MENÜ

2019 Babalar Günü

2019 Babalar Günü ile ilgili tüm haberleri ve son dakika 2019 Babalar Günü haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 49 2019 Babalar Günü haberi bulunmuştur.

2019 Babalar Günü Haberleri

Babalar Günü mesajlarıyla babanızın yüzünü güldürün

Babalar Günü mesajlarıyla babanızın yüzünü güldürün

Babalar Günü mesajları, günün en çok araştırılan konularından biri oldu. Özellikle uzakta olan babalarına duygularını iletmek isteyenler, en güzel Babalar Günü mesajını bulmak istiyor. Sevgileri, fedakarlıkları ile her zaman yanımızda olan babalarımızın anlam ve önemini ifade eden mesajları derledik. İşte, Babalar Günü mesajlarından derlemeler...

15.06.2019Gündem
Babalar Gününe kaç gün kaldı 2019 Babalar Günü ne zaman kutlanacak

Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? 2019 Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Babalar Günü, haziran ayı içerisinde kutlanacak. Babalar Günü'ne kısa zaman kala, bu özel güne dair hazırlıklar da tamamlandı. Babalarına hediye ve küçük sürprizler yapmak isteyenler Babalar Günü tarihini sorguluyor. Peki, Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? 2019 Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, o konu hakkında bilgiler.

11.06.2019Gündem
Babalar Günü haziranın kaçında Babalar Günü ne zaman

Babalar Günü haziranın kaçında? Babalar Günü ne zaman?

Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de Babalar Günü için hazırlıklar başladı. Her sene haziran ayı içerisinde kutlanan Babalar Günü'ne kısa zaman kala, bu özel günün tarihi ile ilgili araştırmalar da hız kazandı. Babalarına sürpriz hazırlamak isteyenler, internet üzerinden, 'Babalar Günü haziranın kaçında?' sorusuna yanıt arıyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? İşte, o konu ile ilgili bazı bilgiler.

8.06.2019Gündem
Babalar Gününe kaç gün kaldı Babalar Günü haziranın kaçında

Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? Babalar Günü haziranın kaçında?

Ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde haziran ayı içerisinde kutlanan Babalar Günü'nün yaklaşması ile, bu özel güne dair hazırlıklar şimdiden başladı. Babalar Günü'nde sürpriz hediye alacak ve çeşitli etkinlikler hazırlayacak olanlar, 2019 Babalar Günü tarihini internet üzerinden araştırıyor. Peki, Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? Babalar Günü haziranın kaçında? İşte, Babalar Günü tarihi ile ilgili bilgiler.

5.06.2019Gündem
2019 Babalar Günü mesajları: Babalar Günü mesajları erken saatlerden itibaren paylaşılıyor...

2019 Babalar Günü mesajları: Babalar Günü mesajları erken saatlerden itibaren paylaşılıyor...

Her sene olduğu gibi bu sene de Babalar Günü mesajlarla hatırlatılıyor, en güzel sözler babalar için yazılıyor. Babalar Günü, en popüler sosyal medya uygulaması Twitter'ın da gündeminde. Kullanıcılar, Babalar Günü'nün anlam ve önemini kişisel hesapları üzerinden dile getiriyor. İşte, Babalar Günü mesajları ve bu özel günün tarihçesi...

3.06.2019Gündem
Babalar Günü ayın kaçında Babalar Günü ne zaman kutlanacak

Babalar Günü ayın kaçında? Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

Haziran ayının yaklaşması ile beraber, Babalar Günü gündemdeki yerini aldı. Babalarına duydukları minneti ve sevgiyi küçük sürprizlerle göstermek isteyenler, Babalar Günü hazırlıklarına şimdiden başladı. Bu önemli gün, her sene dünyada olduğu gibi ülkemizde de Haziran ayı içinde kutlanacak. Peki, Babalar Günü ayın kaçında? Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

28.05.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman Babalar Günü haziranın kaçında kutlanacak

Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü haziranın kaçında kutlanacak?

