EKSTRA
MENÜ

Daisy Ridley

Daisy Ridley haberleri sayfasında güncel ve son dakika Daisy Ridley hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 55 Daisy Ridley haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Daisy Ridley Haberleri

Bu hafta 9 yeni film gösterime giriyor

Bu hafta 9 yeni film gösterime giriyor

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 3'ü yerli 9 film vizyona girecek.

19.12.2019Keyif
Kırmızı seninle olsun

Kırmızı seninle olsun

Star Wars (Yıldız Savaşları) serisinin son filmi ‘Rise of Skywalker’ın (Skywalker’ın Yükselişi) dünya prömiyeri önceki gün ABD’de gerçekleşti.

18.12.2019Dünya
16 uzmandan güzel bir kış için 54 harika öneri

16 uzmandan güzel bir kış için 54 harika öneri

Dışarısı buz gibiyken evde battaniyenin altında, sıcacık bir kahve kupasıyla güzel film veya belgesel, kulağınıza nasıl geliyor? Akşama ne pişireceksiniz? Bu sefer yaratıcı bir tarife ne dersiniz? Bunları düşünürken birkaç tuşla panda sahiplenmeye ne dersiniz? Çocuğunuz, aileniz, çevreniz için yapmanız gerekenler... Konserler, tiyatrolar, sergiler... Heyecanla beklenen teknolojik yenilikler, ufuk açacak seyahatler... İşte size kışı keyifli hale getirecek, birbirinden farklı fikirler!

‘Star Wars’ evreninden bildiriyoruz...

Merakla beklenen ‘Star Wars: Son Jedi’ filmi nihayet gösterime girdi. Avrupa prömiyerine katıldık, filmin yönetmeni Rian Johnson’la ve 10 oyuncusuyla bir araya geldik. Efsane filmin yıldızları Hürriyet’e konuştu

16.12.2017Hürriyet Pazar
Star Wars çılgınlığı

Star Wars çılgınlığı

Beyazperdede 40’ıncı yılını kutlayan “Star Wars” serisinin yeni filmi “Star Wars: Son Jedi” 15 Aralık’ta izleyiciyle buluştu. Barbaros Tapan, serinin 8’inci filminin oyuncuları Mark Hamill, Daisy Ridley, John Boyega ve yönetmeni Rian Johnson ile bir araya geldi. Oyuncular, serinin fanlarının çok tutkulu olduğunu söyledi ve merak edilen tüm soruları yanıtladı.

16.12.2017Magazin
‘Güç’ Prenses Leia’ya adandı

‘Güç’ Prenses Leia’ya adandı!

‘Star Wars: Son Jedi’ ABD’de prömiyer yaptı. Yönetmen Rian Johnson geceyi hayatını kaybeden,‘Prenses Leia’ Carrie Fisher’a adadı.

10.12.2017Kitap Sanat
Ser verilip sır verilmeyen film hakkında ilk röportaj: Yeniden Jedi olmak için dört yıldır sebze suyu içiyorum

Ser verilip sır verilmeyen film hakkında ilk röportaj: Yeniden Jedi olmak için dört yıldır sebze suyu içiyorum

Mark Hamill yani Luke Skywalker’la 13 Aralık’ta gösterime girecek ‘Star Wars: Son Jedi’ filmine sayılı gün varken, çok çok uzak bir galakside değil, Londra’da buluştuk. Efsanevi serinin vazgeçilmez karakterine can veren oyuncuyla geçmişten bugüne yolculuk ettik.

Bu iş hiç de senin tahmin ettiğin gibi ilerlemeyecek

Bu iş hiç de senin tahmin ettiğin gibi ilerlemeyecek

Luke Skywalker’ı canlandıran Mark Hamill’e göre son ‘Yıldız Savaşları’ yüklemesini tek cümlede özetleyen replik bu. Serinin en karanlık olması, uzun sürmesi ve sancılı geçmesi beklenen halkası ‘Son Jedi’yle ilgili şimdilik bilmeniz gerekenler…

Biz oyuncular fantezi dünyasında yaşıyoruz

Biz oyuncular fantezi dünyasında yaşıyoruz

Agatha Christie’nin aynı isimli klasikleşmiş romanından beyazperdeye uyarlanan “Doğu Ekspresinde Cinayet” filmi, 10 Kasım’da vizyona girdi. Barbaros Tapan, Londra’da filmin başrol oyuncuları Michelle Pfeiffer, Daisy Ridley ve Josh Gad ile Kelebek için bir araya geldi.

25.11.2017Magazin
Star Wars yeni film ne zaman vizyona girecek

Star Wars yeni film ne zaman vizyona girecek?

