EKSTRA
MENÜ

Ünlülerin İnstagram Paylaşımları

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 50 haberi bulunmuştur.

Ünlülerin İnstagram Paylaşımları Haberleri

Ünlü anne babalar ve çocukları Instagram’da

Ünlü anne babalar ve çocukları Instagram’da

Severek takip ettiğimiz ünlü anne ve babalar Instagram hesaplarından çocuklarıyla beraber çektirdikleri birbirinden renkli kareleri takipçileri ile paylaşıyor. Bakalım son zamanlarda hangi ünlü ne paylaşmış. İşte çocukları ile birlikte fotoğraflarını takipçileri ile paylaşan o ünlüler ve sevimli çocukları...

5.08.2020Etkinlikler
Ünlü anne babalar ve çocukları Instagram’da

Ünlü anne babalar ve çocukları Instagram’da!

Severek takip ettiğimiz ünlü anne ve babalar Instagram hesaplarından çocuklarıyla beraber çektirdikleri birbirinden renkli kareleri takipçileri ile paylaşıyor. Bakalım son zamanlarda hangi ünlü ne paylaşmış. İşte çocukları ile birlikte fotoğraflarını takipçileri ile paylaşan o ünlüler...

29.07.2020Etkinlikler
Ünlüler bu hafta çocukları ile Instagramda neler paylaştı

Ünlüler bu hafta çocukları ile Instagram'da neler paylaştı?

Ünlüler bu hafta çocukları ile Instagram'da neler paylaştı?

12.11.2019Saglik
Ünlü anneler ve çocukları Instagramda

Ünlü anneler ve çocukları Instagram'da!

İşte ünlü annelerin paylaştıkları birbirinden sevimli kareler!

19.04.2016Etkinlikler
Facebookun gizli sistemi ifşa oldu Herkes eşit ama bazıları daha eşit...

Facebook'un gizli sistemi ifşa oldu! Herkes eşit ama bazıları daha eşit...

Facebook'un çok takipçili hesapların paylaşımlarına uyguladığı çifte standart mekanizması tüm ayrıntılarıyla ifşa oldu. XCheck adı verilen özel bir program kapsamında korunan sorunlu paylaşımlar arasında aşıyla ilgili yalan haberler de var, Trump'ın lafları da, Neymar'ın 'intikam pornosu' da...

16.09.2021Dünya
Mehmet Günsür 20’li yaşlar akımına katıldı Mehmet Günsürün gençlik fotoğrafına Cem Yılmaz yorumu

Mehmet Günsür '20’li yaşlar' akımına katıldı! Mehmet Günsür'ün gençlik fotoğrafına Cem Yılmaz yorumu

Sosyal medyada son günlerde oldukça popüler olan ’20’li yaşlar’ akımına Mehmet Günsür da katıldı. Ünlüler tarafından da yoğun ilgi gören 20’li yaşlar akımı sayesinde zaman içerisinde yaşadıkları değişimler şaşırttı. Bu fotoğraflardan en dikkat çekenlerden biri ise Mehmet Günsür’ün 20’li yaşlar etiketiyle paylaştığı siyah beyaz fotoğrafı oldu. Kısa sürede çok fazla yorum alan Mehmet Günsür’ün gençlik fotoğrafına Cem Yılmaz’dan da yorum gecikmedi. İşte, o merak edilen Mehmet Günsür 20’li yaşlar paylaşımı ve Cem Yılmaz’dan gelen yorum.

6.05.2021Magazin
Cansu Dengey: Bu bir vicdan meselesi haline geldi

Cansu Dengey: Bu bir vicdan meselesi haline geldi

Sosyal medyada yaşadığı güzellik baskısına bir gece “Artık tamam” dedi influencer Cansu Dengey. Zayıf ve güzel görünme kaygısı olmadan bir seri paylaştı Instagram’da, çok ses getirdi. “Daima güzel ve ilgi çekici olmam gerektiğini düşünüyordum. Bizleri takip eden insanlarda da aynı kaygıyı yarattığımızı anladım. Bu bir gecede olmadı. Beş yılda hırpalana hırpalana çok değiştim.”