Mayıs ayının sonlarının gelmesi ve haziran ayına girmemize kısa bir zaman kala, Babalar Günü heyecanı da tüm yurtta başladı. Babalarına sürpriz yapacak olan vatandaşlar internet üzerinden babalar günü tarihini sorguluyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü haziranın kaçında kutlanacak? İşte, o konu ile ilgili detaylar.

27.05.2019Gündem
Babalar Gününe kaç gün kaldı Babalar Günü ne zaman kutlanacak

Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

Haziran ayına kısa bir süre kala Babalar Günü de gündeme gelmeye başladı. Evlatları için fedakarlıklar yapan babalarını sevindirmek isteyenler, onlar için yapacakları sürprizleri şimdiden tamamlamaya başladı. Bu özel gün için hazırlık yapanlar, Babalar Günü tarihini merak ediyor. Peki, Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? 2019 Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, o konu ile ilgili merak edilenler.

23.05.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman kutlanacak 2019 Babalar Günü tarihi

Babalar Günü ne zaman kutlanacak? 2019 Babalar Günü tarihi

Yaklaşan Babalar Günü için, bazı vatandaşlar hazırlıklarını ve sürprizlerini tamamlamaya başladı. Babalarına hediye alacak olan kişiler, internet üzerinden bu sene Babalar Günün'nün ne zaman kutlanacağını merak edip sorgulamaya başladı. Peki, Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, 2019 Babalar Günü tarihi ile ilgili bilgiler.

21.05.2019Gündem
Babalar Gününe kaç gün kaldı Babalar günü ne zaman

Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? Babalar günü ne zaman?

Hediye alışverişi ve etkinlik planlarını şimdiden tamamlamak isteyenler, her yıl haziran ayı içinde kutlanan Babalar Günü'nün, 2019 yılı içerisinde hangi tarihe denk geleceği merak edip araştırıyorlar. Büyük fedakarlıklarla evlatlarını yetiştiren babalar için, Babalar Günü büyük önem taşıyor. Peki, Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, o konu ile ilgili bazı bilgiler.

17.05.2019Gündem
Babalar günü hangi tarihte | Babalar Gününün önemi

Babalar günü hangi tarihte? | Babalar Günü'nün önemi

Nisan ayının ortalarına gelmemizle beraber, hayatlarını evlatlarına adayan babalar için özel ve değerli olan Babalar Günü için geri sayım başladı. Anneler Günü gibi önemli olan babaların onuruna kutlanan bu günün hangi tarihe denk geleceği de vatandaşlar tarafından internette sorgulanmaya başladı. Peki, bu sene Babalar Günü hangi tarihte? İşte, 2019 Babalar Günü tarihi ve Babalar Günü'nün önemi ile ilgili merak edilenler...

14.04.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman kutlanacak 2019 Babalar Günü hangi tarihe denk geliyor

Babalar Günü ne zaman kutlanacak? 2019 Babalar Günü hangi tarihe denk geliyor?

Haziran ayının yaklaşmasıyla birlikte evlatları için tüm zorluklara göğüs geren babalara özel bir gün olan Babalar Günü'nün ne zaman olduğu merak konusu oldu. 2019 Babalar Günü'nün hangi tarihe denk geldiğini ve hangi gün kutlanacağını merak eden vatandaşlar, 2019 Babalar Günü tarihi hakkında bilgi edinmek için araştırma yapıyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü hangi tarihe denk geliyor?

15.02.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman İşte 2019 Babalar Gününün kutlanacağı tarih

Babalar Günü ne zaman? İşte 2019 Babalar Günü'nün kutlanacağı tarih

Her yıl haziran ayının üçüncü haftası kutlanan Babalar Günü'nün 2019 yılında hangi tarihe denk geleceği, şimdiden araştırılmaya başladı. Babaları için o güne özel program yapmak isteyen vatandaşlar, planlarına erkenden yön vermek adına tarih sorgulamalarına hız verdi. Peki, Babalar Günü ne zaman?

