EKSTRA
MENÜ

P&G

P&G ile ilgili tüm haberleri ve son dakika P&G haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.116 P&G haberi bulunmuştur.

P&G Haberleri

Büyümenin merkezi Türkiye

Büyümenin merkezi Türkiye

Dünyanın en büyük temizlik ve kişisel bakım şirketlerinden P&G’nin Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu ile hızlı tüketim devi P&G’yi ve Türkiye’yi konuştuk.

3.08.2020Ekonomi
Aybüke Pusat: “Her şey bitti demiştim ama meğer yeni başlıyormuş”

Aybüke Pusat: “Her şey bitti demiştim ama meğer yeni başlıyormuş”

Dizileri izlenme rekorları kırıyor, sosyal medyada üç milyona yakın kişi tarafından takip ediliyor, her paylaşımı on binlerce beğeni alıyor. Son zamanların en başarılı oyuncularından Aybüke Pusat sadece mesleğiyle değil, sosyal sorumluluk projeleriyle de gündemden düşmüyor. P&G’nin “Aynı çatı altında, umutla yarına” projesiyle koronavirüs salgınından dolayı gelir kaybına uğrayan binlerce insana umut olan Aybüke Pusat ile hem hayatını hem de gelecek planlarını konuştuk.

6.07.2020Hayat
Hedefim olimpiyat madalyası kazanmak

Hedefim olimpiyat madalyası kazanmak

Bugünden itibaren P&G’nin “Aynı çatı altında, umutla yarına” sosyal sorumluluk projesi kapsamında, birbirinden değerli isimlerle çok özel röportajları sizlerle buluşturacağız. İlk röportaj konuğumuz milli jimnastikçimiz İbrahim Çolak. Onu ilk kez Stuttgart’taki müthiş başarısıyla izledim. Başardığı an gözlerim dolmuştu. Ona hayranlığım işte bu heyecanla başladı ve onun için “Türk gençliğine en güzel örnek!” dedim. Ancak o sadece artistik jimnastikte dünya şampiyonu olarak kalmadı, sosyal faaliyetlere de yönelerek gerçekten ‘milli’ bir sporcu olduğunu kanıtladı. Son günlerde “Aynı çatı altında, umutla yarına” projesiyle koronavirüs salgınından dolayı gelir kaybına uğrayan yüzlerce aileye umut oldu. Bugün, bu genç adamla sürükleyici bir röportaj yaptık. Onun yanıtlarını dinlerken “Her aile çocuğunu sporcu yetiştirmeli” dedim kendi kendime…

Ömür Kurt – omur@hurriyet.com.tr

30.06.2020Hayat
Dünya şampiyonu İbrahim Çolaka destek

Dünya şampiyonu İbrahim Çolak'a destek

Türkiye'ye Dünya Artistik Jimnastik Halka kategorisinde dünya şampiyonluğu kazandıran İbrahim Çolak'a destek geldi.

25.11.2019Diğer
Gillette Fortnite Turnuvası’nda performanslar nefes kesti

Gillette Fortnite Turnuvası’nda performanslar nefes kesti

P&G’nin erkek bakım markası Gillette’in sponsor olduğu, oyun geliştirme şirketi Epic Games tarafından desteklenen ve Türkiye’de yayıncı ve oyuncuları bir araya getiren ilk Fortnite Turnuvası sona erdi.

30.01.2019eSpor
Fortnite Turnuvası için geri sayım başladı

Fortnite Turnuvası için geri sayım başladı

P&G’nin lider erkek bakım markası Gillette, oyun geliştirme şirketi Epic Games tarafından desteklenen, Türkiye’nin yayıncı ve oyuncularını birleştiren ilk Fortnite Turnuvası’nı düzenleyerek bir ilke daha imza atıyor.

