EKSTRA
MENÜ

Tüsiav

Tüsiav ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tüsiav haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 256 Tüsiav haberi bulunmuştur.

Tüsiav Haberleri

Eski bakanın çocukluk hayali: Beşiktaş’ta oynamak

Eski bakanın çocukluk hayali: Beşiktaş’ta oynamak

Eski bakan Murat Başesgioğlu, 1987 yılından 2015 yılına kadar yapılan tüm seçimlerde 28 yıl boyunca kesintisiz her dönem parlamentoya girerek bu alandaki rekoru elinde bulunduruyor. İçişleri Bakanlığı başta olmak üzere uzun yıllar ülke siyasetinde çok önemli görevlerde bulunan eski Bakan Murat Başesgioğlu, çocukluk hayalini açıkladı: “En büyük hayalim Beşiktaş’ta futbol oynamaktı.”

26.01.2021Gündem
GİB KYK borç yapılandırma başvuru ekranı KYK borç yapılandırma başvurusu nasıl ve nereden yapılır

GİB KYK borç yapılandırma başvuru ekranı! KYK borç yapılandırma başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

KYK borç yapılandırma işlemi e devlet ve Gelir İdaresi Başkanlığı üzerinden alınmaya devam ediyor. Devlet tarafından sağlanan KYK kredilerini alarak, borcunu ödemekte zorlananlar, yapılandırma başvuru süresince, İnteraktif Vergi Dairesi'nin internet sitesi üzerinden müracaatlarını tamamlayacaklar. İmkandan faydalanmak isteyenler 31 Aralık tarihine kadar başvuru işlemlerini gerçekleştirecekler. KYK borç ödemede, ilk taksit ödemesi ise Ocak 2021'de gerçekleşecek. İşte, 2020 KYK borcu yapılandırma başvurusu ekranı ve konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler...

23.12.2020Ekonomi
Milyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor Son başvuru tarihi 31 Aralık

Milyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor! Son başvuru tarihi 31 Aralık

Türkiye Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) Vergi Platformu Başkanı Serkan Kumdakcı, borç yapılandırması ile ilgili olarak vatandaşları son güne kadar beklememeleri konusunda uyararak, "Teknoloji sayesinde bugün oturduğunuz yerden de başvuru yapmanız mümkün ancak son günlerde oluşan yığılmalar sistemi zora sokuyor." ifadelerini kullandı.

1.12.2020Ekonomi
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş kimdir kaç yaşında ve nereli Mansur Yavaşın biyografisi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş kimdir kaç yaşında ve nereli? Mansur Yavaş'ın biyografisi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, son günlerde en çok konuşulan ve hayatı merak edilen isimlerden biri oldu. Ankara Beypazarı doğumlu olan Mansur Yavaş, daha önce Beypazarı ilçesinde belediye başkanlığı görevinde bulundu. Peki, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş kimdir kaç yaşında ve nereli? İşte Mansur Yavaş'ın biyografisi...

3.04.2020Gündem
I-TECH Teknoloji ve Kongre Fuarı Ankarada başlıyor

I-TECH Teknoloji ve Kongre Fuarı Ankara'da başlıyor

Ankara'nın ilk teknoloji fuarı I-TECH Teknoloji Kongre ve Fuarı 14-15-16 Haziran tarihlerinde Ankara Üniversitesi'nde gerçekleşiyor.

11.06.2019Teknoloji
CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş kimdir

CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş kimdir?

CHP ve İYİ Parti, 31 Mart Yerel Seçimleri için Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak Mansur Yavaş’ı gösterdi. Hem Ankara’daki hem de yurt genelindeki seçmenler Mansur Yavaş’ın biyografisini internet üzerinden araştırıyor. Peki, CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş kimdir?

26.03.2019Gündem
TİSK Genel Sekreteri  emekli oldu

TİSK Genel Sekreteri emekli oldu

TÜRKİYE İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Genel Sekreteri Bülent Pirler emekli oldu.

21.05.2017Ekonomi
Endüstri 4.0a Samsung dopingi

Endüstri 4.0'a Samsung dopingi

Samsung, Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, TÜSİAV ve Ankara Üniversitesi iş birliği ile Ankara’da düzenlenen çalıştayda Endüstri 4.0 ve Türkiye’nin bu alandaki gelişimi masaya yatırıldı.

27.01.2017Teknoloji

Yazar Sonuçları

Vefatının 79. yıldönümünde saygı, minnet ve özlemle anıyoruz: Atatürk ve ‘Miras 7’

ERDOĞAN ve AKP’nin 2019’a dönük Atatürkçü söylemi dikkat çekerken, yeni yayınlanan ‘Miras-Atatürk’ün 7 Emaneti’ (Remzi) adlı kitap tartışmaya yeni bir boyut getiriyor.

9.11.2017