1.02.2019Gündem
2019 Babalar Günü ne zaman

2019 Babalar Günü ne zaman?

Hayatlarını çocuklarına adayan babaların kendilerini özel hissetmeleri için yılda bir gün 'Babalar Günü' olarak kutlanıyor. Anneler Günü kutlamaları kadar popüler olmasa da uzun yılladır kutlanmaya devam eden Babalar Günü 2019'da da tüm dünyada kutlanmaya devam edecek. Peki, 2019 Babalar Günü ne zaman?

14.12.2018Gündem
Hürriyet ve Milliyet yazarları tarihi tartışmayı değerlendirdi

Hürriyet ve Milliyet yazarları tarihi tartışmayı değerlendirdi

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yıldırım ile CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmamoğlu, ortak yayında soruları yanıtladı. Hürriyet ve Milliyet yazarları programı değerlendirdi.

16.06.2019Gündem
Google Babalar Gününü unutmadı | Babalar Gününün önemi nedir

Google Babalar Günü'nü unutmadı | Babalar Günü'nün önemi nedir?

Dünyaca ünlü arama motoru Google, özel günler için hazırladığı doodla bir yenisini ekledi ve Babalar Günü'nü kutladı. Kullanıcılarına renkli tasarımı ile sürpriz yapan Google, çok sayıda kişinin ilgisini çekmeyi başardı. Babalar Günü, 19 Haziran 1910 yılında ilk defa Washington'un Spokane şehrinde kutlandı. Peki, Babalar Günü nasıl ortaya çıktı? İşte, Babalar Günü'nün önemi.

15.06.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman kutlanacak Babalar Günü için hediye önerileri

Babalar Günü ne zaman kutlanacak? Babalar Günü için hediye önerileri

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de Babalar Günü haziran ayı içerisinde kutlanacak. Babalar Günü'ne günler kala, babalarına karşı sevgi ve minnet duygusunu göstermek isteyenler hediye alışverişlerini şimdiden tamamladı. Fakat bu özel günün tarihinde haberdar olmayanlar babalar Günü ne zaman kutlanacak? sorusuna yanıt aramak için internette araştırma yapmaya başladı. İşte, Babalar Günü için hediye önerileri ve Babalar Günü'nün kutlanacağı tarih...

13.06.2019Gündem
Babalar Günü hangi ne zaman, hangi tarihte kutlanıyor Babalar Günü bugün mü

Babalar Günü hangi ne zaman, hangi tarihte kutlanıyor? Babalar Günü bugün mü?

Pazar günüyle birlikte, Babalar Günü'nün tarihine yönelik araştırmalar hız kazandı. Babaları için çeşitli etkinlik planlamaları yapan ya da hediye alacak vatandaşlar, Babalar Günü'nün tarihini öğrenmek istiyor. Peki, Babalar Günü bugün mü? Babalar Günü hangi ne zaman?

9.06.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman Babalar Günü ayın kaçında

Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü ayın kaçında?

Geleneksel olarak uzun yıllardır kutlanan Babalar Günü için artık son günler. Ülkemizde ve dünyanın pek çok ülkesinde haziran ayında kutlanan bu özel gününün tarihi, haziran ayının gelmesiyle birlikte yoğun şekilde sorgulanıyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

7.06.2019Gündem
Babalar Günü ne zaman Babalar Gününe kaç gün kaldı

Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

Haziran ayının gelmesiyle birlikte, Babalar Günü'nün tarihine yönelik araştırmalar hız kazandı. Babaları için çeşitli etkinlik planlamaları yapan ya da hediye alacak vatandaşlar, Babalar Günü'nün bu yıl hangi tarihte kutlanacağını ve bu özel güne kaç gün kaldığını öğrenmek istiyor. Peki, Babalar Günü ne zaman? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

