"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Ekranlardan modaya transfer oldu

İşadamı İzzet Özilhan’la evlendikten sonra oyunculuğu bırakan Yasemin Ergene Özilhan, moda tasarımcısı oldu. Özilhan, İpekyol markası için özel bir koleksiyon hazırladı.

Ekranlardan modaya transfer oldu

 “Doktorlar” dizisiyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan Yasemin Ergene Özilhan, İzzet Özilhan’la evlendikten sonra oyunculuğu bırakmıştı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nü bitirdikten sonra Anadolu Holding bünyesindeki markalardan Carters’ta çalışmaya başlayan Yasemin Ergene Özilhan, şimdi de tasarımcılığa el attı. Özilhan, İpekyol için özel bir koleksiyon hazırladı. Yasemin Özilhan, adını taşıyan koleksiyonun sonbaharda İpekyol mağazalarında satışa sunulacağını söyledi.

Ekranlardan modaya transfer oldu

Farklıyız ama eşitiz

İstanbul Gedik Üniversitesi’nin düzenlediği Vala Gedik Ödülleri bu yıl üçüncü kez sahiplerini buldu. Four Seasons Bosphorus İstanbul Otel’de yapılan törende, engelli bireylerin topluma katılımına ve yaşam kalitelerinin artırılmasına yönelik katkıda bulunan kişi ve kurumlar ödüllendirildi. İstanbul Gedik Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Hülya Gedik ev sahipliğinde “Farklıyız ama eşitiz, birlikte daha güçlüyüz” mottosu ile yapılan tören iş, sanat, spor ve siyaset dünyasının ünlü isimlerini buluşturdu.
Törende 6 kategoride 15 ödül sahibini buldu.

Hülya Gedik, Sadettin Saran’a başarılı çalışmaları ile topluma rol model olduğu için “Vala Gedik Özel Ödülü”nü verdi.

Futboldan sonra ralli

Süleyman Orakçıoğlu, D’S Damat markasıyla İspanya’nın La Liga liginde mücadele eden Deportivo Alavés futbol takımından sonra şimdi de İtalya’nın en ünlü rallisi Rally Italia Sardegna’da yarışan Dettori-Pisano ekibine sponsor oldu. 8-11 Haziran’da Sardunya’da düzenlenen Rally Italia Sardegna’yı yerinde izlemeye giden Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, eşi Ahu Orakçıoğlu ve kızları Sare ile yarış öncesi pilotlarla da tanıştı. Orakçıoğlu, “Spor denilince akla yalnızca futbol gelmemeli, her dalda spora ve sporcuya destek bizler için önemli” dedi.

X