düzenlediği ‘Mersin’i Keşfet’ organizasyonu 23-25 Ekim arasında gerçekleştirildi. Hürriyet’in güçlü yazar kadrosu ile çıkarma yaptığı kentin tarihi ve doğal güzellikleri, turizm potansiyeli, ekonomik yapısı masaya yatırıldı.

27.10.2016EkonomiHürriyet Yazarı
Habercilik suçu

Habercilik suçu

“GAZETENİZİN bugünkü manşetini anlamakta zorlanıyorum” diyordu Ebru Koçak adlı okur.

4.9.2016OkurTemsilcisiHürriyet Yazarı
Aydın’da ‘keşif’ zamanı

Aydın’da ‘keşif’ zamanı

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği ve Hürriyet gazetesinin düzenlediği ‘Aydın’ı Keşfet’ organizasyonu, 21-22-23 Ağustos’ta Aydın’da gerçekleştirildi.

26.8.2016EkonomiHürriyet Yazarı
Güzeller içinden Brezilyalı’yı seçtik

Güzeller içinden Brezilyalı’yı seçtik

Michel Adam’ın sahibi olduğu moda ve eğlence kanalı Fashion TV’nin güzellik yarışması Miss Fashion TV 2016, Kıbrıs’taki Rocks Hotel’de gerçekleşti. 31 ülkeden güzellerin yarıştığı ve Facebook’tan canlı yayınlanan yarışmada birincilik tacını Brezilyalı Dayane Hofer taktı.

30.5.2016MagazinHürriyet Yazarı
Gökhan Kimsesizcan

Gökhan Kimsesizcan

Gökhan Kimsesizcan, KÖY Zekeriyaköy'deki Anneler Günü kahvaltısında proje hakkındaki düşüncelerini anlattı.

17.5.2016Diğer VideolarHürriyet Yazarı
Şimdi Hatay zamanı

Şimdi Hatay zamanı

Hatay Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği ve Hürriyet gazetesinin düzenlediği ‘Antakya’da Hatay’ı Keşfet’ organizasyonu, 4-5 Mayıs’ta Hatay’da gerçekleştirdi. Hatay’ın tarihi mirasının, yemek kültürünün ve turizm potansiyelinin ön plana çıkarıldığı organizasyonda Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, “Hatay’ın böyle bir toplantıya ihtiyacı vardı. Artık Hatay güzellikleri ile anılacak” dedi.

7.5.2016EkonomiHürriyet Yazarı
Malkoç Süalp’in kardeşi isyan etti

Malkoç Süalp’in kardeşi isyan etti!

Bir dargın bir barışık yürüyen evliliklerinde boşanma kararı aldıktan sonra vazgeçen Malkoç Süalp ve Bade İşçil boşanmaktan vazgeçmişti. Olaylı ayrılık sürecinin ardından Malkoç Süalp eşi Bade İşçil’i affetti ancak ikiz kardeşi Tarkan Süalp affetmedi. Detaylar haberimizde...

24.3.2016MagazinHürriyet Yazarı
Boğaziçi Balosunda 2.3 milyon TL bağış toplandı

Boğaziçi Balosu'nda 2.3 milyon TL bağış toplandı

Boğaziçi Üniversitesi’nin bu yıl üçüncü kez düzenlediği Boğaziçi Balosu, Çırağan Palace Kempinski’de yapıldı. Cem Yılmaz’ın da aralarında olduğu yaklaşık 500 davetlinin katıldığı gecede 2.3 milyon TL bağış toplandı.

13.3.2016MagazinHürriyet Yazarı
Yüzüklerin efendisi

Yüzüklerin efendisi

Turuncu renkteki gözlükleriyle sosyal medyada çok konuşulan tasarımcı Cemil Dinçmen şimdi de gürz şeklindeki zinciriyle dikkat çekti. Dinçmen, zincirin birinin ucunda kalem diğerinde telefon olduğunu söyledi. Gökhan Kimsesizcan yazdı.