4.06.2019Gündem
Yazı unutulmaz yapacak 60 güzel öneri

Yazı unutulmaz yapacak 60 güzel öneri

Ne şanslıyız değil mi, bu sene sezon bayram tatiliyle, resmi olarak ‘bayram gibi’ başladı. Yazlık sinemalar, konserler, festivaller, spor aktiviteleri, yaz şarkıları, yaz dizileri, tiyatro turneleri, sahiller, beach club’lar, restoran ve eğlence yerleri tam tekmil emir ve görüşlerinize hazır. Ama yüzlerce alternatif arasından hangilerini seçmeli, nerelere gitmeli, kimleri izlemeli, ne yemeli, ne içmeli, ne giymeli? Hepsi alanlarında uzman arkadaşlarımla birlikte 2019 yazında bilmeniz gereken en önemli kültürel, sportif ve sosyal faaliyetleri belirledik. Seçin, beğenin, deneyin. Bakarsınız, umduğunuzdan güzel geçer yaz...

Babalar Gününe kaç gün kaldı Babalar Günü ayın kaçında

Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? Babalar Günü ayın kaçında?

Maddi ve manevi fedakarlıklarla evlatlarını yetiştirmek için her türlü çabayı gösteren babalar için değerli olan Babalar Günü, haziran ayının yaklaşması ile gündeme gelmeye başladı. Babalar Günü'nde babalarına hediye almak isteyenler, Babalar Günü'nün ne zaman kutlanacağını merak edip araştırmaya başladı. Peki, Babalar Günü haziran ayının kaçında kutlanacak? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

31.05.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Oyunları bozulacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Oyunları bozulacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe’de gençlerle bir araya geldi. "Son seçim öncesinde dikkat ederseniz batı ülkemize kur faiz enflasyon üzerinden çok ciddi baskılar uygulamaya kalktı. Tabii enflasyonda bir tırmanış söz konusu oldu. Ondan sonra faizle bu devam etti." diyen Erdoğan, "Faizde biz iyi değiliz. Ama enflasyon yavaş yavaş inişe geçmiş vaziyette. Kur şu anda sendeliyor, beklentileri çok daha yüksekti. Seçimleri atlattıktan sonra bunların oyunları bozulacak." dedi. Erdoğan, "S-400 konusunda geri adım atmak gibi bir şeyimiz kesinlikle söz konusu değil. O iş bitti." ifadelerini kullandı.

18.05.2019Gündem
Duygu Asena Roman Ödülü Gaye Boralıoğlunun

'Duygu Asena Roman Ödülü' Gaye Boralıoğlu'nun

Türkiye’yi kadın hakları özgürlük ve eşitlik konularında 'ilk”lerle tanıştıran Duygu Asena’nın anısına, 2007 yılından itibaren verilen Duygu Asena Roman Ödülü sahibini buldu. Edebiyat dünyasında başarıları desteklemek amacıyla değer görülen ödül, bu yıl Dünyadan Aşağı adlı eseriyle Gaye Boralıoğlu’nun oldu. Şiir Erkök Yılmaz’a da Aile İçi Muhabbet isimli kitabıyla Jüri Özel Ödülü verildi.

16.05.2019Kitap Sanat
Babalar Günü ne zaman kutlanacak

Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

Anneler Günü kutlamalarının tamamlanmasının ardından gözler bu kez, Babalar Günü'nün bu yıl kutlanacağı tarihe çevrildi. Her yıl haziran ayı içinde kutlanan Babalar Günü'nün, 2019 yılında hangi tarihte kutlanacağı merak konusu oldu. Peki, Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

12.05.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: En büyük yanılmayı onlar yaşayacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan: En büyük yanılmayı onlar yaşayacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ortak canlı yayında soruları yanıtladı. Erdoğan, "Meydanların diline baktığımızda bu seçimde çok ciddi bir yanılmayı anket şirketleri yaşayacak." dedi.