Star Wars serisinin yeni filmi ‘The Last Jedi’ fragmanı yayınlandı. Efsanevi dizinin 8. Filminden gelen yeni görüntülerle birlikte tarih araştırmaları arttı. Peki Star Wars yeni filmi ne zaman vizyona girecek?

10.10.2017Televizyon
Amerikada Star Wars ekibiyleydik... Güç bizimleydi hem de herkesten önce

Amerika'da Star Wars ekibiyleydik... Güç bizimleydi hem de herkesten önce

Çok, çok uzak bir galaksiden olmasa da, Orlando’da düzenlenen, 70 bin ‘Star Wars’ fanatiğinin, efsane serinin 40’ıncı yılı şerefine toplandığı ‘Yıldız Savaşları Kutlama Haftası’ndan bildiriyoruz. Luke Skywalker, Han Solo ve ‘yüce’ George Lucas’la yeni film ‘The Last Jedi’a dair her türlü detayı konuştuk, ilk fragmanı izledik, Prenses Leia’nın yasını tuttuk. Dört günün özetini son Jedi ‘Ray’ Daisy Ridley söylesin: “Tüm tahminleri unutun. Asıl gerçek, yazılanlara ve tahmin edilenlere hiç benzemiyor!”

22.04.2017Keyif
Yeni bir dünya kurulur Darth Vader da orada yerini alır

Yeni bir dünya kurulur Darth Vader da orada yerini alır

Dünyanın ‘diktatörlük’ tehlikesi altına girdiği bir dönemde, galaksiden gelen politik mesajlar sürpriz mi tesadüf mü? Daha da önemlisi: Yeni seri, galaksinin hangi tarafına düşüyor ve ne anlama geliyor? Star Wars evreninin son halkası ‘Rogue One’ bize yeni dünyayı anlatıyor.

17.12.2016Keyif
Johnny Depp Doğu Ekspresinde

Johnny Depp Doğu Ekspresi'nde

Polisiye Edebiyatın Kraliçesi Agatha Christie’nin tüm dünyada çok konuşulan Doğu Ekspresi’nde Cinayet romanı beyazperdeye uyarlanıyor. Kasım ayında Londra’da çekimlerinin başlanacağı belirtilen Doğu Ekspresi’nde Cinayet’in kadrosu açıklandı.

4.10.2016Keyif
Bilkom ve Warner Brostan işbirliği

Bilkom ve Warner Bros'tan işbirliği

Dünya devi Warner Bros, oyun alanında Bilkom ile Türkiye’de faaliyet gösterme kararı aldı. Yapılan anlaşma kapsamında, Star Wars hayranlarının büyük bir heyecanla beklediği “Lego Star Wars” serisinin beşinci ve son oyunu “Lego Star Wars: Güç Uyanıyor”; Türkiye’nin “Dijital Yaşam Koç”u Bilkom ve dünya devi Warner Bros işbirliği ile Türkiye’de satışa sunuldu.

7.09.2016Teknoloji
MTV Film Ödülleri sahiplerini buldu

MTV Film Ödülleri sahiplerini buldu

1992 yılından bu yana düzenlenen MTV Film Ödülleri 25. kez sahiplerini buldu. Star Wars serisinin yeni filmi Güç Uyanıyor'un yılın en iyi filmi seçildiği törende en iyi erkek oyuncu ödülünü The Revenant performansıyla Leonardo DiCaprio, en iyi kadın oyuncu ödülünü ise Mad Max: Fury Road performansıyla Charlize Theron kazandı. İşte ödül töreninden dikkat çeken filmler...

11.04.2016Keyif
Star Wars yıldızı Lara Croft olabilir

Star Wars yıldızı Lara Croft olabilir

Star Wars: The Force Awakens filminde canlandırdığı Rey karakteriyle başarılı bir işe imza atan ve önemli bir hayran kitlesi elde eden Daisy Ridley, oyun uyarlaması ile Tomb Raider'da yer alabilir. Ridley, 2017'de vizona girmesi beklenen filmde Lara Croft'u canlandırabilir.

11.03.2016Keyif
Star Warsta kamera karşısına geçen dublör Olivia Jackson kolunu kaybediyor

Star Wars'ta kamera karşısına geçen dublör Olivia Jackson kolunu kaybediyor

Star Wars (Yıldız Savaşları) serisinin son filmi ‘Force Awakens’ın (Güç Uyanıyor) zorlu aksiyon sahnelerinde kamera karşısına geçen İngiliz dublör Olivia Jackson, önümüzdeki günlerde kolunun kesileceğini açıkladı.

