"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Hipodromda çifte bayram

91. Gazi Koşusu, Ramazan Bayramı’nın ilk günü Veliefendi Hipodromu’nda koşuldu. Avrupa’nın önde gelen at yarışlarından Prix De Diane Longines de aynı gün yapıldı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına 91 yıldır düzenlenen Gazi Koşusu, önceki gün İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda koşuldu. 2 bin 400 metre mesafeli koşuyu Ahmet Çelik’in bindiği Piano Sonata adlı safkan 2.27.74’lük derece ile kazandı. Halis Karataş’ın jokeyliğindeki Pershing ikinci, Özcan Yıldırım’ın bindiği Finesse de üçüncü oldu.

Hipodromda çifte bayram


2.6 MİLYON KAZANDI

Yarışı kazanan safkanın sahibi Oğuz Yalçın, 2 milyon 608 bin TL para ödülünün sahibi oldu. Her yıl yoğun ilgi gören Gazi Koşusu’nu bu yıl daha da anlamlı kılan ise, ilk kez düzenlediği 1927 yılında olduğu gibi Ramazan Bayramı’nın ilk gününe denk gelmesiydi. Sayit DURMAZ

Dünya jet-setiyle Paris’te  buluştular

Avrupa’nın önde gelen at yarışlarından Prix De Diane Longines de hafta sonu Paris’te koşuldu. Yarış, lüks saat markası Longines’in sponsorluğunda, Chantilly Hipodromu’nda gerçekleşti. Dünya jet-setinin ve kraliyet ailelerinin de izlediği organizasyonda kadınlar da şapkalarıyla şıklık yarışındaydı. Bu yıl Longines’in davetlisi olarak yarışın VIP etkinliğine Türkiye’den Ahu Yağtu, Rüya Büyüktetik, Şah Yaycı, Hafize Çeliktürk ve Şebnem Balkan da katıldı.

Hipodromda çifte bayram

Vacchi Alaçatı’da

Alaçatı’daki Surf Beach Club, bayramın ilk günü sosyal medya fenomeni İtalyan işadamı Gianluca Vacchi’yi ağırladı. Sosyal medyada 9.5 milyon takipçisi bulunan Vacchi, setin başına geçerek DJ’lik yaptı. Türkiye’ye ilk kez gelen Vacchi, 3 saat süren performansına danslarıyla renk kattı. ◊ Deniz BOY

Hipodromda çifte bayram

 

 

 

 

X