27.03.2019Gündem
15 tatil (sömestr tatili) uzatıldı mı Okullar ne zaman açılacak İşte o tarih

15 tatil (sömestr tatili) uzatıldı mı? Okullar ne zaman açılacak? İşte o tarih

2018-2019 eğitim öğretim yılının birinci dönemi sona erdi. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerde okuyan yaklaşık 18 milyon öğrenci, karne heyecanı yaşıyor. Karnelerini alacak öğrenciler, yoğun geçen dönemin ardından iki hafta dinlenme fırsatı bulacak. Tatil henüz yeni başladı ancak, son bulacağı tarih merak ediliyor. Peki, 15 tatil ne zaman bitecek? Okullar ne zaman başlayacak?

18.01.2019 Gündem
Birinci sınıflar ne zaman açılıyor Okullar ne zaman açılacak

Birinci sınıflar ne zaman açılıyor? Okullar ne zaman açılacak?

Okullar ne zaman açılacak sorusunun yanıtı milyonlarca öğrenci ve veli tarafından araştırılan ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Yaz tatilinin sona ermesiyle birlikte yavaş yavaş okudukları şehirlere dönen öğrenciler, okulların açılış tarihini merak ediyor. İlk kez ders başı yapacak olan okul öncesi öğrencileri ve birinci sınıflarında okula gidecekler tarih belirlendi. Peki, birinci sınıflar ne zaman açılıyor? Okullar ne zaman açılacak?

6.09.2018Gündem
Okullar ne zaman açılacak İşte, yeni eğitim döneminin başlayacağı tarih

Okullar ne zaman açılacak? İşte, yeni eğitim döneminin başlayacağı tarih

Okulların açılacağı tarihe geri sayım sürüyor. Heyecanlı bir bekleyiş içinde olan öğrenciler ve velileri, yeni eğitim döneminin açılacağı tarihe kısa bir süre kala aramalarını yoğunlaştırdı. Peki, okullar ne zaman açılacak?

4.09.2018Gündem
Yaz tatili ne zaman bitecek Okullar ne zaman açılacak

Yaz tatili ne zaman bitecek? Okullar ne zaman açılacak?

Milyonlarca öğrenci ve velinin son günlerdeki bir numaralı gündem maddesi okulların açılacağı tarih oldu. Haziran ayında eğitime ara veren okulların ne zaman açılacağın merak eden öğrenciler ve aileleri, MEB'in yaptığı açıklamalar hakkında bilgi sahibi olmak adına sorgulama yapıyor. Peki, okullar ne zaman açılacak?

24.08.2018Gündem
MEBe bağlı okullar ne zaman açılacak Yaz tatilinin bitmesine kaç gün kaldı

MEB'e bağlı okullar ne zaman açılacak? Yaz tatilinin bitmesine kaç gün kaldı?

3 aylık yaz tatili sürecine devam eden öğrenciler kaç gün tatillerinin kaldığını sorguluyor. Eylül ayına yaklaşmasıyla birlikte, okulların ne zaman açılacağını ve yaz tatilinin ne zaman biteceğini merak eden öğrenciler, konu hakkında araştırmalarını yoğunlaştırdı. Peki, okullar ne zaman açılacak?

31.07.2018Gündem
Yaz tatili ne zaman bitecek Okullar ne zaman açılacak İşte MEBin belirlediği tarih

Yaz tatili ne zaman bitecek? Okullar ne zaman açılacak? İşte MEB'in belirlediği tarih!

Okullar ne zaman açılacak sorusunun yanıtı Ağustos ayının yaklaşmasıyla birlikte milyonlarca öğrenci tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Tatil beldelerine kaçan öğrenciler, geçtiğimiz dönemin stresini atıyor ve gelecek eğitim yılına hazırlanıyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? İşte o tarih.

