Bilkom ve Warner Bros'tan işbirliği

Güncelleme Tarihi:

Bilkom ve Warner Brostan işbirliği
Oluşturulma Tarihi: Eylül 07, 2016 13:39

Dünya devi Warner Bros, oyun alanında Bilkom ile Türkiye’de faaliyet gösterme kararı aldı. Yapılan anlaşma kapsamında, Star Wars hayranlarının büyük bir heyecanla beklediği “Lego Star Wars” serisinin beşinci ve son oyunu “Lego Star Wars: Güç Uyanıyor”; Türkiye’nin “Dijital Yaşam Koç”u Bilkom ve dünya devi Warner Bros işbirliği ile Türkiye’de satışa sunuldu.

Haberin Devamı

Warner Bros, tüm dünyada milyonlarca insanın yakın takipçisi olduğu “Lego” ve “Star Wars” markalarının bir araya gelerek yarattığı, Star Wars çılgınlarını peşinden sürükleyecek “Lego Star Wars: Güç Uyanıyor/Lego Star Wars Force Awakens” oyunu; Warner Bros’un Türkiye’deki tek yetkili satış temsilcisi olarak anlaştığı Bilkom işbirliği ile oyun severlere sunuldu.

Oyun severlerin merak ve büyük bir heyecanla beklediği “Lego Star Wars: Güç Uyanıyor”; Bilkom ve Warner Bros’un ortaklığı ile Hepsiburada, D&R, OverGame, Teknosa’lardan alınabilecek.

TT Games tarafından geliştirilen ve birçok video oyunu sitesinden yüksek puanlar alan “Lego Star Wars: Güç Uyanıyor” Türkiye’de; PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, Wii U, OSX, iOS ve Android platformlarında satışa sunulacak. 

Haberin Devamı

Oynanışı daha önceki “Lego Star Wars” oyunları ile benzerlik gösteren serinin son oyununda, yeni “Multi-Builds” özelliği sayesinde oyuncuların “tuğlalar” ile çeşitli yaratımlar yapabilmeleri sağlanacak. Oyuncuların siperlerin arkasında gizlenerek “Blaster Battle”larda düşmanlarla savaşacağı oyun; LucasFilm’in izni ile “Return of the Jedi” ve “Force Awakens” filmleri arasındaki boşluğu birbirine bağlayan bir köprü görevi görecek. 

Hem tek hem de çoklu oyuncu desteği veren ve “Star Wars: Force Awakens” filminden Harrison Ford, Daisy Ridley, John Boyega, Adam Driver ve Oscar Isaac gibi ünlü oyuncuların sesleri ile yer aldıkları “Lego Star Wars: Güç Uyanıyor”; Rey, Finn, BB-8, Captain Phasma, Poe Dameron, Han Solo ve Kylo Ren gibi 200’ün üzerinde karakter ile oynanabilecek.

BAKMADAN GEÇME!