18.04.2021Hürriyet Pazar
Kate Hudson, iki yaşındaki kızı Rani Rose ile spor yaptı

Kate Hudson, iki yaşındaki kızı Rani Rose ile spor yaptı

Gösteri dünyasının ünlülerinin hele de belli bir yaştan sonra formlarını koruyor olmaları sizin de dikkatinizi çekiyor mu? Büyük olasılıkla 'evet' diyeceksiniz buna. Peki onların bunu nasıl başardığını biliyor musunuz? Elbette bir yandan sağlıklı beslenip bir yandan da düzenli spor yaparak.

12.03.2021Magazin
Yarım asırda insan hiç mi değişmez

Yarım asırda insan hiç mi değişmez!

Gösteri dünyasının bazı ünlüleri son birkaç haftadır sosyal medya paylaşımlarıyla gündemin ilk sıralarına yerleşiyor. Bunların ortak özelliği de paylaştıkları iddialı pozlar ve hepsinin de 50 yaşını çoktan geride bırakmış olmaları.

12.01.2021Magazin
Ünlülerin ilk 2021 Instagram paylaşımları

Ünlülerin ilk 2021 Instagram paylaşımları

Gösteri dünyasının ünlüleri yeni yıl ile ilgili planlarını ve takipçilerine iyi dileklerini yine sosyal medya üzerinden paylaştı. Kimi herkese mutlu yıllar diledi, kimi yeni yılda yapmak istediklerine dair planlarını paylaştı. İşte ünlülerin 2021'deki ilk Instagram paylaşımlarından örnekler.

2.01.2021Magazin
Rekor Kyliede: Dört kez listeye girdi

Rekor Kylie'de: Dört kez listeye girdi

Gösteri dünyasının ünlüleri geride bırakmak üzere olduğumuz 2020 yılında da hayatlarıyla ilgili neredeyse her ayrıntıyı Instagram üzerinden paylaştı. Sonuç olarak bazıları beğeni rekoru kırdı.

30.12.2020Magazin
Ünlü oyuncu Anıtkabire gitti Ataya saygı duruşu...

Ünlü oyuncu Anıtkabir'e gitti! Ata'ya saygı duruşu...

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk aramızdan ayrılışının 82’nci yıldönümünde anılıyor. Ünlü isimler de Instagram hesaplarından mesajlar ve fotoğraflar yayınlıyor. İşte ünlülerin 10 Kasım paylaşımları...

10.11.2020Magazin
Herkes için dua ediyorum

Herkes için dua ediyorum  

Tüm dünyayı kasıp kavuran corona virüs salgını ünlüleri de etkiliyor. Bazı ünlüler maske ile korunurken bazıları da alışverişe plastik eldivenle çıkıyor. İşte salgından etkilenen ünlülerin sosyal medya paylaşımları ve objektiflere takılan görüntüleri.

BACKGRID USA, INSTAGRAM

14.03.2020Magazin
Birisi çocukluk diğeri genç kızlık halimiz: Takipçilerini güldürdü

Birisi çocukluk diğeri genç kızlık halimiz: Takipçilerini güldürdü

Bazı ünlülerin esprili sosyal medya paylaşımları takipçilerini gülümsetiyor. Bunun son örneklerinden birini de Safiye Soyman sergiledi.

INSTAGRAM

6.03.2020Magazin
Kahkahalar cebinize gelsin

Kahkahalar cebinize gelsin

Evde, yolda, parkta sürekli telefonuna bakarak gülümseyen hatta kendini tutamayıp kahkaha atan insanlar mı görüyorsunuz? Normaldir. Instagram artık bir komedi merkezi işlevi görüyor. İşte yerli mizah hesaplarının en iyileri...

Bazı kadınlara da bikini yakışmıyor

Bazı kadınlara da bikini yakışmıyor

Mehmet Günsür ve slip mayosu magazin gündeminin ilk sırasına yerleşti. Konsey bu “slip” gündemi tartışmayı ihmal etmedi...

12.08.2018Magazin
Yılın çifti dedik, maşallah dedik, aman de ne kadar yakışıyorlar dedik...

Yılın çifti dedik, maşallah dedik, aman de ne kadar yakışıyorlar dedik...

Sıla ve Ahmet Kural sürpriz bir şekilde ilişkilerini noktaladı. Bu ayrılığı nasıl yorumluyorsunuz?

14.01.2018Magazin
Düpedüz emek hırsızlığı

Düpedüz emek hırsızlığı

Magazin Konseyi, bu haftanın en çok konuşulan olaylarını masaya yatırdı.

