"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Beyaz gece

Nikki Beach Bodrum’un ilk kez ev sahipliği yaptığı “White Party”, “Circus Circus” temasıyla misafirlerine unutulmaz bir eğlence yaşattı. Tüm misafirlerin beyaz giysilerle katıldığı parti, sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.

Beyaz gece
Yonca Evcimik

Miami, Saint Tropez, Marakeş, Koh Samui, Ibiza, Bali, Monte Carlo ve Dubai’de de hizmet veren yeme, içme ve eğlence markası Nikki Beach, Türkiye’deki ilk şubesini geçen yaz Bodrum’da açmıştı.

Beyaz gece
Aydın-Sema Doğan

Bodrum-Torba’da hizmet veren Nikki Beach, dünyaca ünlü “Nikki Beach White Party”ye ilk kez bu yaz ev sahipliği yaptı. “Circus Circus” temasıyla önceki gün yapılan eğlencelere akrobasi şovları, havai fişekler ve gurme lezzetler eşlik etti.

Beyaz gece
Nikki Beach Bodrum Genel Müdürü Murat Deniz

Tüm misafirlerin beyaz giysilerle katıldığı parti, akşamüstü gün batımından sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü. Partiye Feryal Gülman, Nihat Odabaşı, Erdoğan Aktaş, Yonca Evcimik, Serhat Akın, Murat Cevahir, Ozan Tufan gibi ünlü isimler katıldı.

Beyaz gece
Cihan Şenözlü - Nihat Odabaşı

Ünlü konuklar partide DJ Antonio, DJ Mert Zeybekçi ve DJ Emre Şenol’un çaldığı şarkılarla eğlendi. Partide BMW’nin yeni 5 serisi de tanıtıldı.

Beyaz gece
Taylan Bilgel - İlayda Aydın

Beyaz gece
Gizem Arabacıoğlu - Murat Cevahir

Beyaz gece
Şule Zeybek


Beyaz gece
Ali Aktaş - Gülbin Aktaş - Erdoğan Aktaş - Ayşe Aktaş - Erçe Aktaş


Beyaz gece
Aslıhan Aydın

X