21.12.2015Dünya
Star Wars yıldızları Hürriyete konuştu: Galaksinin geleceği şimdi onların elinde

Star Wars yıldızları Hürriyet'e konuştu: Galaksinin geleceği şimdi onların elinde!

Star Wars’un yeni filmi, dünyaya yeni bir yıldız armağan etti: Daisy Ridley. Şanslıydık, üzerine henüz şöhret tozu değmemişken Londra’da buluştuk. Nefes kesen güzelliğiyle hikâyenin esas kadını olmayı anlattı: “Mistik kahramanlık öykülerinde artık başkaldıran, savaşçı kadınlara da yer var. ‘Açlık Oyunları’ ile başlayan ve şimdi Star Wars ile katlanacak bir akım, hatta bir devrim bu. ‘Rey’ karakteri kadınların gözünde sembolik bir harekete dönüşebilir.”

19.12.2015Hayat
Bu hafta hangi filmler vizyona girdi

Bu hafta hangi filmler vizyona girdi?

2015 yılının sonuna doğru heyecanla beklenilen filmler vizyona giriyor. Bu hafta en uzun soluklu film serilerinden olan Star Wars'un serisinin 7. filmi Star Wars: Güç Uyanıyor vizyonda! Bu haftanın filmleri arasında Nadide Hayat, Lolo, Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman, Ma Ma, Kahin'in Kızı, Mutlu Yıllar ve Gassal yer alıyor.

17.12.2015Keyif

“Star Wars: Güç Uyanıyor” vizyonda!

Yıldız Savaşları serisinin yedinci filmi seyircileri uzak galaksilere sürükleyecek.

17.12.2015Etkinlikler
Star Wars heyecanı başladı, Latif Demirci çizdi

Star Wars heyecanı başladı, Latif Demirci çizdi

Tüm dünyanın merakla beklediği 'Star Wars: Güç Uyanıyor'un Avrupa prömiyeri İngiltere'nin başkenti Londra'da gerçekleştirildi. Hürriyet'in usta ismi Latif Demirci de bugünkü köşesinde bu 'Star Wars' filmine gönderme yapan bir karikatür çizdi.

16.12.2015Gündem
Star Wars: Güç Uyanıyorun Avrupa prömiyeri yapıldı

Star Wars: Güç Uyanıyor'un Avrupa prömiyeri yapıldı

Tüm dünyada merakla beklenen Star Wars: Güç Uyanıyor için Avrupa prömiyeri İngiltere'nin başkenti Londra'da gerçekleştirildi. Türkiye'de de gece yarısı ilk seanslar yapıldı.

16.12.2015Kelebek
Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Vizyona giren filmleri sizler için derledik...

16.12.2015İyi Yaşam
İşte Star Wars Güç Uyanıyordan ilk izlenimler

İşte Star Wars 'Güç Uyanıyor'dan ilk izlenimler

Star Wars'un merakla beklenen yeni filmi 'Güç Uyanıyor'un basın gösterimine Kelebek'ten Barbaros Tapan katıldı.

16.12.2015Keyif
Gala heyecanı

Gala heyecanı

YILDIZ Savaşları (Star Wars) serisinin tüm dünyada heyecanla beklenen yedinci filmi ‘Güç Uyanıyor’un (Force Awakens) galası bugün ABD’nin Los Angeles kentindeki tarihi TCL Çin Tiyatrosu’nda gerçekleştirilecek.

14.12.2015Keyif
Star Wars 7: Güç Uyanıyor fragman izle

Star Wars 7: Güç Uyanıyor fragman izle

Star Wars, bilim kurgu filmlerinin atası kabul olarak edilir. Bu efsane serinin yeni filmi bu ay vizyona girecek. Filmin fragmanı yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ilgiyle karşılaştı. Star Wars 7: Güç Uyanıyor filminin vizyona gireceği tarih sinema severler tarafından merakla bekleniyor.

9.12.2015Bilgi
Star Wars 7: Güç Uyanıyor İzle

Star Wars 7: Güç Uyanıyor İzle!

Star Wars, bilim kurgu filmlerinin atası kabul olarak edilir. Bu efsane serinin yeni filmi Aralık ayında vizyona girecek. Daha vizyona girmesine 1 olmasına rağmen fragmanıyla bile büyük beğeni toplamayı başaran film sinema severler tarafından heyecanla bekleniyor.