10.01.2019eSpor
Çeşitliliğe çok açığız

Çeşitliliğe çok açığız

Dünyanın en büyük hızlı tüketim şirketlerinden Procter & Gamble’ın (P&G) Türkiye ve Kafkasya İK Direktörlüğü’ne getirilen Berna Yener Aksu, şirkette çeşitliliğe çok önem verdiklerini, 48 üniversiteden çalışanları olduğunu söylüyor. Aksu, “Tep tip bir üniversite değil amacımız, kadın-erkek, farklı çalışma tarzları olan, farklı şehirlerden, okullardan gelmiş kişilere, aklınıza gelebilecek her türlü çeşitliliğe çok açığız, çünkü bunun iş hayatını çok renklendireceğini, geliştireceğini düşünüyoruz” diyor.

Tankut Turnaoğlu: Türkiyede sporun ve basketbolun her zaman destekçisiyiz

Tankut Turnaoğlu: Türkiye'de sporun ve basketbolun her zaman destekçisiyiz

Türk sporuna ve THY EuroLeague’e verdikleri büyük destekle fark yaratan P&G’nin Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, Spor Arena’ya konuştu.

5.06.2018Basketbol
FIFA e-Dünya Kupası’nda Isopowerr’a büyük destek

FIFA e-Dünya Kupası’nda Isopowerr’a büyük destek

Uluslararası FIFA e-Dünya Kupası play offlarında yarışmaya hak kazanan tek Türk esporcu olan Ismail Can “Isopowerr” Yerinde, P&G’nin lider erkek bakım markası Gillette’in desteğiyle Avrupa’da Türkiye’yi temsil edecek.

30.05.2018eSpor
1994’ten beri  şerbetliyiz

1994’ten beri şerbetliyiz

P&G ailesi içinde Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 3 ülke arasında olduğunu anlatan P&G Türkiye ve Kafkasya Genel Müdürü Tankut Turnaoğlu, “P&G 2018’in ilk 3 ayında da büyümeye devam etti. Bizim 3 bacağımız var, büyüme, kâr ve nakit. P&G Türkiye’de 1994 krizinden beri nakit yönetiminde şerbetli” diye konuştu.

25.05.2018Ekonomi
P&G, Türkiyede yapay zeka üzerine yarışma düzenleyecek

P&G, Türkiye'de yapay zeka üzerine yarışma düzenleyecek

Procter and Gamble (P&G), yapay zeka üzerine Hackathon yarışması düzenlemeyi planlıyor.

30.04.2018Teknoloji
Büyük veri büyük kariyer

Büyük veri büyük kariyer

Büyük veri, şirketler için giderek daha değerli oluyor. Elde ettikleri dataları kazanca çevirmeyi hedefleyen firmalar bu bilgilerin doğru analizi ve yönetimi için ‘veri yöneticileri’ne yöneliyor. P&G’nin ilk Global Veri Yöneticisi Guy Peri ile veri alanında kariyeri konuştuk.

P&Gnin gençlik hareketi Banabak artık mobilde

P&G'nin gençlik hareketi "Banabak" artık mobilde

Procter&Gamble (P&G) Türkiye ve Kafkasya Pazarlama Direktörü İpek Ersavaş, "Türkiye'ye özel 2014 yılında başlattığımız Banabak Gençlik Hareketi, 4 yılda 1 milyondan fazla üniversite öğrencisine doğrudan ve YouTube sayfasıyla da milyonlarca gence online ulaştı. Artık gençlerin en çok vakit geçirdiği mobil telefonlarında da varız." dedi.

17.04.2018Teknoloji
P&Gnin veri analitiğindeki beyni Türkiyeye geliyor

P&G'nin veri analitiğindeki beyni Türkiye'ye geliyor

Gillette, İpana, Orkid, Prima gibi hızlı tüketim ürünleri pazarının lider markalarının geliştiricisi Procter and Gamble (P&G), 16-19 Nisan 2018 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek Global Girişimcilik Kongresi’nde yeni dünyada değişen tüketici alışkanlıklarıyla şekillenen inovasyon ve girişimcilik dünyasına ışık tutmaya hazırlanıyor.