24.07.2018Gündem
2018-2019 yeni eğitim dönemi ne zaman başlayacak Okullar ne zaman açılacak

2018-2019 yeni eğitim dönemi ne zaman başlayacak? Okullar ne zaman açılacak?

Okullar ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı milyonlarca öğrenci tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Yaz aylarının gelmesiyle tatile çıkan öğrenciler, yeni eğitim yılı öncesinde hazırlıklarını yapabilmek amacıyla okulların açılacağı tarihi bekliyor. Peki, 2018-2019 yeni eğitim dönemi ne zaman başlayacak? Okullar ne zaman açılacak?

20.07.2018Gündem
Okullar ne zaman ve ayın kaçında açılacak MEB yaz tatili süresi

Okullar ne zaman ve ayın kaçında açılacak? MEB yaz tatili süresi

Okullar ne zaman açılacak sorusu ile 2018-2019 eğitim öğretim dönemine ne zaman başlayacağını merak eden vatandaşlar, konuyla ilgili detayları internet üzerinden sorguluyor. Yaz tatilinin biteceği tarihe göre hareket edecek olan birçok vatandaş, Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) yayımlayacağı tarihe odaklandı. Peki, okullar ne zaman açılacak? İşte, yeni eğitim öğretim döneminin başlayacağı tarih hakkında MEB'den alınan resmi bilgiler

18.07.2018Gündem
Gayrimenkulde çifte bayram

Gayrimenkulde çifte bayram

Gayrimenkul şirketleri birçok kampanyayı devreye soktu. 15 Mayıs’ta başlayan ve 30 Haziran’da sona erecek ‘Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak’ kampanyası kapsamında yüzlerce konut projesinde yüzde 20 indirim ve yüzde 5 peşinat imkânı sağlanıyor. Kamu bankalarının başlattığı ve bazı özel bankaların da dahil olduğu 120 ay vadeye 0.98 konut kredisi faizi de önemli bir avantaj olarak öne çıkıyor. Tüm bunların yanı sıra firmalar ramazan bayramı ve babalar günü için de yeni sürprizler hazırladı. 60 aya kadar 0 faiz imkânı sunan şirketler kişiye özel ödeme planı da yapıyor. İşte öne çıkan kampanyalar...

14.06.2018Ekonomi
Galatasaray İlkokulu için kura heyecanı

Galatasaray İlkokulu için kura heyecanı

Galatasaray İlkokulu’na 2018-2019 eğitim öğretim yılı için birinci sınıfa kayıt hakı kazanan 50 öğrenci dün kura ile belirlendi. Toplamda 5 bin 939 başvurudan 4 milyon 157 bin TL gelir elde edildi. Kuradan isimleri çıkan aileler sevinç çığılıkları atarken, kazanamayanlarsa “Kısmet değilmiş” dedi.

20.05.2018Eğitim
Tarihi okulun bahçesinde adım atılacak yer kalmadı... 50 öğrenci için 6 bin başvuru yapıldı

Tarihi okulun bahçesinde adım atılacak yer kalmadı... 50 öğrenci için 6 bin başvuru yapıldı

Galatasaray İlkokulu’na 2018-2019 eğitim öğretim yılı için birinci sınıfa kayıt hakkı kazanan 50 öğrenci dün kura ile belirlendi. Toplamda 5 bin 939 başvurudan 4 milyon 157 bin TL gelir elde edildi. Kuradan isimleri çıkan aileler sevinç çığılıkları atarken, kazanamayanlarsa “Kısmet değilmiş” dedi.

20.05.2018Eğitim
Okullar o öğrenciler için 1 hafta erken açılıyor

Okullar o öğrenciler için 1 hafta erken açılıyor!

