"Mehmet Üstündağ" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Mehmet Üstündağ" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Mehmet Üstündağ

Mehmet Üstündağ

Aşkın temelini Ozan atmış

14 Şubat 2020

Defne Samyeli de geçtiğimiz gün yaptığı açıklamayla bu aşkın Cem Yılmaz’la birlikte olduğu dönemde başladığını ve aldatıldığını ima etmişti. Şimdi de ilişkinin temelinin ünlü komedyenin yakın dostu Ozan Güven’e dayandığı ortaya çıktı. Hatırlarsınız Ozan Güven “Fi” dizisinde Serenay Sarıkaya’yla birlikte rol almış ve ikili zamanla yakın arkadaş olmuştu.
Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya’nın yollarının nasıl kesiştiğine gelince... Ünlü komedyen, 1.5 yıl ilişki yaşadığı Defne Samyeli’den geçtiğimiz ekim ayında ayrılıyor ve sonrasında Serenay Sarıkaya’yla birlikte olduğu şeklinde dedikodular çıkıyor.

Ancak Cem yazılanlara bir anlam veremiyor, hatta evinde ağırladığı Ozan’a çıkan haberlerden bahsederken “Serenay’ı tanımıyorum bile, nereden çıkarıyorlar bunları” diyor. O günlerde Maslak Uniq Hall’de “Don Kişot’um Ben” adlı oyununu sahnelemeye hazırlanan Ozan ise “27 Ekim’de oyunum var, Serenay da gelecek. İstersen sen de gel, sizi tanıştırayım” teklifinde bulunuyor.
Cem Yılmaz oyuna gidiyor ve Ozan Güven ünlü komedyeni o gece orada bulunan Serenay Sarıkaya’yla tanıştırıyor. Ve sürpriz aşkın temelleri de o oyunda atılıyor.
Aylardır gündemden düşmeyen bu aşkın altından, Cem Yılmaz’la yediği içtiği ayrı gitmeyen Ozan Güven’in çıkması açıkçası hiç şaşırtmadı beni...

Yazının devamı...

Uzakdoğu’da kâbusu yaşadı

12 Şubat 2020


Oyuncu İpek Bağrıaçık ile sevgilisi Tufan Kılıç, soğuk kış günlerinde sıcak bir tatil yapmak için Uzakdoğu’ya gitti. 20 Ocak’ta Tayland’ın gözde tatil merkezi Phuket Adası’na uçan çift, Patong plajında bulunan Otel Andakira’ya yerleşti.

Ancak deniz, kum, güneş eşliğinde keyifli başlayan tatil, bir anda kâbusa dönüştü. Nedeni bilinmeyen bir şekilde kavgaya tutuşan çift, konakladıkları oteli ayağa kaldırdı. Tufan Bey öfkesine yenik düşünce olay daha da şiddetlendi, otel odasında cam çerçeve yere indi.
Odadan gelen sesler üzerine güvenlik görevlileri duruma müdahale ederek çifti yatıştırdı. Ancak duyduğuma göre bu kavga ikili arasındaki tüm ipleri koparmış, her ikisinin de barışmaya niyeti yokmuş...

1000 dolarlık hasar

Kavgaya müdahale eden otel görevlileri, savaş alanına dönen odada hasar tespiti de yaptı.

Yazının devamı...
Mehmet Üstündağ Kimdir?

Mehmet Üstündağ