11.04.2018Teknoloji
Vestel ve P&G yaptı: Tek tuşla deterjan siparişi

Vestel ve P&G yaptı: Tek tuşla deterjan siparişi

Vestel ve P&G, çamaşır makineleri için ‘tek tuşla deterjan siparişi’ veren ‘Kolay Gelsin’ teknolojisini Türkiye’de hayata geçiriyor. Makine, üzerine eklenecek dijital butona basıldığında, mobil uygulama üzerinden deterjan siparişini otomatik olarak verecek. Projenin ikinci aşaması ise otomatik dozaj sistemli Vestel çamaşır makineleri üzerine olacak. Deterjan seviyesi belli bir sınırın altına indiğinde deterjan siparişini kendi verecek olan makineler 2018’in ilk çeyreğinde piyasaya sunulacak.

4.01.2018Teknoloji
Dünyayı Annelerin Gözünden Görmeye Davet Ediyor

Dünyayı Annelerin Gözünden Görmeye Davet Ediyor

2018 PyeongChang Kış Olimpiyat Oyunları açılışına 100 gün kala Annelerin Gururlu Sponsoru P&G, “Teşekkürler Anne” kampanyası kapsamında yayınladığı yeni reklam filminde önyargıları aşan sporcuların hikayelerine odaklanıyor.

3.11.2017Alışveriş
P&G, dünyayı “Annelerin Gözünden” görmeye davet ediyor

P&G, dünyayı “Annelerin Gözünden” görmeye davet ediyor

Uluslararası Olimpiyat Oyunları global sponsoru Procter & Gamble, olimpiyat sporcuları ve annelerini desteklediği “Teşekkürler Anne” kampanyasına yeni reklam filmiyle devam ediyor. Gerçek sporcuların karşı karşıya kaldıkları zorlukların hikayesini annelerin gözünden yansıtan film, herkesi, insanları ayıran farklılıklar yerine; tüm insanlığın paylaştığı ortak özellikleri görmeye çağırıyor.

P&G’den Gebze’ye  250 milyon lira

P&G’den Gebze’ye 250 milyon lira

ABD merkezli tüketim ürünleri üreticisi Procter&Gamble (P&G) Kocaeli Gebze’de bulunan fabrikasında bebek ve kadın bakım ürünleri üretimi için yaptığı 250 milyon liralık yatırımı devreye aldı.

28.02.2017Ekonomi
Ünlü İsimlerden Minik Özel Sporculara Destek

Ünlü İsimlerden Minik Özel Sporculara Destek

P&G Türkiye, Migros ve Özel Olimpiyatlar Türkiye iş birliği ile hayata geçen “Minik Sporcular” Projesi yeni döneminde 15 ilde uygulanarak Türkiye genelinde 400’e yakın çocuğa ulaşacak.

24.01.2017Etkinlikler
İpek Soylu kuralları baştan yazıyor

İpek Soylu kuralları baştan yazıyor!

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Orkid’in marka elçisi tenis dünyasının genç yeteneği İpek Soylu, Swissotel The Bosphorus İstanbul’un tenis kortunda kuralları baştan yazan hikâyesini anlattı.

23.10.2016Diğer
P&G İnovasyon merkezinde Orkid Platinum incelendi

P&G İnovasyon merkezinde Orkid Platinum incelendi

Özel günlerinde koruma ve yumuşaklığı bir arada bulmak isteyen Türk kadınları için...

20.09.2016Etkinlikler
Olimpiyat sporcularının güzelliği P&G’den sorulur

Olimpiyat sporcularının güzelliği P&G’den sorulur

İlk kez olimpiyatlara katılan Mülteci Olimpiyat Takımı P&G Salon’da bakım yaptırdı.