Okullar ne zaman açılacak konusu sorgulanmaya devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı'nın yayımladığı takvime göre netlik kazanan okullar ne zaman açılacak konusu, öğrenciler tarafından inceleniyor. Bazı öğrencilerin 1 hafta erken başlayacağı 2017-2018 eğitim öğretim dönemi öncesi uzmanlar uyarıda bulundu. Peki, merakla sorgulanan okullar ne zaman açılacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

5.09.2017Eğitim
Okullar ne zaman açılacak MEB takviminden resmi bilgiler

Okullar ne zaman açılacak? MEB takviminden resmi bilgiler!

Okullar ne zaman açılacak konusu öğrenci ve velilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Milyonlarca kişinin merakla araştırdığı konular arasında yer alan okullar ne zaman açılacak sorusu, yaz tatilinin ortasına gelinmesiyle birlikte plan kurmak isteyen tatilciler tarafından sorgulanmaya başlandı. Peki, okullar ne zaman açılacak? İşte, Milli Eğitim Bakanlığı'nın takviminde yer alan detaylı bilgiler

15.07.2017Eğitim
Okullar ne zaman açılacak Milli Eğitim Bakanlığı duyurdu

Okullar ne zaman açılacak? Milli Eğitim Bakanlığı duyurdu!

Okullar ne zaman açılacak sorusuyla gelecek ay içerisinde kurdukları plana yön verecek olan vatandaşlar, Milli Eğitim Bakanlığı'nın yapmış olduğu takvim açıklamasını araştırmaya başladı. Okullar ne zaman açılacak sorusuyla birlikte Milli Eğitim Bakanlığı'nın yayımladığı takvimi dikkate alacak olan vatandaşlar, bu duruma göre tatil planlarını şekillendirecek. İşte, okullar ne zaman açılacak sorusunun cevabı

10.07.2017Eğitim
Okullar ne zaman açılacak Bakanlık takvimi açıkladı

Okullar ne zaman açılacak? Bakanlık takvimi açıkladı!

Okullar ne zaman açılacak sorusu planlarını şekillendirmek isteyen vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Özellikle öğrenciler tarafından merakla araştırılan okullar ne zaman açılacak sorusu, tatilin daha ne kadar devam edeceğini öğrenmek isteyen vatandaşlar için önem arz edecek. Peki, Milli Eğitim Bakanlığı'nın açıkladığı takvime göre okullar ne zaman açılacak? İşte konuyla ilgili detaylı bilgiler

6.07.2017Eğitim
Okullar ne zaman açılacak sorusuna MEB bilgisi

Okullar ne zaman açılacak sorusuna MEB bilgisi!

Okullar ne zaman açılacak sorusu, öğrenciler ve tatil planı yapanlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Milyonlarca kişinin merakla araştırdığı konular arasında yer alan okullar ne zaman açılacak sorusu, Milli eğitim Bakanlığı'nın yayımladığı takvime göre netlik kazanacak. İşte, öğrenciler kadar birçok kişinin sorguladığı okullar ne zaman açılacak sorusunun detayları

1.07.2017Eğitim
2017 yaz tatili ne zaman bitecek Okullar ne zaman açılacak MEB tarih verdi

2017 yaz tatili ne zaman bitecek? Okullar ne zaman açılacak? MEB tarih verdi

2017 yaz tatili ne zaman bitecek sorusu milyonlarca öğrenci tarafından en çok merak edilen ve dikkat çeken konular arasında yer aldı. Yaz tatilinin gelmesiyle yazlık yerlere akın eden öğrenciler daha şimdiden tatil planlarını okulların açılacağı tarihe göre ayarlamak istiyorlar. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından hazırlanan 2017-2018 eğitim öğretim yılı çalışma takvimiyle ilgili genelge, illere gönderildi ve okulların açılacağı tarih belli oldu. Peki, 2017 yaz tatili ne zaman bitecek? Okullar ne zaman açılacak? İşte, MEB tarafından verilen o tarih.

29.06.2017Eğitim
2017 yaz tatili ne zaman bitecek Okullar ne zaman açılacak

2017 yaz tatili ne zaman bitecek? Okullar ne zaman açılacak?