5.2.2016MagazinHürriyet Yazarı
Tarkan: Kısmetse bu yıl evlenirim

Tarkan: Kısmetse bu yıl evlenirim

Tarkan, Kıbrıs’taki konserinde kulisini ziyaret eden Gökhan Kimsesizcan’a açıkladı: Kısmet olursa 2016’da evleneceğim...

3.1.2016MagazinHürriyet Yazarı
Sezen Aksu oğlu için: İlk kez smokinle görüyorum

Sezen Aksu oğlu için: 'İlk kez smokinle görüyorum'

Sezen Aksu şarkıları, önceki akşam İngiliz Kraliyet Filarmoni Orkestrası yorumuyla seyirciyle buluştu. Zorlu PSM’deki özel gecede Aksu’ya, “İlk kez smokinle görüyorum” dediği oğlu Mithat Can Özer eşlik etti

11.12.2015MagazinHürriyet Yazarı
Aile babası Elton John

Aile babası Elton John

Elton John-David Furnish çifti, tatil için çocukları Zachary ve Elijah ile Monaco’ya gitti.

28.7.2015MagazinHürriyet Yazarı
Hatay renklendi

Hatay renklendi

Gökhan Kimsesizcan

18.5.2015AdvertorialHürriyet Yazarı
Gökhan Kimsesizcan Vialandde

Gökhan Kimsesizcan Vialand'de

Gökhan Kimsesizcan, Hürriyet Çocuk Kulübü'yle birlikte Vialand'ı ziyaret etti. Ünlü gazeteci sorulara bu cevapları verdi

6.5.2015Diğer VideolarHürriyet Yazarı
Nazar değmesin

Nazar değmesin

Kelebek yazarı Gökhan Kimsesizcan, 4,5 aylık hamile olan dünyaca ünlü şarkıcı Shakira’ya Barselona’daki bir tanıtımda nazar boncuğu hediye etti.

29.10.2014MagazinHürriyet Yazarı
Şen Ailesi’ni yıkan ölüm

Şen Ailesi’ni yıkan ölüm

Fenerbahçe Kulübü’nün eski başkanı Ali Şen’in torunu Alp Ali Şen, dün Şile İmrendere köyünde arazi aracıyla seyir halindeyken, karşıdan gelen kamyonla çarpıştı. Şen olay yerinde hayatını kaybetti.

19.5.2014FutbolHürriyet Yazarı
O saatte futbolcunun, mekanda silahın ne işi var

O saatte futbolcunun, mekanda silahın ne işi var!

Siyah beyazlıların sportif direktörü Önder Özen olayı ‘tesadüf’ olarak yorumlasa da aydınlığa kavuşması gereken bir çok konu var.

21.4.2014FutbolHürriyet Yazarı
İKİ ÇAPKIN KARŞI KARŞIYA

İKİ ÇAPKIN KARŞI KARŞIYA

Geçtiğimiz hafta adı Esra ve Berna Özkan kardeşlerle aşk dedikodularına karışan Murat Özvardar, Bodrum’da Esra Özkan’ın uğruna kocası Sinan Gürsoy’dan boşandığı Levent Aydan ile karşı karşıya geldi.

8.8.2012Kelebek Hürriyet Yazarı
GÖRÜNTÜLENDİĞİNİ FARK EDİNCE...

GÖRÜNTÜLENDİĞİNİ FARK EDİNCE...

ŞOK bir gelişme sonucu ünlü anchorman Korcan Karar ile 72 saatte boşanan Berna Özkan, Alaçatı’da görüntülendi.

1.8.2012GündemHürriyet Yazarı
Herkes kendi yoluna

Herkes kendi yoluna

Geçtiğimiz hafta çapkın işadamı Murat Özvardar’ın yaz aşkı Esra Özkan’ı ikizi Berna Özkan’la aldattığını yazmıştım.

30.7.2012GündemHürriyet Yazarı
KORCAN KARAR İLK KEZ KONUŞTU

KORCAN KARAR İLK KEZ KONUŞTU

Ünlü haber spikeri Korcan Karar, boşanmasıyla ilgili ilk kez konuştu.