9.11.2015Bilgi
Star Wars filminin yeni fragmanının şifrelerini çözdük

Star Wars filminin yeni fragmanının şifrelerini çözdük

Her yeni Star Wars (Yıldız Savaşları) filmi “Çok çok uzun zaman önceydi” diye başlar ama her şey sanki dünmüş gibi... Yeni üçlemenin son filmi ‘The Force Awakens’ın (Güç Uyanıyor) fragmanı yayımlanınca, yıllardır hasretle bekleyen sinemaseverler çocuklar gibi sevindi. Film, aralıkta vizyona girecek; onda neler bulacağınıza dair ipuçlarını biz şimdiden verelim.

24.10.2015Hayat
Star Wars: Force Awakens filminden ilk resmi fragman

'Star Wars: Force Awakens' filminden ilk resmi fragman

Bilim kurgu tarihinin en önemli serilerinden olan Star Wars'un 17 Aralık'ta vizyona girecek olan Star Wars: Force Awakens (Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor) filminin ilk resmi fragmanı yayınlandı.

20.10.2015Keyif
Star Wars: The Force Awakens (Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor) filminin ikinci fragmanı yayınlandı

Star Wars: The Force Awakens (Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor) filminin ikinci fragmanı yayınlandı

Star Wars serisinin yedinci filmi ‘Star Wars: Force Awakens‘ın yeni fragmanı yayınlandı.

16.04.2015Keyif
Efendi Yoda’nın jedileriyiz

Efendi Yoda’nın jedileriyiz

Çağımızın en büyük destanı ‘Yıldız Savaşları’ (Star Wars) 2015’te dünyayı kasıp kavuracak. Serinin yedinci filmi ‘Güç Uyanıyor’ aralıkta vizyonda. Hem de eski efsane kadrosuyla... Her şeyin başladığı yerde, California’daki Skywalker Çiftliği’nde George Lucas yaratıcılığının sırrını keşfettim.

29.12.2014Keyif
Yeni Yıldız Savaşları filminin ilk tanıtım videosu yayınlandı

Yeni Yıldız Savaşları filminin ilk tanıtım videosu yayınlandı

Gelecek yıl Aralık ayında gösterime girmesi beklenen yeni Yıldız Savaşları filminin ilk tanıtım videosu Youtube’da yayınlandı ve 24 saat içinde 20 milyondan fazla kişi tarafından izlendi.

29.11.2014Avrupa
The Inbetweeners 2 fragman

The Inbetweeners 2 fragman

Oyuncu kadrosunda Emily Berrington, Daisy Ridley, Freddie Stroma gibi isimlerin yer aldığı 2014 yapımı film.

30.05.2014Eğlence
Tarih de affetmez Yoda da

Tarih de affetmez Yoda da

Yeni Star Wars (Yıldız Savaşları) filmi yolda. Ancak gelen haberler hayranları üzüyor. starwars.com’dan yapılan açıklamaya göre karakterlere arka plan oluşturan kitap ve çizgi romanlar artık bir referans değil. 35 yıllık Star Wars tarihi baştan mı yazılıyor?

3.05.2014Gündem
Efsane oyuncular Yıldız Savaşları 7 için bir araya geliyor

Efsane oyuncular "Yıldız Savaşları 7" için bir araya geliyor

Yıldız Savaşları (Star Wars) serisinin ilk filminin efsanevi oyuncuları Star Wars 7 için kamera karşısına geçiyor.

30.04.2014Kelebek
10 Nisan hangi burç ve burcu ne 10 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

10 Nisan hangi burç ve burcu ne? 10 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanların büyük bir kısmı burçlara önem vermektedir. Öyle ki hayatlarının her alanında burçlardan faydalanmaktadırlar. Bu bağlamda pek çok insan burcunu merak etmektedir. Kişiler doğum tarihleri ile kolayca burçlarını öğrenebilirler. 10 Nisan hangi burç ve burcu ne? 10 Nisan tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

8.09.2021Burçlar
Yaşadıklarımı sabun kutusuna yazdım

Yaşadıklarımı sabun kutusuna yazdım

Afganistan'a kaçak girdiği gerekçesiyle 10 gündür Taliban'ın elinde tutulan İngiliz gazeteci Yvonne Ridley, tutuklu bulunduğu günlerde yaşadıklarını Daily Express'e yazdı.

9.10.2001Dünya
Yaşadıklarımı sabun kutusuna yazdım

Yaşadıklarımı sabun kutusuna yazdım

Afganistan'a kaçak girdiği gerekçesiyle 10 gündür Taliban'ın elinde tutulan İngiliz gazeteci Yvonne Ridley, tutuklu bulunduğu günlerde yaşadıklarını Daily Express'e yazdı.