12.11.2017Magazin
Paylaşım ekonomisinde dev yükseliş

Paylaşım ekonomisinde dev yükseliş

Ünlülerin ya da fenomenlerin, markaların ürün ve hizmetlerine yönelik Instagram üzerinden yaptığı "paylaşımlar" büyük bir ekonomiye dönüşürken, uzmanlar bu "paylaşım ekonomisinin" büyüklüğünün yıl sonunda 1 milyar dolara çıkmasını bekliyor.

3.09.2017Ekonomi
Ünlülerin en çok beğeni alan İnstagram paylaşımları

Ünlülerin en çok beğeni alan İnstagram paylaşımları

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen ünlülerin en çok beğeni alan fotoğraflarını sizler için derledik...

11.04.2017Etkinlikler
İhtiyaç değil intikam listesi

İhtiyaç değil intikam listesi

Asena Atalay’ın Caner Erkin’den çocuğu için talep ettiği 451 bin liralık ihtiyaç listesi haftanın en çok konuşulan konusuydu.

29.01.2017Magazin
Ayrılıkta herkes kendi markasını düşünüyor

Ayrılıkta herkes kendi markasını düşünüyor

Gülben Ergen ve Erhan Çelik, ayrılık kararı aldıklarını açıkladı. Çelik Twitter’ına “Boşanma davası açtım” yazdı, Ergen ise “Yoluma tek başıma devam etmeye karar verdiğim doğrudur” dedi. Ünlüler dünyasındaki ayrılıklarda “Ben bıraktım, ben açıkladım” yarışı, kariyer yönetimi açısından ne kadar önemli?

20.11.2016Magazin
Ünlülerin en seksi Instagram paylaşımları

Ünlülerin en seksi Instagram paylaşımları

Ünlü isimler, son günlerin popüler sosyal medya hesabı Instagram üzerinden sıradan fotoğraflar kadar seksi pozlar da paylaşıyor.

31.10.2016Etkinlikler
Bu çocuk Muğlada doğdu sonra çok ünlü oldu

Bu çocuk Muğla'da doğdu sonra çok ünlü oldu

Ünlüler Instagram hesaplarında sık sık uzun yıllar öncesinden gelen fotoğraflar paylaşıyor. Kimi çocukluğunu, kimi öğrenciliğini, kimi de anne ve babasının gençlik albümlerinde kalan fotoğraflarını paylaşıyor. Hepsi de o paylaşımları yaparken geride kalan günlere dair özlemlerini saklamıyor. İşte ünlülerin geçmişe özlem paylaşımlarından örnekler.

20.08.2016Magazin
Ünlülerden ay yıldızlı mesajlar: Kalbimiz seninle İstanbul

Ünlülerden ay yıldızlı mesajlar: Kalbimiz seninle İstanbul

Atatürk Havalimanı'nı kana bulayan saldırıya gösteri dünyasının ünlülerinden de tepkiler geliyor. Sinema, müzik ve moda dünyasının uluslararası ünlüleri dün geceden beri Twitter ve Instagram sayfalarında Türk bayrağı fotoğrafları paylaşıp üzüntülerini dile getiriyorlar. İşte ünlülerin İstanbul'a destek paylaşımları.

29.06.2016Magazin
Ünlülerin en çok beğeni alan Instagram paylaşımları

Ünlülerin en çok beğeni alan Instagram paylaşımları!

Sosyal medyada en çok beğeni alan ünlü paylaşımları...

7.04.2016Etkinlikler

Yazar Sonuçları

Özcan’a bir yanıt...

Özcan Deniz’in “İkinci Şans” filmi (bak bu sefer adını doğru yazdım Özcan) 440 salonda vizyona girdi, ilk üç günde 186.363 kişi tarafından izlendi.

23.11.2016

Ünlülerin Sosyal Medya krizlerine bir yenisi daha eklendi

Hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen sosyal medya ile fotoğraf likelamak, tweet atmanın ötesine geçip toplumsal olaylar, sosyal sorumluluk projeleri gibi konularda çok olumlu bir sonuç elde etmek mümkün olabiliyor.

28.07.2017

‘Ben Mahsun’un yerinde olsaydım düğünümü Diyarbakır’da yapardım’

Sonuna kadar takip ettiğim nadir dizilerden biri olan “Ezel”de Ramiz Dayı, Kenan İmirzalıoğlu’na dönüp unutamadığım şu repliği söylemişti: “Yeni eskiyi kovar!”

18.02.2016