9.08.2016Etkinlikler
Yaşantımla, hayat felsefemle, güreşe duyduğum tutkuyla gençlere örnek olmaya çalışıyorum…

Yaşantımla, hayat felsefemle, güreşe duyduğum tutkuyla gençlere örnek olmaya çalışıyorum…

53. Yarım Kalan Hayatlarla huzurlarınızdayım. P&G’nin sosyal kampanyası “Teşekkürler Anne” kapsamında, 4 kere Avrupa, 2 kere de Dünya şampiyonluğu kazanan, milli güreşçimiz Taha Akgül’la röportaj yaptım ve annesi Gülbahar anneyle tanıştım. Taha, bizi, serbest güreşte bu Rio Olimpiyatları’nda temsil edecek.

Lider yetiştirme okulu gibiyiz

Lider yetiştirme okulu gibiyiz

Yöneticilerini kendi içinden yetiştiren P&G’nin yönetim kurulundaki 12 kişinin tamamı şirkete yeni mezun olarak girmiş. Kendisi de 17.5 yıl önce stajyer olarak şirkete giren P&G Türkiye ve Kafkasya İK Direktörü Bilgehan Ergenekon Bilen, “Lider okulu gibiyiz” diyor.

Fransız solundan Le Pene suçlama

Fransız solundan Le Pen'e suçlama

Fransa'da muhalefetteki Sol Parti, aşırı sağcı Ulusal Cephe Lideri Marine Le Pen'i, Mısır Cumhurbaşkanı Aldulfettah es-Sisi'ye destek vermekle suçladı.

5.06.2015Avrupa
Çocuklar sporla büyüyor

Çocuklar sporla büyüyor

Sağlıklı, özgüveni yüksek, sosyal ve disiplinli nesiller yetiştirmek için çocukları küçük yaşta spora yönlendirmek, onları şimdiden geleceğe hazırlamak için atılacak en önemli adım. Uzmanlara göre spor yapan çocuklar sosyal yaşamda ve okul hayatında daha başarılı oluyor. P&G ve Türkiye Olimpiyat Komitesi, çocuklarını sporla büyütmek isteyen anneleri bir araya getirerek Olimpik Anneler hareketini başlatıyor.

16.04.2015Keyif
O artık çiftçi

O artık çiftçi!

ADANA’da 3 çocuklu bir ailenin oğlu olarak dünyaya gelen, hızlı tüketim devi global bir şirkette milyon dolarları yöneten Saffet Karpat, “100 ülkenin finans başkanlığını yaptım. 2013’te emekli olduktan sonra çiftçi olduk” dedi.

28.03.2015Ekonomi
Ütülü çamaşır makinesi yaptı

Ütülü çamaşır makinesi yaptı!

Amerikan beyaz eşya üreticisi Whirlpool ve tüketici ürünleri devi P&G, çamaşır makinesi ve ütüyü bir araya getiren bir yeni icada imza attı.

22.07.2014Teknoloji
Onlar çifte gurur yaşıyorlar

Onlar çifte gurur yaşıyorlar

Olimpiyat annelerinden Hürriyet Aile’ye özel...

Teşekkürler Anne konseri

Teşekkürler Anne konseri

Haydi anneler, çekilişe!

21.07.2012Etkinlikler
P&G, Anneler Gününü özel bir hediyeyle kutluyor

P&G, Anneler Günü'nü özel bir hediyeyle kutluyor

P&G, sporcu annelerine özel bir defter hazırladı.

3.05.2012Etkinlikler
Kuruluş Osmanda Nikola ölecek mi

Kuruluş Osman'da Nikola ölecek mi?

Kuruluş Osman dizisinin yeni bölüm fragmanı ardından Osman Gazi’nin baş düşmanı Nikola’nın akıbeti merak konusu oldu. Osman Gazi’yle yüzleşen Nikola, aldığı kılıç darbelerinden sonra yere yığılıyor. Peki, Kuruluş Osman'da Nikola ölecek mi?

23.11.2020Televizyon
Krem kutusuna sakladığı uyuşturucuyla yakalandı

Krem kutusuna sakladığı uyuşturucuyla yakalandı

ELAZIĞ'da, yol kontrolleri sırasında durdurulan taksideki kadın müşterinin çantasında bulunan krem kutusunda 178 gram metamfetamin ele geçirildi. Gözaltına alınan kadın adliyeye sevk edildi.