29.7.2012GündemHürriyet Yazarı

Yazar Sonuçları

Hiçbir salon erkeği...

Biliyorum, Adriana Lima-Metin Hara konusunda artık hepimizin içi şişti, biliyorum “Türkiye’de bir bu mu kaldı konuşulacak” diyeceksiniz, haklısınız ama çarşamba günü yazdığım bir yazıda söylediklerimi geri almam lazım.

14.7.2017

Nicole Kidman ile Bodrum hatırası

Bodrum’da hizmete giren The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts’ün açılışı, Hollywood yıldızı Nicole Kidman’ın da katıldığı bir davetle yapıldı.

15.5.2017

Ronaldo söyleşisi

REAL Madrid’li ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile yapılan söyleşi, Kelebek’te “Türkler çok fanatik” başlığıyla yayınlandı. “Türk Telekom reklamı için İspanya’da ikinci kez kamera karşısına geçen Ronaldo’nun, Gökhan Kimsesizcan’ın sorularını yanıtladığı” belirtiliyordu.

19.3.2017

Masabaşı habercilik

HÜRRİYET’in “İşte herkesin aradığı ByLock” manşeti, bir söyleşiydi. İsmail Saymaz, FETÖ üyelerinin kendi aralarında kullandıkları ByLock adlı mesajlaşma programının lisans sahibini ABD’de bulmuş, konuşmuştu.

31.10.2016

Sarayda tanıtım

Zeynep Fadıllıoğlu’nun Atasay için tasarladığı “Nefes” adlı koleksiyon, önceki gün Fransız Sarayı’nda tanıtıldı.

1.10.2016

Habercilik suçu

“GAZETENİZİN bugünkü manşetini anlamakta zorlanıyorum” diyordu Ebru Koçak adlı okur.

4.9.2016

Altı saat içinde iki kez yurtdışına çıkma kafası

Açıkçası daha önce hiç yaşamadığım bir kafaydı.

16.7.2016

Justin ve zavallı kaplan!

Justin Bieber’ın babasını seven var mı!

2.5.2016

Milano'da Osmanlı rüzgarları

Milano Erkek Moda Haftası’nda Türkiye’yi temsil eden tek marka Les Benjamins oldu. Markanın semazen gösterisiyle güçlendirilen Ottoman Punk adlı defilesi, büyük ilgi gördü.

18.1.2016

Güzel şeyler

“Arboretum” bilimsel araştırma ve gözlem amacıyla ağaç ve bitki yetiştirilen yer demek...

31.10.2015

Bir ‘bahadiring’ akşamı rastladım size

Adının önünde iki cilalı sıfat var:New York emlak gurusu ve lord!

18.8.2015

Tekne sezonu Monte Carlo’da açıldı

İş dünyasının patronları tekne sezonunu açtı. Roman’ın sahibi Turgut Toplusoy ile işadamı Mehmet Karasu dünyaca ünlü lüks yat markası Riva’nın Monte Carlo’daki tanıtımında test sürüşü yaptı.

18.5.2015

Hürriyet Çocuk Kulübü Vialand’de buluştu

İş, sanat ve medya dünyasının ünlü isimleri ile çocukları Hürriyet Çocuk Kulübü’nün Vialand’de düzenlediği eğlencede buluştu. Bu yıl ikincisi gerçekleşen etkinliğe katılanlar, Vialand’in fantastik dünyasındaki heyecanlı ünitelerde günün tadını çıkardı.

5.5.2015

Bennu Gerede’ye çiçek gibi çocuk

Bennu Gerede, yeni aşkı Cem Tekyaygil ile görüntülenince çareyi yanındaki arkadaşına sarılmakta buldu.

22.11.2013

Haftanın erkekleri

Farklı kesimlerden dört erkek...

27.7.2013

Merve Hasman’a iş kaybettiren poz

Fotoğrafçı Merve Hasman, Instagram hesabında bir pozunu paylaştı.

19.2.2013