9.10.2001Gündem
Taliban İngiliz gazeteciyi serbest bırakacak

Taliban İngiliz gazeteciyi serbest bırakacak

Taliban yönetimi, 28 Eylül'de tutukladığı İngiliz kadın gazeteci Yvonne Ridley'nin serbest bırakılması için talimat verdiğini duyurdu.

6.10.2001Gündem
El Cezirenin iddiası Esir gazeteci İngiliz casusu

El Cezire'nin iddiası Esir gazeteci İngiliz casusu

Geçen cuma Afganistan'da tutuklanan ve eski eşi bir İsrailli olan İngiliz kadın gazeteci, 41 yaşındaki Yvonne Ridley'in İngiliz istihbaratı için çalışan bir casus olabileceği ileri sürüldü.

1.10.2001Dünya

Yazar Sonuçları

Leslie ile yürüyün

Hafta sonu evdeyiz, karantinadayız.

3.12.2020

Haftanın filmleri

2016’da ortaya dökülen itiraflarla Fox News kurucusu ve CEO’su Roger Ailes’ın hayatını tersine çeviren ve dünyada büyük yankılar uyandıran cinsel taciz davasının perde arkasını anlatan “Skandal”, konusuyla olduğu kadar Oscar’a yürüyen oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Skywalker serisinin üçüncüsü ve sonuncusu “Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi” ve Mariana Di Girolamo’nun performansıyla öne çıkan Şili melodramı “Ema” da gözünüzden kaçmasın.

20.12.2019

Güç de iktidar da benimle olsun...

Sinema tarihinin en popüler serisi ‘Star Wars’un sekizinci adımı ‘Son Jedi’, hem ‘retro’ tadına sahip hem de kendi ruhunu ve sesini bulmuş bir film. Rian Johnson’ın yazıp yönettiği yapım ikonik karakterlerden Luke Skywalker’ın, isyankâr kız Rey’i yetiştirme sürecinin yanı sıra ‘Yeni Darth Vader’ Kylo Ren’in güç ve iktidar çabalarına odaklanıyor...

15.12.2017

Güç bizimle olmaya devam ediyor!

Star Wars hayranları için beklenen gün geldi çattı! Bu kez Rian Johnson’a emanet olan yeni Star Wars filmi “The Last Jedi”, serinin hayranları için ‘Prenses Leia’ Carrie Fisher’ı son kez perdede görmek için de bir fırsat. 68 olayları sırasında Jean Luc Godard’ı izleyeceğimiz “Godard ve Ben”, Sally Potter komedisi “The Party” ve Evan Peters ile Al Pacino’nun oyunculuklarıyla dikkat çeken “Somali Korsanları”, haftanın diğer seçenekleri.

14.12.2017

Ve Şener Şen de ‘biber gazı’ yer...

Yavuz Turgul imzalı ‘Yol Ayrımı’, Mazhar adlı bir işadamının geçirdiği kazanın ardından acımasız yanlarını bırakarak iyi bir insana dönüşmesini anlatıyor. Öykü bir büyük burjuvanın portresini çizerken gündelik hırslar içinde kaçıp giden anlara ve mutluluklara vurgu yapıyor. Film, Şener Şen’in kariyerinde ilk kez ‘biber gazı’ yediği yapım olarak tarihe geçecek.

10.11.2017

Güç bir kez daha uyanıyor

Sinema tarihinin en ünlü serisi ‘Star Wars’a ‘ara nağme’ niteliğinde yeni bir halka ekleniyor: ‘Rogue One’. İmparatorluk cephesinin inşa ettiği bir silahı bertaraf etmek için çabalayan isyancıların mücadelesini anlatan filmde, klasik karakterlerinden Darth Vader birkaç sahnede karşımıza çıkıyor. Gareth Edwards’ın yönettiği yapım, serinin 70 ve 80’lerdeki tadını taşıyor.

17.12.2016

O eski halinden eser var şimdi

Sinema tarihinin en bilinen serisi ‘Star Wars’un yedinci adımı niteliğindeki ‘Güç Uyanıyor’, genel çizgileri itibariyle ‘Retro tadı’ taşıyor.

18.12.2015

Bir daha döv Wick...

Zamanımızın en görkemli yakın dövüş sanatları aksiyonu ‘John Wick’ serisinin üçüncü adımında, yine kan gövdeyi götürüyor. Öykü New York-Casablanca hattında gidip gelirken ‘yakışıklı tetikçi’, peşindeki kiralık katilleri yok etmek için olağanüstü bir mücadele veriyor ve film boyunca yaklaşık 200 kişiyi öte tarafa gönderiyor. Keanu Reeves’ın sürüklediği film koreografik anlamda çok iyi tasarlanmış aksiyon sahneleriyle dikkat çekiyor.

18.05.2019