20.11.2020Gündem
Son Dakika | Fenerbahçe - Sivas Belediyespor maçının hakemi belli oldu

Son Dakika | Fenerbahçe - Sivas Belediyespor maçının hakemi belli oldu!

Ziraat Türkiye Kupası 4. eleme turunda oynanacak Fenerbahçe-Sivas Belediye Spor karşılaşmasını Sarper Barış Saka yönetecek.

20.11.2020Futbol
Ezgi Zeynep Deniz Zuhal Topalla Sofradadan çekilecek mi, diskalifiye mi olacak

Ezgi Zeynep Deniz Zuhal Topal'la Sofrada'dan çekilecek mi, diskalifiye mi olacak?

Zuhal Topal’la Sofrada programının yeni bölüm fragmanı ardından yarışmacı Ezgi Zeynep Deniz’in akıbeti merak konusu oldu. Üçüncü gün yarışmacısı Ezgi Zeynep Deniz yarışmadan çekilmek isterken; kaynanalardan biri ‘diskalifiye olacaklar’ açıklamasında bulunuyor. Peki, Ezgi Zeynep Deniz Zuhal Topal'la Sofrada'dan çekilecek mi, diskalifiye mi olacak?

18.11.2020Televizyon
Son Dakika | Zeki Çelikten Tottenham açıklaması Transfer sözleri...

Son Dakika | Zeki Çelik'ten Tottenham açıklaması! Transfer sözleri...

Lille forması giyen temsilcimiz Zeki Çelik, Premier Lig'den Tottenham'ın kendisine yönelik ilgisi hakkında konuştu.

17.11.2020Futbol
Vanda 205 kilo eroin ele geçirildi

Van'da 205 kilo eroin ele geçirildi

VAN'ın merkez İpekyolu ilçesinde araçta ve Başkale ilçesi kırsalında dere yatağında yapılan aramalarda, 205 kilo 840 gram eroin ele geçirildi.

17.11.2020Gündem
Adana’da uyuşturucu satıcılarına operasyon: 2 tutuklama

Adana’da uyuşturucu satıcılarına operasyon: 2 tutuklama

ADANA’da polis tarafından uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 5 şüpheliden 2’si tutuklandı.

10.11.2020Gündem
Küresel piyasalardaki aşı rallisi bugün yerini karışık bir seyre bıraktı

Küresel piyasalardaki "aşı rallisi" bugün yerini karışık bir seyre bıraktı

Küresel piyasalarda yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı ile ilgili haberlerin etkisiyle dün başlayan ralli, bugün Asya piyasalarında yerini karışık bir seyre bıraktı.

10.11.2020Ekonomi
En Şık Benim neden yok, bitti mi Raşit Bağzıbağlı’dan açıklama

En Şık Benim neden yok, bitti mi? Raşit Bağzıbağlı’dan açıklama

En Şık Benim programının akıbeti belli oldu. Daha önce yayın saatinde değişikliğe giden En Şık Benim, en son 23 Ekim Cuma günü haftanın finaliyle izleyici karşısına çıkmıştı. Yarışmanın akıbetini merak eden izleyiciler, internetten araştırma yapıyor. Peki, En Şık Benim neden yok, bitti mi? İşte Raşit Bağzıbağlı’nın açıklaması…

28.10.2020Televizyon
Son Dakika | Fenerbahçede Emre Belözoğlu dönemi resmen başladı Her şeyi anlattı ve müjdeyi verdi...

Son Dakika | Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu dönemi resmen başladı! Her şeyi anlattı ve müjdeyi verdi...

Fenerbahçe'de sportif direktörlük görevine getirilen Emre Belözoğlu ile 1 yıllık sözleşme imzalandı. Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde düzenlenen imza töreninde Başkan Ali Koç ve Sportif Direktör Emre Belözoğlu açıklamalarda bulundu. Törene damga vuran detay duygusal video ve bu videoda yer alan Galatasaray ile Florya jestleri oldu.

