Amacımız, insani yaşam standartlarını yükseltmek

Sevgili Hürriyet okurları... Bu haftaki “SERKAN KIZILBAYIR İLE YAN KOLTUK” sohbetlerimizde konumuz, son yılların en çok konuşulan sektörlerinin başında gelen “inşaat sektörü...” Konuğumuz ise inşaat sektörünün başarılı temsilcilerinden Aslan SC Lion İnşaat’ın CEO’su “Sebahattin Aslan...” Hem firmaya hem de sektöre dair merak edilenleri sordum. Projeleri, yatırımları ve sektörün şu anki durumunu da konuştuk...

Haberin Devamı

Amacımız, insani yaşam standartlarını yükseltmek

* Sizi kısaca tanıyabilir miyiz?

Diyarbakır’ın Kulp ilçesinde doğdum. Evli ve 7 çocuk babasıyım. 31 yıldır inşaat sektöründe yer almaktayım. Çalışmaktan ve özellikle hem sosyal yaşantımda hem de ticari işlerimde doğru işler yapmaktan zevk alan biriyim.

* Aslan SC Lion’un hikâyesini kısaca anlatır mısınız?
2007 yılında aile şirketi olarak kurduğumuz Aslan SC Lion İnşaat, zaman içerisinde sektörde öncü bir firma haline geldi ve şimdi de istikrarlı büyümesini devam ettiriyor. Amacımız, geleceğe yatırım. Bu hedefle daha iyi bir yaşam için konfor ve kalitenin bir arada buluştuğu ideal şartlarda projeler inşa ederek, insanlara hizmet ediyoruz. Yine insanlara en yüksek faydayı sağlayarak öncülük yapan; güvenilir ve tecrübeli bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu düşüncede yıllar boyu sektöre ve ülkemize hizmet vermeye devam edeceğiz.

Amacımız, insani yaşam standartlarını yükseltmek

* Peki Aslan SC Lion olarak ne tür projelerde yer alıyorsunuz?
Dediğim gibi, ‘insani yaşam standartlarını yükseltmek’ gibi bir hedefimiz var ve bunu çok iyi yapıyoruz. Bunu yaparken de kaliteden ve standartlardan ödün vermeden, müşteri memnuniyeti ilkesini üst düzeyde tutma bilinciyle, donanımlı konut ve ticari projeler yapıyoruz. Özetle yaptığımız işler ve projeler için ‘konfor ve görsel memnuniyetin bir arada olduğu huzur dolu projeler’ bizi tanımlıyor diyebiliriz.

Haberin Devamı

* Projelerinizde, alıcıya sunduğunuz en önemli fayda ve diğer firmalardan sizi ayıran nedir?
Tüm projelerimizde; kaliteli, prestijli, konforlu, çağdaş ve modern butik projeler yaratmanın yanı sıra, satış sonrası müşteri memnuniyeti ilkesi bizim açımızdan önemli fark yaratmaktadır, ayrıca sektörde uzun yıllar istikrarla sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz müşteri açısından da pozitif yönde bir fark oluşturmaktadır.

Amacımız, insani yaşam standartlarını yükseltmek

* İnşaat sektöründe şu anki durum nedir?
İnşaat sektörü gelişmeye zaman içerisinde olduğu gibi devam etmektedir. Bu gelişim ve değişimin devam edeceğini düşünüyorum.

Haberin Devamı

* Gayrimenkule yatırım yapmak isteyen kişilere tavsiyeniz nelerdir?
Gayrimenkul, olabilecek en doğru yatırım planlarının başında geliyor. Doğru firma, doğru lokasyon, doğru proje tercihleri yapıldığında amaçlanan kazanç mutlaka sağlanacaktır. Karar verildi ve planlama yapıldığında erken zamanda yapılan her yatırım doğru olacaktır.

* Aslan SC Lion olarak hazırlıklarını yürüttüğünüz diğer projeleriniz nelerdir?
Devam eden projelerimiz Yaşamkent sınırları içersinde Lion 114 konut projesi, Lion City konut projesi, Lion Sidelya Villa projesi ve Bağlıca’da Lion İş Merkezi.

Yazarın Tüm Yazıları