"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Boğaz’da siyah gece

İngiltere’nin efsane otomobil markası Rolls-Royce’un yeni modeli Black Badge, Türkiye’de de tanıtıldı. “Boğaz’da Siyah Gece” adlı tanıtım davetine katılan iş dünyasının patronları, aracı test etti.

Rolls-Royce Motor Cars’ın Türkiye distribütörü Aysal, dünya lansmanı kısa süre önce yapılan Rolls-Royce Black Badge’i Kuruçeşme’deki showroom’unda tanıttı. “Boğaz’da Siyah Gece” davetine ünlü isimler siyah kıyafetlerle katıldı.

Boğaz’da siyah gece

ÜNLÜLER DE TEST ETTİ

Renkli dans gösterileri eşliğinde, üzerindeki örtünün açılmasıyla ortaya çıkan Rolls-Royce Black Badge, otomobil tutkunlarının hayranlığını kazandı. Aralarında Ali Ağaoğlu ve Wilma Elles’in de bulunduğu isimler, direksiyon başına geçerek objektiflere poz verdi.

 Yeni mezunlardan defile

15 ülkede 21 okulu bulunan moda okulu ESMOD ve Vakko’nun işbirliğiyle kurulan Vakko ESMOD Moda Akademisi’nin 3 yıllık Moda Tasarımı ve Yaratımı Diploma Programı’nı tamamlayan öğrenciler, mezuniyet koleksiyonlarını bir defileyle tanıttı.
Geçen ay sürpriz bir şekilde evlenen Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko ile eşi Ronit Hakko’nun ev sahipliğinde Vakko Moda Merkezi Nakkaştepe’de düzenlenen defilede her biri ayrı bir hikayeye sahip olan tasarımlar beğeniye sunuldu.

 İngiliz Morgan Türkiye’de

El yapımı otomobil üreten İngiliz markası Morgan, Türkiye’ye geldi. Henry Frederick Stanley Morgan’ın kurduğu marka, kuruluşunun 107’nci yılında Türkiye’de ilk kez meraklılarıyla buluştu. Tanıtım, Morgan’ın ilk modeli olan ve 1909’da üretilen efsane Morgan 3 Wheeler’ın tanıtımıyla İngiliz Konsolosluğu’nda gerçekleşti.

İftar daveti

Tarihi Sultanahmet Köftecisi’nin şubelerinden birisi olan Demirören İstiklal’de ramazan ayına özel iftar geleneği devam ediyor. Cemiyet hayatının ünlü isimleri de mekanın iftar davetinde bir araya geldi. Geç saatlere kadar süren yemekte geleneksel tatlar beğeniye
sunuldu.

X