28.10.2020Futbol
Son Dakika | Türk Telekom Stadında kritik zirve Fatih Terimden ilk açıklama geldi

Son Dakika | Türk Telekom Stadı'nda kritik zirve! Fatih Terim'den ilk açıklama geldi!

Çalkantılı bir dönemden geçen Galatasaray'da sıcak gelişmeler yaşanıyor. Son günlerde yıldızı barışmayan Galatasaray yönetimi ve teknik direktör Fatih Terim, Türk Telekom Stadı'nda bir araya geldi. Terim'den ilk açıklama geldi...

26.10.2020Futbol
Osmaniyede uyuşturucu operasyonu: 8 tutuklama

Osmaniye'de uyuşturucu operasyonu: 8 tutuklama

OSMANİYE'de polis ekiplerinin uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlediği operasyonda 11 şüpheli yakalandı. Şüphelilerden 8'i tutuklandı.

23.10.2020Gündem
Son dakika haberi | Merih hava kuvvetleri

Son dakika haberi | Merih hava kuvvetleri!

İtalya 1. Futbol Ligi’nde geçtiğimiz cumartesi günü oynanan ve 1-1 sona eren Crotone-Juventus karşılaşmasının yıldızı Merih Demiral oldu. Maç boyunca hava toplarında rakiplerine yüzde 90 oranında üstünlük sağlayan milli futbolcu, pas isabeti istatistiğinde de yüzde 95 gibi önemli bir istatistiğe ulaştı. Ancak Merih’in en çok konuşulduğu pozisyon bir hava topu mücadelesinde yaşandı...

20.10.2020Futbol
Zuhal Topalla Sofrada yarışmacısı Ayten kayınvalideye ne oldu, neden öldü Ayten Çayırderenin hayatıyla ilgili bilgiler

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacısı Ayten kayınvalideye ne oldu, neden öldü? Ayten Çayırdere'nin hayatıyla ilgili bilgiler

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının bu haftaki bölümünde üzücü bir olay yaşandı. Hafta içi her gün ekranlara gelen Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 8 Ekim tarihli bölümünde yarışan kayınvalide Ayten Çayırdere'nin hayatını kaybettiği açıklandı. Yarışmanın resmi Instagram hesabından yarışmacı Ayten Çayırdere'nin yer aldığı videoya başsağlığı mesajı paylaşıldı. Üzücü olay sosyal medyada da gündeme geldi. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacısı Ayten Çayırdere kimdir, neden vefat etti? İşte, Ayten Çayırdere'nin ölümüyle ilgili ayrıntılar.

11.10.2020Televizyon
BSMV nedir BSMV vergisi ve oranı hakkında detaylı bilgiler

BSMV nedir? BSMV vergisi ve oranı hakkında detaylı bilgiler

BSMV olarak bilinen Banka Sigorta Muamele Vergisi, belirli bankacılık işlemlerinde karşılaşılabilecek bir vergilendirme tutarıdır. Bankalardan tahsil edilen BSMV vergi oranı, dolayısıyla banka müşterilerine de yansımaktadır. Peki, binde 2 oranı ile ödenen BSMV vergisi tam olarak nedir?

2.10.2020Ekonomi

Yazar Sonuçları

Prostat hastalıklarında  HOLEP ve BIPOLEP tekniği

Erkeklerin kaçamadığı sorunlardan biri de “prostat büyümesi ve buna bağlı idrar şikâyetleri...” 60 yaşındaki erkeklerin neredeyse yarısında bu hastalığa rastlanıyor. Yani yaş ilerledikçe bu hastalığın görülme sıklığı da giderek artıyor. Prostat hastalıkları ve yeni tedavi seçeneklerini, Üroloji Uzmanı Doç. Dr. Cenk Acar’a sordum. İşte anlattıkları: 

14.11.2020

Asteroid madenciliğine doğru

NASA'nın OSIRIS-REx uzay aracı asteroid Bennu'nun yüzeyine dokunarak taş örnekleri topladı.

31.10.2020