Yaz tatili ne zaman bitecek, okullar ne zaman açılacak sorusu milyonlarca öğrenci tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer alıyor. Okulların kapanmasıyla birlikte öğrenciler yaz tatiline çıktı. Yaz tatili planlarını okulların açılacağı tarihe göre şekillendirmek isteyen öğrenciler şimdiden planlarını ona göre yapıyorlar. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından hazırlanan 2017-2018 eğitim öğretim yılı çalışma takvimine göre okulların açılacağı tarih belirlendi. Peki, 2017 yaz tatili ne zaman bitecek? Okullar ne zaman açılacak?

28.06.2017Gündem
Başbakan Davutoğlundan muhalefete çağrı

Başbakan Davutoğlu'ndan muhalefete çağrı

Başbakan Ahmet Davutoğlu Mardin’de düzenlenen “Türkiye’de Kadının Değişen ve Gelişen Konumu” konulu panelde konuştu. Davutoğlu "CHP'ye kapatma davası açılacak" haberlerine değinerek, "Gelin hemen yarın beraber anayasa değişikliğini yapalım, derhal parti kapatma meselesini tümden bitirelim" dedi.

8.03.2015Gündem

Yazar Sonuçları

15 aylık evlilik biterken

Dün Özcan Deniz’le ilgili yayın yasağı haberi ulaştı elime, TV100’deki yayından hemen sonra...

21.06.2019

Bunca ihmalin kararını veren 4 demiryolu memuru mu yani!

O Mısra Öz. Metanetiyle, dirayetiyle, asaletiyle benim kahramanlarımdan. Güzel oğlunu, cennet gülüşlü, hayat dolu oğlunu Çorlu tren faciasında kaybetti. 24 canla beraber Oğuz Arda da gitti. Oysa bir sürü hayali vardı, futbolcu olmak istiyordu, oyuncu olmak istiyordu, kocaman bir ömür vardı önünde. Ama verilmesi gerekirken verilmeyen kararlar, ihmaller sonucu hayata veda etti. Öldü... Sonsuzluğa karıştı.Ve bu anne, korkunç acılar yaşamasına rağmen çok saygıdeğer bir duruş sergiledi. Oğlunun ardından bir dernek kurdu, faciada yakınlarını kaybedenlerle iletişim kurdu, tek yürek oldular. Tek istedikleri de adalet. Adaletin yerini bulması, suçluların cezasını alması. Ama işte Türkiye’de işler hep olması gerektiği gibi yürümüyor. Mısra Öz’e son gelişmeleri sordum...

24.04.2019

Onlar ‘Onaranlar Kulübü’! İyi niyetli şehir hacker’ları!

İŞTE bu tatlılık, hınzırlık, yaratıcılık ve muziplik beni ihya eden...Onlar ‘Onaranlar Kulübü’.Ben de onların üyesi olmak ve şehrin bir yerini hack’lemek istiyorum.Dikkat! Buradaki hack’lemek, iyi niyetli bir eylem.Yaşadığımız şehri onarıyorlar. Güzelleştiriyorlar. Bir yaratıcılık katıyorlar. Yolda, kaldırımda, duvarlarda kırık, dökük, bozuk ya da değiştirilmeye müsait “kent mobilyaları”na kendi üsluplarıyla dokunuyorlar. Bugüne kadar itiraz eden de olmamış, tam tersine tüm semt sakinleri çok memnun kalmışlar.Kurucuları kimler mi? Endüstri mühendisi Doğukan Güngör, uluslararası ilişkiler mezunu Furkan Bakır, makine mühendisi Ufuk Emin Akengin ve mimar Cansu Gaytancıoğlu...Hepsi de zehir gibi gençler, felsefeleri “Tüketme, üret”, “Atma, onar”, “Saklama, paylaş”...Ben Doğukan’a sordum...

8.01.2019