Kaos Yürüyüşü konusu nedir? Kaos Yürüyüşü filminin konusu ve oyuncuları

Güncelleme Tarihi:

Kaos Yürüyüşü konusu nedir Kaos Yürüyüşü filminin konusu ve oyuncuları
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 20, 2022 14:28

Kaos Yürüyüşü filminin konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. Televizyonda izleyiciyle buluşacak film 2021 yapımı. Peki Kaos Yürüyüşü konusu nedir? İşte Kaso Yürüyüşü filminin konusu ve oyuncuları...

Haberin Devamı

Kaos Yürüyüşü, aksiyon, macera ve fantastik türünde ve 2021 yapımı. Başrolünde Tom Holland'ın yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Doug Liman oturuyor.

KAOS YÜRÜYÜŞÜ KONUSU

Todd Hewitt, insanlık için yeni bir umut olan 'Yeni Dünya'nın uzak bir gezegeninde yaşamaktadır. Fakat 'Yeni Dünya', bir virüs sebebiyle cehenneme döner. Bu virüs yüzünden herkes birbirinin düşüncelerinden parçaları görebilmektedir. Pek çok kişi, virüsün getirdiği sonsuz gürültü sebebiyle deliliğe sürüklenmiştir. Ancak günün birinde Todd, Viola isimli genç bir kızla karşılaşır. Viola'nın yanında virüs etkisiz hale gelmektedir. Birbirleri ile pek de alakası olmayan bu ikili, keşfedilmemiş bir gezegende tehlikeli bir maceraya girerler. Tüm düşüncelerin duyulduğu, tüm hareketlerin görüldüğü bu çevrede kaçmaya ve saklanmaya çalışan Todd ve Viola, geride bıraktıkları hayatları ve yeni dünyaları hakkında birçok gerçeği öğrenecektir.

Haberin Devamı

KAOS YÜRÜYÜŞÜ OYUNCULARI

Doug Liman'ın yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Tom Holland, Daisy Ridley, Mads Mikkelsen, Nick Jonas, David Oyelowo, Demián Bichir gibi isimler yer alıyor.

BAKMADAN GEÇME!