MENÜ
Arşiv

Saat Kaçta

Saat Kaçta ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Saat Kaçta haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.983 Saat Kaçta haberi bulunmuştur.

Saat Kaçta Haberleri

Egenomi

Egenomi

7.03.2000Ege
Sanal uşak hizmetinizde

"Sanal uşak" hizmetinizde

Kaliforniya'da geliştirilen bir program, bilgisayar ortamında yaratılan Chase Walker adlı sanal karakterin verilen emirleri yerine getirmesini sağlıyor. Walker, randevularınızı ayarlıyor, uçak biletinizi ayırtıyor hatta e-mail'lerinizi bile okuyor.

6.08.2001Gündem
Çocuk her yerde aranıyor

Çocuk her yerde aranıyor

Şefik Şevki Yıldırım’ın, Balıkesir’in Edremit İlçesi Akçay Beldesi’ndeki yazlığında genç eşi Tülin’i öldürmek suçlamasıyla tutuklanmasının ardından, soruşturma derinleştirildi.

21.05.2002Gündem
Baykal: Son dakikaya kadar arayışa devam

Baykal: Son dakikaya kadar arayışa devam

CHP lideri Deniz Baykal, Türkiye'deki sosyal demokrat toparlanmayı gerçekleştirmek için iyi niyetli açılımlarını son dikakaya kadar sürdüreceklerini belirterek ''İttifak çağrısı yoluyla bir gizli çatışma sürdürmek istemiyorum'' dedi.

21.08.2002Gündem
Oğluma söz verdim intihar etmem

Oğluma söz verdim intihar etmem

Zeynep Everi benim arkadaşım. Power FM'de Sevgi Dolu Saat'lerden tanıyorum onu. Önce sesini. Buğuludur. İnsanı yakalar. Kim bu kadın diye sordurtur. Ben de sordum, tanıştık, arkadaş olduk. Ara ara telefonla konuşurduk. Ve sonra o büyük felaket geldi. Aman Tanrım! O Caner, Zeynep'in oğlu Caner miydi?

25.01.2003Kelebek
Bir dadının günlüğü

Bir dadının günlüğü

Dadılık yaptığım bütün bebeklerin aile hayatlarını da dahil ettiğim günlükler tutuyorum: Seni kim ziyarete geldi? Baban sen yıkanırken ne yaptı? O seni ne zaman yıkadı? Annen ve baban sabahları saat kaçta seni yatağa alıp okşardı?

10.05.2003Kelebek
Mübaşir tarihe karışıyor

Mübaşir tarihe karışıyor

Yargıtay Başkanı Eraslan Özkaya, adli sistemde yıllardır beklenen ‘‘hız devriminin’’ müjdesini verdi. Ulusal Yargı Ağı'nın yargının ve Yargıtay'ın sorunları en aza indireceğini söyleyen Özkaya, adliyelerde hangi duruşmanın, hangi saatte, nerede yapılacağının elektronik panolarla gösterileceğini, böylece mübaşirlerin tarihe karışacağını belirtti.

22.06.2003Gündem
CHP, Baykal, siyasî nezaket

CHP, Baykal, siyasî nezaket

9 Eylül 2003, CHP’nin kuruluşunun 80.yıldönümü. Bu vesileyle bir tören yapılacak (yahut da yapıldı bile, haberi saat kaçta okuduğunuza göre değişir.) CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın böyle bir törene, partinin eski genel başkanlarını (en azından) davet etmesi gerekirdi. Siyaseten değil, nezaketen... Etmedi!

9.09.2003Gündem

Yazar Sonuçları

Hırsızım yakalandı

Adı Abuzer. Adıyamanlı. Genç, ince, uzun sinirli suratlı bir adam. Pis sakallı. Kapkara bir şey. Allahtan eve girdiği zaman ben yokmuşum, karşılaşsaydık, korkardım.

7.08.2001

Bir an evvel zıkkımlan da kalk git

Rütbesi ne olursa olsun, servis elemanı, kendini hizmet ederken hakir görüyor. Çünkü yeterince bilgili ve donanımlı değil. Öyle olunca da küçümseniyor, hatta kendini bilmez ukalalar tarafından hakarete uğruyor.

12.01.2003

Araç koltuğu yoksa çocuk otomobille seyahat edemez

Yine önümüzde uzun süreli bir bayram var. Çocukla ilk kez yolculuk yapacaklar için büyük bir acemilik söz konusu. Üzerinde durmak istediğimiz konu da araba yolculuğu. Özellikle trafiğinin yoğunluğu göz önüne alınınca ihmal edilmemesi gereken ilk konu bebek ve çocuklar için araba koltuğu...

8.02.2003

İdeal bakıcı nasıl bulunur

Son yıllarda kameralarla tespit edilen ‘‘bakıcı terörü’’ vakaları, ebeveynlerin korkulu rüyası oldu çıktı...

25.04.2003